Очакваме ритничета от МАРТенски момчета и момичета - МАРТ 2018 - Тема 2

  • 52 133
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Враца
  • Мнения: 10
Записвам се и аз в темата. Очаквам втора дъщеричка с термин 15 март. Ходя на консултации в гр.Монтана при д-р Николов и смятам там и да раждам. Още се чудя - нормално или секцио.

# 241
  • Мнения: 2 361
Да ви споделя,че събота и неделя Комсед имат -25% на всичко,ако не сте успели да вземете миналата седмица нещо Simple Smile

# 242
  • Мнения: 232
Здравейте, мами днес бях на преглед и отново сме една седмица напред от 25та съм 26та и бебо е 904гр. Казаха ми че от самото начало вървя една седмица напред явно по рано съм забременяла и няма нищо притеснително. Май може да е февруарско бебе. Някой ходи ли на бебемания ?
+ днес по препоръка от приятелка и след като ме увери, че намалението е реално, поръчахме бебефон Mappy от емаг 50% намален 😊
Хубав ден от мен!
Здравей!
И ние се колебаем за този бебефон на Mappy от Емаг. Имаш ли реални отзиви от познати и би ли споделила, моля?
А, те май са два на тази марка. Единият е 79лв., другия е 87лв., но по-евтиния вариант е по-препоръчван.

# 243
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте, мами днес бях на преглед и отново сме една седмица напред от 25та съм 26та и бебо е 904гр. Казаха ми че от самото начало вървя една седмица напред явно по рано съм забременяла и няма нищо притеснително. Май може да е февруарско бебе. Някой ходи ли на бебемания ?
+ днес по препоръка от приятелка и след като ме увери, че намалението е реално, поръчахме бебефон Mappy от емаг 50% намален 😊
Хубав ден от мен!
Здравей!
И ние се колебаем за този бебефон на Mappy от Емаг. Имаш ли реални отзиви от познати и би ли споделила, моля?
А, те май са два на тази марка. Единият е 79лв., другия е 87лв., но по-евтиния вариант е по-препоръчван.

Да, реални отзиви имам за него, модела от 78лв., моя близка има същия и съм го виждала на живо, много добре се вижда в тъмното и се чува как бебето диша. Доволни са и го ползват вече година, според мен си заслужава 😉

# 244
  • Мнения: 232
Здравейте, мами днес бях на преглед и отново сме една седмица напред от 25та съм 26та и бебо е 904гр. Казаха ми че от самото начало вървя една седмица напред явно по рано съм забременяла и няма нищо притеснително. Май може да е февруарско бебе. Някой ходи ли на бебемания ?
+ днес по препоръка от приятелка и след като ме увери, че намалението е реално, поръчахме бебефон Mappy от емаг 50% намален 😊
Хубав ден от мен!
Здравей!
И ние се колебаем за този бебефон на Mappy от Емаг. Имаш ли реални отзиви от познати и би ли споделила, моля?
А, те май са два на тази марка. Единият е 79лв., другия е 87лв., но по-евтиния вариант е по-препоръчван.
Да, реални отзиви имам за него, модела от 78лв., моя близка има същия и съм го виждала на живо, много добре се вижда в тъмното и се чува как бебето диша. Доволни са и го ползват вече година, според мен си заслужава 😉
Благодаря за бързия отговор! Вече го поръчах. Simple Smile (а относно другия от 87лв. вече е изчерпан)

# 245
  • Мнения: 142
Здравейте, подарявам таблетки желязо (феро фолгама )  срок 1.2018, останали след бременността, при интерес пишете на лични

# 246
  • Мнения: 16
Здравейте, чували ли сте за нова технология при секцио при която не се режели мускулите и нямало болки при възтановяването на майката, правили я в Майчин дом - Варна?

# 247
  • Мнения: 67
Здравейте мамчета, какви дрешки мислите да облечете на бебчето си на изписването от болницата?

# 248
  • Мнения: 1 195
Аз мисля да вземем боди, гащеризонче, отгоре някакво тип плюшено космонавтче, одеало-пелена, шапка и ръкавици, не знам дали и чорапи трябват, нали все пак гащеризончетата обхващат и ходилото Grinning По-скоро аз ще си съставя някакъв комплект, не ми харесват готовите по 100 хил. части.

# 249
  • София
  • Мнения: 2 666
За изписването ще използват комплекта на каката. Чорапки (в болницата искаха), боди с дълъг ръкав, гащеризон без ръкави, дебело порт бебе, ръкавички и шапка. И облеченото бебе в кошницата за кола Simple Smile

# 250
  • Мнения: 332
Момичета, някой ще съхранявали стволови клетки и къде ? Разбрах, че дават и подаръци при сключен договор на бебеманията. Двоумя се между криосейф и фюлчър хелп. Фючъра подаряват шезлонг, за другите не разбрах. Не, че това ще повлияе на решението ми, но все пак събирам инфо? До сега май клоня към криосейф, изглеждат ми по- надеждни.

# 251
  • София
  • Мнения: 2 666
С първото ми дете съхранихме стволови клетки. Избрахме Крио сейф след дълги проучвания и консултации. Сега отново на тях ще се спрем.

# 252
  • Мнения: 332
И аз тях избрах Simple Smile намалението от бебеманията е 1000 лв. + подаръци. Надявам се никога да не ми се наложи да ги ползвам.

# 253
  • Мнения: 10
И аз проучвам варианти все още и клоня към Cell4Life. Някой има наблюдения?

# 254
  • Мнения: 384
Здравейте мами. Някоя да е имала вече коластра? 26 сед. съм и имам малко. Четох, че е нормално, но ми се струва рано, а и не знам коластра ли е, но няма какво друго.

Общи условия

Активация на акаунт