козметиката на ТАЛОДЕРМА - 4

  • 65 500
  • 710
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 254
Не искам да ставам нахална.. но бих искала да попитам Веси за някоя идейка за мигли. Искам да станат по-дълги, по-гъсти, по-по-по Wink Може би трябва да ги мажа с някакво масло или.. ?  newsm78

Wink по-гъсти не могат да станат - все пак няма как да създадем повече миглени луковички  Sunglasses
Но можеш да загладиш косъма тъй да се каже Wink
Каквото масло си избереш - но бадемово и пшеничен зародиш са о.к. за целта при всички случаи. Вечер, след почистване, ги четкай с онези мини-гребенчета за мигли, потопено в масло.

Друго няма какво да се прави по впроса Simple Smile
  bouquet миглички!
 Hug

# 271
  • Мнения: 1 254
И сегаааааааа - внимание! Wink
Ади магазин се израдвали от вашите набези в него и с удоволствие ни предоставиха заветния адрес на магазинчето в Люлин, както следва:

София, ж.к. Люлин 4
руски пазар
павилион 31-32
Ади ЕТ - Адриана
0895 639958 - в случай, че искате да си поръчате да ви доставят нещо наше, без да ходите до там Wink

 Hug

# 272
  • Мнения: 1 798


Извинявам се, че не предвидих, че ще ги потърсите там и си се разходила напразно!!!  Praynig Извини ме!

 
Веси, не съм се разкарвала напразно, в Лечител , в Халите има мно-о-ого неща, които бих си купила, така че празна няма да си тръгна. CrazyДа споделя за тоника с ройбос-възхитена съм-мазната ми кожа може да лъщи, но пък е чистичка и свежа.... Hug
Иначе магазинчето ча-а-ак ва Цар Борис ми е като в друга държава, толкова ми е далече... Sad

# 273
  • София
  • Мнения: 289
Здравей Веси,

Благодаря за продуктите, които ме посъветва да си взема за мазен и смесен тип кожа. /Тоник за смесена и мазна кожа, избелващ тоник, крем в туба, маска за акне,  гелчето с ройбос/.  Hug
Много съм доволна и вече повече от три месеца ги ползвам, но голяма част от тях са към своя край.
Мога ли да ги повторя отново, а на мястото на избелващия тоник да си взема избелващия лосион, защото смятам, че е по-концентриран?  newsm78
Ако "да" в каква последователност да го ползвам преди тоника за мазен и смесен тип или след това.

Благодаря предварително и успешен ден. Поздрави.

# 274
  • Мнения: 1 254
Здравей Веси,

Благодаря за продуктите, които ме посъветва да си взема за мазен и смесен тип кожа. /Тоник за смесена и мазна кожа, избелващ тоник, крем в туба, маска за акне,  гелчето с ройбос/.  Hug
Много съм доволна и вече повече от три месеца ги ползвам, но голяма част от тях са към своя край.
Мога ли да ги повторя отново, а на мястото на избелващия тоник да си взема избелващия лосион, защото смятам, че е по-концентриран?  newsm78
Ако "да" в каква последователност да го ползвам преди тоника за мазен и смесен тип или след това.

Благодаря предварително и успешен ден. Поздрави.

Hug здравей!
Радвам се, че си доволна.  Значи, Лосиончето е не само като избелващо средтсво, но и като подобряващо текстурата и отпушващо порите такова.
За тази цел ти предлагам да преобразим комбинацията по следния начин:
-махаме избелващия отник
-махаме и маската при акне, защото по пийлинг ефект ще се дублира с лосиона Wink
и става  така:

1. Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа (или с каквото си почиствала до момента, понеже не го споменаваш  Sunglasses )
2. Тоник - мазен и смесен тип кожа
3. Избелващ лосион
4. Гелче с Ройбос
5. Нощен крем - мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, урея, вит. А и Е, без мазнини - направо е   bouquet
6. Крем мазен и смесен тип кожа - туба, 50 мл. (този, който си използвала до сега)
7. ХУМА. Ще е добре, ако решиш  да си направиш за нея дермален разтвор на Лавандулово масло.

