Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 356 257
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 840
# 841
  • Мнения: 90
3 отрицателни теста, знаех 1000% че съм бременна а трите теста не спряха да лъжат Laughing
Така че не се доверявайте на 100%!  Hug

# 842
  • Мнения: X
Аз писах в друга темичка за моя случай и мисля утре да пусна кръвен тест, на 7 дни закъснение съм с няколко отрицателни теста, последния тази сутрин. Дали ще може кръвния тест да отчета дори и по-ниска стойност на хормона? От четеното досега оставам с впечатление че този хормон по принцип не се образува освен в случай на бременност и някои заболявания, т.е. дори и малко количество ще значи бременност, нали? Или да изчакам направо 10 дена закъснение и да отида на лекар ? newsm78

# 843
  • Мнения: 179
Мила, Cecile,

Радвам се да прочета нещо от теб. Теста ще отчете стойностите, каквито и да са те. Как ти стискам палци, ако знаеш ...
Само дето май сега в БГ се зареждат почивни дни, така че вероятно ще станат 10 дена. Но иди да си направиш.
Аз, както писах в друга тема, няма да съм бременна този месец - дойде ми. Разочарована съм. Съжалявам, че си правих тест. Следващият път ще чакам и на 55тият ден чак ще правя тест.
Надявам се твоят кръвен да е положителен и всичко да е наред.
Пиши тук или също в седмичните темички.

Поздрави и успех,

# 844
  • Мнения: X
mausidreams  съжелявам мила  Sad  Аз си видях резултата от кръвния тест и мисля, че 100% не съм бременна, моля момичетата които са наясно ако може да си кажат мнението. Стойността е съвсем ниска, а съм 7-8ми ден закъснение, а теста показва 0.17 IU/l при референтни граници за небременни жени от 0 до 3. Какво мислите ?

# 845
  • Мнения: 179
Cecile,

Пусни си запитването и в седмичната темичка - Сняг до кръста е сега,но кой ще види втората черта?/23,02-01,03/  - аз нямам представа за съжаление от тези стойности.
Дано някой бързо знае нещо конкретно по въпроса.
Не се обезнадеждавай, важното е да си здрава, другото ще го постигнем!

Ще следя какво се случва с теб, мила, много си ми симпатична. Стискам палци и не падай духом!  Hug
Поздрави,

# 846
  • Мнения: 1 001
mausidreams  съжелявам мила  Sad  Аз си видях резултата от кръвния тест и мисля, че 100% не съм бременна, моля момичетата които са наясно ако може да си кажат мнението. Стойността е съвсем ниска, а съм 7-8ми ден закъснение, а теста показва 0.17 IU/l при референтни граници за небременни жени от 0 до 3. Какво мислите ?
според мен е отрицателен, съжалявам  Hug желая ти късмет Hug

# 847
  • София
  • Мнения: 2 109
Здравейте и от мен,
4 дни закъснение и 2 отрицателни теста...
Как ми се иска да съм от тези, при които тестовете грешат Crazy (макар да не ми се вярва).
Много е гадно, поне да ми дойде, че да знам че всичко е наред Wink
Успех и кураж на всички Hug

# 848
  • Варна
  • Мнения: 730
mausidreams  съжелявам мила  Sad  Аз си видях резултата от кръвния тест и мисля, че 100% не съм бременна, моля момичетата които са наясно ако може да си кажат мнението. Стойността е съвсем ниска, а съм 7-8ми ден закъснение, а теста показва 0.17 IU/l при референтни граници за небременни жени от 0 до 3. Какво мислите ?
за съжаление е отрицателен, мила. Но не се отчайвай - следващият месец дано да е твоя.
Колкото до стойностти на кръвен тест - всеки тест със стойност под 5 единици е отрицателен, а всеки със стойност над 25 ед. се тълкува като положителен тест.
Успех на всички и дано скоро завалят положителните резултати!

# 849
Здравей мила Marleen ,като чета твойте думи все едно аз съм ги писала.Аз съм в 5ти ден закъснение,2 отрицателни теста.Първият го правих преди 3 дни,а вторият тази сутрин.Гърдите ме болят ужасно много и се надявам и при мен тестовете да са грешни.Стискам палци и на теб,хайде дано се похвалиш в скоро време с 2 чертички. Praynig

# 850
  • До морето...
  • Мнения: 271
Здравейте Simple Smile Да се включа и аз.На 21 год съм.И ние с моя приятел правим опити да забременея.Да отбележа,че цикълът ми е много нередовен.Идва всеки месец,но със закъснение всеки път.Някой път,но мн рядко пропускам месец.И много рядко си е идвал на датата..Та вече ми закъснява 6 дни.На 3 дни от закъснението си направих тест-лентичка.. и беше отрицателен.Само че още не ми е дошло.Смятам да изчакам до другата седмица и пак ще си направя,ако не ме е посетила "лелката" Simple Smile както се изразяват повечето от вас.Имам много болезнени гърди от около 10 дни,лека периодична болка в яйчниците или корема и огромен апетит.Всичко ми се яде,ама всичко и много често огладнявам.От време на време много леко главоболие..На какво ли се дължи всичко това.. Thinking Чета,че доста жени тук след много отрицателни теста,са били бременни всъщност..Може и с мен да е така.Пак ще пиша да ви осведомя какво става с мен Simple Smile Успех на всички Hug newsm51

# 851
  • Мнения: 151
Миличка,дъщеря ми сега е на 13г.,но с нея имах напълно нормален цикъл 4 месеца Rolling Eyes.Тестовете(няколко) бяха и положителни и отрицателни Rolling EyesСпоред мен единствено кръвен тест и добър гинеколог могат да кажат със сигурност какво се случва с теб Wink

# 852
Здравейте Simple Smile Да се включа и аз.На 21 год съм.И ние с моя приятел правим опити да забременея.Да отбележа,че цикълът ми е много нередовен.Идва всеки месец,но със закъснение всеки път.Някой път,но мн рядко пропускам месец.И много рядко си е идвал на датата..Та вече ми закъснява 6 дни.На 3 дни от закъснението си направих тест-лентичка.. и беше отрицателен.Само че още не ми е дошло.Смятам да изчакам до другата седмица и пак ще си направя,ако не ме е посетила "лелката" Simple Smile както се изразяват повечето от вас.Имам много болезнени гърди от около 10 дни,лека периодична болка в яйчниците или корема и огромен апетит.Всичко ми се яде,ама всичко и много често огладнявам.От време на време много леко главоболие..На какво ли се дължи всичко това.. Thinking Чета,че доста жени тук след много отрицателни теста,са били бременни всъщност..Може и с мен да е така.Пак ще пиша да ви осведомя какво става с мен Simple Smile Успех на всички Hug newsm51
направи си кръвен тест,на мен съвсем рано ми показа,много е точен

# 853
  • Мнения: 349
Здравейте. И с двете ми деца - отрицателни тестове първите 10 дни след закъснението  newsm78 - късна овулация. По принцип съм с мн. нередовен цикъл, но сега вече ме побърква  - закъснява ми близо 2 седмици, тестове отрицателни, сърцебиене, което ме задушава чак  Thinking, а лекар чак в сряда може тъй като са почивни дни. Шансът да съм бременна според мен е минимален / а ми се иска/, но пък симптомите ме побъркват вече  #Cussing out Офффф толкова объркано го написах, дано да ме разберете.
Честита баба Марта.

# 854
  • Мнения: 2 153
Какво мислите за ранните тестове за бременност! Дали може да се разчита на тях? Споделете опит!!!

Общи условия

Активация на акаунт