Стара Загора 12 - Пиян съм аз от мойте младини...

  • 13 151
  • 284
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ха, честито...

Чакам предложение за заглавия...

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 00:02 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 6 243
Уф, докато се ориентирам къде що...
айде, давайте тука.

Аз съм на работа, а ей сега ще ти метна плаката. Всъщност ще го пусна направо тук в темата, за да го видят и останалите, а ти й прати линка - просто е с намалени размери.

# 2
  • Мнения: 6 243
Предлагам: "Пиян съм аз от мойте младини..."

щото напоследък на епиКУРейство сме се отдали.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тц, тц. тц... пак се уреди с тема.

# 4
  • Мнения: 6 243
Сега ми се е паднало да си пиша и да си отговарям...
Експрес, ето плаката:



а адреса е https://cdn.bg-mamma.com/WEZ8/4f5422cb.jpg

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Бе, престанете бе, от четене не мога да изпуша една цигара.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
ПИЯН СЪМ АЗ ОТ МОЙТЕ МЛАДИНИ...
Не звучи зле... Обаче...
Азът, лирическият герой и извършваните от него свещенодействия с младините и спиртните напитки около тях са насочени изключително към моята скромна особа...
А както се знае, аз тез спиртни напитки, освен за външна дезинфекция - за друго не ги употребявам...

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Като я няма котката (разбирай Херолайн с метлата)....  Mr. Green
Аре, отивай да си тровиш китното джигерче  Laughing

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Благодаря...

Дай да перифразираме малко предложеното от теб заглавие...

# 9
  • Мнения: 6 243
Джейд,
тази статия, както и тази на Казакова и на Бу, са чудесни. Само че ситуацията е такава: Имаме един мъж, който е напълно в джаза - не е наясно с тематиката, не знае защо тези две жени (ние двете) се борят за правата на кърмачките. За него кърменето е нещо нормално и няма какво толкова да се говори (вероятно така си мисли, не го познавам г-на).

Ако утре той получи инфо, че мит е това, че винаги трябва да се предлагат и двете гърди по време на кърмене или че "Честото кърмене води до намаляване производството на мляко, слаб рефлекс на потичане и като цяло – неуспешно кърмене", мисля, че за около 5 минути ще намери любезен начин да ти покаже вратата.

На него му трябват три прости неща: кога, къде, защо. Това е в основата на един журналистически материал. Отговорите на тези въпроси са: Кога: 20 септември, в 10 и половина. Къде: в Читалището. Защо: защото кърмещите майки имат нужда от възможност да общуват помежду си, тъй като макар и естествено, кърменето е предизвикателство.

И за да не затрупваме горкия човек с подробности, които всъщност не го интересуват (да не забравяме, че той няма зор от този материал, а ние го търсим и се опътваме да го придумаме)), можем просто да кажем така: кърменето не е сложно, не е въпрос на късмет, на дар от природата, на героизъм... то е нещо естествено, удобно и контролируемо от самата майка. (това е тезата на емем).

Останалото, написано в другите статии е важно и интересно, но не става за коментиране в кратък вестникарски материал, а за разговор между самите майки - бъдещи, кърмещи...

Тук е мястото Лалич да се намеси компетентно, като човек с опит.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мога ли да споря с юрист?  Mr. Green

Аз нямах предвид да му дадем статията да я публикува директно. Просто се сетих за нея и реших да я предложа за ползване, било то за извличане на материал за вестника или просто за подготовка за срещата  Simple Smile

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
...Само че ситуацията е такава: Имаме един мъж, който е напълно в джаза - не е наясно с тематиката, не знае защо тези две жени (ние двете) се борят за правата на кърмачките. За него кърменето е нещо нормално и няма какво толкова да се говори (вероятно така си мисли, не го познавам г-на).

Ако утре той получи инфо, че мит е това, че винаги трябва да се предлагат и двете гърди по време на кърмене или че "Честото кърмене води до намаляване производството на мляко, слаб рефлекс на потичане и като цяло – неуспешно кърмене", мисля, че за около 5 минути ще намери любезен начин да ти покаже вратата.

На него му трябват три прости неща: кога, къде, защо. Това е в основата на един журналистически материал. Отговорите на тези въпроси са: Кога: 20 септември, в 10 и половина. Къде: в Читалището. Защо: защото кърмещите майки имат нужда от възможност да общуват помежду си, тъй като макар и естествено, кърменето е предизвикателство.

И за да не затрупваме горкия човек с подробности, които всъщност не го интересуват (да не забравяме, че той няма зор от този материал, а ние го търсим и се опътваме да го придумаме)), можем просто да кажем така: кърменето не е сложно, не е въпрос на късмет, на дар от природата, на героизъм... то е нещо естествено, удобно и контролируемо от самата майка. (това е тезата на емем).

Останалото, написано в другите статии е важно и интересно, но не става за коментиране в кратък вестникарски материал, а за разговор между самите майки - бъдещи, кърмещи...

Тук е мястото Лалич да се намеси компетентно, като човек с опит.

Всъщност, изобщо не съм компетентна по въпроса за статиите (мен ако питате и много от журналистите не са), но това, което Роси предлага ми се вижда най-удачно.  Доколкото познавам концепцията на Бизнес поща, статията ще е най-много на половин страница в Здравния справочник и няма да има място за много неща. Нека се наблегне на  "три прости неща: кога, къде, защо.", за да разберат повече хора за срещите.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А да за подготовка за срещата можеш да му я дадеш разбира се.
КОя точно е статията, за да принтирам и на колегата, който ще дойде от нашия вестник?

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Че половин страница малко ли е?

Ето това е сттаията - http://exoexo.com/MJ/Other/myths.doc

Не знаех, че ще присътват журналисти  Rolling Eyes
И нямах предвид да се подготвя той, а ние  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 243
Мисля, че за половин страница можем само да си мечтаем. Ще получим в най-добрия случай каре 4х4 см. под някоя статия за най-новите дезодоранти, които се предлагат в м-н "За човека", например.

Експри,у кво стана с туй заглавие, бе! Лирическия герой (аз-а) обича да си говори в мъжки род, затова е такъв цитата - той за нас се отнася. Ясно, че Кирил Христов не е имал предвид такива добродетелни като тебе. Озаглавявай смело, не се бой, те тия дето четат в темата вече знаят кой къде го пере сачмата.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ами аз всъщност разбрах, че ще има човек от БП на срещата, затова предложих да пратим и наш....

Що бе Роси, миналия път беше на половин страница май.  newsm78. Иначе за 4х4 нема нужда от разговори.

За следващи срещи ще опитам да ви уредя нещо и в радио Стара Загора и в FM+.

# 16
  • Мнения: 6 243
Лалич,
жуналистката, която имаше интерес към тая работа, е в отпуск, и днес по телефона практически изнасилих вербално един неин колега. Ама той е още съвсем в джаза и идея няма какво и защо... Просто нещата не са такива, каквито си ги говорихме с тебе оня ден.

Експри, ади давай го това заглавие, бе!
Кво ще кажеш за:
Няма радост по-голяма, от това, да си Старозагорска мама! Heart Eyes
Преди да отбетят на юг, щъркелчетата ще минат и оттук

има и още, ама ми потекоха лигите и се спирам.

# 17
  • Мнения: 23
аз ще снимам утре
и аз да бъда с нещо полезна Hug

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мен лично малко ме притеснява евентуалното присъствие на журналист на срещата или ако има е добре да остане незабелязан, както беше Юлия Маринова на последната.

Не се знае как ще се изтълкува медиината активност на такава среща...

# 19
  • Мнения: 6 243
Джейд, ще му тикнем една цица в устата да мълчи, а?!

Лале, кой ще идва, душа?

Миме, ти си такава свежа нота, що сега такива работи приказваш - само със снимането щяла да е полезна. Ми кой обикаля из района да носи дрешки тук и там?!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Eкспри, кво стана с туй заглавие, бе!

Ж`гу пробвъми туй заглавийце...
Пък кат помисли утря сабахланта на свежъ куфалица...
Мое да му хрумне нещо гИниално на лирическия герой...

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Джейд, ще му тикнем една цица в устата да мълчи, а?!