Вечер:
тоал. мляко (почистващ продукт) - изплакване - избелващ лосион (да речем 3 пъти седмично) - изплакване - маска с хума (винаги след лосиона, а може и в дни, когато не употребяваш лосион) - тоник мазна и смесена кожа - гелче с Ройбос - нощен крем  Crazy  Wink

Сутрин:
хладка вода Simple Smile - тоник мазна и смесена кожа - гелче с Ройбос - кремче туба

Сугласна!? Simple Smile
  bouquet кожа!

# 275
  • Мнения: 1 254
Здравей Веси!
Прочетох точти всичко написано за продуктите на ТАЛОДЕРМА и се обърквам все повече и повече кое е подходящо за мен.За това ще те помоля за твоето компетентно и професионално мнение за моя тип кожа.Кожата ми е от смесен тип-мазна на челото и бузките.В момента/продължава от 2-3 седмици/ ми се бели нослето, което ме навежда на мисълта че е и дехидратирана.Имам лунички и останали петна от бременността.Склонна е към образуване на комедони и акне.Много е чувствителна.Въобще всичко най-лошо е събрано на лицето ми за съжаление и за това ми е трудно да избера точните продукти.Ще те помоля да ми обясниш и последователността на използването им.В момента използвам хидратиращия крем на Биодерма/Сенсибио/ , оклоочния на Биодерма и слънчезащитния от 100 фактора, заради петната.От няколко години използвам само медицинска козметика поради чувствителността на кожата.На 27 години съм.Благодаря предварително!
И ако за целулита , ако можеш да добавиш нещо ефективно.

здравей, Мария  Hug
Извини ме за забавения отговор, но вчера отй просто не се постна, за сметка на което ще ти го пейстна сега Simple Smile Извинявай!  Praynig
Тъй като комбинацията ми изглежда доста сложна, ще се опитам и да ти обосновавам избора си на продукти.
Само, ще те помоля да ми кажеш в какво се изразява чувствителността на кожата ти!?? И също така има ли проблемни капилярчета?
Също така - моля те, препиши ми състава на латиница от опаковката на нещата на Биодерма, чувствителната серия, които използваш, защото от сайта им не мога да се домогна до никакви подробности ...  Blush

Такаа ...
1-во, мисля, че този фактор 100 е ... прекален един вид, ако може така да се изразя  Sunglasses Особено пък зимата. Да не говорим филтрите в този крем с такъв фактор (т.е. % филтри) какви комедони и запушвания навярно ти причиняват ...
Най-общо, преди да знам нещата, които те питам предлагам тази комбинация:
1. Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
2. Тоник - мазен и смесен тип кожа
3. Лосион - избелващ
4. Околоочен гел с Ройбос
5. Ношен крем - мазен и смесен тип кожа
6. за през деня - ще видим, зависи какво ще ми напишеш като съдържание
7. хума за маска с Лавандулово етерично масло.

Целта на избелващият лосион е да преборим асфикцията, премахвайки лющенето и дехидратацията, да изравним тена и текстурата, да поотпушим порите, но няма да се получи, ако товариш кожата със този фактор 100  Rolling Eyes
Но можеш и на него да ми дадеш състава, за да съм сигурна в това, което твърдя  Sunglasses
Гелчето с Ройбос действа много успокояващо, доставя дълбока хидратация, възстановителни сили и хубав тен. Хумата с Лавандула третира прекрасно омазняването, което се орегулирава от Лавандуловото масло. Нощният крем е   bouquet.

Но мисля, че най-добре е първо да ми пишеш за нещата, които бих искала да знам и тогава да установим продуктите  Peace
Тогава ще направим и схема.
За антицелулитен продукт ме интересува:
-бременна ли си?
-кърмиш ли?
-имаш ли случайно проблеми с разширени вени?

  bouquet и до скоро!

# 276
Здравей Веси...и аз ще поискам един съвет от теб.На 24 години съм,кожата ми е нормална като понякога ми излизат лишеи на клепача,но най големият ми проблем са силно изразените ми сенки под очите.Имам и страшно суха кожа по цялото тяло Cry Какво би ми препоръчала от вашата козметика ............. Hug

# 277
Здравейте на всички и поздрави на Веси за усилията които полага.

Дано не ви се строри нахално , но имам едно предложение към Веси, ако има възможност да направи един списък с имената на градове по азбучен ред и всички обекти които предлага тяхната козметика.(било то аптека или магазин)
Аз лично се запалих да я изпробвам, но  нямам представа в нашия град къде да я потърся.(ще разпитам между другото всички аптеки ), нека този списък седи в началото на всяка тема за да може всеки които е проявил интерес да намери бързо и лесно от къде може да си набави козметиката на Талодерма. Поздрави на всички .


