Крокодил

  • 102 702
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 798
barboran4e,много сладурски Peace
Браво на всички Crazy

# 661
  • Мнения: 5 173
Какво пише на лентичката Blush?
Аз прочетох Честит празник мили деца  Blush
Това пише, да, сега се загледах по-внимателно.
Костенурката и стадото таралежи са страхотни.
Как получихте тези кръгчета по черупката?

# 662
  • Мнения: 429
Шушулче, ето тук http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,1958.msg37485.html#msg37485 е дадено как се оформя костенурката!

# 663
  • София
  • Мнения: 3 123
благодаря ви! Hug
Все имах чувството,че нещо съм забравила и едва днес се сетих,че не съм му направила зъби на тоз крокодил  Mr. Green ,ма нищо - децата и така много му се радваха

barboran4e ,страхотни таралежи и костенурка,много са сладки.

# 664
  • Мнения: 13
Момичета страхотни крокодилчета newsm10
а тези таралежчета и костенурката #Crazy,много ме заинтригуваха и ще бъдат направени в най скоро време  chef

# 665
Здравейте, вдъхнових се от идеята за крокодила и реших и аз да пробвам. Ето това се получи при мен

# 666
  • Мнения: 4
Лелеле страхотно е, дано и на вкус да е било така ! Simple Smile

# 667
  • Мнения: 729
Леле, колко сте ги усъвършенствали тези крокодили...!
Че и костенурки гледам има вече! Аз отдавна не съм се сещала за крокодила, ще трябда скоро да направя пак, за да се постарая повечко и да заприлича на вашите!
 Party

# 668
  • Мнения: 88
Ето и моя кроки

# 669
  • София
  • Мнения: 1 341




Браво Слънчице! Много е сладурски!

# 670
  • Мнения: 429
Браво, Слънчице  Hug

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 529
Реших и аз да се пробвам с кроки, момичета кажете ми на печка с вентилатор само с горен реотан, на колко градуса и за колко време печете.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 341






Моя  Кроки го правих с бутер тесто и го пекох на 180 градуса  с двата реотана, на най-долното ниво на  фурната.

# 673
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Момичета не видях къде има пълната рецепта за крокодила, Embarassedкак се оформя ще бъда много благодарна ако някой ми прати линк,мерси

# 674
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Момичета не видях къде има пълната рецепта за крокодила, Embarassedкак се оформя ще бъда много благодарна ако някой ми прати линк,мерси

ето как го правих аз ЦЪК

Общи условия

Активация на акаунт