Ти тикни, че моята може да му влезе между зъбите  hahaha

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Миме, ти си такава свежа нота, що сега такива работи приказваш - само със снимането щяла да е полезна. Ми кой обикаля из района да носи дрешки тук и там?!

Споко, Мимето тази вечер беше притеснена и още малко я държи... Ама след успокоението от моя страна, вече диша дълбоко...
Не й е заработил мозъка на пълни обороти след шаша...
Шумков, всичко това - добросърдечно, шегичка, не се засягаш... Hug

# 23
  • Мнения: 6 243
Миме, ти си такава свежа нота, що сега такива работи приказваш - само със снимането щяла да е полезна. Ми кой обикаля из района да носи дрешки тук и там?!

Споко, Мимето тази вечер беше притеснена и още малко я държи... Ама след успокоението от моя страна, вече диша дълбоко...
Не й е заработил мозъка на пълни обороти след шаша...
Шумков, всичко това - добросърдечно, шегичка, не се засягаш... Hug

Що така бе, Миме?
Казвай, ако има нещо да помагаме - ти знаеш!

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Джейд, ще му тикнем една цица в устата да мълчи, а?!


Ми тоз дето евентуално е свободен - точно туй издрънка днес  Mr. Green.

Добре, ако не може да пратим колежка, която ще остане незабелязана, няма да пращаме. Ще и се обадя утре, да видим какво ще каже, че детенцето  и е оперирано.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Джейд, ще му тикнем една цица в устата да мълчи, а?!

Ти тикни, че моята може да му влезе между зъбите  hahaha

Да взема аз, а...?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ти кво?  newsm78

МИме, последно не разбрах, разбра ли де живея  Laughing

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ти кво?  newsm78

МИме, последно не разбрах, разбра ли де живея  Laughing

Точно до градските тоалетни...
smile3532

# 28
  • Мнения: 6 243
Джейд, ще му тикнем една цица в устата да мълчи, а?!


Ми тоз дето евентуално е свободен - точно туй издрънка днес  Mr. Green.

Добре, ако не може да пратим колежка, която ще остане незабелязана, няма да пращаме. Ще и се обадя утре, да видим какво ще каже, че детенцето  и е оперирано.
Бе не се притеснявай! Ще го оправим журналиста. Щом носи на майтап, значи е наш човек. А колежката найстина е по-добре да си гледа детенцето. Иначе имате една, дето е здрава и права, днес ми идва на гости с тефтеря, ти я знаеш коя е, ама тя май е далече от проблемите на кърменето  Wink

# 29
  • Мнения: 23
даже ми останаха малко  дрехи за утре все збравям да ти кажа че ми върнаха малко дрехи че са големи

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Да му пъхнеш цица или да си пробваш междузъбното разстояние с моята?  Laughing

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Точно до градските тоалетни...
smile3532


Ти Миме ли си?

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Аз да му тикна цица...

# 33
  • Мнения: 6 243
Ааааааааааа, як чат!
Приспахте херолина и сега вилнеете, а! Grinning

аз ей сега ви оставям, щото цяла вечер съм правила торта "Трюфел" за подарък за един приятел и съм утрепана - комбинацията "торта" +  "Ирина" е смъртоносна.

# 34
  • Мнения: 23
лалич  разбрах
експрес  благодаря минах и без валерян

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Бе не се притеснявай! Ще го оправим журналиста. Щом носи на майтап, значи е наш човек. А колежката найстина е по-добре да си гледа детенцето. Иначе имате една, дето е здрава и права, днес ми идва на гости с тефтеря, ти я знаеш коя е, ама тя май е далече от проблемите на кърменето  Wink

Ще видим. Има време до 20-ти.
А тая с тефтеря - освен че е далече, и главата не я слуша много. Не може да се разчита на нея.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...или да си пробваш междузъбното разстояние с моята?  Laughing

И това може...
Както каза някой по-горе... Лалич, ти беше... На всичко носим...
И на междузъбни разстояния - тоже...

# 37
  • Мнения: 6 243
Бе не се притеснявай! Ще го оправим журналиста. Щом носи на майтап, значи е наш човек. А колежката найстина е по-добре да си гледа детенцето. Иначе имате една, дето е здрава и права, днес ми идва на гости с тефтеря, ти я знаеш коя е, ама тя май е далече от проблемите на кърменето  Wink

Ще видим. Има време до 20-ти.
А тая с тефтеря - освен че е далече, и главата не я слуша много. Не може да се разчита на нея.
Ба, тя ако дойде там, аз си тръгвам!

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Няма да доде, ако требе ще я вържа.  Mr. Green

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Роси, в крайна сметка написа ли нещо от тоя чат тази вечер или утре ще си приказвам наизуст пред цицолапеца?

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
аз ей сега ви оставям, щото цяла вечер съм правила торта "Трюфел" за подарък за един приятел и съм утрепана - комбинацията "торта" +  "Ирина" е смъртоносна.

А за комбинацията...
"торта" +  "Ирина" + "кърмене" + "як чат в градската тема"...
Какво ще кажеш...?

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 00:30 от Ekcnpec

# 41
  • Мнения: 6 243
Роси, в крайна сметка написа ли нещо от тоя чат тази вечер или утре ще си приказвам наизуст пред цицолапеца?
Не, естествено. Отивай, тикай му и на него една цица (оригтиналния цицолапец е в друга печатна медия) и импровизирай. И не се стряскай, най-много да ти вземе телефона. Whistling

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Те това не ми се беше случвало отдавна изобщо във форума...
Камо ли в градската тема...

На всяка публикация и ми излиза съобщение...

"Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора."
"Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора."

И така - 7-8 пъти...

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Малииии, 3 страници. Херолайн ще ни изтрепе утре.   fight smile3534

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не, естествено. Отивай, тикай му и на него една цица (оригтиналния цицолапец е в друга печатна медия) и импровизирай. И не се стряскай, най-много да ти вземе телефона. Whistling

Не се лигави...
Искам си текста за утре...  Crossing Arms

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Малииии, 3 страници. Херолайн ще ни изтрепе утре.   fight smile3534

Три страници в тая и три страници в оная...
Мое да ни дадат тиквен медал за лигня във форума...

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Айде, аз си лягам. Да оставим хората да свършат нещо полезно. Лвка ви нощ.  smile3524

# 47
  • Мнения: 6 243
Не, естествено. Отивай, тикай му и на него една цица (оригтиналния цицолапец е в друга печатна медия) и импровизирай. И не се стряскай, най-много да ти вземе телефона. Whistling

Не се лигави...
Искам си текста за утре...  Crossing Arms
не обещавам Flutter
лека нощ  Hug

Херолайн, аз нямам нищо общо с тая работа. Аз съм като момина сълза.

# 48
  • Мнения: 23
вие сте толкова оправни мацки от някакъв си журналис ли ще ви стресне ако тябва ще го здавим и пак ще е на нашата
аз си мислех че само на мен че пиша бавно ми се случва Simple Smile

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
...ако тябва ще го здавим и пак ще е на нашата

Ей тва е пак нашто Миме!!!

# 50
  • Мнения: 23
експрес с тази сложна комбинация ще станеш на маймуна

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Херо, спиш лиииииии?

Обърни се да видиш, че Сержи го няма у вааааас  newsm48

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Херолайн, аз нямам нищо общо с тая работа. Аз съм като момина сълза.

Лъже, мишора с мишората й... Фърли бомбата и се опитва да се извади чиста...
Нищо като подобно...
Отровна също като момина сълза...
Тя е виновна...

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Херо, спиш лиииииии?

Обърни се да видиш, че Сержи го няма у вааааас  newsm48

Предлагам да отваряме баничарница...
smile3532

# 54
  • Мнения: 23
Херо, спиш лиииииии?

Обърни се да видиш, че Сержи го няма у вааааас  newsm48
а митя у вас лие  smile3521

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Знам ли, чакай да видя  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 23
 luvbed
и вмавай
ЛЕКА НОЩ

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ша ви смачкам и момините сълзи и мишорите..подред afwitch newsm29 newsm66 Аз като казах да спите вие да не разбрахте на клавиатурите...а? Mr. Green
Към момината сълза - от твоята комбинация...само тортата ще ме умилостиви smile3534

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Добро утро.
Херич, започвам деня със смях, много ми стана весело от твоите закани.  Laughing

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Добро утро и от мен...
И аз се развеселих порядъчно... Представих си картинка...
Хера тъкмо е товорила половин око... По кюлоти, с разчорлена коса и лошо гледаща... Сяда на компа, вижда една тема, втора тема... Пловин час най-малко чете постинги и се самонавива... "Ша ги смачкам тез, само да ми паднат"...
smile3532

Хайде, лек ден на всички от мен...!!!

