Златна есен вън царува, МАЙ-ско бебче в мен к

  • 11 030
  • 278
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 96
Здравейте момичета,
аз от доста време не съм писала, но събота и неделя не се сещам за комп, а вчера имах кошмарно много работа.
Добре дошли на новите, честито на бракуваните, и приятно на тези които ще се бракуват - голяма емоция си е:))))
Да ви кажа и аз усещам отвреме навреме някакви побутвания в корема, но не знам да си мисля ли че е бебето.

В четвъртък пак съм на преглед и силно се надявам да могат да ми кажат какво ее...иска ми се да знаем вече пола.Иначе освен че работоспособността ми е сведена до минимум, поспаливостта - до максимум, а и като се нахраня изпитвам такова ужасно чувство в стомаха, като че ли съм изяла цял вол...и се трупясвам и к5рай...
Simple Smile))

# 196
Хе, и на мене вече ми е време да се регистрирам тук. Не исках да бърzам, докато не получа потвърдение от доктора ми, че всичко е наред. И така, терминът ми е на 28 май, но няма да раждам по късно от 18 май, доколкото zнам zа сега Ще е 100% секцио, след едно прясно такова едва ли някой тук Ще ме остави да раждам нормално. Това ми е втора (наистина поредна) бременност. ОЩе не zнаем какво Ще е бебчето, но ако питате мъжа ми той прави само момченца, а аz май искам сега едно момиченце. Бебчето е абсолйутно желано, но не официално планирано, реШихме, че няма да се паzим,, пък каквото стане. За нас и двамата е много важно децата да не са с голяма въzрастова раzлика. Хм, ма мен обаче ми прокапва постоянно някоя и друга капка кръв, пия магнеzий, който не помага особено много, но доктора каzва да не се плаШа, че всичко е наред, че е от хормоните (аz такмо zапочвам да отбивам Raphael постепенно, доскоро той беШе само на кърма).

# 197
Та аz когато zнам вече официална, или поне ориентировъчна дата zа секциото Ще пиШа оЩе веднъж екстра zа списъчето.
Поzдрави: Dessi/Haribo

# 198
  • Мнения: 96
хехе Харибо, вие сте истински ентусиасти, момченцето ти е на 6 месеца, а вие второ:)))МНого хубаво, а с кръвта пази се Simple Smile)

# 199
  • Мнения: 184
За фолиевата киселина питах няколко пъти доки до кога да я пия, че аз я започнах 7м. преди да забременея. Каза ми да не се притеснявам и да продължавам, нищо лошо не може да стане-само помага.

# 200
  • Мнения: 3 089
харибо - добре дошла. ние сме 3 такива мами ентусисастки с малки бебета. моето май е най-голямо - на година е, а другите 2 мами имат по-големи бебета от твоето с по 1-2 месеца. внимавай, пази се и така ще избуташ бременността. гадното ще е след 4-5 месеца, когато ти прохожа диването, ще е голямо мъкнене (от опит говоря - ние сега така се мъкнем), но тогава пък ти ще си на финала н абременността и няма да е толкова опасно. иначе до към 12 г.с. и аз бех с кървене през 3 дни, но при мен мина. дано и ти прескочиш по-бързо тази част.
а, освен това, можеш да пишеш и преди да разбереш датата за секциото  Joy за моето мога да кажа, че ще е на 26 април. но няма смисъл да ми се променя датата. терминът си е термин, пък кой кога ще роди си е божа работа. и малко докторска, де Simple Smile

# 201
Ох, какво да кажа, аz така или инъче само на ръце си го раzнасям диването, а е 8_9 килца гевеzенцето ми. А май месец като тръгна да раждам той 6те е то4но на годинка и може иzобЩо оЩе да не е проходил. Та Ще си ги раzнасям до край и двете имам 4увството. За фолиевата киселина, аz пия едни комплексни витамини zа бременни и zа кърмачки и тя е вътре вклйучена. А тия витамини ги пия вече повече от година с иzклйучение на няколко малки пауzи или zабравени хапчета. Фолиевата може и до края да си я пиете, не вреди.

# 202
  • София
  • Мнения: 4 588
Здравейте и т от мен Simple Smile Тази сутрин отидох на работа,както обичайно, но един от шефовете дойде и ми каза да си ходя вкъщи да се лекувам, че още кашлям и не съм още напълно здрава newsm11. И сега се наслаждавам на почивката, стоя си пред моя компютър, пуснала съм си телевизора,а и таткото го няма да ме ядосва, че сутринта се посдърпахме fight
Харибо, честито и лека бременност  :bouque
Луминоса, чудесно е,че вече знаеш пола, ама не е ли малко раничко да се каже със сигурност. Аз в петък съм на ехограф и се надявам да ми кажат и на мен,ама малко се съмнявам newsm78 А лентичка не съм си сложила, защото показва една седмица напред някъде. Днес проверих и ме изкара 15 см, а аз на 5 влязох в 4 м. Поне гинеколожката така го изчисли последния път, но каза че ще продължим да следим как се развива, за да сме сигурни, че не е ясно кога точно съм забременяла  -а вгуст или септември. Grinning

# 203
мили мами, можете ли да ми кажете каква е разликата между магнерич и магнерот? Лекар ми предписа магнерич, но лекаря на моя близка ми каза , че не е хубаво! Някоя от вас знае ли нещо по-въпроса?

# 204
  • Мнения: 96
нямам представа какви са тези медикаменти

# 205
това е магнезий, но с различни търг марки

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
mimi, защо не се обърнете за информация към някой фармацефт. Определено той е човекът, който може да ви каже има ли съществена разлика между двата медикамента и ако има каква е тя. Може и чист интерес на лекарите да е да предписват конкретната марка, нали знаете за комисионните на фармацефтичните компании.

# 207
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравейте, мамчета мен яко ме мързи тия дни и само чета, рядко да смотолевя нещо в темичката  Embarassed
Добре дошла на Haribo   bouquet  bouquet  bouquet
 Имали желаещи да пускат следващата ни темичка или да ме назначите мене  Mr. Green че и без това съм безработна в момента и давайте идеи за ново заглавие или това ще го повторим като втора част  Peace

# 208
  • Мнения: 3 089
аз не ща д апускам тема.

това си е магнезий. каквото и да вземеш - не е проблем. слушай си твоя лекар,а не чуждите. всъщност и нас не слушай много-много  Heart Eyes

# 209
  • София
  • Мнения: 1 402
Не ми остава време да пиша и аз ... бях болна миналата седмица и не ходих на работа. Направих бронхит и сега продължавам да кашлям като магарица. Старнно за сега протичат наистина по различен начин бременностите ми. С първата много ми се гадеше, сега не е така.
Писах на Stanella /тъй като мислех че тя пуска темите, но разбрах че всички го правите/ та молбата ми е да ме включите към списъка, ако е удобно? Мерси

Общи условия

Активация на акаунт