Outlander - Тема 3

  • 69 318
  • 801
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 95
Ех, много ги харесвам Бриана и Роджър. Simple Smile Страхотна двойка са и прехвърчат искри във всеки един момент. И двамата са прекрасни. Simple Smile Когато ги гледам забравям за Джейми и Клеър, което в миналото си бе направо кощунство. Надявам се да се оженят все пак, че ще е най-голямото прахосничество в историята.  Confused
Хах, интересно кой ли ще е този пътешественик. А докато гледах серията и когато Клеър в типичен неин стил хукна нанякъде на своя глава и се изгуби естествено си мислех, че ще попадне на индианци и ще я похитят. Абе не слуша тази жена и това си е.  Laughing
Ще се оженят Но преди това ще им се наложи да преживеят доста изпитания в 18в
А пътешественика,тои е един от цяла група,които са се върнали с цел да спасят индианците от унищожение Но от групата някои загиват още при прехода,други скоро след това,остава жив само един, с Клер ще се срещнат,но от него тя много добро няма да види

# 436
  • Мнения: 1 476
Изгледах 1/2 от първата серия и просто не успях повече... Магията остана в Шотландия при мъглите и килтовете. Вероятно този сезон така и няма да имам сили да го изгледам Sad

# 437
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Страхотна серия!

Моля инфо за този пожар.
Скрит текст:
Нали никой не умира Sad?

Последна редакция: нд, 25 ное 2018, 17:58 от Tiffany А

# 438
  • София
  • Мнения: 3 411
To visit her mother!!!

шУмръ!!!

# 439
  • Мнения: 95
Страхотна серия!

Моля инфо за този пожар.
Скрит текст:
Нали никой не умира Sad?
[/quote
Има пожар,но никои, не умира Грешка на вестникаря,и тогава е имало фалшиви новини хаха:smile:

# 440
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Юпи! Yum

# 441
  • Мнения: 1 416
Ех, много ги харесвам Бриана и Роджър. Simple Smile Страхотна двойка са и прехвърчат искри във всеки един момент. И двамата са прекрасни. Simple Smile
А докато гледах серията и когато Клеър в типичен неин стил хукна нанякъде на своя глава и се изгуби естествено си мислех, че ще попадне на индианци и ще я похитят. Абе не слуша тази жена и това си е.  Laughing
Ayeee,да,много са сладки!!!Обаче защо Бриана не е къдрава като Джейми,а с права коса?!След като и Клеър е къдрава,би трябвало и Бриана да е.Не че нещо де,просто се чудех.
Иначе,за четвъртата серия,аз мислех отначало,че индианците нарочно им пращат на нашите човека мечка или че им правят магия.
А Клеър,не и за това нещо де,но тя вече не е младо гадже,че да я отвличат.Нали обикновено младите момичета ги отвличат,по скоро Бриана като дойде може да е застрашена.

# 442
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Aз просто все очаквам някой да го изнасилят

# 443
  • Мнения: 1 416
Да,ще има изнасилен,аз пък съм убедена.Няма как.Но вече след като Черният Джак го няма,стана досадно.

# 444
  • Мнения: X
Аз пък не харесвам Роджър. Останал ми е образът от книгата и този никак не съвпада с него. Просто не е секси. Особено по жилетка. А с това сакенце и поличка изглеждаше гротесктно, да не кажа джендърско. Не като Джейми в Шотландия. Бриана ми е точна.

# 445
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Aз просто все очаквам някой да го изнасилят
Скоро

# 446
  • Мнения: 95
Ех, много ги харесвам Бриана и Роджър. Simple Smile Страхотна двойка са и прехвърчат искри във всеки един момент. И двамата са прекрасни. Simple Smile
А докато гледах серията и когато Клеър в типичен неин стил хукна нанякъде на своя глава и се изгуби естествено си мислех, че ще попадне на индианци и ще я похитят. Абе не слуша тази жена и това си е.  Laughing
Ayeee,да,много са сладки!!!Обаче защо Бриана не е къдрава като Джейми,а с права коса?!След като и Клеър е къдрава,би трябвало и Бриана да е.Не че нещо де,просто се чудех.
Иначе,за четвъртата серия,аз мислех отначало,че индианците нарочно им пращат на нашите човека мечка или че им правят магия.
А Клеър,не и за това нещо де,но тя вече не е младо гадже,че да я отвличат.Нали обикновено младите момичета ги отвличат,по скоро Бриана като дойде може да е застрашена.

В 6 кн  Клер  я отвличат,но не индианците

# 447
  • София
  • Мнения: 3 411
И аз не харесвам как са направили Роджър (не съм чела книгите, там различен ли е?) Но и Рик Ранкин не харесвам, особено идиотското му поведение на интервютата, така че с този актьор - толкоз. Знаете ли, че когато Диана Г. видяла за първи път снимките на Сам, го определила като "гротеска"? Голям майтап.

# 448
  • Мнения: X
Роджър в книгите е висок към 190, атлетичен, с широка челюст, тъмнокос, с гъста, чуплива, средно дълга коса и зелени очи. Има дълбок и чувствен глас.
https://outlander.fandom.com/wiki/Roger_MacKenzie
Скрит текст:
Physical Appearance
Roger is a tall man at six feet, three inches, with a dark complexion, or what Claire would describe as a "Black Celt" – olive-skinned, with thick black hair and lashes. His eyes, inherited from his ancestress Geillis Duncan, are a bright green, often likened to the color of moss, though they are deepset like his MacKenzie ancestors. When Brianna sketches him, she draws a bold nose and a wide, slanted jaw. Roger usually wears his hair long.
Някой такъв, с повече коса обаче
Скрит текст:
Пфу! Бляк! Stuck Out Tongue
Какво като е клише?

# 449
  • Мнения: 95
Може пък след обработките не Джеими и индианците да заприлича на пират,както казва за него приятелката на Бриана

Общи условия

Активация на акаунт