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добро утро и от мен  Grinning

Изпратих Сержи и сядам да изпия едно кафе  Mr. Green

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Равносметката за вчерашния ден...
142 постинга в темата...!!! Герои... Ашколсум, аферим, машаллах...!!!

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Мълчи, че е будна вече.  smile3533 smile3534

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро и от мен  Grinning

Изпратих Сержи и сядам да изпия едно кафе  Mr. Green
Ша та пратя аз тебе  Twisted Evil

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мълчи, че е будна вече.  smile3533 smile3534
afwitch afwitch smile3540 bambam

# 65
  • Мнения: 11 315
Ееееееееееееееееееееей, ни въй срааааааааааааам, ве!
Оляхте се от спам снощи
Сутринта на спяща тиква не моа ви смогна на писанките.
Аре умната днес в Българка и аз искам снимки Hug

# 66
  • Мнения: 23
добро утро и от мен
лалкич в10.15ч нали newsm78

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Бульооо, в 10 без 15

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами от безсъние кво ли не става  Crossing Arms Mr. Green

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
От сън спомени няма  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 23
 от снощи имам проблем и мога #2gunfire
лакич добре

# 71
  • Мнения: 23
сега отивам до банката и после ще ви разкажа Hug

# 72
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
здравейте момичета,сори,че се намесвам в темата ви ама да ви питам някой от вас ще ходили на ралито в неделя и ако да може да се видим.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Я кажи за  какво рали става дума, че не съм в час нещо?
Аз съм си вкъщи майстор имам, много е шеметен човека. Дано да свърши работа скоро, че къщата ми е кочина.

Следобяд ще следя за разказа от дома.
До скоро

# 74
  • Мнения: 11 315
Видяхте ли тази тема?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126997.0;all
Има ли го това в наше село или ?
Имаше подмятане и за домовете, та понеже днес ще сте там, дали имате такива наблюдения?

# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Има го, има го, навсякъде го има май  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 6 243
Естествено, че го има. Мои познати, които работят в детски градини, най-редовно си носят храна оттам.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Момичета и момче, открих есенциално важна информация и напътствия, които вероятно ще са ви от полза - http://www.vbox7.com/play:77718d81

Лекторката се казва Стефчето и лично съм я засичала по Бургаските кафенета  Mr. Green

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Туй ша го гледам довера у нас, щото тук нямам колонки

# 79
  • Мнения: 6 243
Момичета и момче, открих есенциално важна информация и напътствия, които вероятно ще са ви от полза - http://www.vbox7.com/play:77718d81

Лекторката се казва Стефчето и лично съм я засичала по Бургаските кафенета  Mr. Green
Eeee, разгеле. Най-сетне някой да ми го обясни разбираемо.
Довечера ще го пусна на мъжа и на сина.

# 80
  • Мнения: 23
просветени са хората
макар че звучи като гледачка Grinning smile3521

# 81
  • Мнения: 11 315
Момичета и момче, открих есенциално важна информация и напътствия, които вероятно ще са ви от полза - http://www.vbox7.com/play:77718d81

Лекторката се казва Стефчето и лично съм я засичала по Бургаските кафенета  Mr. Green
Голем въргал  Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 23
къде сте бе хора newsm78

# 83
  • Мнения: 23
тц,тц,тц
спите ли или........ luvbed
 Weary

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Имаме деца за гледане, бе... търчим из къщи като луди Crazy

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Чакай да стане към 10...тогава ще се развихрим.  Mr. Green

Херич, нъл знайш чи тъ убичъм  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 619
ей,на-тука сме

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Чакай да стане нормално време и ще се появим...

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Чакай да стане към 10...тогава ще се развихрим.  Mr. Green

Херич, нъл знайш чи тъ убичъм  Heart Eyes
Аз още не спя Mr. Green

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Чакай да стане към 10...тогава ще се развихрим.  Mr. Green

Херич, нъл знайш чи тъ убичъм  Heart Eyes
Аз още не спя Mr. Green

Сега не, но скоро ще дойде нашто време  smile3508 smile3508 smile3508

# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Сега не, но скоро ще дойде нашто време  smile3508 smile3508 smile3508
А баннване вечерно време само на старозагорските ай пи та? newsm48

# 91
  • Мнения: 11 315

Сега не, но скоро ще дойде нашто време  smile3508 smile3508 smile3508
А баннване вечерно време само на старозагорските ай пи та? newsm48
Мен не мож ме банна, мен не мож ме банна  hahaha

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
...Мен не мож ме банна, мен не мож ме банна  hahaha
За теб специално ша ударя катинара afwitch Misc Ghost

# 93
  • Мнения: 11 315
...Мен не мож ме банна, мен не мож ме банна  hahaha
За теб специално ша ударя катинара afwitch Misc Ghost
Иииииииииииииии, ти пък,ма, а уж си Божествена и умееш да се владееш. Кат не ти оттърва и веднага плашиш я с метла, я с катинар Wink Hug

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518

Сега не, но скоро ще дойде нашто време  smile3508 smile3508 smile3508
А баннване вечерно време само на старозагорските ай пи та? newsm48

Е тогаз вече идваме у вас.  Mr. Green Тежко ти, не мойш опази сержи.  Mr. Green Party

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Кат не ти оттърва и веднага плашиш я с метла, я с катинар Wink Hug
Кат нямам член да ва плаша използвам подръчни материали Mr. Green

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Е тогаз вече идваме у вас.  Mr. Green Тежко ти, не мойш опази сержи.  Mr. Green Party
Сакън  Stop сержито ми оставете Mr. Green

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
С бан ша плашиш а?  smile3533 smile3534 smile3534

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ми кът нямам член tantrum

# 99
  • Мнения: 11 315
Кат не ти оттърва и веднага плашиш я с метла, я с катинар Wink Hug
Кат нямам член да ва плаша използвам подръчни материали Mr. Green
Цвиля от смях вече. От сълзи не виждам екрана. Ни тъй срам. Тва дете така ли шъ гу учиш. Отся почна! С подръчни материали. Тва да н'тий кукления факултет на ВИТИЗ, а! Crossing Arms

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ееее, излагате се тая вечер  Laughing. Вчера по туй време вече бяхме изписали 4 страници  Mr. Green

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ето ме и мене - изгледала театралната постановка, пила 2 бири и присъствала на невероятен пожар.
Страшна работа ви казвам, пламъци и чудо. Запалил се един голям строеж на "Строител ВД" над Била. Изгоряха му кофражите, но като пуснаха газта от някакъв резервар до сградата пламъците бяха разкошни...

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Снимчици, туй-онуй?

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Има, има, но не са много добри... със сапунерката толкоз... ей сега ще ги кача.

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Качи да видим. Може некой лев да изкараш  Laughing

# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Колко, колко?  Mr. Green



# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
за цигарки  Mr. Green
Пусни ми ги на скайпа моля  Praynig

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тази вечер - тишинааааааа...
Явно героите от снощи са уморени... Събират сили за утре...

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Спите обаче...
Катинар ли ви уплаши, бан ли...?

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ба, спим... спят другите...
Само аз и ти като първи кукувици кукаме по малките часове  Laughing

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Една мамуна са излюпи...

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
ЧЕСТИТ ВИ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН...!!!
Още много да се учите, че да сполучите... Сполай ви...

# 112
  • Мнения: 280
Ох,лесно ви е на вас,начесали сте си крастата до 1-2 часа и сладко си спинкате.Пък аз пак не мога да спя и стоя като откачалка пред компютъра.

