Прахосмукачка робот- 13 (фатална но не и за роботчетата ни :) )

  • 98 475
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16 876
Ще се възползвам от предложението, ако се наложи Simple Smile

# 721
  • Мнения: 2 303
Аз пък вместо батерия за Braava, днес получих...турбо зарядно.
Някаква грешка явно е станала.
Голямо мислене беше цял ден...дали да го върна или да си го оставя.
Много готино и удобно стои с него робота, но...пък за какво ми е...дали ще ми зарежда батерията за 2 или 4 часа за мен не е от значение, тъй като не ми е голяма площа за миене и с 1 зареждане измива във всички стаи, че и още малко може да се шматка ( е преди да издаде багажа батерията).
Реших все пак да пробвам зарядното и робота наклони везните съвсем.
Показа си, че не не го харесва 😀
Слагам го върху зарядното...светва червено и уж се зарежда след има, няма 5мин започва да пиука. Така го пробвах 3 пъти...всеки път беше такъв резултата...
Пуснах го с кабела и не е издал звук, зарежда си се тихо и кротко.
А на самото зарядно пише само за модел 380.
И на робота и на зарядното пише едно и също - 12V, 1A.

# 722
  • Русе
  • Мнения: 7 803
 Peace

То сме били на 49 стр.  Shocked
Ако някой иска да се включи с ревю и да похвали/оплаче робота си за първа страница, сега е момента  Peace

# 723
  • Мнения: 16 876
ии отново аз да се включа с въпрос - може би смешен и тъп, но наистина не мога да се ориентирам в моделите на ЛГ. Как да разбера кой е по нов ?! Гледам БГ страницата, гледам чужди страници още по-различни модели..........

# 724
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Renident дано се включи с разяснение за моделите на ЛГ. Май по първата цифра се отличаваха сериите  newsm78
Имаше една много хубава сравнителна таблица, защо не съм я запазила  newsm78 Рени, ако я имаш, пусни ми я, моля  Praynig

Алипазар, или някой от другите, моля за разяснение за настройките на Китайчо. На всяка страница се пита едно и също. Да сложа на първа страница  Praynig

# 725
  • Мнения: 16 876
Renident дано се включи с разяснение за моделите на ЛГ. Май по първата цифра се отличаваха сериите  newsm78
Имаше една много хубава сравнителна таблица, защо не съм я запазила  newsm78 Рени, ако я имаш, пусни ми я, моля  Praynig

Не знам, сега ровя в испански амазон и виж какво и показва за един модел: LG VR65710LVMP - Hombot Turbo serie 10
LG VSR9640PS - Hombot Turbo Serie 12
започва с цифрата 6, но е 10 серия... или с 9, но е серия 12, а доколкото успях да разбера има 12 серии до момента.

# 726
  • Мнения: 5 651
Разбирах Wink

Въпрос към поръчвалите от Myrobotcenter- ако поръчам робот от там до адрес в България, предполагам ще я спрат за ДДС и мито на митницата, нали?
Ако да, ще поръчам с превозвач. Ч
Ако е от ЕС не минава митница. Някои търговци от Али и Гиърбест също имат складове в ЕС и не минава митница, но пък цените са по-високи, отколкото от Китай или Хонг Конг.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Таблицата и аз много я търсих ,но не я намерих.
Верче,аз определено не съм полиглот.Нито знам испански,нито италиански ,нито френски нито немски,но спокойно си пазарувам от всички тези страни.
Търпение му е майката.Не купувай емоционално.Това е моя съвет.Последният път когато купувах за щерката и племенника чаках над 4 месеца за добра оферта.Все пак това не е животоспасяващо лекарство.Ако искам нещо сега и веднага то просто го купувам без размисли и страсти.Но при ограничен бюджет бих изчакала момента

# 728
  • Мнения: 16 876
Ще изчакам, ще дебна темата много линкове бяхте пускали напред с промоции Simple Smile
И ще търся съвети Wink
Тъкмо до тогава ще се ориентирам за моделите кой е нов, кой стар Wink

# 729
  • Мнения: 146
Renident дано се включи с разяснение за моделите на ЛГ. Май по първата цифра се отличаваха сериите  newsm78
Имаше една много хубава сравнителна таблица, защо не съм я запазила  newsm78 Рени, ако я имаш, пусни ми я, моля  Praynig

Алипазар, или някой от другите, моля за разяснение за настройките на Китайчо. На всяка страница се пита едно и също. Да сложа на първа страница  Praynig

С удоволствие ще напиша нещо като FAQ за Xiaomi, но не по-рано от неделя. Надявам се дотогава да не се е препълнила темата Grinning

# 730
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, някой купувал ли е резервна батерия за LG и от къде?

# 731
  • Мнения: 1
Здравейте. От известно време чета темата и съм се навила да си взема и аз роботче,но... първо си харесах Румба 866, но после видях промоция на Румба 616 + Hobot 168 за прозорци - двете на цената на Румба 866. Та сега се колебая. Може ли да ми помогнете в избора. Благодаря предварително!

# 732
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Аз пък чакам с нетърпение да получа тази безжична прахосмукачка http://www.ebay.co.uk/itm/132392767358, която купих с 20 процента намаление. Не е робот, но ги загледах по препоръка от тази тема и според положителните отзиви и в английски групи, се надявам да не ме разочарова (дори пишат, че пращат нови, ще видим). Имам Roomba 650, но се оказа не толкова практична. Пускам я от време на време, но й отнема час само да изчисти хола, през което време е по-добре да не сме там, за да не ни се блъска в краката. Ако я пусна в целия апартамент наведнъж, събира доста по-малко боклук, отколкото ако чисти стая по стая. С три малки деца определено имах нужда от нещо, с което да обера по-набързо и качествено, когато има трохи под масата например, без да се налага да вдигам всичко от пода. С двете прахосмукачки, се надявам да съм доволна Simple Smile

Ще следя за отзиви, Dyson са ми отдавна в полезрението. Имам нужда от една такава лека и лесна за обслужване прахосмукачка.

# 733
  • Мнения: 16 876
Само да кажа, че докато изчаквам подходяща оферта си правя малко проучване и ще направя табличка за ЛГ - на този етап съм събрала ценова информация и ще я сложа за който се интересува. Ще се опитам да разуча и относно моделите кой е нов, кой е стар и  характеристики и това бих дала като информация, когато съм готова.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Имай предвид че еднакви модели в Германия и Испания са с различни номера.В Италианския амазон също излизат добри оферти.
Здравейте, някой купувал ли е резервна батерия за LG и от къде?
На колко години е робота че търсиш резервна батерията?Моите са над 3 годишни ,като едната се пуска понякога и два пъти дневно,чистят над 100 кв чиста площ и изобщо не виждам промяна във времетраенето на чистенето

Общи условия

Активация на акаунт