Горди СЕПТЕМВРИЙСКИ мами посрещат бебчета засмяни!

  • 16 477
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 252
Здравейте момичета! Не съм влизала няколко дни и голяма изненада -  заваляха септемврийчета! Много съм щастлива! newsm44
Честити бебчета на Ирини, Валентин, Петка! Да са ви живи и здрави, красиви, умни, да бъдат вашата най-голяма гордост! А на щастливите мами - мноого бързо възстановяване! newsm51
При нас, момичета, всичко е наред. Вчера ни падна пъпчето и вече можем да се къпем по-спокойно. Малката Рая е много добричка, очертава се лакомийка. Слава Богу, имам кърма, надявам се да е достатъчно и да наддава добре. На 20-тия ден сме на консултация и ще разберем това. Храним се 8-9 пъти на ден. Първия месец режима е по-свободен, още повече, че е и по-мъничка - изписаха ни 2700, яде на 2,5 - 3 часа, през нощта е като часовник - буди се в 12, в 3 и после в 6, хапва за 15-20минути и заспива.Така че и мама успява да се наспи, но организацията през деня още ми куца, баткото също си иска своето, излизаме на разходки сутрин и вечез за по около час, разхождаме се в парка и на малката много и харесва, спи през цялото време!
Опитах се да кача снимки, но бяха твърде големи, нямах време да си поиграя, но в най-скоро време обещавам да сложа Рая до септемврийските и другарчета!
Успех на всички необебили се мами!

# 46
  • Мнения: 252
Здравейте мацки  Hug

Днес сутринта бяхме на преглед, по принцип сега влизаме в 39 седмица , а според ехографа отговаряме на  40та  Crazy Бебка се чуства добре  в  коремката и расте ли расте Simple Smile Главата й е  ниско в таза , предстартова  позиция, ако спрем гинипрала може да родя  до довечера  Crazy. Но иначе плацентата е  млада все  още, захваната е  на  задната стена  на  матката, водите са достатъчни, тоновете  на  бебето около 150 удара в  минута , без  много вариации, няма признаци за страдание на плода. 
За секциото, последно, решихме  да е  на  14 септември. Доки искаше да  изчака  и до термин , но тъй като бебка идва доста едра смята, че  има вероятност да  тръгне  да се ражда  събота  или недела (16 или 17) и тогава ще трябва секцио по спешност и организацията  няма да е  толкова  на  ниво ....

Та това са  новините за сега от  нас. 14 ти ще е голямата дата  Grinning А след това какво ще става - божа работа  и  работа на докторите  Simple Smile
Все  още не съм в  стрес, но предполагам , като почне да  наближава датата ще ми изгърмят  бушоните  Crazy Може  и да  позачезна  малко от  форумчето. Който ми има телефона, пишете  ми, винаги се радвам и колкото мога  ще отговарям да  не  ме  мислите  много  Wink

# 47
  • Мнения: 149
Здравейте и от мен!
Относно подготовката на зърната - аз лично ползвам кремчето на Авент,което е специално разработено за тази цел.Мажа ги всяка вечер от средата на 8-ми месец.Резултатът е ,че редовно намирам капки от коластра по чаршафите ,но не зная дали се дължи на крема или на моята физиология.Във всеки случай е много мазен и добре ги овлажнява ,а се използва и по време на кърмене.

# 48
  • Мнения: 1 100
Здравейте мами  bouquet
4естито на вси4ки мами с беб4ета:

ЧЕСТИТО ИРИНИ!!!
ЧЕСТИТО ВАЛЕНТИН!!!
ЧЕСТИТО ИЛЕО!!!
ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ДРУГИ МАЙКИ!!!

.....Хе хе и аз ве4е имам беб4е:

Моята Рая се роди в събота на 2ри септември: 3.100 кг, 51 см Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes До днес бяхме в болницата. Раждането мина добре (да живее епидуралната упойка Hug)

ПрегръЩам вси4ки родили и 4акаЩи беб4ета си май4ици: оби4ам ви вси4ки Heart Eyes  bouquet

Дано имам време да ви про4ета,

До скоро  bouquet

# 49
  • Мнения: 318
Здравейте и от нас момичета!!! Честито на всички новообебили се мамчета, да са им живи и здрави бебчовците и много да ги радват!!! Няколко дни пак нямах нет и днес като видях колко много бебченца си имаме направо ми стана едно такова хубавичкоооооооо!!! Смели мами , бързо възстановяване и да разказвате как е минало всичко.  bouquet Много се радвам за всички ви , че сте добре. При мен няма нищо ново, все още си се мъкнем с тумбалачето, но то има и още време де ooooh! Последните дни е голямо протягане и съответно разтягане на коремчето, но няма как ще траем, на моменти дори имам чувството , че съм посинена отвътре Whistling Joy  Та така......чакаме още радостни новини за нови бебчовци Party