# 113
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Злати не си сама. И аз не мога да спя  newsm45

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добриутро  Party
Честит ви първи учебен ден   bouquet /ех младини  Crazy/

# 115
  • Мнения: 449
Нищо не разбирам...явно само за мен Бг-мамма е бил Офлайни тези дни...
Изписали сте 5 страници, вече мога да се появя Party
Та какво за тази нощ? Grinning
Аха, и честит първи учебен ден на всички ученици, мами и татковци!
Експресчо, нещо си ми написал на гръцки, ама не се разбира, ко искаш да го прочета ша трябва да завториш Laughing

# 116
  • Мнения: 11 315
Нищо не разбирам...явно само за мен Бг-мамма е бил Офлайни тези дни...
Изписали сте 5 страници, вече мога да се появя Party
Та какво за тази нощ? Grinning
Аха, и честит първи учебен ден на всички ученици, мами и татковци!
Експресчо, нещо си ми написал на гръцки, ама не се разбира, ко искаш да го прочета ша трябва да завториш Laughing
Хахаха, нали те наказах с 5 страници срам в ъгъла, за да не печелиш повторно оная хубава титла Joy

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вий като не моете да спите, оти се обаждате чак у 5 сабахлан...? Язи тогава вече спях блажено...

Августиньо, ако искаш да завтарям, днес на обед да си се появила на Бирхалето, че да ти хортувам на ушенце... Няма само да ги пиша тезцък надписи, туй-онуй...

И да знаеш, има цели 10 страници, че и нагоре изписани... А ти пак не се появяваш... Така че... Дан`ти са случат пак унез чИрвени надписи... Или да питаме - ти коя беше...
Wink

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ох,лесно ви е на вас,начесали сте си крастата до 1-2 часа и сладко си спинкате.Пък аз пак не мога да спя и стоя като откачалка пред компютъра.

Злати не си сама. И аз не мога да спя  newsm45

Проблемът ви, уважаеми дами е, че си лягате прекалено рано  Mr. Green

А днес сбирката е на Бирхала с начало 10:30 (Херке обещавам да не закъснявам Laughing)

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Въх, много рано бре. Аз ще видя какво ще направя.  Grinning

# 120
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз ще дойда след 12.30  Laughing ако е останал някой от вас дотогава  Mr. Green

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

А днес сбирката е на Бирхала с начало 10:30 (Херке обещавам да не закъснявам Laughing)
Смей ти...смей да ми закъснееш Mr. Green

# 122
Ето ме и мене - изгледала театралната постановка, пила 2 бири и присъствала на невероятен пожар.
Страшна работа ви казвам, пламъци и чудо...

Изпрати ни да си лягаме и се отдаде на купон!!!
А ти сигурна ли си, че нямаш нещо общо с пожара? Толкова ти се пафкаше снощи, че може да си се скрила в строежа за една бърза... цигарка. И после - снимчици...
И Нерон така си е палнал Рим, пък после му се радвал и песнички му пял.

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 12:55 от Таткото на Ива

# 123
  • Мнения: 6 243
 Татко на Ива, по стар форумски обичай новодошлите се посрещат подобаващо:


... понеже ни се носи славата на негостоприемни, аз да се постарая  Wink

# 124
  • Мнения: 280
Дами и господа!Аз лягам да си подеремна след снощното безсъние.Ще дойдем на пикника може би към 6 със Стефко.Моля да ме информирате своевременно,ако има предвидено излизане след похапването,да знам какъв тоалет да подбера.Ако ще сме само на барбекю,да мятам анцуга и да не мисля много.
Добре дошъл при нас,Таткото на Ива!   love001  love001  love001

# 125
  • Мнения: 449
Татко на Ива, добре дошъл при нас  bouquet Heart Eyes!
Да докладвам, че днес моя милост Голямата мишора, барабар с малкото  мишорче бехме на Бирхалето, ама много други ги немаше  Laughing
Довечера и ние май ще сме за след 6, аз съм с балната рокля и без това, тъй че където и да ме заведете ставам Laughing

# 126
  • Мнения: 6 243
Ако не сте с бални рокли с голи гърбове, ви връщам още от разклона на пътя. За Жадито има особено изискване - роклята да е и без предница.

Ето какъв е дрес кода:


Повтарям, не важи за Жадито. За нея нещо по-етно, че тая година това е най-фешън:

# 127
  • Мнения: 280
Стига деее,аз сериозно питам.Щото и без това нямам кой знае какъв избор,и с анцуга ми е най-лесно.Ама ако има излизане,все ще измисля нещо-имам наум една рокля,е не е с гол гръб и без предница,ама поне има две цепки отстрани.

# 128
  • Мнения: 855
Здравейте на всички,
аз влизам с един въпрос  Grinning Днес ходих на консултация и доктора ми каза, че ако не родя тези 2-3 дена в понеделник с багажа и в болницата. Малко се паникьосах,ама почна да ми минава  Mr. GreenИсках да попитам, как ще предизвикат раждането, със система ли или с някакво хапче? Или за всеки си е индивидуално? Четох, че се прави и преглед при който се установява състоянието на шийката на матката, така и не ми беше направен този преглед. И последно, като е предизвикано раждане по- бързо ли протича или пак си е индивидуално за всеки? Обръщам се към вас, защото повечето сте минали по този път и мисля, че ще можете да ми отговорите  Grinning Благодаря ви предварително  Hug

# 129
  • Мнения: 6 243
Ето ви още малко идейки тогава:


Сега сериозно: Злати, ние няма на кого да оставим Ирина, така че никъде няма да ходим по нощите. Аз ще съм по домашному. Ако искаш, ела с анцуга - двете с теб ще го раздаваме секси. Секси мама Злати... добре звучи!!!

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
ive1ina, бързо и леко раждане ти пожелавам. Не са ми предизвиквали раждането незнам как е.
Стискам палци да мине бързо и да се похвалиш после Simple Smile.
Днес водих Ники на представлението в яслата, после псувах Хеито, че не са направили две изследвания и Майстора ми се затри, остави си инструментите и забегна и ни вест ни кост, къщата ми е  разтурена и така.
Айде до скоро оплаках ви се Sad

# 131
  • Мнения: 6 243
Здравейте на всички,
аз влизам с един въпрос  Grinning Днес ходих на консултация и доктора ми каза, че ако не родя тези 2-3 дена в понеделник с багажа и в болницата. Малко се паникьосах,ама почна да ми минава  Mr. GreenИсках да попитам, как ще предизвикат раждането, със система ли или с някакво хапче? Или за всеки си е индивидуално? Четох, че се прави и преглед при който се установява състоянието на шийката на матката, така и не ми беше направен този преглед. И последно, като е предизвикано раждане по- бързо ли протича или пак си е индивидуално за всеки? Обръщам се към вас, защото повечето сте минали по този път и мисля, че ще можете да ми отговорите  Grinning Благодаря ви предварително  Hug
Иве, според конкретния случай раждането се предизвиква с различни методи. На мен ми слагаха система с окситоцин, например. Има и глобули, които се слагат във влагалището, има и хапчета... Прегледът ще ти го направят като те приемат - не се стряскай, това си е най-обикновен гинекологичен преглед, за да видят какво ти е разкритието.

При мен първото раждане беше предизвикано, второто - не, но второто беше доста по-бързо от първото. Така че зависи от много неща. Като цяло, май ако е предизвикано, ще е по-бързо, отколкото ако същото това раждане е щяло да протече непредизвикано (което е чисто хипотетично, щото то се предизвиква именно защото само не тръгва...) Абе и аз се изразих едно странно. ooooh! Не се притеснявай, най-важното е, че му се вижда края и до средата на седмицата малкия мъж ще е вече у дома си. Стискам палци всичко да мине леко и бързо!

# 132
Ето ви още малко идейки тогава:



За жените - ясно! Но трудно за един ден ще докарам мустаците на немски порноактьор от 70-те...

# 133
  • Мнения: 449
Иве, да ти кажа честно и аз не знам как е, понеже родих на 13тия ден след влизането в 9тия месец. Но, както винаги, след Сладка хапка няма какво да се каже. Затова се включвам само да ти въхна малко кураж-всичко е наред, не се притеснявай, лекарите ще вземат необходимите мерки според случая. Това, че искат да те приемат от понеделник си е в реда на нещата-искат постоянно да си под лекарско наблюдение за да следят състоянието на бебето и твоето и да реагират адекватно според нуждата. Така че успех, очакваме да чуем радостни вести от вас скоро!  bouquet

# 134
  • Мнения: 449
Ето ви още малко идейки тогава:



За жените - ясно! Но трудно за един ден ще докарам мустаците на немски порноактьор от 70-те...
То няма и цял ден даже...Но с малко повече желание-това все пак е само идея, може да измислиш нещо подобно  Laughing

# 135
  • Мнения: 855
Благодаря ви много за отговорите и подкрепата  Hug
Паниката ми май премина, макар че на моменти като се замисля и сърцето ми направо ще се пръсне  Crazy Абе едни такива смесени чувства на щастие, страх, очакване, направо си е каша  Mr. Green Надявам се всичко да е наред и другата седмица да се похваля  Peace

# 136
  • Мнения: 6 243
Всичко ще е наред, не се бой. Аз мога да гледам на монитор и никога не бъркам bowuu

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Всичко ще е наред, не се бой. Аз мога да гледам на монитор и никога не бъркам bowuu
Я бързо ми хвръли един монитор Mr. Green
Днес видяхме Дони с малкия...многоооо е сладичък Heart Eyes Видях ги за малко, че мен Енчева ме викна в АГ-то и аз трябваше да тръгвам.
Експри...нашето слонче е вече 3,600кг. Crazy

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За жените - ясно! Но трудно за един ден ще докарам мустаците на немски порноактьор от 70-те...

За мустака може и да пробваш, виж ушите на кокер шпаньол малко трудно ще ги докараш   Mr. Green

Какво сте се запритеснявали за дрес кода? Никой няма да ви забележи как сте облечени, защото Августа обеща да е без дрехи послучай срещата и с Митя Laughing

Аз все пак мисля да мръднем някъде след това. На мен в 9 часа ми идва музата за живот, пък вие ще ме карате да се прибирам тогава. Който мисли да дойде, да мушка едни дънки и една тениска и хем ще е подходящ за баребкю, хем от никоя кръчма няма да го върнат  Grinning

Иве, леко раждане и здраво бебе ти желая   bouquet

# 139
  • Мнения: 619
ооооо,ще вилнеете някъде,а?
че и по без дрехи....

# 140
  • Мнения: 270
личи си ,че разпускате/,много е скучно тук/

# 141
  • Мнения: 426
Добро утро!
Буден ли е някои или вече сте по селата.

# 142
  • Мнения: 619
добро да е!тука сме си(който няма село...)

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И ние се излюпихме... рано-рано  Tired

# 144
  • Мнения: 426
Аз пък съм си на работа. Боже, колко съм работна! newsm78

# 145
  • Мнения: 619
Жадито-де се запиляхте снощи?

# 146
  • Мнения: 280
Аз тъкмо реших,че героите са уморени от снощи.
Да ви се похваля-тази вечер спах добре-само малко кошмари относно неприятната тема,която Лалка случайно подхвана снощи,но бързичко ми мина.Събудих се преди час-бодраи готова за игри Laughing
Джейд,какво ще кажеш следобяд за един детски кът,да срещнем децата,а?И други могат да се присъединят.

# 147
  • Мнения: 619
И други могат да се присъединят.
може,може-ще помислим за предложението...  bouquet

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Може, нямам нищо против.
Кукления?

# 149
  • Мнения: 1 343
Момичета помагайтееееее
От 19 август не съм спалаааааааа. Денис се буди през 15 мин ве4ер пие две глътки вода и заспива и след 15 мин пак и така до сутринтаааааааааааааааааа. Кълбо от нерви съм .. едва издържам днес ми е толкова крив 4е ми идва да му с4упя главата, а плачът му за щяло и нещяло просто ме докарва до  #2gunfire #Cussing out Sick давайте някакви идеи как да го прекъсна това нещо ... на човек не приличам ве4е.

# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз точно ставам  Blush Добриутро и от мен Flutter
Жадееее, Жадееее сака  Twisted Evil ИзФинявай за снощи за цигарите....ама пусти гладък мозък ooooh! Ама ако стане напечено аз и Августа ше поемем Митя де...няма страшно Mr. Green
Спах като заклана снощи...или ще да е от бирата или от мръвките Mr. Green Ама хубави бяха...браво на барбекюто и на /ох текнаха ми лигите вече/ пърленките на Хпакат и хлебчетата на Лалич...абе всичко беше на шест Heart Eyes

# 151
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз тъкмо реших,че героите са уморени от снощи.
Да ви се похваля-тази вечер спах добре-само малко кошмари относно неприятната тема,която Лалка случайно подхвана снощи,но бързичко ми мина.

Съжалявам много. Не беше нарочно, ама трябваше да отговоря  Embarassed

Аз току що ставам. Наспахте се а? А ние си приказвахме до 2 часа с Хапката,Мима и Експри. Не можех да си затворя устата от смях  Laughing

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
ИзФинявай за снощи за цигарите....ама пусти гладък мозък ooooh! Ама ако стане напечено аз и Августа ше поемем Митя де...няма страшно Mr. Green

Ааа, няма да минеш с едно голо извинение... Искам довечера сержи да ми танцува на Джо Кокър по сламена поличка и хавайски венец  hahaha

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
ИзФинявай за снощи за цигарите....ама пусти гладък мозък ooooh! Ама ако стане напечено аз и Августа ше поемем Митя де...няма страшно Mr. Green

Ааа, няма да минеш с едно голо извинение... Искам довечера сержи да ми танцува на Джо Кокър по сламена поличка и хавайски венец  hahaha

Така, така.  Joy Joy Joy
Може ли и аз да дода да гледам?

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Уо, да не вадите някакви зъби. Така ми звучи по описание...
Пробвала ли си да мажеш с нещо или да даваш хомеопатично за успокоение?
Хамомила се предписва в общия случай, но не на всички действа... може да пробваш.

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Злати, за колко часа ще се разберем?
Ива, ела на кукления и ще ти разкажа къде "вилняхме" снощи  Mr. Green

Някой друг желаещ за мръсни приказки в детски кът?

# 156
  • Мнения: 619
Някой друг желаещ за мръсни приказки в детски кът?
hahaha
ха,кат` дойда и чедето ми да развалите!знам аз,че искате и други да вербувате,ма чак пък малко бебе....!
та за колко часа беше?

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 13:01 от Ивa&Ави

# 157
 Hug Как сте народе? Липсвам ли ви?  bouquet

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Hug Как сте народе? Липсвам ли ви?  bouquet

Снощи ни липсваше  Grinning

Иве, не мога да кажа точен час, но към 4 и нещо предполагам, че вече ще са се наспали зверовете и ще мога да тръгна.

# 159
  • Мнения: 619
ок,Джейд,не обещавам,че ще дойда,защото май ще ходим към свеки....

# 160
  • Мнения: 6 243
личи си ,че разпускате/,много е скучно тук/
Ти сеир ли търсиш, миличка? Ние не сме зоопарк все пак.

Аз пък съм си на работа. Боже, колко съм работна! newsm78
Ееее, искрените ми пожелания да свършиш скоро днес. Времето е прекрасно за разходки.

Ние току - що се върнахме, обилно наквасени с портокалов сок (заляхме си една кутия отгоре), освежени, с рекламни шапки на FW от автошоуто пред Общината и гладни като кучета. Добре че има подирки от снощи.

"Ива и Ави" са почетните нови мишори, щото толкова обяснения пред нея правихме и пак не разбра какво сме правили снощи. Ама като се видим, ще ти дърпам ушите Wink

Ангел и на мен ми липсваше. Ако и той беше дошъл - Сержи отляво, Ачо отдясно, кой като мене!

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Брех, ще се надуе моя мъж  Mr. Green
Каза, че другия път ще дойде

# 162
  • Мнения: 619
хихих
разбрах аз де сте си хортували снощи...

# 163
  • Мнения: 6 243
хихих
разбрах аз де сте си хортували снощи...
Ти добре разбра, ама защо чак сега! Ако си беше отваряла ушите, щеше и ти да се наредиш - кеф ти Митя, кеф ти Сержи. Flutter

# 164
  • Мнения: 619
и как да ги отворя,кат' си бях у нас,а не при вас вчера???

# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Вчера и аз не бях, ама занех. Искам да кажа, че не се говори от вчера за това. И ти беше там, когато казаха на мен.

