Варненски благотворителни деяния ІІІ

  • 13 718
  • 340
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета, хайде да се успокоим Simple Smile, не е лесно, но с емоции не помагаме и нищо не печелим. Василева наистина се притеснява ако се вдигне шум да не я нарочят, че работи против "заветното" министерство Confused. Нека се видим в сряда и да поговорим за каквото ни вълнува. Наистина се надявам на вечерната/пък и дневната среща/ да си кажем кой какво мисли и какво може да поеме от натрупаните ангажименти. Прекрасно е, че толкова много се вълнуваме, и толкова много хора- дано да се съберем още повече Hug!


Gerita, вероятно са смятали всички помещения за ремон, но належащите са две. Ще говорим пак...

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 22:44 от Катюша

# 151
  • Мнения: 6 039
Ако въпросът с ламината стои по този начин, разбира се, че е по-добре.

Парите за лекарствата са вече 356 лева. Ще изчакам до сряда, за да видя докъде ще стигна. На срещата няма да мога да присъствам, но ще докладвам за парите, за да решите или дискутирате как и колко лекарства ще се вземат.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ако въпросът с ламината стои по този начин, разбира се, че е по-добре.

Парите за лекарствата са вече 356 лева. Ще изчакам до сряда, за да видя докъде ще стигна. На срещата няма да мога да присъствам, но ще докладвам за парите, за да решите или дискутирате как и колко лекарства ще се вземат.

Маленна  Hug!

# 153
  • Мнения: 13 512
Проблемът  с ламината е в поддръжката му. В дома няма да могат да го почистват с препарат,а ще се маже с вода със стирката и тогава ще заприлича на нищо/ мое мнение, нека който има опит  с ламинат да даде съвет за поддръжка/

# 154
  • Мнения: 301
Привет! И аз вече съм на линия.
За ламината - чудесно е че имаме добра възможност да го поставим на ниски цени, но и аз се тревожа какво ще стане лелите като почнат да мият пода както си знаят... ще го съсипят. не знам кое е по-добре в случая newsm78 Gerita, ти какво ще кажеш?
За лекарствата - мисля че количеството е голямо. Не е ли по-добре да вземем половината и да купим пак месо и др.?
А за шума в медиите - какво по-лошо могат да направят на дома - мисля че няма накъде повече #2gunfire #2gunfire

# 155
  • Мнения: 13 512
А за шума в медиите - какво по-лошо могат да направят на дома - мисля че няма накъде повече #2gunfire #2gunfire
Има- да сменят директорката! И тогава наистина ще настъпи катастрофа за дома!

# 156
  • Мнения: 311
За съжаление monda е права. Ще направят всичко възможно да стъжнят живота на Василева и ще я принудят сама да се махне. Или пък редовния номер - "не се съобразява с нареждания и заповеди дадени от прекия ръководител" и хайде дисциплинарно наказание. Вариантите за тормоз в Образованието са милион /а и навсякъде, където чиновниците идват в повече/. Ще говорим с Василева и ако тя прецени, тогава ще го измислим. Макар, че идеята за преклонената главица никак не ми харесва  Twisted Evil

# 157
  • Мнения: 165
Като всяка подова настилка и ламината е хубаво да се чисти  с препарат, просто замърсените места ще се изчистят по-бързо отколкото само с вода. Ако във водата се слага обикновено веро, според мен ще върши почти същата работа като скъпите препарати. Най-важното е да чистят пода с мокър, но добре изцеден парцал или стирка. Защото ако се разлива много , тогава ще се скапе по-бързо.

# 158
  • Мнения: 6 039
Привет! И аз вече съм на линия.
За ламината - чудесно е че имаме добра възможност да го поставим на ниски цени, но и аз се тревожа какво ще стане лелите като почнат да мият пода както си знаят... ще го съсипят. не знам кое е по-добре в случая newsm78 Gerita, ти какво ще кажеш?
За лекарствата - мисля че количеството е голямо. Не е ли по-добре да вземем половината и да купим пак месо и др.?
А за шума в медиите - какво по-лошо могат да направят на дома - мисля че няма накъде повече #2gunfire #2gunfire

никак не са много при наличието на 30 деца
да са живи и здрави, но все пак са деца и се разболява и заразяват взаимно. Лекарствата имат поне 5години срок на годност. Нека имат, а не да правят безумни икономии. А най-добре, разбира се да не им се налага да ги използват. но...............

# 159
  • Мнения: 13 512
Добре, все пак парит  вие сте си ги събрали и имате думата.Щом такава е волята- купете лекарства за всичките пари и -готово. Дано скоро се реши проблема с храната, защото в противен случай може да се окаже,че смяната на балатума е най-малкия проблем

# 160
  • Мнения: 1 629
Ъъъ, таковата, знам че не е най-важното, но, какво се реши за хасето? Ако ще шия, давайте плат, за да станат по-бързо.

# 161
  • Мнения: 13 512
Ъъъ, таковата, знам че не е най-важното, но, какво се реши за хасето? Ако ще шия, давайте плат, за да станат по-бързо.
Ъъъъъъъ..много е важно,даже! Не знам защо се  омотаха мамите около  готовите по 8 лева комплекти, а не да купим хасе и да ги ушиете. Утре и това ще решим и да се действа.Много време изгубихме за тези чаршафчета

# 162
  • Мнения: 301

никак не са много при наличието на 30 деца
да са живи и здрави, но все пак са деца и се разболява и заразяват взаимно. Лекарствата имат поне 5години срок на годност. Нека имат, а не да правят безумни икономии. А най-добре, разбира се да не им се налага да ги използват. но...............


Мислех си за момента в който имат повече лекарства, отколкото храна за дечицата, но разбира се вие решавате как и с какво да помогнете Grinning
За чаршафите - наистина ги говорихме цяла седмица и накрая - нищо. Ако има желаещи от мамите, които проверяваха за готови комплекти и платове(или просто някой който има време и желание), да отидем заедно да видим и купим каквото намерим за по-добре. Аз ще мога утре- сряда 15.30-17ч или в четвъртък следобед пак....


# 163
  • Мнения: 748
Аз днеска няма да мога да дойда, Ivy ще даде парички вместо мен.. Чакам да кажете какво сте решили на двете срещи... Лек ден !

# 164
  • Мнения: 123
За съжаление и аз няма да успея да дойда на нито една от срещите  Cry

Общи условия

Активация на акаунт