Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 453
  • 232
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.
А вие момичета?

# 1
  • Мнения: 235
Искам да му подаря толкова неща , ама нямам пари за нито едно. Ски екип , някаква дрешка , парфюм , екскурзия , айде да не се размечтавам

# 2
  • Мнения: 1 919
аз за моя си мисля за цифров фотоапарат

# 3
Лошото е, че купуваме подаръци в последния момент!
А трябва да се помисли и да се направи на спокойствие,
така, че и любимия да се изненада и ние да изпитаме удоволствие
от това, че сме подбрали най- доброто и сме го накарали да се чувства щастлив.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз още не съм решила. Обикновено си казваме какво искаме и после заедно си го купуваме. Но тази година мисля да го изненадам. Засега съм се спряла на ски почивка Party

# 5
  • София
  • Мнения: 3 816
Много любов,много внимание и много нежност! kiss  Kissing Heart Two Hearts 1dating  loveuuu

# 6
  • Мнения: 1 680
риза, готина, маркова

# 7
  • Мнения: 1 186
Аз залагам на Един добре измислен стриптийз,с подходящото бельо и много,много чуства
 Joy Joy Joy
Е,ще има и нещичко под елхата за него Peace
 Миналата година за Коледа му подарих най-нежния подарък който може да съществува на този свят,а именно-НАШАТА ПРЕКРАСНА ДЪЩЕРЯ-тя се роди на 22 декември и точно в Коледния ден на 25 се прибрахме вкъщи newsm74  ylinfant

# 8
  • Мнения: 328
Още не съм решила.Ще следя темата за идейки.

# 9
  • Мнения: 4 546
нищо. ще гледаме да си купим килим за хола  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 013
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.
А вие момичета?

Кой е парфюмът, харесан от мъжа ти. Аз се заглеждам в тези парфюми, мириша ги от страничките, но още не знам дали ми харесват, не мога да преценя така.

# 11
  • Мнения: 1 808
и аз си мислих за парфюм или от AVON или друг, ама му подарих за РД-то и пак да му подаря нещо не върви.
ще следя темата с интерес - за идеи, ако се присетя нещо ще пиша.
миналата година не помня какво му подарих, за по миналата си взехме фото апарат.
та такива ти ми работи...

# 12
  • Мнения: 1 808
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.
А вие момичета?

Кой е парфюмът, харесан от мъжа ти. Аз се заглеждам в тези парфюми, мириша ги от страничките, но още не знам дали ми харесват, не мога да преценя така.

малко оф, да ти кажа че много не съответстват миризмите - моя си хареса BLACK SUEDE, ама малко се разминава от това в каталога, но вече свикнахме, малко различен, сега съм харесала - Full Speed и на него му хареса от страницата, но щге видим.

# 13
  • Мнения: 397
Аз пък смятам да го изненадам с нещо, свързано с хобито му, а то е лов и риболов.
Знам със сигурност, че много ще се зарадва! Peace

# 14
  • Мнения: 2 013
И аз съм оф, a Today Tomorrow Always някой купувал ли е?

Иначе по темата - идея нямам какво ще му подаря. Оттук до края на годината имам много харчове за разни празници и не знам какво ще остане за него накрая.

# 15
  • Мнения: 3 334
Моят мъж е и именник на Коледа и нещата,които той харесва не са ми по възможностите,но определено има нужда от нови чехли за вкъщи /пантофи/.Той самият не се сеща за подобно нещо и определено ще го изненадам,но продължавам да събирам идейки и от вас момичета!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Той си хареса GSM, но тук още не е излезнал, пък и нямам толкова пари (та това ще бъде за Свети Валентин).А за Коледа-още не съм решила Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 1 244
Моят миличък заминава на 23.12 за месец и половина в чужбина  newsm45

Ще си получи по-рано подаръка и ми се иска да е нещо, което да вземе със себе си... Още не съм измислила какво (освен моя снимка  Sunglasses) , така че ако имате идеи - давайте ги насам.  Laughing

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Той иска Нинтендо ДС, аз искам кафе-машина, но сигурно няма да е нито едно, че са много пари това Confused
Има нужда от панталони, та ако не си купи дотогава, може такъв да му е подаръкът newsm78

# 19
  • Мнения: 2 125
Със сигурност няма да получи това, за което мечтае - професионалн Никон (около 5000 $ #Crazy), но може да си разменим като подарък по един чифт хубави очила.

# 20
  • Мнения: 11 004
Много трудно му избирам подаръци  Cry
Най-вероятно ще е дреха или нещо, свързано с хобитата му.

# 21
  • Мнения: 5 026
 Привършва му парфюма-ще му взема нов.

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
риза, готина, маркова

моя много си пада по такъв тип облекло
от доста време иска пухенка без ръкави - само елек
ще видим, почивка или екскурзия не става щото преди 1.5мес бяхме една седмица в Турция иначе това е много идейно
ще следя темата за идеи

# 23
  • Мнения: 2 498
Нямам все още идея какво ще е, но със сигурност ще е нещо оригинално....

# 24
  • София
  • Мнения: 726
Ще му подаря хубави скъпи обувки.

# 25
  • Мнения: 983
Дивана, смятам да му взема BLUERUSH /всъщност е тоалетна вода/, но е 20 лв, а що се отнася до миризмата, аз съм дистрибуторка и имам мостри на парфюмите.
А този, today tomorrow always е скъпичък, нямам възможност за такава цена. Иначе е невероятен. Препоръчвам го.

# 26
  • Мнения: 9 865
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

# 27
  • Мнения: 924
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...
Беше някакво суеверие от типа, че времето ви заедно изтича. Но... ако питаш мен давай смео с часовника. Чудесен подарък е ако има нужда и ако знаеш какви харесва.

# 28
  • Мнения: 2 196
Чанта за лаптопа. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 865
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...
Беше някакво суеверие от типа, че времето ви заедно изтича. Но... ако питаш мен давай смео с часовника. Чудесен подарък е ако има нужда и ако знаеш какви харесва.

Благодаря!!!
Надявам се да съм улучила подходящ, макар че все още избирам съм се спряла на един... а че има нужда има, от няколко месеца ходи с един спрял часовник (хи-хи) и обикаля да търси къде да му смени батерията... предпочитам да му подаря нов, този стария и без друго е демоде...

# 30
  • Мнения: 6 167
Ще ви чета с голям интерес , пък дано ми дойде идея.
Моят мъж е от най-гадната порода.
НИкога не казва, че има нужда от нещо, няма хоби, което да искам да поощрявам,
Винаги отговаря с "Не знам".

# 31
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

поверието е че ако му подариш часовник, значи че слагаш началото на края и часовника го отмерва.Дрън-дрън.Моя мъж ми подари часовник преди 2 год. за 5-та ни годишнина заедно.От тогава насам не само че не сме се разделили ами и се оженихме и имаме прекрасна дъщеричка.Въпроса е доколко човек е суеверен?Не мисля че един часовник може да раздели двама души....????
Мен ако питаш много добре си решила за подаръка.
Дано да му хареса.Успех!

# 32
  • Мнения: 765
 Както казва един приятел , който пиШе тук ^Купи Дизел, купи Енерджи , купи Дол4е и Габана...^  Laughing

# 33
  • Мнения: 730
Ами още незнам,ще видим колко пари ще ми даде да му купя подарък Mr. Green
Той ще прецени дали е слушал през годината и ако-Да,ще е скъп,ако-Не здраве да е Laughing

# 34
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ще следя с интерес темата,защото изобщо нищо не мога да измисля.

# 35
  • Мнения: 15 619
Ще му подаря "пъстра лъжа в кошничка". Mr. Green

Това е шегичка, но на някого може да му хареса идеята. Laughing
Аз се надявам да му подаря нещо, дето с пари се не купува...

# 36
  • Мнения: 1 808
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

аз не съм от суеверните, но имам точно 2 случая в които подарих часовник и в двата случая се разделих след време с тези хора. Затова съм решила часовник повече никога - той да си избере и да си купи.

# 37
  • Мнения: 3 268
Ще ви чета с голям интерес , пък дано ми дойде идея.
Моят мъж е от най-гадната порода.
НИкога не казва, че има нужда от нещо, няма хоби, което да искам да поощрявам,
Винаги отговаря с "Не знам".
Моят е същия Rolling Eyes,но пък от друга страна ми е лесно,защото каквото и да му купя,ще му хареса.

# 38
  • Мнения: 5 539
Лаптоп. Но не е изненада, нито пък ще го получи опакован с панделка. Заедно избирахме конфигурацията и заедно решихме, че семейството /в частност той/ има нужда от такава покупка Peace
Аз пък ще получа нов компютър, защото старият е на преклонна възраст и PS много забива Wink

# 39
  • Мнения: 2 677
Въздушна пушка.  #2gunfire
От един месец ми реве за такава!  ooooh! Ще взема да му купя, за да си има забавление и да се кротне.  Peace

# 40
  • Мнения: 1 455
Подаръците винаги са били проблем при нас,не се впечатлява много много.Една майка преди време беше пуснала този сайт,направила подарък на мъжа си от там и той останал много доволен.Та май нещо такова ще е и нашия подарък:http://www.gift.bg/index.php

# 41
  • Мнения: 160
Миналата година му подарих парфюм, а за тази Коледа мисля да му купя нов халат, че стария вече не става за нищо.

# 42
  • Мнения: 2 108

от доста време иска пухенка без ръкави - само елек
и моя това искаше и си го хареса онзи ден в Мол-а, в един магазин дето продават неща на Тresspass. Купих му я на другия ден без него и вече му е  подарена и си я и носи Laughing
за Коледа ще трябва и нещо изнененада-чанта за лаптоп е дора идея.

# 43
  • Мнения: 6 461
Подаръци тази година съм решила да купувам на моите деца ,племенниците и дечицата на близки приятелки.
На мажО-Много целувки,обич и внимание......... Mr. Green

# 44
# 45
  • Мнения: 11 004
от доста време иска пухенка без ръкави - само елек

Това е идея!!! Той отдавна иска такъв елек, но все не може да си хареса.
eveto,   bouquet и  Hug

# 46
  • Мнения: 25
 newsm78Аз имам рожден ден на 26 декември така,че винаги той ми прави по-големи изненади newsm51Мисля този път да му направя зашеметяващ стриптийс newsm81 muhi

# 47
  • Мнения: 1 288
книги и хубав марков пуловер. смятам, че са много подходящи точно за коледен подарък.    Peace

# 48
  • Мнения: 511
Да се запиша и аз, за да ви следя!
Незнам още какво  ама със сигурност ще е изненада.Аман от "избирани" подаръци!

# 49
  • Мнения: 766
Той си иска телефон и това е
А пък аз за изненада ще му купя и шоколадово яйце - много му се радва, повече от дете    Laughing

# 50
  • Мнения: 1 615
TABEX + смучещи бонбони и дъвки. Много ще го изненадам, съгласете се! Grinning

# 51
  • Мнения: 2 631
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...
Беше някакво суеверие от типа, че времето ви заедно изтича. Но... ако питаш мен давай смео с часовника. Чудесен подарък е ако има нужда и ако знаеш какви харесва.

Часовниците разделяли хората. Грънци! Майка ми подари преди години на баща ми и още са заедно, аз купих на моя часовник за миналия му рожден ден и още сме заедно  Peace
Часовникът е оригинален като идея, действай!

# 52
  • Мнения: 1 615
И аз съм подарявала часовник. И са ми подарявали. И си е екстра. Ако е за суеверие, никога не им давам ухо. Препоръчвам го и на вас - по-лесно се живее Wink

# 53
  • Мнения: 8 917
Има време да измисля подаръка му Mr. Green

# 54
  • Мнения: 750
книги и хубав марков пуловер. смятам, че са много подходящи точно за коледен подарък.    Peace
HugПодкрепям!Все пак е КОЛЕДА! Party

# 55
  • Мнения: 3 271
Свекърва ми ми подари часовник за годежа ни, много се притесни като я избързиках за поверието. Но пък още си го нося и си я уважавам много  Hug Почти 9 години от тогава  Heart Eyes

Иначе и аз не знам какво ще му подаря тази година. Напоследък си взимахме общи подаръци, но сега ми се иска да му взема нещо малко, но да го изненада и зарадва. Имам още малко време да мисля и гледам.

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 16:20 от Millena

# 56
  • Мнения: 463
аз много трудно избирам подаръци. като го попитам какво иска, ми отговаря: "нищо, миличко, само тебе искам". не обича да му се подаряват дрехи. от хобито му нищо не разбирам и не мога да подбера нищо подходящо. има си парфюми много. остава само вариантът екскурзия в чужбина, но не мога да си го позволя. ще следя темата с интерес, за да изплагиатствам някоя и друга идея. наистина съм в шах и нищичко не ми хрумва  Cry

# 57
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мислех си за лула+хубав тютюн. Но незнам дали ще ми останат 100-на лева около Коледа, та имам за резервен вариант 2 диска с негови любими изпълнители Blush Още повече,че той има рожден ден на 4 декември, а аз не получавам по 2 заплати на месец ooooh!

# 58
  • Мнения: 1 937
galibali, хубава лула, истинска - от корен от роза да речем, струва 100-на лева.
Мога да ти препоръчам и магазин.
Тютюнът не е скъп.
Ако съпругът ти е ценител, ще го зарадваш със сигурност. 

# 59
  • Мнения: 104
С две ръце за стриптийййййййззззззззз newsm35 sohappy clean Two Hearts Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss kiss

# 60
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
galibali, хубава лула, истинска - от корен от роза да речем, струва 100-на лева.
Мога да ти препоръчам и магазин.
Тютюнът не е скъп.
Ако съпругът ти е ценител, ще го зарадваш със сигурност. 
Ами аз съм се ориентирала към един магазин на Солунска, точно на угула с Витошка. Ако знаеш някой друг кажи Hug
Само ако разбираш от лули ще те помоля да дадеш някой съвет Party от какъв материал, кава форма и т.н. Тютюна струва към 6лв(знам понеже на този етап той пуши ръчно направени цигари(с една машинка си ги свива) с тютюн с аромат на ванилия Heart Eyes )Иначе съм приготвила към 100лв, дано само не свършат преждевременно ooooh!

# 61
  • Мнения: 1 930
И аз все още се чудя Thinking. Той е именник тогава и искам нещо оригинално. Засега съм наумила да е хубав портфейл и колан, ама още съм в процес на получаване на идеи.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

аз не съм от суеверните, но имам точно 2 случая в които подарих часовник и в двата случая се разделих след време с тези хора. Затова съм решила часовник повече никога - той да си избере и да си купи.

Абе аз часовници не съм подарявала, и пак съм се разделяла Mr. Green Така че по-добре не си внушавйте такива глупости Peace пък каквото има да става, ще стане Wink

# 63
  • Мнения: 14 490
трилогията "Междузвездни войни", трилогията "Властелинът на пръстените" и някоя компютърна игра. има време може и да ми хрумне нещо друго.

# 64
  • Мнения: 522
Аз пък смятам да го изненадам с нещо, свързано с хобито му, а то е лов и риболов.
Знам със сигурност, че много ще се зарадва! Peace
В този дух  аз мисля да му подаря камуфлажен костюм Thinking,макар че сега като се замисля и компютърната игра не е лоша идея Simple Smile.Миналата година му подарих калъфи за колата та като седи по цял ден в нея да се сеща за мен ама те още си седят захвърлени в багажника Close.

# 65
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
от доста време иска пухенка без ръкави - само елек

Това е идея!!! Той отдавна иска такъв елек, но все не може да си хареса.
eveto,   bouquet и  Hug


ако съм ти помогнала е избона на подарък с моя постинг....мммм супер!!!
много се радвам че съм свършила полезна работа на някой, щом ти харесва идеята действай
убедена съм че ако ти му го избереш ще го хареса
успех!  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 39 765
Все още никаква идея не ме е осенила по този повод. Може и в последният момент да реша.

# 67
  • Мнения: 96
Това е хубав въпрос  Rolling Eyes
Замислям се от известно време, но всичко зависи от сумата, с която ще разполагам тази година.
В крайна сметка почти съм сигурна, че не мога да избера удачно без него, затова ще има един
истински подарък, който няма да е изненада, но ще бъде оценен Sad и един може би символичен, който ще бъде
нещо лично, тайно и весело или романтично...
И като пиша се сещам, за един sms, който той вече е забравил, че е изпратил - че иска боксерки с надпис отпред
"ZOOM 5x"  Embarassed

# 68
  • Мнения: 2 161
Малка графика с моя милост.Да ме гледа и да мечтае за мен в океана. smile3549

# 69
  • Мнения: 5 647
Не съм мислила по въпроса.

# 70
  • Мнения: 696
още не знам, ще черпя от вашите идеи  Mr. Green

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Най- вероятно нищо... комо семпре  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 065
Коледните ни подаръци са по-скоро символични,но от сърце им се радваме.Още не съм решила какво да купя,а това винаги много ме е затруднявало

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Миналата година го прекарах с морален подарък-новината ,че ще става баща,за тази още не съм решила...

# 74
  • Мнения: 3 479
При всички случаи ще е изненада. Тъй като моят мъж е доста капризен относно дрехи и всичко, което носи по себе си навън, Close за сега съм се спряла на пижама и домашни чехли. Така поне ще е спокоен, че го гледам само аз с тези неща и няма да мрънка, даже и да не е идеален подаръка според него Mr. Green

# 75
  • София
  • Мнения: 6 999
galibali, хубава лула, истинска - от корен от роза да речем, струва 100-на лева.
Мога да ти препоръчам и магазин.
Тютюнът не е скъп.
Ако съпругът ти е ценител, ще го зарадваш със сигурност. 

Ако може мен да ме упътиш към магазин за лули, както и какво да търся? Трябва ми хубав и стилен подарък. Лулата се връзва. Моля, моля... Praynig

# 76
  • Мнения: 1 937
За Isa и galibali, магазини за лули и аксесоари.

Съобрази се и с големината на ръката на мъжа.
Сигурна съм, че ще те консултират подобаващо.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Давам идея: отнемате тайно ключовете на любимия, уговаряте се с гарда на паркинга(2 бутилки вино) да се промъкнете при тъй пазеното возило и там оставяте малък, но.... според портфейла пакет(+бутилка вино отново), прибирате се, уж сте взимали душ и чакате оценката на изпълнението....... Grinning

# 78
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ми не съм мислила ... в доста от случайте отиваме и пазаруваме заедно един за друг който каквото си хареса и иска ... но ще следя темата за идей

# 79
  • Мнения: 9 903
бинокъл, да разнообразява гледката  Sunglasses

# 80
  • Мнения: 3 098
Интересно,какво ли Ще му подаря? Laughing
Ще взема да обиколя вси4ки магазини за техника,може да му харесам неЩо.
Или пък да му направя клю4одържател с нашите ликове-на малката и моя,може би писалка с надпис"Най-добър тати" би му напълнила душата.