# 166
  • Мнения: 619
може,може....не споря.....

# 167
  • Мнения: 449
Ехооооо, кво си прайте! Ето ни и нас-новоизлюпени.
Да отбележа, че моят мъж такъв стимул получи от снощните засукани гаджета, че от сутринта демонстрира една страшна енергия-излъскахме целия апартамент, за капак и дятито приспа. Добре му действате, значи.
За съжаление, не може да се каже същото за кондицията на малкия Никола, който си вилнее както обичайно, обаче сутринта се събуди с леки зачервявания тук-таме, които постепенно се превърнаха в пъпчици и се разпространиха навсякъде. Освен това има разстройство-явно алергична реакция или нещо от храната не му се е отразило добре. Какво да давам в този случай освен киселото мляко за изчистване на токсините, диета за разстройството и т.н.(в случай че имате идея и вие, де Wink). Иначе за излизането и ние замисляме нещо такова, ама на езерото, че има повече играчки-на Кукления изпуснаха големия замък newsm78

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз и за езерото съм съгласна, където кажете...

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil пак сте изпуснали края на възпитанието май  Mr. Green
Аз ходих и си избрах кревата и количката на мишанката...сержи в пондрелника ще ги капарира Flutter Че и комплекта за изписване на мишанка купихме...ех хубави моменти Blush

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз и за езерото съм съгласна, където кажете...
Мъже да има..на всякъде си съгласна Mr. Green

П.П бий ме...линчивай ме...сержи на теб няма да танцува Mr. Green

# 171
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хм... не знам. Ела на детския кът и там ще се разберем нещо, може и с пари да минеш  Mr. Green

# 172
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И аз  да се включа в темата... Еееее пак сте пили и сте пушили.Джейд пак извади подпис  Crazy ама нещо за последната дума се съмнявам newsm78
От тези рекламки дето ми даде за срещата в сряда лепнахме на Университетската болница.

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
ама нещо за последната дума се съмнявам newsm78


За коя последна дума, бе скъпа?

# 174
  • Мнения: 6 243
На "Пиколо Мондо" всички надуваеми чудеса са си по местата, сутринта и деца нямаше... сега не знам как ще е .

Аз току - що ставам и никъде не ми се обикаля smile3516

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Значи след час сме там...

# 176
  • Мнения: 449
Браво, Херче, много се радвам Hug
Тези моменти са наистина незабравими Heart Eyes
Хапке, не се ослушвай, за къде без тебе?  Laughing
Ние ей ся тръгваме за Пиколо мондо с Джиджо Grinning

# 177
  • Мнения: 619
и аз тръгвам след половин час-за среща със свеки
няма да ви видя днес явно...

# 178
  • Мнения: 6 243


Хора, откъде мога да купя в СЗ такива рошави неща (не им знам името), като тия на снимката. Спешно ми е и важно. Хелп, както се вика.

Херолино, не е за тебе, не се облизвай!

# 179
  • Мнения: 11 315
Не знам кво му стана на форума, одеве писах нещо и сега го няма! newsm78
Гледам да ви следя изкъсо, ама изпуснах аз нещо нишката.
Божествената, какви са тия Мишанки дето ги спрягаш? Да не чакаш панделки?

Хапчице, това са щраусови перца, в магазинчета за шапки и аксесоари би трябвало да има.

# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
В магазина, който е срещу ателието на шивача има много такива атрибути.

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Другото място за което се сещам е магазин Коредел, до Крокодила и другият магазин на същия собственик, който се намира срещу мебелната къща Мелви на Гурко.

# 182
  • Мнения: 23
много сте кротки тази вечер Laughing newsm78

# 183
  • Мнения: 6 243
Мерси, момичета  bouquet
много сте кротки тази вечер Laughing newsm78
Чакат Херилона да заспи Joy

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Другото място за което се сещам е магазин Коредел, до Крокодила и другият магазин на същия собственик, който се намира срещу мебелната къща Мелви на Гурко.

Магазина срещу Мелви май го няма  newsm78. Онзи ден минах от там - и не го видях.

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 20:29 от Лалка

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Възможно е, аз скоро не съм минавала, но тия дни мислех да го навестя, че ми трябва дръжка за една чанта.

# 186
  • Мнения: 449
Хапчо, освен на магазн Кордел, до Крокодила можеш да провериш и на пазара, в пресечката с/у Пожарната. Само че не знам дали някой от тези магазини ще работи утре.

# 187
  • Мнения: 23
а че тя не спи ли вече newsm03

# 188
  • Мнения: 6 243
О не, на мен ми трябва за другата седмица. Ще имам време да ги обиколя наред.

# 189
  • Мнения: 1 343
Jade отначало и аз на зъби го отдадох ама 1 месец жена   Thinking какви бяха тия зъби какво беше това нещо  ooooh!
С Panadol не помага с Кал гела също със дентинокс пробвах пак не става ... Единственото непробвано е да му топна биберона 3-4 пъти в 4ервено вино и да го упоя  Twisted Evil ама неща от малък да го правя алкохолик незнам ве4е и на мен кафето не помага ве4е никак а ме почва и главоболие което с хапове не минава ... Това дето го писа хамомила май беше къде се продава ?

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Добро утро и от мен...
След снощното ояждане и опиване... Така се наспах, че станах чак в два следобяд... Ама и съня си беше здрав като истински сън... Комай послушах съвета на Злати...

# 191
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
... Комай послушах съвета на Злати...

Kakъв беше той? Аз съм се излюпила още в 10. Не можах да спя. Сега ми се затварят очите вече.

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Само мен ли ме събудиха в 7:30  Tired

# 193
  • Мнения: 6 243
Jade отначало и аз на зъби го отдадох ама 1 месец жена   Thinking какви бяха тия зъби какво беше това нещо  ooooh!
С Panadol не помага с Кал гела също със дентинокс пробвах пак не става ... Единственото непробвано е да му топна биберона 3-4 пъти в 4ервено вино и да го упоя  Twisted Evil ама неща от малък да го правя алкохолик незнам ве4е и на мен кафето не помага ве4е никак а ме почва и главоболие което с хапове не минава ... Това дето го писа хамомила май беше къде се продава ?
Уо,
зъбите растат до двегодишна възраст. Така че или свиквай, или свиквай. Това е положението. Така са, докато не израстнат всички зъби и не можем да им се сърдим, защото те се мъчат повече от нас.

Хамомила има на една аптека на "Гурко", доста голяма, не й помня името за съжаление, пада се между ул. "Гео милев" и "Парчевич" - по едни стълби нагоре, на втория етаж. Май че "Галения" се казваше  newsm78 Не е скъпа хамомилата, така че нищо не ти струва да пробваш и това. Айде, дано да помогне, ако не - наливай си от онова червено вино и ще ти прави много по-малко впечатление реве ли Денис, не реве ли.

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Кой бе? Малиии, аз човек убивах, ако ме беше събудил някой толкоз рано.  Mr. Green
Ама пък ти си тръгна бая преди нас.

# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
кой ще пробва ей това нещо http://slackpack.net/?q=node/374. При мен нещо не върви и се чудя що?

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 22:26 от Лалка

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
МИ как да
Кой бе? Малиии, аз човек убивах, ако ме беше събудил някой толкоз рано.  Mr. Green
Ама пък ти си тръгна бая преди нас.

Ми как да си убия и двете деца, ма душа... що мъчене се мъчих да ги изкарам и сега да ги сътрия  Crazy
А аз си тръгнах преди вас, но преди 2 не съм си легнала със сигурност, нали помниш, че половин шоколад изядох  Mr. Green Twisted Evil

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 22:33 от Jade

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
кой ще пробва ей това нещо http://slackpack.net/?q=node/374. При мен нещо не върви и се чудя що?

Лале, и на мен ми го изпратиха вчера това. 
Копирай написаното в адресното поле на браузъра на вече отворена страница, а не да отваряш нова с този адрес. Ефект има, забележим Wink

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Да не ни го е пратил един и същи маймун?  Mr. Green
Така правя, ама не става...да го... Явно от връзката ми не става.