Бъдете здрави !!! Hug

# 278
  • Мнения: 1 254
Здравейте на всички и поздрави на Веси за усилията които полага.

Дано не ви се строри нахално , но имам едно предложение към Веси, ако има възможност да направи един списък с имената на градове по азбучен ред и всички обекти които предлага тяхната козметика.(било то аптека или магазин)
Аз лично се запалих да я изпробвам, но  нямам представа в нашия град къде да я потърся.(ще разпитам между другото всички аптеки ), нека този списък седи в началото на всяка тема за да може всеки които е проявил интерес да намери бързо и лесно от къде може да си набави козметиката на Талодерма. Поздрави на всички .

Бъдете здрави !!! Hug


Здравей, Минаваща  Hug
Идеята с описването на градовете никак не е лоша, бих могла да я осъществя в следващите дни, но това с аптеките и доргериите е невъзможно - трябва 2 седмици само това да правя  Mr. Green Освен това има и още един момент тук - всеки един обект, който работи с нас зарежда по собствена преценка по-малка или по-голяма част от продуктите и не бихте могли да намерите каквото си поискате в коя да е от аптеките, с които работим! Още повече, че една част от тях зареждат основно галеника и билки и малко от козметиката, други от всичко, трети основно козметика ...
МОЛЯ КАЖИ ОТ КОЙ ГРАД СИ И КОЙ ПРОДУКТ ТЕ ИНТЕРЕСУВА В МОМЕНТА! А след като избереш удобната за теб аптека или дрогерия, винаги можеш да си поръчваш в нея за в бъдеще продукти със следващия курс в тази посока на страната. Аз затова съм тук - за да пускам пресни справки и да не се разхождате напразно. Мисля, че така ви олеснявам доста повече.  Peace

# 279
  • Мнения: 1 254
Цитат на:  link=topic=141969.msg3036590#msg3036590 date=1168949734
Здравей Веси...и аз ще поискам един съвет от теб.На 24 години съм,кожата ми е нормална като понякога ми излизат лишеи на клепача,но най големият ми проблем са силно изразените ми сенки под очите.Имам и страшно суха кожа по цялото тяло Cry Какво би ми препоръчала от вашата козметика ............. Hug

tcwety, здрасти!  Hug

Мисля, че лесно ще оправим сухотата по тялото Wink
А какви са тези лишейчета на клепача?
И желаеш ли някакви продукти за лице ...? Просто не разбрах от постинга  Sunglasses

Що се отнася до кожата на тялото - разреждай измивния продукт, или задължително разпенвай на гъба-пенителка Simple Smile Това, което ти препоръчвам е да използвам Еудермол - 5, който да смесваш с някакво масло, или по-добре смес от масла.
Еудермол - 5 съдържа: Глицерин, Алантоин, Пчелен восък, Урея (5%), Млечна киселина.
Предлагам да си вземеш по една опаковка и да си направиш някоя от следните смеси:
гроздови семки + пшеничен зародиш
гроздови семки + авокадо
гроздови семки + бадемово
гроздови семки + жожоба
както си избереш, редувай ако искаш ...
Преди всяко нанасяне след баня, смесвай в нещо еудермол 5 с малко от маслото - на око, и бъркай енергично докато отново се заформи гладка емулсия. Намазвай Simple Smile Ако желаеш емулсията да е с аромат, защото Еу- 5 е неароматизиран, можеш да капваш и парфюм преди да разбъркаш.

  bouquet кожа и ако съм пропуснала нещо - питай пак!
 Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 4 751
Веси,
би ли казала дали в Русе има къде да се купят новите избелващи продукти?
Става дума конкретно за лосиона.
Мерси предварително  Peace

# 281
  • Мнения: 1 254
Веси,
би ли казала дали в Русе има къде да се купят новите избелващи продукти?
Става дума конкретно за лосиона.
Мерси предварително  Peace


glamorous, мила, в момента в Русе само при един търговец има от избелващите продукти:
ЕТ Тодор Шишманов
ул. Видин 23, ж.к. Изток - това е магазинче, май.
3 бр. лосион.
най-добре звънни на (082)82-39-38 Simple Smile

А след малко, като ми се оправи системата за справки, понеже тотално е забила в момента, ще ти допълня аптеки, в които можеш по принцип да си поръчаш продукти в курсовете към Русе Simple Smile

  bouquet кожа!