# 50
  • Мнения: 4 451
Честито на Денис! Да ти е жива и здрава сладката Рая!  bouquet
Ако можете да ме видите сега каква съм картинка... Стоя си пред компа, кърмя бебка, и ви пиша с една ръка hahaha

# 51
  • Мнения: 449


Честито бебе, denise! Да е жива и здрава, спокойна и усмихната мъничката Рая! Само радост и щастливи дни да огряват живота й!
Бързо възстановяване ти желая.

# 52
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Честито denise!
Да е жива и здрава малката Рая и много да ви радва!


# 53
  • Мнения: 318
Днес бях готова да отида в друга болница, но за щастие дежурният лекар се оказа свестен човек и направо ми даде бележка утре сутрин да ме приемат. Така, че се надявам в най-скоро време да се похваля!

Благодаря ви, че споделихте проблема ми! Страхотни сте! Желая на всички ви леко раждане и да се радвате на здрави бебчета! Целувам ви!

# 54
  • Мнения: 137
Момичета,

нося вест от Банди - днес в 10.15 се е родила със секцио сладката принцеса Ника, 3400гр, 49 см. На рждането е присъствал и гордия татко.

Зизи, желая ти много любов и разбирателство във вече пълното ви семейство. Нека малката Ника ви радва и изпълва със смях и положителни емоции дните ви.

# 55
  • Мнения: 209
Честити девойки на Денис и Банди Да са ви живи и здрави и растат умни и красиви за радост на мама и тати   bouquet

Зия прегръщам те и съм с теб Стикам палци всичко да се развие най-благополучно за твоята малка бомболина
Ох до 14 няма много време Ей сега ще се изнижат тия дни

При нас нищо ново Бебчо дано си поостане че аз имам още 20 дни и никак не бързам
Още нищо не съм прала Embarassed Чакам си скрина другата седмица и се захващам за работа  wash hang 1ironing
Освен това се замислих че аз май всички дрешки които съм купила съм си ги купила като за през лятото Дано се радваме на мека есен
Поздрави и късмет на всички майчета 2в1

# 56
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАМА ДЕНИС,МАМА БАНДИ И МАМА ПЕТКА!!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ,ДА НОСЯТ ЩАСТИЕ НА СЕМЕЙСТВАТА СИ!!!
[/size][/b]     bouquet   bouquet   bouquet
При нас нищо ново,довършваме това,което бяхме оставили за последния момент и чакаме другата седмица доктора да каже кога ще е секциото.
Много се радвам на родилите майчета,които въпреки грижите за малките слънчица ни навестяват и не ни оставят в последните ни дни на бременни. Целувки на малките сладурчета-на родените по дупетата, а на неродените през коремчето на мама!

# 57
  • Мнения: 169
Честито на denise и Банди! Да са здрави и послушни Рая и Ника!!!
Зия, всичко изглежда обнадеждаващо! Хубаво е, че си се настроила толкова позитивно. Hug
vilitra, успех утре! Стискаме палци!

# 58
  • София
  • Мнения: 119
Честито дъщерички на Denise и Банди! Да изпълнят живота ви с нови емоции и чувства!
Аз съм трети ден след термина и благодарение на това че имам още да пера и гладя, не съм се паникьосала. Нямам никакви признаци за скорошно раждане, но хубавото е че поне ще проскоча утрешната дата - 7 септември, рождения ден на Тодор Живков.

# 59
Честито на мама Denise за малката Рая и на мама Банди за малката Ника. Нека бъдат здрави, щастливи и много обичани!!!

Браво на гордият татко, newsm78 как е издържал, да вземе да предаде някой и друг урок и на другите татковци.  Shocked

Diman  Аз не виждам нищо лошо в рожденният ден на Тодор Живков, дай боже всеки му такъв живот като неговия, всичко, което си пожелае да го получава  Laughing Laughing Laughing Това в кръга на шегата. Ще ти стискам палци за скорошно и безпроблемно раждане.
mari_anka   Ще вземе да стане някоя компютърна специалистка или Бил Гейтс в женски вариант твоята бебка, с това кърмене пред компа. Ти буквално я закърмяш с нета,а?!?  Laughing Grinning Laughing

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 00:03 от Bebo 06

Общи условия

Активация на акаунт