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На мен ми го прати маймуна - женска  Laughing
Те тия неща циркулират из нета, нищо чудно и някой друг да се обади, че го е получил скоро...

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Никаква активност тази вечер, що така...

Преди малко докато пуших на терасата видях едно улично псе и се замислих - колко е хубаво да си куче... сънуват те в еротични сънища и никога не ти се налага да отказваш цигарите...
Дали да не напиша едно есе  smile3506

# 201
  • Мнения: 280
Нещо си се размечтала...Аз улични кокери не съм виждала,ма нищо,ти може да пробваш.
Хапке,другото място,където може да провериш за такива финтифлюшки е срещу орела на пощата,в магазинчето продават бельо и разни дрънкулки.А не знам защо ми се върти из главата и Универсалния,на подземното ниво,където има разни нещица за партита.

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И ко ся...използвате момента, че вече съм тотално мързелива и юруш на форума ...а?  newsm29
Вечернице...мишанка е мъж...ама аз така си му викам Heart Eyes
Един кръст ме боли, че направо не е истина....ама туй да ми е проблема Crazy
Сега отивам да правя закуска на сержи  cook заслужи си любимия....съгласи се на име с буквата С  Mr. Green Heart Eyes

Имаме си още едно бебе бре http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126741.160  Flutter Ивелина е родила снощи...да и е жив и здрав сина  bouquet

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 09:42 от Хера

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И ко ся...използвате момента, че вече съм тотално мързелива и юруш на форума ...а?  newsm29

Ся ако се оплачеш от нас, не знам. Я виж какви сме кротки. Даже кибиците взеха да се изнервят  Mr. Green
Уф, снощи правих един сладкиш, да го пращам на мъжо и се провалих. Имаше вкус на сладък ластик. А за вида да не говорим.

Имаме си още едно бебе бре http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126741.160  Flutter Ивелина е родила снощи...да и е жив и здрав сина  bouquet

Да и е живо и здраво момченцето.   bouquet  bouquet  bouquet

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Ся ако се оплачеш от нас, не знам.
Нали все за нещо трябва да мрънкам и аз бре  newsm56 Mr. Green

# 205
  • Мнения: 9 108
Хамомила има на една аптека на "Гурко", доста голяма, не й помня името за съжаление, пада се между ул. "Гео милев" и "Парчевич" - по едни стълби нагоре, на втория етаж. Май че "Галения" се казваше  newsm78

Аптеката Галения (със стълбичките) е на Христо Ботев - точно до пресечката с Кольо Ганчев (улицата на Булбанк)

Sladka, на пазара под пожарната (на Раковска)  магазинчето за конци и дрънкулки (кинкалерията  Laughing) работи днес до 17ч.

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ooo, pep-4o, ти къде се загуби?

# 207
  • Мнения: 9 108
тук съм бе, ама се явявам читател, докато обзаведа даскалите за училище никакво свободно време за мамата  Laughing Laughing

# 208
  • Мнения: 1 149
Здравейте и от мен и аз нямам много време но реших да ви кажа ЗДРАВЕЙТЕ.Имам ученик за занимавка и малко маймунче което мисли да разруши апартамента.Някой ме беше питал за детегледачка-е намерих няколко.Който го интересува -давам телефони bowuu

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ако има някоя, която да не иска пари, пращай я у нас веднага, че днес ми обърнаха къщата моите чудовща  Crazy

# 210
  • Мнения: 1 149
Пари май само бабите не взимат hahahaПък този така наречен СЕРЖИ не моа го скивам че сме на 1ви етаж  ма кат се роди бебче няма начин да не гръмне-тогава ще го хванем къде е newsm48Пък ти за цигарка-заповядай може пък да дзърнеш нещичко че после Херчето ще ни fightи двете

# 211
  • Мнения: 619
ееей,докато го напиша и сте ме изпреварили за Ивето!
да й е честито!

# 212
  • Мнения: 23
как сме тази вечер?

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 214
  • Мнения: 23
много си зла
да не те боли нещо  newsm78

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 21:23 от Хера

# 215
# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Предупреждение...да знаят ношните птици Mr. Green

# 217
  • Мнения: 23
защо си толкова сърдита?

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
защо си толкова сърдита?

Не съм бре...плаша те Mr. Green

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Въх, стреснаФ сЪ  hahaha

Херчеее, до утре стискай малкото Сержинце, че чанта нямаш... утре на Бирхала ще ти я донеса (ако не забравя де Embarassed)

# 220
  • Мнения: 23
сега сега в 22.00ч newsm44
ти нали си лягаш smile3521 smile3532

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
защо си толкова сърдита?

Не съм бре...плаша те Mr. Green

Ко прайш?  newsm78
Въх, нидей. Аре лягай си вече  Whistling

# 222
  • Мнения: 23
ще ни се случка fight
 gydi

# 223
  • Мнения: 23
яв спите newsm78

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не, не спим  Mr. Green

# 225
  • Мнения: 9 108

ама няма с кого да се гъбаркате  Laughing Laughing Жади-то  Wink

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нее, аз пазя поведение докато си легне Херка и после тичкам на гости у Виктори  Twisted Evil

# 227
  • Мнения: 23
някой знае ли къде ул.васил левски

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Нее, аз пазя поведение докато си легне Херка и после тичкам на гости у Виктори  Twisted Evil

Може ли да дойда и аз. И без това нямам работа  Mr. Green

някой знае ли къде ул.васил левски
Аз знам  Mr. Green

# 229
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Знаем, какво ти трябва?

Лале, заповядай, ще си спретнем едно дружно Сержидебнене hahaha

# 230
  • Мнения: 23
рискувам да ме сдъвчат ама къде е?

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Отивам за пуканки и паля мАторЯ  motor

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
рискувам да ме сдъвчат ама къде е?

Първата успоредна на "Столетов" посока север.

# 233
  • Мнения: 23
не ви съчувствам ако ви барне ХЕРА fight

# 234
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ни мой на барна, щот ние ще бягаме бързо. Тя сега е трудноподвижна.  Mr. Green
Разбра ли ся де е улицата?

# 235
  • Мнения: 23
да
благодаря Simple Smile

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ето ти я - ул. Васил Левски  Grinning

# 237
  • Мнения: 23
благодря
лека от мен smile3524

# 238
  • Мнения: 9 108
Брях, колко кротичко приключихте  newsm78

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Утре вечер ще късам билетчета. Като се правим на маймуни, барем за едно кафе да изкараме.
 smile3508 smile3534

# 240
  • Мнения: 1 639
Заралиики , мили ,  к'во стана с магазин Премаман?
Четох тук в едно списание ,че е открит вече .
Някоя да е пазарила от там ?  Grinning

И да сте писали назад не ми се четат километри лиготии  Mr. Green

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Маймунииии пак съм била снощи за мезе Mr. Green
Марийката е родила тази сутрин бе...доживях...Даная се казва и е 2 950кг Heart Eyes

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Да и е честито на Мария.  Да им е жива и здрава малката Даная  Laughing

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да и е честито на Мария.  Да им е жива и здрава малката Даная  Laughing
Явно не съм единствената кокошка тази сутрин Mr. Green

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Не си бре, и аз съм в курника. ДетИто е първа смяна тоз месец   Twisted Evil

Да е честито на Мария.

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да и е жива и здрава!!!

Фейче, Премаман го отвориха вече и някои от нас дори ходиха на разузнавателна обиколка.
НИщо не сме купували, естествено, защото цените са като за лъв и нагоре.
2 чифта бебешки чорапи - 10 лв.
Анатомично коритце със стойка - 90 лв.
Въртяща се играчка за кошарка - 100 лв.
и т.н.

Иначе стоките им са хубави и изглеждат качествени, но на тия цени...

