Горди СЕПТЕМВРИЙСКИ мами посрещат бебчета засмяни!

  • 16 470
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 303
Честити бебенца LaughingОх как им завиждам само на родилите майчета- че всичко е минало и заминало... Sunglasses
Зия,всичко ще е наред,стискаме палци за малкото бебонче Hug
Аз няма с какво да се похваля,почти не ми се стяга корема,в петък съм на преглед,след  него ще очаквам подновяване на стяганията.
Днес правим 2 години от сватбата с мъжа ми,после ще ходим да си избираме подаръци-пак парфюмчета,ние само това си подаряваме,аз съм луд фен на парфюми Mr. Green.Навън е мн топло,аман вече ooooh!

Лек ден от мен  bouquet

# 16
  • Мнения: 151
Мили момичета,
влизам за секунди да ви кажа, че аз и моя малък Константин сме добре за сега и се борим с невероятните първи дни след родилното. Сложила съм първите ни снимчици, макар и не върха  Grinning  Grinning  Grinning

Не съм ви чела още, не се сърдете, ама ниамам време за нищо.
Ще го направя по-късно.

Единствения ни проблем, е че макар и страшно лаком не ми ще гърдата. Ако някой има съвет, моля да пише.
Целувки от нас и честито на ВСИЧКИ родили

# 17
  • Мнения: 407
Добре дошла Lessyy!
Много ти е сладък малкия мъж!Очакваме подробен разказ когато ти остане повече време.  Grinning

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Ехо Лесси добре дошла отново Heart Eyes Аз имах същите грижи с Виктор - въобще не пожела да засуче от гърда малкия звяр Wink Ако имаш време попрочети в Кърмаческия, там дават много добри съвети майките. Аз тогава нямах този шанс и му давах изцедена кърма до 2рия месец...Стискам ти палци да успееш за твое улеснение и за негово здраве...Но и да не стане не се тревожи - и на адаптирано растат като гъбки, Вики не се беше разболявал до 1год и 8 месеца - тогава го дадохме на ясла...



# 19
  • Мнения: 109
Честит рожден ден ДВВ!!!
 newsm59 hahahaи да преносиш ден - два- нема страшно smile3501...6.09 или 08.09 са все хубави дати...Wink
стискаме палци вси4ко да мине ОК!!! newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 320
Голямо честито на всички обебели се майчета.   bouquetТака се радвам за хубавите новини. В новият апартамент нямам все оше интернет и затова близо седмица не бях влизала в форума. Днес нямах търпение да прочета хубавите новини.
 Laughing
Честито и на Валентин и Ирини.
Валентин – Голямо чакане падна , но пък си заслужава
Ирини – се притесняваше ,чя корема и бебето е малко, а какъв голям юнак роди.
Спарки – така се радвам за малката Мая Simple Smile, беше доста нетърпелива и неможахме да се засечем в болницата…
Чакаме Ви  с разкази за раждането....

Денис – наслаждавай се още малко на кроткия мъж Simple Smile, че идват зъбките скоро…Чета с удоволствие всичко покрай бебчето ти и за всички други бебчета в нашата темичка.

Ние в неделя направихме освещаване на апартамента  и вече сме готови за посрещане на бебчо. Направила съм всички изследвания. Тестовете за упойките също, всичко е наред,тоновете на бебчо също и ако не побърза на 15.Септември заедно с учениците ще го извадим от корема на мама с секцио.

Ощв веднъж големи прегръдки  Hugна всички смели Септемвриики!!!!

# 21
  • Мнения: 178
Бебе Илияна - 30.08.2006г. Родена 3100- 52см.

# 22
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
petka честито да ти е жива и здрава малката кукла и много късмет да има!

Очакваме и да си по активна вече и да ни разкажеш как е минало раждането, как се справяте с малката. Наистина на всички очакващи като мен ще им е много интерсно - сигурна съм

# 23
  • Мнения: 160
честит рожден ден на  DVV  и на БЕБЕ ДУНДИ да сте живи и здрави ,и много да ви радват бебчетата ви   bouquet
  DVV  леко раждане и късмет

# 24
  • Мнения: 169
ЧЕСТИТО БЕБЕ ИЛИЯНА НА PETKA!!!
Връщам се от ЖК. Малко на бързо ме прегледаха, но нали вече ме преглеждат всяка седмица...
Размерът на главичката е същия - 9 см, новото е че е слязла вече надолу и бебка лека-полека се приготвя да излиза. Тоновете казаха, че са добре (никога не ми казават точно колко са). Килограмите ми вече са +12.

# 25
Здравейте момичета!
Много бебета, много нещо!
Честити малки слънчица на Валентин и на Иринии! Да са им живи и здрави и бързо възстановяване на мамчетата!
Чакаме ги отново на линия със снимки и разкази естествено.
Честито бебче Илияна и на Петка!