# 282
Веси,много ти благодаря за съвета. HugОтносно лицето ще те помоля да ми препоръчаш всичко което мислиш че е необходимо за моята кожа.За да не се ровиш назад _ на 24 години съм,с нормална кожа/ от скоро ми се появиха разширени пори около носа и бузите/  и един от най сериозните ми проблеми са силно изразените сенки под очите.От вашата козметика ползвам гелчето с Ройбос за цялото лице,много съм доволна.Искам да си купя  цялата серия подходяща за моята кожа,препоръчай ми всичко за което се сетиш....тоник,тоалетно мляко,дневен и нощен крем.....  bouquet

# 283
  • Мнения: 351
Веси, здравей! Моля, ако не те затруднявам да ми кажеш дали в Ловеч някъде мога да намеря избелващите продукти, защото аз където проверих няма нито едно от тях. Ще ти бъда много благодарна!

# 284
  • Мнения: 1 254
Веси,много ти благодаря за съвета. HugОтносно лицето ще те помоля да ми препоръчаш всичко което мислиш че е необходимо за моята кожа.За да не се ровиш назад _ на 24 години съм,с нормална кожа/ от скоро ми се появиха разширени пори около носа и бузите/  и един от най сериозните ми проблеми са силно изразените сенки под очите.От вашата козметика ползвам гелчето с Ройбос за цялото лице,много съм доволна.Искам да си купя  цялата серия подходяща за моята кожа,препоръчай ми всичко за което се сетиш....тоник,тоалетно мляко,дневен и нощен крем.....  bouquet

добрееееееееееее Wink
Значи, проблемчето с тъмните кръгове около очите може да не е само козметичен проблем, а да трябва да попречистиш лимфата и да разтовариш бъбреците.
Една моя приятелка прочистваше лимфа за 24ч с такава "рецепта":
3 л. минерална вода + 300 мл. сок грейпфрут + 300 мл. сок портокал + 300 мл. сок лимон.
24ч пиеш и "ядеш" само това - промива всиииииичко  Sunglasses
Това като вметка, иначе ти предлагам така:
1. Тоалетно мляко - нормална до суха кожа
2. Тоник - мазен и смесен тип кожа
тъй като допринася за свиване на порите! Тониците ни не съдържат алкохол, този тоник не може да доведе до сухота, тъй като не е с подушаващо действие и в този смисъл ще третираме поричките и евентуални възпаления. Хидратира идеално Wink Нанасяй и около очичките!
Като използваш една опаковка - ще минем на нормална кожа  Peace Но, ако кажеш - направо си вземи за нормална кожа, не съм против!
3. гелче с Ройбос - но ти си го имаш Simple Smile
4. Нощен крем около очи
с Ихтиоколаген, екстракти от Див кестен, Глог, Слез и Ружа, урея, вит. А и Е
Кремът засилва обменните процеси, Кестенът заздравява капилярчетата и засилва микроциркулацията, което посветлява кръговете, другите екстракти стягат, тонизират и овлажняват кожата, колагенът също е съставка с дълбоко овлажняващи функции. Използвай го така:
вечер: около очи и на цяло лице, върху предварително нанесен по същия начин гел с Ройбос.
денем: само около очичките  Flutter
5. Дневен крем - нормална до суха кожа
с екстракти от Розмарин, Ружа, Маточина и Слез, урея, вит. А и Е, натурални масла от Гроздови семки и Жожоба, спф 12
6. хума + розова вода (или можеш да използваш и тоника)

Вечер:
тоалетно мляко (с изплакване) - маска с хума (когато правиш) - тоник - гелче с Ройбос - крем около очи на цяло лице

Сутрин:
хладка водичка Wink - тоник - гелче с Ройбос - крем очи на очичките - дневен крем.

Мисля, че очичките и лицето ще са доволни   bouquet
Ти какво мислиш, удачна ли ти се вижда комбинацията?

Общи условия

Активация на акаунт