# 81
  • Мнения: 963
Да видим... На първо четене се сещам за:
- пъзел направен от наши снимки;
- готварска книга  Laughing  (ама да не си помислите нещо сега - готвач е);
- тениска с някакъв "мъдър" надпис... а пък ако я "консервирам" после - още по-добре (в едно магазинче затварят подаръци в консервни кутии с етикети от сорта на "хлебарки в собствен сос" и т.н.)  Mr. Green ;
- хубава музика или филм;
- всякакви шоколадови изкушения (шоколадов сироп и четка - за художника в него и за приложение върху гола кожа  Blush );
- survival kit импровизиран за зимните вечери - бутилка вино, свещи и още нещо;
- саксийно цвете някакво (мрънка ми поне от месец, че иска - я кажете нещо дето да вирее на хладно, влажно и тъмно и да не е плесен/мухъл?  hahaha  );
- някаква пластика, ако си хареса и успея да му взема тайно;
- някаква джунджурийка за новото му "вкъщи" (не живеем заедно...  Embarassed  пък и не сме женени... аз май не съм за тая тема, прощавайте).
И въпреки всичко това се чувствам доста безидейна, защото:
1. не мога (финансово) да си позволя всичко изборено по-горе;
2. трябва да избера най-удачното... пък той не е от хората дето си харесват и после само да ходиш сама по магазините и да купуваш набелязаното... Та никога не съм сигурна доколко съм улучила с подаръка.
Забравих и играчката за елха - за мен това си е задължителен подарък за всеки.
Та така... в предколедна безизходица съм... а с подаръците за семейството е още по-тежко.  Crazy
Успех на всички!

# 82
  • Мнения: 118
Още нещо за лули и аксесоари - ttibulgaria.com
Работя за тях, но това не е реклама.  И аз самата не познавам целия асортимент от аксесоари за лули, пури и цигари, защото е много разнообразен. Има и изделия на доста сносни цени. Ако имате време погледнете Laughing

По темата - наистина не знам какво е подаря на съпруга си за Коледа. То аз за рождения му ден в края на месеца не съм измислила подарък

# 83
  • Мнения: 5 391
в доста от случайте отиваме и пазаруваме заедно един за друг който каквото си хареса и иска
скука, ама и ние така Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 446
Представете си на мен колко ми е трудно - заедно сме от 15 години. Почти всичко от предложеното съм го подарявала вече. А, за часовниците суеверието не е вярно - първото нещо, което ми подари като гадже беше будилник, защото все закъснявах за лекции. После съм получавала и ръчни часовници /N на брой/, и аз съм му подарявала...
Ще ви държа под око за нещо съвсем актуално и нестандартно  Flutter

# 85
  • Мнения: 1 202
Мисля   Thinking да му купя едно хендс фри за телефона му .  Защото като е в колата и шофира все ще се намери някой да го търси и е много неудобно и да кара и да говори по телефона .

# 86
Аз ще му подаря колан и калъф за GSM. smile3521

# 87
  • Мнения: 2 616
Нашият татко отдавна си мечтае за нова електрическа самобръсначка, която може да използва под душа, докато се къпе и сега чуденето ми е около нов парфюм или самобръсначката-така или иначе едното ще остане за Св. Валентин.

# 88
  • Мнения: 10
При мен са Р.Д., имен ден и Коледа в един месец.. И съм решила да му подаря ел. четка за зъби, СПА уикенд и един хубав цикас (той е фен, аз само ги уморявам). Но не знам още кой подарък за кой празник ще е.
А той, за да ме дразни настоява и за подарък за нова година -  ОТДЕЛЕН  Rolling Eyes, но ще получи само мен!!

# 89
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Само да добавя, че има уикенди в Гърция за 89лв. на човек. Моя приятелка ходи и остана супер доволна. който има време, пък и средства да действа. А иначе аз за сега съм решила да е енциклопедия за българските битки през Средновековието. Ще мисля още.

# 90
  • Мнения: 1 233
Портфейл.

# 91
  • Мнения: 983
А къде са тези уикенди в Гърция, на някое островче или .......... newsm78  Аз съм ходила на о-в Санторини. Е, вярвайте ми на  по-романтично място не бях ходила през живота си. Залезите са невероятни, оставаш без дъх и искаш времето да спре. Цената наистина си заслужава. Peace

# 92
  • Мнения: 5 140
Харесала съм му едни страхотни дънки, блуза и колан.

# 93
  • Мнения: 2 259
Мили дами,помиришете парфюма на Шанел-спорт.Нямам думи.............,но и пари.Страшен е.Пробвайте го обаче само в магазини с оригинална стока.Все пак Шанел си е Шанел.Ще се постарая до Коледа все пак да заделя някой лев,поне за малката опаковка.

# 94
  • Мнения: 2 936
един парфюм на Версаче...,ако не си го купи дотогава сам  Mr. Green

или пък някоя дреха  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 2 259
На Версаче,но светло синия.Дримъра не ме кефи,много.А може и новия на Живанши да пробваш,а за себе си виж коледния на Диор.Много е специфичен и е one shot

# 96
  • Мнения: 2 653
Аз обичам да подарявам разни подаръци означаващи нещо.За тази година още не съм измислила, но за миналия му рожден цден му подарих в рамка карта на Бора-Бора-когато се запознахме си фантазирахме , че ще отидем да живеем там.Всъщност там не става за живеене много и затова вече се пренасочихме към Сен Мартен.А картата беше с послание да не збаравя да мечтае.
Когато учех в часа на класния , нашата класна(беше живяла дълги години в чужбина и имаше по-различен манталитет от повечето българи) ни уеше на етикеция и др.тайни.Тя ни е казвала, че подарък парфюм означава, че човека не мирише хубаво, сапун или нещо за миене- че изглежда нечистоплътен.Имаше и др., но вече съм позабравила.

# 97
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Отдавна си мечтае за наргиле и мисля тази Коледа да го изненадам

# 98
  • Мнения: 3 360
Колан и портфейл съм си наумила,пък ще видим Laughing

# 99
  • Мнения: 1 436
Решили сме, че нищо няма да си подаряваме един на друг, а ще си купим нов компютър Mr. Green

# 100
  • Мнения: 619
всяка година ми е все по-трудно,той си има всичко newsm78
може би парфюм и още нещо. Rolling Eyes

# 101
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Отдавна си мечтае за наргиле и мисля тази Коледа да го изненадам

Я кажи , моля те, колко струва такова чудо и как точно се използва. Имам само най-обща представа за него.

# 102
  • София
  • Мнения: 3 816
Отдавна си мечтае за наргиле и мисля тази Коледа да го изненадам

Я кажи , моля те, колко струва такова чудо и как точно се използва. Имам само най-обща представа за него.
http://www.magazinche.com/item.php?itemid=758

# 103
# 104
  • Мнения: 1 101
Все още не съм решила, но се надявам от тук да "открадна" някоя идея  Blush

# 105
  • Мнения: 10 612
От две-три години му подарявам костюм с риза или обувки, защото спестявахме за жилище и се налагаха практични подаръци, а и рожд. му ден е на 4.01. Изненади имаше за Свети Валентин. Тази година с ремонт и ипотека.......... май ще заложа на стрийптийз или някоя от идеите на Джинджи.

# 106
  • Мнения: 3 089
вече му подарих лаптоп. имаше нужда, подаръкът беше планиран, така че защо не по-рано.
лошата новина е, че има рд на бъдни вечер, коледа, което си е време з аподаръци, после имен ден на 27 и после нг. т.е. няма да мина само с лаптопа. но всички други подаръци ще са под формата на подаръчета.

# 107
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Отдавна си мечтае за наргиле и мисля тази Коледа да го изненадам

Я кажи , моля те, колко струва такова чудо и как точно се използва. Имам само най-обща представа за него.
Изпреварили са ме, точно от Дюк ще поръчвам от-лайн, че тук при нас не се намират такива неща. И моята представа е бегла, ама той знае какво да прави с него. Пуши се, та ще поръчам и тютюн вероятно

# 108
  • Мнения: 1 564

сега съм харесала - Full Speed и на него му хареса
======================================================================
Този парфюм е много хубав.Аз вече два пъти го взимам за мъжа ми.Но за тази Коледа наистина съм в чуденка. newsm78

# 109
  • Мнения: 510
Харесаха ми идеите за бинокъл и наргиле Simple Smile Ама с бебчето напролет няма да е много хубаво да се пуши вкъщи, пък било то и плодчета...мисля си сега за едно USB, че нямаме и е неудобно да се разкарваме с дискове и дискети - отживелица са вече. парфюми си харесва някакви негови странни и въобще не мога да го уцеля  Grinning

# 110
  • Мнения: 2 180
Раздяла като подарък ще му дойде добре.  Crazy

# 111
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Раздяла като подарък ще му дойде добре.  Crazy
Как така раздяла, недей преди празниците Hug

# 112
  • Мнения: 2 891
Моичкия е болен фен на Арсенал и съм му поръчала от Англия вратарска фанелка. Мислех да е подарък без повод, но като гледам как се проточи във времето, май ще стане за Коледа.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 567
Часовник.

# 114
  • Мнения: 983
Моичкия е болен фен на Арсенал и съм му поръчала от Англия вратарска фанелка. Мислех да е подарък без повод, но като гледам как се проточи във времето, май ще стане за Коледа.
smile3501 newsm10 много оригинално

# 115
  • Мнения: 1 432
Нови рамки за цайсите ,4е ми писна да го гледам с тези Sick Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 116
  • Мнения: 2 180
Раздяла като подарък ще му дойде добре.  Crazy
Как така раздяла, недей преди празниците Hug
Добре, тогава след. И без това на хората им е пусто и изморено след празниците-тъкмо няма да усети.  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 8 505
Не съм измислила още.Или някакъв ъпгрейд за компа,или нещо периферно.На това би се зарадвал най-много.И символичен подарък само за него.

# 118
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
книги и хубав марков пуловер. смятам, че са много подходящи точно за коледен подарък.    Peace

И аз мисля същото.

# 119
  • Мнения: 701
бизнес - куфар,че като му гледам стария... Sick

# 120
  • Мнения: 983
Джини, ти сериозно ли говориш........... newsm78

# 121
  • Мнения: 390
Една сладка щерка newsm62

# 122
  • Мнения: 277
MP-3 player - надявам се да го изненадам и зарадвам  Heart Eyes Подарявала съм му дрехи, обувки, но на тези неща той не обръща кой знае какво внимание и не бих казала, че се радва истински. Това е нещо, което иска и се надявам за малко да се превърна в дядо Коледа, който сбъдва желания  Wink
Нямам обаче представа точно какъв да бъде плейъра, ценово да е от порядъка на 150 - 200 лева, гледах офертите на Техномаркет, но, ако тук някой по-вещ ме посъветва от личен опит - ще му бъда благодарна  Hug

# 123
  • Мнения: 268
Аз бях решила един хубав пуловер ,но като го знам какъв е маниак на тема колата и като знам 4е пролетта даде 350 лв за СD пък няма хубави колони ,реших да го изненадам и да му взема колони за колата. НО съм си намислила ,4е ако той ми вземе желания подарък или въобще подарък тогава ще му купя и аз ,ина4е ще си направя самоподарък пък той да се оправя щом не е мислил  Crossing Arms  . Може да ви прозву4и егоисти4но и сметкаджийско,но ми писна ве4е като ме питат прятелки и колежки какъв подарък съм полу4ила и аз все да отговарям "Мналогодишния с панделка"  Close

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 11:19 от БУБОН

# 124
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами.... не знам, някаква дрешка може би  newsm78

# 125
  • Мнения: 1 612
Мислех си за MP3 player за да си слуша мизика и на работа. Отдавна ми подхвърля, че е фен на музиката.

# 126
  • Мнения: 252
И аз още не съм решила какво да му подаря.Но като прочетох темата май ще му купя или портфейл или хубав пуловер.

# 127
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Още нещо за лули и аксесоари - ttibulgaria.com
Работя за тях, но това не е реклама.  И аз самата не познавам целия асортимент от аксесоари за лули, пури и цигари, защото е много разнообразен. Има и изделия на доста сносни цени. Ако имате време погледнете Laughing

По темата - наистина не знам какво е подаря на съпруга си за Коледа. То аз за рождения му ден в края на месеца не съм измислила подарък
Puch4e, извинявай ама да те питам много хубав сайт,ама никъде няма цени   newsm78 #Crazy
ако можеш дай някакво инфо ориетировъчно - да не се окаже,че съм поръчала лула за 400лв Tired

# 128
  • Мнения: 1 808
След 7 изчетени страници и разходка събота и неделя започнаха да ми идват идей - шал, портмоне, риза, чанта за лап топ-а. Това за сега, като един от тези ще е за именният му ден  Simple Smile

# 129
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нови скиобувки.

# 130
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Обикновенно му избирам някоя готина дреха,сега  ще са спортни панталони,а знам ли newsm78,ако  newsm30 реши да излезе ще има най-хубавия новогодишен подарък. Heart Eyes

# 131
  • Русе
  • Мнения: 410
  БУБОН РАЗВЕСЕЛИ МЕ.
Както обичам да казвам в такива случаи "нищо, ама от сърце" Grinning Много ми е познато. Wink

# 132
  • Мнения: 3 886
Ми незнам неговите ще са 2 защото има р.ден на 3.01.Така ,че единя ще е блузки 3-4 с парфюмче ,а другото още мисля

# 133
  • Мнения: 1 666
Копирам си мнението от другата тема, защото покрива и тази:
Тази година решихме да си купим "подарък за къщата" - перяща прахосмукачка. И понеже ще глътне парички, но пък за да не се загуби емоцията от подаръците ще си разменим луксозно бельо.

# 134
  • Мнения: 1 768
БЕБЕ smile3504 stork-girl newsm30  ylinfant

# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Масажор с масажен крем . Редовно ме кара да го размачкам , а аз необичам и се надявам  подаръка да ме замести в това отношение .
Миналата година му подарих електрическа самобръсначка .

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 926
Най-вероятно ще му подаря пъзел с нашите ликове на него, а тъй като има имен ден на 27 - тогава можеби пуловер Grinning

# 137
  • Мнения: 745
Понеже любимият е ловец - ще му подаря нещо свързано с тази му луда страст и парфюм ( много обичам аз да му избирам парфюмите  Crazy)

# 138
  • Мнения: 891
Още не съм решила.  Crazy
Той има и рожден ден на 15 декември и ще ми се наложи да избирам 2 подаръка. За рожденния ден и за коледа   

# 139
  • Мнения: 1 756
Ще следя с интерес дано ми дойде някаква идея Peace

# 140
  • Мнения: 9 095
аз смятам да е сувенир и снимка в рамка за бюрото в офиса, той вече каза да му взема 2 от любимия му парфюм, лошото е, че той си има всичко, той си се занимава с компютри и не е свикнал да чака да си купи нещо, и като го питам пак казва че нищо не иска, така че ще се спра на хубаво сувенирче, ама какво ще да е това хубавото newsm78

# 141
  • Мнения: 430
Поръчал си е на Дядо Коледа дъмбели / гири. Та смятам да му сбъдна желанието.  Flutter

# 142
  • Мнения: 36
Малко Офф: А ще ми кажете ли къде в София мога да поръчам пъзел с наши снимки? Предварително благодаря!

