Прахосмукачка робот- 13 (фатална но не и за роботчетата ни :) )

  • 98 353
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 105
в момента съм с 630 за тест вкъщи (по-стара но подобна на 616) и наблюдавах една 866 в магазина как работи - 8 е по-тиха, почти два пъти по-голям контейнер, по-добри алгоритми за обикаляне на стаята, намалява като наближава препятствие, а не се блъска с всичка сила в него като 6, има хепа филтри и има гумени четки, които се почистват по-лесно. Базовите модели и на 6 и на 8 нямат отложен старт, нито мобилно приложение. Казват, че 8 засмуква по-силно, но това няма как да го установя. За прдимствата на 9та серия да каже, който ги е виждал Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 641
 Аз съм много доволна от нашия ЛГ.

Ренидент, ЛГ нямат виртуална стена нали?

А сега търся хубав робот за прозорци. Някакви предложения?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 877


благодаря, мога ли да питам откъде вземаш за тест? аз намерих http://www.irobotforyou.com/test, но искат депозит...навсякъде ли искат?

май 6цата са тромави...но и затова държат ниска цена...

LG към кои модел да се ориентирам, но не много скъп, ако не гледам Румбите...?

благодаря дами. bouquet

# 33
  • Мнения: 113
в момента съм с 630 за тест вкъщи (по-стара но подобна на 616) и наблюдавах една 866 в магазина как работи - 8 е по-тиха, почти два пъти по-голям контейнер, по-добри алгоритми за обикаляне на стаята, намалява като наближава препятствие, а не се блъска с всичка сила в него като 6, има хепа филтри и има гумени четки, които се почистват по-лесно. Базовите модели и на 6 и на 8 нямат отложен старт, нито мобилно приложение. Казват, че 8 засмуква по-силно, но това няма как да го установя. За прдимствата на 9та серия да каже, който ги е виждал Simple Smile
Ние сме с 980 и сме много доволни, алгоритъмът и за чистене е последователен а не хаотичен, чисти системно и се връща на по замърсените места допълнително да почисти, има седмични програми и арр за телефона за управление от него, изготвя подробни отчети за свършената работа с карта на почистената зона и информация за площа и замърсеността. Към комплекта има и 2 виртуални стени, когато почиства килими автоматично превключва на турбо мощност за по добро почистване. Общо взето хубав робот, но и цената му е висока.

# 34
  • Мнения: 146
Ново филмче за втория, миещ модел на Xiaomi - ако наистина работи като на клипа, може да се окаже мно-о-о-го интересна машина: https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … KAeNdnrEV_n3fT4mM .

Засега обаче няма да правя изводи, докато не минат по-подробни ревюта.

# 35
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз съм кандидат-купувач в най-близко бъдеще на прахосмукачка робот за вкъщи. Прочетох предишната тема, но въпреки това все още се колебая между Xiaomi и LG Hom Bot Carpet Care VSR8600RR. Особеностите вкъщи: 80 кв.м., килим тип шаги с нишка около 1,5 см, късокосместа котка и дългокосместата й стопанка Simple Smile Моля дайте съвет кой от двата робота ще се справи по-добре с килима и космите.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 7 793
И на мен ми стана интересен новият Китайчо. Колко ли площ ще изчисти/измие с един заряд и един контейнер вода  newsm78 Thinking И дали няма да замазва боклуците по пода место да ги изсмуче  newsm78

# 37
  • Мнения: 12 973
Колко струва новия? Първо чисти и после мие или? Алипазар, дай повече информация моля? Да бях изчакала и да взема новия, сега ме е яд.

# 38
  • Мнения: 2 532
Към 600 долара май, хич даже не ме е яд, тепърва ще го пускат в продажба, а и докато се натрупат мнения...

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз съм много доволна от нашия ЛГ.

Ренидент, ЛГ нямат виртуална стена нали?

А сега търся хубав робот за прозорци. Някакви предложения?


Не нямат.Достатъчно са добри ,за да си обикалят без стени.
Този модел само мие като Скуба или прави двете едновременно?

# 40
  • Мнения: 1 151
Здравейте, вчера и аз си изпробвах Шиомито и на първо четене съм много доволна. Но днес не мога да го свържа към Ми Хоум и не мога да следя какво е почистил и за колко време. Рестартирах рутера, телефона си, уай фая на роботчето и пак нищо - дивайс офлайн. Някой да ми даде идея как да го свързвам? Много ми хареса вчера как в реално време гледах какво чисти, за колко време и колко батерия има...

# 41
  • Мнения: 146
Здравейте, вчера и аз си изпробвах Шиомито и на първо четене съм много доволна. Но днес не мога да го свържа към Ми Хоум и не мога да следя какво е почистил и за колко време. Рестартирах рутера, телефона си, уай фая на роботчето и пак нищо - дивайс офлайн. Някой да ми даде идея как да го свързвам? Много ми хареса вчера как в реално време гледах какво чисти, за колко време и колко батерия има...
Не съм имала такъв проблем... Може да е някакъв проблем с The Great Firewall, но ако е от устройството, а не сървъра, ми хрумва да пробваш с рестарт на WIFI на самия робот. Натиска се продължително единия бутон (не помня кой, виж упътване в апликацията). Ако и това не помогне, потърси форуми - интересни по-технически неща имаше например на quora.com . Jacklin писа за подобен проблем и дадох същия съвет - кажете помага ли?

# 42
  • Мнения: 146
Колко струва новия? Първо чисти и после мие или? Алипазар, дай повече информация моля? Да бях изчакала и да взема новия, сега ме е яд.
Засега няма ревюта, серийните продажби изглежда започват през ноември. Има възможност за pre-order на Gearbest до 11.11. за 560 $ . Съгласна съм обаче, че който си има работещ робот е рано да мисли за този модел - не защото се съмнявам в качеството, а просто цените сигурно тепърва ще падат  Sunglasses . Първият им модел за кратко е бил на добра цена миналия 11.11, после го оскъпиха и чаках няколко месеца да видя как се движат цените. С този направо правят промоцията на Черния петък, интересен ход.
Аз самата ще купя нов чак когато се убедя, че е технологично добър, т.е. след като го видя в достатъчно подробни тестове на нвзависими сайтове и прочета отзиви.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте !

  Бих искала да сподели някой от вас опит , ако има такъв ( надявам се да няма де ) - преди два дни кучето ни се изпишка върху робота ми IROBOT ROOMBA 866, вероятно е престоял така около час - час и  нещо , докато го установя. Разглобих, изсуших цял ден на проветриво място , но уреда не проработи - напротив, отгоре сигнализицията е като  светлини  в дискотека, върти само едното колело , издава странни звуци, ясно е че агонизира.
В момента вече в сервиз и очаквам 'спасението', тъй като ми е нов - едва от юли месец го имам, много ми се свиди .... и ме притеснява съдбата му, ще го съживят ли или не....
Имал ли някой такъв проблем и според вас какво може да се очаква.... лошото е, че от сервиза ще ме" зарадват' с информация чак след десетина дни , а аз изобщо нямам търпение да изчакам присъдата .

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Alipazar,аз не разбрах това какво е.Прахосмукачка ли е,2 в едно ли е или само мие като Скуба?

Общи условия

Активация на акаунт