Какъв прах за пране ползвате?

  • 10 767
  • 166
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 245
леле, това с прането... откак малкият стана на 2 месеца, дори и не отделям дрехите му от моите. хубаво е да го предпазвам, но за в момента сме само ние двамата и в седмицата, ако се съберат дрехи за 3 перални пак е добре. засега всичко ни е наред. дано не стане някой сакатлък Sad

# 121
  • София
  • Мнения: 290
Сано Максима течен за бебето, а за нас пак същото, но прах.

# 122
# 123
  • Мнения: 245
SANO MAXIMA-невероятно добър израелски прах.но е малко скъпичък-9 лв..1.250кг.за 36 пранета newsm10 newsm10 newsm10

                 и ти стига за 36 пранета??? ако нямаш грешка в правописа тоя прах е страшно изгоден. ако имаш си сбъркала, би ли пояснила 3 или 6 пранета

# 124
  • София
  • Мнения: 250
Ариел и Персил са най-добрите, но като ми ги донесе един познат от Германия. Много ми харесва и един немски омекотител Софтлан. Иначе в България ползвам предимно Тайд-още не съм пробвала новия с кокичето!!!Омекотител предпочитам Ленор!!!

# 125
  • Мнения: 855
SANO MAXIMA-невероятно добър израелски прах.но е малко скъпичък-9 лв..1.250кг.за 36 пранета newsm10 newsm10 newsm10

                 и ти стига за 36 пранета??? ако нямаш грешка в правописа тоя прах е страшно изгоден. ако имаш си сбъркала, би ли пояснила 3 или 6 пранета
Мисля да си купя такъв, гледах го в магазина , наистина пише , че е за 36 пранета. Прахът е силен и се слага по 1-2 супени лъжици най-много. Момичета които са го ползвали потвърждават количеството, също така казват, че мирише божествено  Peace Аз се чудя само течен ли да взема или обикновен  Thinking

# 126
  • Мнения: 870
За нашите дрехи Ариел (но не от България), а за дрехите на бебо Сано Максима.

# 127
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз ползвам Персил, ТАйд. Купих за малките Само максима, наистина е много икономичен. С него ми дадоха мерителна чашка, която повече прилича на лъжица. Но не съм доволна. И не миришеше newsm78.

# 128
  • София
  • Мнения: 626
sano maxima. За детето и за нас. Много е хубав, а излиза и икономично.

# 129
  • Мнения: 1 272
Персил Сенситив, а омекотител - Силан Сенситив.

# 130
  • София
  • Мнения: 3 271
За протокола: аз лично ползвам Ариел и Персил.Винаги когато съм купувала друг прах после съжалявам 

И аз ползвам същите прахове - правилен избор  Blush Hug Peace

# 131
  • София
  • Мнения: 100
Ariel Lenor за белите ни, REX Color за цветните ни дрехи и течен Persil Sensitive за бъдещата бебка. Омекотитела според настроението: Lenor или Silan

# 132
  • Мнения: 64
за бебка Сано Максима! Peace  За нас: Омо (поръчвам да ми го носят от Гърция, обаче! Peace )

# 133
  • София
  • Мнения: 835
Ариел за бяло пране и Бонукс

# 134
  • Мнения: 2 149
Сега ползвам Сано, но се убеждавам, че пералнята ми Санг само го изхвърля....жалко за мен, ще пера на ръка! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт