ДБМ - Стара Загора - Коледен базар 2006г.

  • 28 139
  • 446
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 243
...
2.Ако някой иска да закупи голямо количество картички как се процедира?-Закупува си каквото има или си поръчва определена бройка и ние я правим? newsm78

На този етап - купува каквото има. За щастие има много и прекрасни картички, така че няма да остане недоволен. Ако все пак става дума за количество, надвишаващо наличностите, ще направим.

За носенето - за съжаление няма да мога да дойда да ги взема. Няма ли вариант да се уговориш с Краси например, да мине през вас да ги вземе и донесе?

За продавачките: Засега Jade, Zlati, bilbo-bo и tania - p. Чакаме отговор и от моята приятелка.

# 316
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Броите ме и мен за продавач .Свободна съм целият ден .

# 317
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нещо дребно... Но съществено... Дом 44 вече не се казва така... Официалното му име е Дом за Отглеждане и Възпитаване на Деца Лишени от Родителски Грижи "Незабравка"... Или по нашенски - само Дом Незабравка... Имайте го в предвид, когато контактувате с медии, например...
Още нещо... Свиря сбор... Утре да се видим по обедно време... За да уточняваме последни организаторски въпроси... Сряда, след 12:30 часа, кафе "Пиколо Мондо" на втория етаж в Търговски център "Сити"... Чакаме ви... Ще пиша и в другата тема...

# 318
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз утре съм в индустриалната зона Sad,
напишете моля какви етикетчета за цени да купя бели или цветни.

# 319
  • Мнения: 6 243
... Свиря сбор... Утре да се видим по обедно време... За да уточняваме последни организаторски въпроси... Сряда, след 12:30 часа, кафе "Пиколо Мондо" на втория етаж в Търговски център "Сити"... Чакаме ви... Ще пиша и в другата тема...
Без мен. На погребение на леля съм в Пловдив. Няма да се върна до обяд.

# 320
Здравейте всички,

Не е вярно, че не се произвеждат бели керамични саксии. Ние ги произвеждаме+фигурките към тях т.е. продаваме комплект за оцветяване по 2 бели фигурки, акрилни бои и четка.
Сега комплектите са с новогодишна фигурка+животно /конче, слонче,.../.


Колеги,

Колко са децата от Дома в Стара загора, за да им подаря за Коледа комплекти за рисуване?

Телефона ми за контакт е: 0886252169 или 067060726 Иванова /Инковска/

# 321
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
По спомени децата в дом 44 бяха 68 или някаква подобна бройка...

# 322
  • Мнения: 6 243
Колко са децата от Дома в Стара загора, за да им подаря за Коледа комплекти за рисуване?
Телефона ми за контакт е: 0886252169 или 067060726 Иванова /Инковска/
Децата в Дом "Незабравка" са 70: 29 момиченца и 41 момченца.

# 323
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Lavender днес е изпратила нещата. Утре ще ги взема и ще ги занеса на Хера, за да ги придвижи. Някой трябва да се обади в София на нея, за да му обясни нещо. Който има желание да ми пише лс за да му дам телефона.

# 324
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
До Петя Иванова- аз съм от видинската група. Ние имаме страхотни художници и моля за цени и какво предлагате за Великденския базар и по принцип. Сега ни е късничко, но интереса ми е сериозен. Съжалявам, че сега влизам в тази тема, просто не достига време.Моля да ми пишеш на лични!А до всички старозагорки - УСПЕХ НА БАЗАРА!!!

# 325
  • Мнения: 6 243
Резултатите от тазвечерния труд и творчество. Сори, но светлината и фотоапаратът не са на ниво, снимките не са нищо особено, но ще добиете представа. Това са етикетчета за подаръци (малките снимки са линк към по-големи):

# 326
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Резултатите от тазвечерния труд и творчество. Сори, но светлината и фотоапаратът не са на ниво, снимките не са нищо особено, но ще добиете представа. Това са етикетчета за подаръци (малките снимки са линк към по-големи):


Браво бе, Роси, много си продуктивна...
Трябва да се замислиш за серийно призводство Wink
Много са хубави, а предполагам, че наживо са още по-...

# 327
  • Мнения: 9 109


В петък следобяд ще се описва, подрежда и опакова. Има ли желаещи за тази високоотговорна дейност? Аз ще се включа след 16 - 16:30 ч., че съм на работа и не мога да изляза по-рано.


Това го мога и време имам. Ако може подробности  newsm78

# 328
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Подробностите са, че в Петък сме у Хера, за да не притесняваме Августа, която ще ходи на някакъв банкет.
Само за час трябва да се разберем.

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мен няма да ме притеснявате..и аз съм на банкет Mr. Green Вас сержи ще ви обслужва  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт