Outlander - Тема 3

  • 69 312
  • 801
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 27 179
Кофти, че сме без епизод, имат една седмица почивка.

# 676
  • Мнения: 2
Разкажете нещо по пикантно, което става по нататък много ми е любопитно, а така с тия течащи серии по 1 седмица да чакаме, направо откачам .

# 677
  • Мнения: 4 871
Добра серия
Скрит текст:
Не ми хареса как започна епизода с нямото кино, но нататък потръгна. Челите книгите много пъти са разказвали за Роджър и че даже и с Брияна се връщат в своето време и може би затова не ме вълнуваше особено, защото му беше ясно, че той ще се оправи. Но това, което много ми хареса, е завръщането на Иън. Мислех, че неговата история приключи с оставането му в племето, но явно нещата не са се развили добре, интересно ми е да разбера какво е станало. Дали са го прогонили, или той е избрал да си тръгне, щом не е могъл да се напасне към тях?

# 678
  • Мнения: 493
Ще видим ли скоро сина на Джейми отново?

# 679
  • София
  • Мнения: 27 179
Хубав епизод

Скрит текст:
И Роджър и Йън много добре пресъздадоха вътрешните терзания. Дано Йън се окопити и остане с тях. Явно се е случило нещо с жената в която се е влюбил. Не е мъртва, но може би не е била споделена любов или по-скоро не са и разрешили да се събере с него. Нещо има, може да е прокуден или сам да е избрал да се махне след това.
Иначе в хода на епизода налучках, че не Роджър е взел корените. А когато на върха на скалата видя образа на Бри и си спомни, че него е видял за последно и на бесилото разбрах, че е минало най-лошото. Пък кой знае, Йън може и да открие нова любов. Как само погледна Лизи, когато им сервираше... Wink
Този новия Роджър е някаква 2.0 версия. Изглежда ми много по-уверен, суров, корав планинец.

# 680
  • Мнения: 95
Тъи като доста народ пита за Иън ,не пиша скрит текст Тои се е оженил по любов за индианка, но за съжаление тя помята наколко пъти, а едното от децата се ражда мъртво Тогава тя решава че проблема е в него и го принуждава да я напусне Буквално му изнасят нещата навън от вигвама А тя се връща при индианеца за които е била сгодена преди Иън В последствие Иън споделя с Клер и според нея проблема е в отрицателен резус фактор у индианската  му жена

# 681
  • Мнения: 95
Най-накрая една интересна серия
Скрит текст:
Започна глупаво серията, не им ли омръзна от секс сцени, сигурно и на актьорите вече им е до гуша всеки следващ епизод да са голи. 😁 Обаче нататък действието тръгва добре.
Изключително приятно ме изненада завръщането на един любим актьор от първите сезони 😃. Някой, чел книгите, може ли да каже дали ще се задържи дълго в сериала?
Относно завръщането на Греъм МакТавиш  като Бак - прапрадядото на Роджър Скоро няма пак да се появи в сериала Иначе в книгата се появява в 8 кн
 
Скрит текст:
Тои също е наследил способността да пътува през времето и без да иска ще се озове в 20в и ще се срещне със завъналите се там Роджър,Бриана и децата им Роджър ще му прости и двамата ще имат доста приключения

# 682
  • Мнения: 95
Хубав епизод

Скрит текст:
И Роджър и Йън много добре пресъздадоха вътрешните терзания. Дано Йън се окопити и остане с тях. Явно се е случило нещо с жената в която се е влюбил. Не е мъртва, но може би не е била споделена любов или по-скоро не са и разрешили да се събере с него. Нещо има, може да е прокуден или сам да е избрал да се махне след това.
Иначе в хода на епизода налучках, че не Роджър е взел корените. А когато на върха на скалата видя образа на Бри и си спомни, че него е видял за последно и на бесилото разбрах, че е минало най-лошото. Пък кой знае, Йън може и да открие нова любов. Как само погледна Лизи, когато им сервираше... Wink
Този новия Роджър е някаква 2.0 версия. Изглежда ми много по-уверен, суров, корав планинец.
Скрит текст:
Да, Иън ще намери нова любов, но не толкова скоро Няма да е Лизи Тази мома- легенда ще скрие топката на  Джеими и компания като се омъжи едновременно за двамата близнаци Бърдсли и ще заживеят щастливо тримата)))

# 683
  • Мнения: 95
До сега 5 сезон ми харесва Почти следва 5 кн, а което е ново също е в неиния дух Но съдеики от някои интервюта последните 2 серии ще са взети от 6кн,където се случват много лоши неща с Клер

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Хубав епизод

Скрит текст:
И Роджър и Йън много добре пресъздадоха вътрешните терзания. Дано Йън се окопити и остане с тях. Явно се е случило нещо с жената в която се е влюбил. Не е мъртва, но може би не е била споделена любов или по-скоро не са и разрешили да се събере с него. Нещо има, може да е прокуден или сам да е избрал да се махне след това.
Иначе в хода на епизода налучках, че не Роджър е взел корените. А когато на върха на скалата видя образа на Бри и си спомни, че него е видял за последно и на бесилото разбрах, че е минало най-лошото. Пък кой знае, Йън може и да открие нова любов. Как само погледна Лизи, когато им сервираше... Wink
Този новия Роджър е някаква 2.0 версия. Изглежда ми много по-уверен, суров, корав планинец.
Скрит текст:
Да, Иън ще намери нова любов, но не толкова скоро Няма да е Лизи Тази мома- легенда ще скрие топката на  Джеими и компания като се омъжи едновременно за двамата близнаци Бърдсли и ще заживеят щастливо тримата)))
Хаха това ме уби Laughing

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 313
До сега 5 сезон ми харесва Почти следва 5 кн, а което е ново също е в неиния дух Но съдеики от някои интервюта последните 2 серии ще са взети от 6кн,където се случват много лоши неща с Клер
Оф много мразя да гледам изнасилвания Hands Minus1

# 686
  • Мнения: 4 871
Хубав епизод

Скрит текст:
И Роджър и Йън много добре пресъздадоха вътрешните терзания. Дано Йън се окопити и остане с тях. Явно се е случило нещо с жената в която се е влюбил. Не е мъртва, но може би не е била споделена любов или по-скоро не са и разрешили да се събере с него. Нещо има, може да е прокуден или сам да е избрал да се махне след това.
Иначе в хода на епизода налучках, че не Роджър е взел корените. А когато на върха на скалата видя образа на Бри и си спомни, че него е видял за последно и на бесилото разбрах, че е минало най-лошото. Пък кой знае, Йън може и да открие нова любов. Как само погледна Лизи, когато им сервираше... Wink
Този новия Роджър е някаква 2.0 версия. Изглежда ми много по-уверен, суров, корав планинец.
Скрит текст:
Да, Иън ще намери нова любов, но не толкова скоро Няма да е Лизи Тази мома- легенда ще скрие топката на  Джеими и компания като се омъжи едновременно за двамата близнаци Бърдсли и ще заживеят щастливо тримата)))
Уаауууу😲 хаха, честно, не го очаквах

Най-накрая една интересна серия
Скрит текст:
Започна глупаво серията, не им ли омръзна от секс сцени, сигурно и на актьорите вече им е до гуша всеки следващ епизод да са голи. 😁 Обаче нататък действието тръгва добре.
Изключително приятно ме изненада завръщането на един любим актьор от първите сезони 😃. Някой, чел книгите, може ли да каже дали ще се задържи дълго в сериала?
Относно завръщането на Греъм МакТавиш  като Бак - прапрадядото на Роджър Скоро няма пак да се появи в сериала Иначе в книгата се появява в 8 кн
 
Скрит текст:
Тои също е наследил способността да пътува през времето и без да иска ще се озове в 20в и ще се срещне със завъналите се там Роджър,Бриана и децата им Роджър ще му прости и двамата ще имат доста приключения
Благодаря ти, много интересно ще е, но ще се наложи да почакаме, ако все пак има 8 сезона.

# 687
  • Мнения: 95
Моля, няма защо То и 6 сез кои знае кога ще го снимат с тази пандемия,въпреки че сценаристите са почнали работа по него

# 688
  • Мнения: 95
Девета серия е супер!!!

# 689
  • Мнения: 4 871
Стори ми се много мудна
Скрит текст:
цяла серия се занимаваха с Джейми и крака му

Общи условия

Активация на акаунт