Честит рожден ден на Dvv и на Бебе Дунди!

Честита годишнина на Вессселка! Много да се поглезите с мъжа ти днес и бъдете много щастливи! Едно сладко, малко бебче ви желая от сърце!
Успех на всички мами! Още малко остана Hug Hug

# 26
  • Мнения: 252
Честито на мама Петка, малката  й принцеска  Илияна   bouquet Да  й е  жива  и здрава и да носи много радост в  къщи   Hug

При нас  , прегледа  мина  малко не  както очаквах, доста  набързо  Rolling Eyes
Само дето се  бях притеснила, то в  общи линии нищо не  можаха  повече да  ни кажат.
Яд ме е , че чакахме  1 час и половина пред  кабинета ...
В общи линии положението е  следното: ще  приведат бебето в  кардиологична  веднага след раждането, за преглед и уточняване  на  диагнозата и наблюдение. В момента  нищо не било сигурно за операцията, защото диагноза  валидна  още  нямало, тоест  не се  видяхме  с  хирург, както исках  Sad Направо абсолютно нищо ново, за какво ходихме  въобще незнам... Бебето било вече с много дебели кости и не се  виждало хубаво през  ребрата му. Да сме  чакали да се роди тогава ще се разбере какво му е в същност.
Само ми казаха да се стягам, защото се е смъкнало много ниско в  таза и раждането ще е скоро.
Май хапчетата няма да удържат положението, мойта бебка напъва яко да  излиза. От време  на  време  имам  доста силни контракции с много силно чуство за натиск долу към влагалището  Rolling Eyes

Важното е  поне  , че  вече  си е зряла  и доносена , утре  ще видим с  моя  доки , кога ще  я  раждам Simple Smile Дано само ми е здравичка  Praynig

ПП: Леси, много е сладък Тино. Какви са  му очичките, май на татко прилича , сладура  Hug Дано се оправи  положението с  кърменето и да засуче, като всички послушни бебета   Mr. Green

# 27
  • Мнения: 149
Не се ядосвай Ziyah.Наистина е гадно ,че не са ви дали повечко информация ,но както са казали -всяко зло за добро.Имай търпение да се роди бебка пък нека тогава да правят прогнози и да взимат решения.Хайде пиши утре какво ти е казал доки дето ще те изражда.
Форумчето като че ли опустя без мамите ,които скоро прегърнаха своите бебчета.Ама така ще е -ще намаляваме все повече и повече.

# 28
  • Мнения: 4 451
Честити бебчета на Petka, Irinii и Walentin! Да са ви живи и здрави, всичко друго ще се нареди.  bouquet
Браво на Dennis за новата темичка! И аз се чудя как е намерила време. И моята бебка уж е кротка, но времето все не ми стига. Още нагаждаме режими и т.н. И на мен ми се струва, че форумчето малко опустя. Много обебели се мами има вече. Хайде, чакаме още! Grinning
Ужасно ме боли гърба и се чудя от какво - дали защото от операцията не мога да се изправя още добре и вървя малко поприведена или пък е страничен ефект от спиналната упойка newsm78? Освен това поддържам някаква температура от 37.5 и от време на време ме втриса, все едно се разболявам.
Кърмя бебка, но незная стига ли и кърмата ми, наддава ли, какво става? А първата консултация е чак на 20-тия ден. Това са ми сега проблемите. Скоро всички нас в "Родени 2006" ще ни вълнуват.
Целувки и прегръдки от мен!  bouquet

# 29
  • Мнения: 858
ziyah представям си как се чувстваш,цял ден в очакване ...за същата информация,когато човек се нуждае от повече такава.Наистина бебката вече е готова за появата си на бял свят.Послушно момиченце и изчака нужното време.Сега всички сме с вас двечките и таткото разбира се и сме в очакване  Hug
Леси много хубав Тино  Heart Eyes.Голям бонбон HugМного преградки за двама ви!
mari_anka и мене ме боли гърба,но го отдавам на неправилната си стойка и на това,че коремните мускули са ми много слаби,за да държат изправената ми стойка,а температурата е нормална поне още седмица това е от резорбирането на конците от вътрешните шевове.Можеш да си пиеш аналгинче по едно!
Stelitka има време за зъбките  Peace
Благодаря на всички ви за милите думички.Ами времето за сега ми стига,защото ставам в 8 пия кафенце и изпращам мъжа ми на работа,храня Арен,преглеждам форума,после си чистя,подреждам и после имам по 3ч.свободни,следобеда излизам навън с тигърчо и после посрещаме татко в къщи ,и така....за сега не будува по много Арен и време доста,а после няма да е така,ще иска внимание и то на 100%
Честито бебче Илияна на мама Петка!
Хубава вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт