Очакваме ритничета от МАРТенски момчета и момичета - МАРТ 2018 - Тема 2

  • 52 156
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 397
Аз от както забременях мога да спя само и единствено на лявата страна. Физически по никакъв друг начин не ми е комфортно, до третия месец можех да полежа половин един час по гръб ама до там и се завъртах. На дясно легна ли то почва да ми опъва, тежи, боли супер некомфортно. Иначе легна ли, спя като пън нищо не може да ме събуди, нито ставам до тоалетната, нито нищо. Ще видим по нататък как ще е.
Като изключим преди няколко дни като се самосъботирах с 5 парчета  тиквеник за вечеря  (малки ама 5  Joy) Ококорвам се в 3 посред нощ от някакви ужасно силни болки в слънчевия сплит  ooooh! Ставах, лягах, ходих, бродих - няма  боли. Към 5 в миг на просветление изядох няколко лъжици кисело мляко и съм заспала. На другата сутрин все едно нищо не е било ще кажеш съм го сънувала това. Викам си така е като съм лакома ламя хак ти - яж пак 5 парчета тиквеник преди лягане.  Blush

# 316
  • София
  • Мнения: 95
И аз до преди месец си спях спокойно, но напоследък това с броденето нощем ми е доста познато Simple Smile Усещам и боцкащи болки в стомаха от време на време, но няма как явно бебчо притиска всичко упорито Simple Smile Имам чувството, че дори да не похапвам толкова много от най-малкото нещо ми става тежко и това неминуемо се отразява на съня нощем.  

# 317
  • Мнения: 6 909
И аз си спя нормално засега. До тоалетна не ставам, киселини нямам много, ще видим докога.

Иначе възглавница имам за кърмене. Спя си с нея, въпреки че не е толкова голяма като тези за бременните. Но така или иначе леглото ни е тясно, няма да се съберем с такава голяма възглавница.

# 318
  • Мнения: 384
И аз си спя нормално засега. До тоалетна не ставам, киселини нямам много, ще видим докога.

Иначе възглавница имам за кърмене. Спя си с нея, въпреки че не е толкова голяма като тези за бременните. Но така или иначе леглото ни е тясно, няма да се съберем с такава голяма възглавница.

И аз обмислям дали ще ми е добре с по-малка.

Иначе в 2 и 4 ставам до тоалетна Grinning Grinning по график, понякога само в единия час.

# 319
  • Мнения: 2 361
 Аз в началото не можех да спя,ставах постоянно до тоалетна или се събуждах към 2-3 и после не можеж да заспя.Сега от известно време спя много добре и се наспивам.Лежа наляво,защото като легна надясно и бебчо започва да ме бута много силно,явно не му е удобно Grinning

# 320
  • Мнения: 102
Аз като си легна и започват едни киселини докато не заспа..Ставам поне по два пъти до тоалетна и пак си заспивам:grinning: Blush на бубата като не и е удобно се местя естественно Grinning но за сметка от преди спа по леко Disappointed такава какво да се прави Stuck Out Tongue Winking Eye

# 321
  • София
  • Мнения: 95
Мамчета, забелязвам, че моят бебок много рита и негудува, ако се возим в колата на по-дълги разстояние.Поради този факт си седим повече вкъщи вече, че и времето си минава, напреднахме доста и несмея да го друскам по пътищата.. При вас случва ли се ?

# 322
  • Мнения: 67
А при мен е обратното, като пътуваме явно заспива от друсането и не мърда

# 323
  • Мнения: 384
Най-много рита при мен по това време, на работа съм и съм седнала. И вечер като легнем

# 324
  • Мнения: 397
Най-много рита при мен по това време, на работа съм и съм седнала. И вечер като легнем

И при мен е същото, а събота и неделя като съм в къщи затишие сутрин. Сега не мога да определя работно дете ли ще излезе или недоволства, че не лежа на дивана в хола по това време.  Laughing Laughing 

# 325
  • Мнения: 136
Здравейте мами ,  Flowers Hibiscus

Аз от известно време все не мога да се наспя , постоянно се събуждам да ходя до тоалетната ,да пия вода или да се завъртя ,защото не ми е удобно . Спя или на лявата страна или на дясната , по гръб не мога. Никога не ми е било удобно , а и сега от време на време ме наболява като се залежа по гръб повечко.
Относно раждането аз искам и се надявам да няма усложнения при мен и да родя нормално . Simple Smile

Бебка е най-активна сутрин , когато пътувам за работа и вечер , когато започва да ми се приспива Smiley
А има и дни , в които почти не я усещам ,най-често през почивните дни . Само по 1-2 пъти да ден .

# 326
  • Мнения: 1 195
Определено най-активни сме вечер преди лягане Simple Smile Но и през деня я усещам, обикновено след ядене хаха Сутрин чакам малко, за да я усетя и тогава ставам Simple Smile Забелязвам, че в градския транспорт също се вълнува, не знам дали е от кеф обаче Satisfied Satisfied

# 327
  • Мнения: 19
И аз понякога се опитвам да разбера от радост или от негодование са тези ритници, който вече получавам почти постоянно 😀

# 328
  • Мнения: 71
Момичета от вчера съм с ужасен вирус. Гърло нос, направо е ужасно. Правя инхалации с чаи от лайка и гаргара. Но утре ще посетя лекаря без лекарства няма да стане. Вие преминавали ли сте някакви настинки и как се лекувахте? Чувала съм че може Ефизол и Коризалия.

# 329
  • Мнения: 67
Здравейте момичета, да ви питам някоя от вас получавала ли е леки пробождащи болки ниско в корема?

Общи условия

Активация на акаунт