# 246
  • Мнения: 1 149
Здравейте и от Викторито HugЕеееееее снощи имаше идруги работи за гледане -освен Сержи JoyЕдин съсед се беше натикал и реши да изгони всички пушещи по терасите като се качи на парапета и си свали гащите smile3532След купона поне два часа никоя не излезе да пуши newsm48

# 247
  • Мнения: 1 149
Днес пак няма да мога да дойда  че ще имам гости но утре ако не вали мисля да се довлека  bouquet

# 248
  • Мнения: 1 149
 smile3511всички пийте кафенце на Бирхала пък аз шетам

# 249
  • Мнения: 619
smile3511всички пийте кафенце на Бирхала пък аз шетам
ами така е,душа,кой както се уреди....

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
На Бирхала сме с Злати и Джей....аз отивам стачкуваща щото нещат да дойдат да ми завържат матаронките и аз тръгвам отвързана Mr. Green

# 251
  • Мнения: 11 315
На Бирхала сме с Злати и Джей....аз отивам стачкуваща щото нещат да дойдат да ми завържат матаронките и аз тръгвам отвързана Mr. Green
Ти за едно връзване на маратонки ли си? Ей ся скачам и идвам да ти ги вържа  Mr. Green

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И да сте писали назад не ми се четат километри лиготии  Mr. Green

Туй за лиготиите ша гу пропуснем... Ша гу утдадем на есенна умора... newsm48


Да е жива и здрава Даная-та, Мария-та, татито и всички край тях...


Тая сутрин рано сти са излюпили у курнико... Само петела ви липсва...

# 253
  • Мнения: 270
Тая сутрин рано сти са излюпили у курнико... Само петела ви липсва...[/color]
и той се появи
честито на обебелите се майчета.Да са им живи издрави дечицата и много да ги радват

# 254
  • Мнения: 1 639
Фейче, Премаман го отвориха вече и някои от нас дори ходиха на разузнавателна обиколка.
НИщо не сме купували, естествено, защото цените са като за лъв и нагоре.
2 чифта бебешки чорапи - 10 лв.
Анатомично коритце със стойка - 90 лв.
Въртяща се играчка за кошарка - 100 лв.
и т.н.
Иначе стоките им са хубави и изглеждат качествени, но на тия цени...

Хлъц .... Rolling Eyes   Ба*  ****му и цени ...
 

# 255
  • Мнения: 270
някой би ли ме светнал къде е Читалище "Родина" (бившия Пионерски дом),нашия тати е в отпуск и съм малко по-свободна

# 256
  • Мнения: 9 108
срещу Радио Стара Загора ЗАПАДНО от градината; северно от общината, в "мазето" на читалището е кръчмата "При Кмета  Laughing

на ул Неделчо Николов (бивша) пресечка със Захари Княжевски

# 257
  • Мнения: 6 243
Да са живи и здрави бебоците на Ивелина и на Мария!!!

Видяхте ли, че нас с Жадито пак са ни изтипосали у вестника?

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Видяхме. И четохме даже. Бива статията.
Ти що не доде днес? Не ми остана време да мина през теб, ама утре ще се довлека. И без това, трябва да ида до адвокатката да видя от коя дата беше решението, че не помня.

# 259
  • Мнения: 6 243
Видяхме. И четохме даже. Бива статията.
Ти що не доде днес? Не ми остана време да мина през теб, ама утре ще се довлека. И без това, трябва да ида до адвокатката да видя от коя дата беше решението, че не помня.
Имах ангажименти с ученика. Утре ще дода, така че ако ти нямаш път към моята работа, само мо напомни да ти донеса нещото.

Сори за чата, ама то тая тема си е чат отвсякъде и без това.

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Чат, щото другите още не са се прибрали  Laughing. Ако не дойда до 12 при теб - вземи нещото. Ще дойда на кафето.

# 261
  • Мнения: 11 315
Аз да питам Лалка и другите мами от ДБМ - може ли да си метна и аз едно подписче на ДБМ?  Praynig (само като сътрудник отдалеч)
Пуснете за мен едно фото на статията, ако може?

# 262
  • Мнения: 23
къде сте ?
стаията е мнго добре Peace
къде сте се скрили всички newsm78

# 263
  • Мнения: 6 243
Тука съм си! Ама децата са будни, не ми остава време за форуми.
Ей я статията, ама вече намерих една грешка - сгрешен е адресът на сайта. Освен това тоя журналист е писал, че това е първата среща, а тя е втората (да не кажа третата, щото и миналата година имаше такава...)
http://i3.photobucket.com/albums/y76/sladka_hapka/DSC01839.jpg

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз да питам Лалка и другите мами от ДБМ - може ли да си метна и аз едно подписче на ДБМ?  Praynig (само като сътрудник отдалеч)
Пуснете за мен едно фото на статията, ако може?

Меткай си.   bouquet

# 265
  • Мнения: 270
срещу Радио Стара Загора ЗАПАДНО от градината; северно от общината, в "мазето" на читалището е кръчмата "При Кмета  Laughing

на ул Неделчо Николов (бивша) пресечка със Захари Княжевски

Благодаря.

# 266
  • Мнения: 6 243
Днес ми се обадиха още няколко човека, за да ме поздравят за хубавата фотография във вестника. Вече съм полуотчаяна, че някой изобщо се замисля по написаното.

Освен това съм дебелаааааааааааааа.

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Днес ми се обадиха още няколко човека, за да ме поздравят за хубавата фотография във вестника.

Не се оплаквай, на мен дори и това не са ми казали  Laughing

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Освен това съм дебелаааааааааааааа.

И аз се чувствах дебала тази сутрин, но следобед си купих нови дънки и вече съм си добре  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 6 243
Жади, ма йсме си двенките. ГледА ли ББ?

толкова много кукувици накуп не съм виждала. Май само Ева - на Мариян жена му, ми хареса  newsm78

# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нищо не съм гледала, даже не знаех, че започва тази вечер  Rolling Eyes

А кой е Мариян?

# 271
  • Мнения: 6 243
Мъж е!!! Къде си спала. Mr. Green

Беше единия от тъпите ъгли в любовния триъгълник в предишния ББ - Елена Веждата, Мъро и Миро ревльото. Сети ли се?

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Бе като каза Мариян и се сетих за едно старо гадже... и той беше мъж и то какъв мъж...малеее newsm36

# 273
  • Мнения: 6 243
Сега за старите гаджета - мъже ли ще си говориме?! Щото аз откъм женско съм слаба ракия  Crossing Arms

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ми аз стари гаджета жени нямам  Rolling Eyes
Но чувам, че трябвало да съжалявам  Laughing

Да ти кажа днес на какъв магазин попаднах... бие по цени и Пемеман #Crazy
Направо се изцъклих, а се оказа, че собственичката ми е съученичка и не можах качествено да си изразя възмущението  Laughing
Магазинът се намира срещу Манджата, на ул. Сава Силов (ако не бъркам името), казва се Kids Fashon. Стоките наистина са хубави и като материи и като цветове, ама 30 лв. за блузка за 3-годишно...

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Златинкеее, имаше и чорапогащници на райета - 13 лв. най-евтиния. Ку щеш  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 6 243
Аааа, не мойш ме изненада. Аз скъпите магазини в града си ги знам и без да ми ги сочат  Mr. Green надушвам ги сама.

Аз мога да ти изляза с жилетка за 2 годишно за 72 лева и със слипове за 3 годишно за 7,50 лв.

# 277
  • Мнения: 6 243
Другият пък, като се видиш с твоята съученичка, можеш да й кажеш, да се гръмне.

Неща, които съм виждала и купувала от димитровградския пазар от ишлеметата, не може да ми ги пробутва като маркова стока. С надценка, от която дори мен ме хваща срам. Crossing Arms

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тя и без това си е гръмната, няма нужда от още  Laughing

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Глей ся кво се вика - да му счупиш... члена  Laughing

# 280
  • Мнения: 6 243
Тя ще се събуди утре модераторката и ще видиш какъв справедлив гняв ще изсипе отгоре ти за тая ужасия Joy

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Само да ме барне тя, аз една вечер се държа културно и нито дума не съм обелила за Сержи  Innocent

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Я, дошло време за нова тема. Харен чат му дръпнахме, Хаполино  Mr. Green

Заповядайте!

# 283
  • Мнения: 6 243
Не е ли време за нова тема?!

Експрес къде е?

Есприиииииииии!!! Ела да ни огрееш!!!!!!!!!!!!!!!

# 284
  • Мнения: 6 243
Хму, писали сме едновременно  Joy

То пусти мераци, какво да правиш. Пишеше ни се тая вечер, две не видехме  Joy

Общи условия

Активация на акаунт