Януарски сладки беборани със щастливи и красиви мами!

  • 11 809
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 289
Добро утро и от мен...
Да пиша кво се сетих снощи ,докато бебешока ми хвърляше къчове  newsm68 -заглавие за нова тема  smile3523

 breastfeeding     Бебчо рита силно в мама и й казва:"ЯНУАРИ вече ще сме двама!"   baby

# 256
  • Мнения: 1 317
Здравейте мамчета  Simple Smile
Дойде и моят ред да черпя и да добавя още една годинка към досегашните  Simple Smile

# 257
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здраве, щастие и любов и много много радости Ели  bouquet

# 258
  • Мнения: 25
4естит рожден ден   bouquet

# 259
  • Мнения: 1 289
                                    bdbaloni

           Честит Рожден Ден,Ели
  
                                     hbdtu

        Много здраве,семейно щастие и здравичко и хубавко бебче...
  
            nbirthday

# 260
  • Мнения: 689
Ели, честит рожден ден! Flowers Bouquet 
 Gift Да си жива и здрава, много щастие и едно здраво и хубаво бебешоче!  newsm32


  love001

# 261
  • Мнения: 7 418
Честит рожден ден,Ели!
 Нека се сбъднат мечтите ти!
 Бъди жива и здрава!
 Да се радваш на хубаво и здраво бебче!

# 262
  • Мнения: 3 405
Ели, честит рожден ден! Много щастие и усмивки - и бебешки и таткови и всякакви    bouquet

# 263
  • София
  • Мнения: 3 249
Честит рожден ден, Ели! Само здраве и усмивки ти желая от сърце!   bouquet Повече радост и по-малко тревоги!  nbirthday


Момичета, аз пък искам да повдигна темата с настроенията отново на дневен ред. Гледам тук се оплаквате от нерви. Аз мога да кажа, че съм станала толкова спокойна, че чак не мога да се позная.  newsm78 Никога не съм била такава. Неща, които преди са можели да ме докарат до бяс, сега просто подминавам!  Whistling Обаче в моментите, когато не съм самото спокойствие, съм ревла и половина  newsm45 Рева на филми, на реклами  ooooh! , на изказвания дори или просто така. Рева, рева, пък ми мине и отново съм самото спокойствие! За капак либидото ми е толкова огромно, че не мога да се позная!  Embarassed И нали сексът ни е забранен, та още по-зле. Веднъж гоних мъжа ми из къщи, а той милият бягаше и ми викаше - Нали не може, страх ме е за бебето и т.н. И после пак рев, че не ме иска. Ето и сега рева! А той се хили и ми вика, че си пожелава да остана такава и като родя - спокойна, плачлива и с мерак като на мъж!  Rolling Eyes В чудо съм се видяла от себе си!

Айде оплаках се, признах си без бой, сега отивам да се засрамя в ъгъла.

ПП - утре за училище ме бройте. За сега съм сама, че бременната приятелка пак се дърпа и не ще да дойде, ама аз съм там, защото темата с депресиите особено ме интересува. И от сега предупреждавам, че ще ям сандвич, че от 2 дни ги сънувам!  Crossing Arms

# 264
  • Мнения: 1 104
ЧРД, Ели!Да сте живи и здрави!И страхотно изкарване на празника.

Ним, доста от нас са като теб. И аз понякога се смея, направо като луда, а след това мога да заплача от нищото. За всичко са виновни хормоните,но след като родим и мине малко време ще се оправим.

# 265
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ПОчвам се чудя аз ли съм най-повредена. Нали се оплаках вчера колко ми зле и т.н. Та сега идвам от лекар - изследванията ми пак са като преписани от учебник, в урината няма нито една бактерия, даже лекаря каза, че до сега не му се е случвало да види такова нещо на живо. А на  мен ми зле - та не мога си кажа името. И какво си мислите вие ми е лечението - нали не пия вода и като казах че изпивам по литъ р и половина на сила, само дето не ме наби човека:crazy: Питах го за бира и той каза, че сега му ясно защо урината ми била толкова хубава, каза че може и по литър стига да пия течности. ПОчва да ме кефи тоя лекар Whistling Та, понеже нещУ ми избяга мисълта и смисъла на изказването , само ще отбележа че ще се лекувам с бира и вода smile3532

# 266
  • Мнения: 1 289
ОХ,Ним не си само ти..Понякога имам чувството,че съм луда...И мъжа ми така мисли...Изобщо не ми влиза в положение-казва,че предавам чалъми и още повече ме разстройва  Cry
А за секса-и аз бях така-като ни беше забранене бях СУПЕР разгонена,а сега ....мързи ме  Shocked

# 267
  • София
  • Мнения: 6 798
ЧРД, ЕЛИ! Здраво януарско бебе за подарък!

Аз пък с либидото съм ОК, т.е. както преди. До преди месец яко ме мързеше, ама сега гледам съм влязла в релси, за радост на мъжо.  Embarassed Crazy На нас не са ни казали да не правим секс, така че... Whistling

Утре ще гледам да дойда, моля ви за едно място, че от тук, до оборище имам най-малко 1 час път...

# 268
  • София
  • Мнения: 6 798
Ето ви една снимка на новородено бебе, тука е на 2 дни в болницата:
http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/klemy11/detail?.dir=f405&.d … 3.jpg&.src=ph

# 269
  • Мнения: 27
Честит рожден ден  Елена.

Здраве и щастие на теб и бебчето.

За секс не ми се говори изобщо. Когато не ни даваха толкова ми се искаше. Сега нито ми се иска, а и да ми се прииска като тръгна да ставам само с тоя грамадански корем и ми се отщява всико. smile3515

Общи условия

Активация на акаунт