Очакваме ритничета от МАРТенски момчета и момичета - МАРТ 2018 - Тема 2

  • 52 162
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 95
А за този 45 дневен болничен - нанася ли се в ЛАК? Защо на мен не ми го вписаха там, дори не ми я поискаха? Проблем ли ще е?

Аз ползвах болничен и преди това и всеки път ми вписваха периода с подписи и печат от ЛКК. Сега като ми пуснаха 45 дневния болничен ми прикачиха в картона листче с периода заедно с подпис и печат от лекаря, който ме следи.

# 661
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите!
Като отида на консултация ще ги питам да не би да са забравили нещо да впишат. Макар, че болничния вече го представих на работодателя, не знам дали ще им трябва някаква информация от него.

# 662
  • Мнения: 102
https://www.pakostnik.com/bg/dvufazna-r-chna-pompa-za-izcezhdane … mony-medela-21789
Здравейте Simple Smile днес попаднах на това предложение и искам да се допитам до Вас чудя се дали да си я поръчам и дали си заслужава. Ако може да дадете мнение ще съм много благодарна Simple Smile Blush

# 663
  • София
  • Мнения: 2 666
https://www.pakostnik.com/bg/dvufazna-r-chna-pompa-za-izcezhdane … mony-medela-21789
Здравейте Simple Smile днес попаднах на това предложение и искам да се допитам до Вас чудя се дали да си я поръчам и дали си заслужава. Ако може да дадете мнение ще съм много благодарна Simple Smile Blush

И преди съм писала, че имам две помпи. Авент ми разрани зърната и купух Медела. Хубавото при нея е че самата фуния е на размери и при по-голям диаметър на зърното може да се вземе по-голяма фуния и обратното. Цената й е много добра!

# 664
  • Мнения: 102
Вие купихте ли си някакво стягащо бельо за след раждане например колан или бикини или и аз незнам Grinning споделете ако сте взели или имате мнение за определени такива продукти. Ориентирайте ме какво ще бъде подходящо и удачно. Simple Smile Blush

# 665
  • София
  • Мнения: 95
Вие купихте ли си някакво стягащо бельо за след раждане например колан или бикини или и аз незнам Grinning споделете ако сте взели или имате мнение за определени такива продукти. Ориентирайте ме какво ще бъде подходящо и удачно. Simple Smile Blush

И аз се интересувам от такова бельо/колан, но ще бъда със секцио и незнам колко време след това мога да започна да ги ползвам.

# 666
  • софия
  • Мнения: 98
Това стягащо бельо по скоро ще да е подобие на  дълбоки дамски гащи, само че със стягащо действие, като ластичен колан.
Чувала съм, че след нормално раждане веднага е хубаво да сложат торбички с пясък върху корема, за да се прибере по-бързо, при секциото незнам как е.
Момичета, как сте със стриите, при мен положението хич  не добре, при мазане 3 пъти на ден със всякакви видове козметика от началото на бремеността в 7мия месец се появиха: Досега съм мазала смМустела, Икаров кокосово и ший, зехтин, последно пробвах със шипково масло, в процес на разтягане е кожата ми  под пъпа, все едно с нощ някой е хванал и ме е нарязал напреко няколко пъти, дълбоки са стриите но ми е неприятно. Попитах няколко специалиста, и гинеколожката ми каза  че независимо от това, с какво и колко се мажа, ако кожата е нежна и предразположена, няма спасение..

# 667
  • Мнения: X
Така е, зависи си от кожата. Аз отначалото на бременността си взех бебешко олио на Мустела, съвсем обикновено, не съм се мазала много често, дори пропусках по 2-3 дни. Чак сега в 8ми месец ми се появиха съвсем малки само около пъпа. Но за сметка на това гърдите ми се нацепиха ужасно, дори не забелязах кога.

# 668
  • София
  • Мнения: 2 666
Това стягащо бельо по скоро ще да е подобие на  дълбоки дамски гащи, само че със стягащо действие, като ластичен колан.
Чувала съм, че след нормално раждане веднага е хубаво да сложат торбички с пясък върху корема, за да се прибере по-бързо, при секциото незнам как е.
Момичета, как сте със стриите, при мен положението хич  не добре, при мазане 3 пъти на ден със всякакви видове козметика от началото на бремеността в 7мия месец се появиха: Досега съм мазала смМустела, Икаров кокосово и ший, зехтин, последно пробвах със шипково масло, в процес на разтягане е кожата ми  под пъпа, все едно с нощ някой е хванал и ме е нарязал напреко няколко пъти, дълбоки са стриите но ми е неприятно. Попитах няколко специалиста, и гинеколожката ми каза  че независимо от това, с какво и колко се мажа, ако кожата е нежна и предразположена, няма спасение..

С първата ми бременност питах АГ за стриите. Отговорът беше „„Ако си предразположена с каквото й да се мажеш няма спасение„
Нищо няма да взимам, никакво колани. Коремните мускули трябва сами да се стегнат, иначе им създаваме фалшиво чувство на стегнатост.

# 669
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Няколко пъти писах. С предишната ми бременност се нацепих ужасно въпреки мазането с Мустела и Палмерс.
С тази бременност по препоръка на дерматолог почнах да се къпя с душ олио. Спрях се на Юсерин. За мазане си купих олиото им против стрии. Нямав нито 1 нова стрия.

# 670
  • Мнения: 2 361
На мен също ми се появиха от вътрешната страна на бедрата,въпреки че се мажа.Другаде нямам засега.Мажа се с шипково масло,започнаха да поизбледняват,но мисля,че ще им трябва доста време.
Колан за стягане няма да взимам,знам също ,че е добре мускулите сами да си се възстановят

# 671
  • софия
  • Мнения: 98
Шипковото масло е интересно, зебелязвам, че веднага след намазване избледняват за известно време. Хвалят го много, но ще видим. Аз имам светла кожа и дори тези стрии от тийнейджърските ми години, които получих по ханша се сливат почти с цвета на кожата, дано и тези да не личат като избледнеят, защото лятото по банкси....Котато се замисля това са бели кахъри, предстои ни огромна радост, така или иначе да сме живи и здрави и бебоците. А как сте със съня?

# 672
  • Мнения: 71
И на мен ми допадна шипковото масло обаче намирам само малките шишенца от по 10 мл.
Някои срещал ли е по големи?
А за съня ... става все по трудно да се наместя с възглавници зад гърба ми е най - удобно, но тъкмо се наместя и ми се допишква хаиде ставаи после пак наместване един час, после пък корема ми става на камък и ми е дискомфортно ставам да пия магнезии или нош-па и тарааа станало светло Simple Smile Горе доло вече така протичат нощите. Вие пиете ли витамини аз пия femibion 2 плюс него желязо по 1 таблетка и по 2 или 3 магнерот.

# 673
  • София
  • Мнения: 95
Аз дълго удържах фронта със стриите, но забелязах една доста ярко изразена ( лилава)  ниско на корема вече към края на 8-ми месец и няколко бледи по гърдите Simple Smile Иначе ползвам мас, тъй като в началото каквато и козметика да ползвах- все ми се лющеше кожата. Все пак сме накрая и гледам да не обръщам много внимание на килограми, стрии, тъй като все пак наближава най- хубавото Simple Smile))) После ще му мислим Simple Smile

# 674
  • Мнения: 102
Разбира се , че е така най-хубавото те първа предстои BlushHeart

Общи условия

Активация на акаунт