Спечелете слънцезащита за мазна и акнеична кожа от Eucerin

  • 16 264
  • 341
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Защита от слънцето, отговаряща на най-високите стандарти и съобразена с индивидуалните нужди

UV светлината е основната причина за предизвиканото от слънцето увреждане на кожата, но високоенергийната видима (HEVIS) светлина може да предизвика и появата на свободни радикали, които причиняват допълнителен стрес на кожата.

Мазната и склонна към акне кожа е особено податлива на слънчеви увреждания.
Учените от Eucerin използваха експертните си познания в областта на фотозащитата и грижата за кожата, за да разработят слънцезащитен продукт специално за нуждите на мазната и акнеична кожа. Резултатът е ултра леката гел-крем текстура на Eucerin® Слънцезащитен гел-крем за лице за мазна кожа с SPF 30 и 50+. Двата продукта съдържат ефикасни UV филтри, биологична клетъчна защита и технология за контрол на омазняването. Формулите осигуряват моментално и дълготрайно матиране на кожата.

Специално разработена слънцезащита за мазна и акнеична кожа
Освен отличната фотозащита на продутките, дерматологичните и клинични изследвания показват, че те подобряват състоянието на кожата.

Незабавен матиращ ефект
Себум регулиращата технология против омазняване на кожата с L-карнитин и абсорбиращите микрочастици придават на кожата незабавно усещане за сухота при докосване и дълготраен ефект против лъщене на кожата до осем часа.

По-малко мазна кожа
В групово клинично проучване 90% от участниците потвърдиха, че след 4 седмици употреба на Eucerin® Слънцезащитен гел-крем кожата им е започнала да се омазнява по-малко. Жените нанасяха продукта 2 пъти на ден.

Много добра поносимост
Eucerin® Слънцезащитен гел-крем за лице за мазна кожа е изключително лек, попива бързо и се понася много добре от кожата. Формулата е некомедогенна, без парфюм и парабени и се препоръчва за ежедневна употреба.



Включете се в нашата дискусия!
Споделете до 12 юни като коментар в темата какъв е вашият тип кожа и използвате ли редовно слънцезащита?
Трима от всички участници ще спечелят на томболен принцип по една опаковка Eucerin® Слънцезащитен гел-крем. Печелившите ще бъдат обявени в темата на 13 юни 2018 г.



Разгледайте всички продукти на Eucerin за защита от слънцето!

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 11:01 от Редактор**

# 1
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Здравейте!

Радвам се, че отново има такава игра!
Кожата ми е суха и за мен е задължително да ползвам продукти със слънцезащитен фактор. Използвам почти винаги, такава козметика.

# 2
  • София
  • Мнения: 879
Кожата на лицето ми е мазна и светла, затова редовно използвам слънце защитни продукти с 50 фактор. С удоволствие бих изпробвала новия ви слънце защитен гел-крем.

# 3
  • Мнения: 2 290
С много светла кожа съм, комбинирана.Целогодишно използвам слънцезащита, като лятото задължително крема или флуида е 50-ти фактор и нанасям от него също така на шията и деколтето, а зимата използвам крем с по-нисък фактор.

# 4
  • Мнения: 1 808
Кожата ми е суха и чувствителна, използвам слънцезащитни продукти с висок фактор - SPF50.

# 5
  • Мнения: X
Кожата ми в момента е дехидратирана и със сухи участъци по бузите от претретиране с продукти за мазна и акнеична кожа /каквато си ми е кожата  по принцип/. Бих искала да открия по-нежна и щадяща козметика за акнеична кожа. Слънцезащитата е задължителна за мен, дори в градски условия. С любопитство бих изпробвала вашето предложение.

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 11:55 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 293
Здравейте,

кожата ми е много светла и  суха, затова винаги ползвам подходяща козметика с 50 фактор. Ще се радвам да изпробвам новия ви слънцезащитен гел-крем.

# 7
  • Мнения: 21 275
Какъв е вашият тип кожа и използвате ли редовно слънцезащита?
Кожата ми е много светла и бързо изгаря лятото + това склонна към омазняване и акне.
Лятото задължително използвам слънцезащита.

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Кожата ми е светла, чувствителна, суха. Задължително използвам слънцезащита целогодишно.

# 9
  • Мнения: 1 357
Кожата ми е мазна и светла, затова редовно използвам слънцезащитни продукти с 50 фактор.

# 10
  • Мнения: 29 344
Кожата ми е светла и чувствителна, много бързо изгарям, ако не използвам слънцезащита. Поради това винаги нанасям крем, масло или спрей със слънцезащитен фактор. В началото на лятото по-силен, след няколко плажа - по-слаб.

# 11
  • Мнения: X
Кожата ми е мазна и с леко изразена форма на акне. Слънцезащитата е важна за мен, защото получавам алергия от слънцето.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 098
Цитат
Споделете до 12 юни като коментар в темата какъв е вашият тип кожа и използвате ли редовно слънцезащита?
Кожата ми е нормална към смесена. Използвам крем за лице с SPF още от пролетния сезон до края на есента. Освен това използвам слънцезащита когато излагам кожата си на слънце през лятото.

# 13
  • Мнения: 1 049
Кожата ми е чувствителна и склонна към акне. Редовно използвам слънцезащитни продукти и с удоволствие бих пробвала новият ви гел-крем.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Какъв е вашият тип кожа и използвате ли редовно слънцезащита?

Кожата ми е много бяла и чувствителна. Задължително за плаж използвам козметика със слънцезащитен фактор 50+. А ежедневно през годината използвам крем пудра с фактор 30+.

Общи условия

Активация на акаунт