Бебешката кожа обича нежните докосвания. Спечелете един от 50 комплекта Nivea Baby!

  • 17 159
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
В най-уязвимия период от живота си бебето Ви се нуждае от правилната ежедневна грижа за кожата, за да остане тя мека и еластична. Тъй като кожата на бебето е пет пъти по-тънка от тази на възрастен, бебето чувства много по-силно всяко едно докосване върху тялото си. Всеки допир на кожата го успокоява и създава една много специална връзка между Вас.


Защо да използваме специални бебешки продукти при къпане?
Дебелината на кожата на новороденото бебе е едва 1/5 от тази на възрастните, тъй като все още се развива. Това я прави изключително деликатна и означава, че бебешките бани трябва да са много нежни, за да защитават чувствителната кожа.


Нежен шампоан за коса и тяло

Нежният шампоан за коса и тяло почиства бебешката тънка коса и чувствителна кожа изключително внимателно. Нежната формула с лайка успокоява и почиства, като оставя косата и кожата меки, нежни и подхранени. Не предизвиква сълзи. Разработен съвместно с дерматолози и педиатри. Съвместимостта с очите е офталмологично доказана и клинично тествана.

Нежен като чиста вода.

Хипоалергенен

Пряката слънчева светлина е особено опасна за младата бебешка кожа: естествената защитна система на кожата все още не е напълно развита при малките деца. Бебетата трябва да са напълно облечени, когато това е възможно, когато прекарват време навън. Използването на специален слънцезащитен продукт за бебета е изключително важно за защитата им от увреждащите UV лъчи, докато все още са малки. Не забравяйте, че дори непреките слънчеви лъчи могат да увредят кожата.


Слънцезащитен лосион SPF 50+

Сигурна и надеждна защита за чувствителната бебешка кожа срещу изгаряне, причинено от слънцето и вредното влияние на UV-лъчите. Слънцезащитен фактор 50+ за силна защита.

Подхранващата формула с Витамин Е
Без аромати и изключително водоустойчив


Подарете на бебето си най-добрата грижа! Включете се в дискусията и спечелете един от 50 комплекта Nivea Baby.
Споделете по какви критерии избирате най-добрата грижа за Вашето бебе.
На 6 юли 2018 г. ще изтеглим 50 от Вас, които ще имат възможността да тестват два от продуктите на Nivea Baby. Комплектът включва слънцезащитен лосион и нежен шампоан за коса и тяло.


Моля, запознайте се с общите условия на нашата активация ТУК.



www.nivea.bg

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 09:38 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 642
Най важния ми критерий е това че дъщеря ми е с чуствителна кожа и трябва да бъда внинателна в подбора на козметика . С Nivea  нямм никакви притеснения относно това.

# 2
  • Мнения: 610
Основният критерии по,който избирам продуктите е продукта да е хипоалергенен и да има подхранваща формула.

# 3
  • Мнения: 215
Все още съм бременна, но бих избирала козметиката за своето бебе много внимателно. Като критерии би било продуктът да е с изчистен и безвреден за нежната бебешка кожа състав. С удоволствие бих пробвала продуктите на Нивея бейби, защото това е марка с доказано през годините качество.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 070
Основните ми критерии са съставките в продукта и дали отзивите за него са положителни.

# 5
  • Мнения: 978
Най-важното е да е подходяща за кожата на моето дете. Тя е с чувствителна кожа и много малко продукти пасват, без да създадат проблем.

Серията на Нивея наистина е уникална. Купих всичко, което предлагат за бебешката кожа и коса и съм много доволна.

# 6
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Моята дъщеря е с много бяла кожа и все още ползвам бебешки продукти и слънцезащитни с висок фактор.Продуктите за бебе са най - добрият избор за нас, защото са за нежна кожа, хипоалергенни, овлажняващи.Нивеа са доказана марка и често са моя избор, дори за ежедневен крем.С желание бихме ползвали и ползваме продукти на Нивеа- една доказана с времето формула за мен и детето!


# 7
  • Мнения: 7 281
Основен критерий -да е подходящ за типа кожа(чуствителна,алергична,светла).За съжаление, не винаги намирам мостри за да пробвам избран продукт как ще се отрази на кожата и понякога се стига до "проба-грешка".Доказана марка като Нивеа никога не ме е подвеждала!

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 08:35 от denyil

# 8
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Важен критерий за мен е да купя за синът ни вече доказала се марка на пазара,цената е без значение що се отнася до неговото здраве и комфорт,важно е продуктът да попива добре и да не оставя петна по дрехите,често пъти се консултирам и с други майки които ползват даден продукт.

# 9
  • Мнения: 220
Да бъде изпитана и качествена марка. Безвредни и натурални продукти с нежна грижа към бебешката кожа.

# 10
  • Мнения: 1 775
Синът ми е с чувствителна кожа и винаги обръщам специално внимание на козметиката, която използваме за него, за мен е важно продуктът да е тестван и да е консултиран с дерматолог и педиатър, разбира се винаги следя и какви са отзивите за продукта.

# 11
  • Мнения: 472
Най-важния критерии е качеството и произхода на продуктите.

# 12
  • Мнения: 14 788
За мен е важно да са безвредни,на достъпна цена и да й се отразяват добре.

# 13
  • Мнения: 982
Подходящи за възрастта, безвредни и доказали се продукти.

# 14
  • Мнения: X
Аз се доверявам на препоръки от доверени хора, но държа и самите придукти да не съдържат вредни съставки и да са толерантни към бебешката кожа.

Общи условия

Активация на акаунт