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 926
Малко Офф: А ще ми кажете ли къде в София мога да поръчам пъзел с наши снимки? Предварително благодаря!
http://www.fotolan.info/category.php?par1=123&par2=-
Обаждах се да питам - става за 24 часа, нямат специални изисквания за снимката  Peace

# 144
  • Мнения: 1 043
аз обичам да правя изненади вкъщи - подаръка ми е повечето случай нещо скромно и малко за всеки поотделно - но не го давам аз а дядо коледа  Naughty чака ни под елхата и сутрин сме всички там за да видим какво ни е оставил през нощта  Mr. Green , в интерес на истината всяка година е нещо от което има нужда - миналата година му купих дартц - голяма радост беше - само че след това като че ли съжалих то цялата кооперация слуша едни тънтъра ръм , - и каза че ако съм му го била вземела от франция - по пътя насам щяла съм да го науча да говори дарца- а този само пищял  Crazy , за мен беше куфарче с водни моливи и скицник , за щерката  newsm78 някакви играчки ака коя от всички беше точно за тогава непомня
а тази година мисля да му купя визитник , някакви пособия за бюро - поставка за листове и химикали - ама нещо от естествена кожа

# 145
  • Мнения: 983
Аз ще си открадна една идея от Теди, ще добавя и снимка с рамка за бюрото му.

# 146
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не казвам,че и той чете тук и ми отиде изненасата  Laughing.За любопитните не лични  Sunglasses

# 147
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Засега мисля някакъв блузон може би. Или пък бельо...Ще видим, има още време.

# 148
  • София
  • Мнения: 6 743
Той ме поиска гола с червена панделка , а аз реших да е вратовръзка   Joy
Но това ще е за рождения му ден на 21 -ви, а за Коледа ще му подаря нещо щуро, което да покаже детското в него - като например магнитен конструктор  Laughing Hug

# 149
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, Дамаянти, точно и аз си набелязах конструктор Joy От ония, едновремешните - метални, с ластици за моторчета Grinning После има и имен ден, пък рожден ден - подаръкът за него ще е 3 в 1 Mr. Green

# 150
  • Мнения: 1 951
Хубава ракета за тенис на маса и други принадлежности от тази област  Grinning

# 151
  • Мнения: 91
Нищо интересно- парфюм или пуловер.
Едното за Коледа, другото за рд през януари.

# 152
  • Мнения: 9 095
Роуз, аз незнам какво да е, ние като се разхождаме сме все заедно и той, като си хареса нещо и со го взема, пък ще си има нов офис от догодина и си има една моя любима снимка, та само това се сещам  bouquet

# 153
  • Мнения: 983
Роуз, аз незнам какво да е, ние като се разхождаме сме все заедно и той, като си хареса нещо и со го взема, пък ще си има нов офис от догодина и си има една моя любима снимка, та само това се сещам  bouquet
страхотно Peace

# 154
  • Мнения: 3 271
Масажор с масажен крем . Редовно ме кара да го размачкам , а аз необичам и се надявам  подаръка да ме замести в това отношение .

Би ли споделила на какво си се спряла, че ми се въртят подобни мисли в главата  Praynig

Nassy Z, и моят мъж е тогава, баща му пък има РД на 01.01, та пазаруването на подаръци по това време на годината е голямо предизвикателство  ooooh!

# 155
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ами моят мъж иска някоя от N-серията на  Нокия не помня коя точно Blush, но с моето майчинство дали имам възможност да му я подаря Crazy
Сега сериозно- мисля някакъв парфюм и пяна за бръснене, пък може и пуловер, не знам все още Whistling

# 156
  • Мнения: 9 095
а някой да знае интересни и оригинални рамки за снимки във Варна Peace

# 157
  • Мнения: 502
Все още обмислям,но внимателно ще чета вашите отговори.

# 158
  • София
  • Мнения: 721
Страхотни идеи, момичета Peace

Аз тази година за разнообразие мисля да му подаря бебе Blush

# 159
  • Мнения: 9 095
pontes, ами ние като не сме мислили по- рано, успех Peace

# 160
  • Мнения: 1 589
    Аз вече купих единия подарък-спортен екип(анцунг).Това иска човекът и ще го получи на Коледа.За Н.Г. мисля да му подаря маратонки ,същата марка.,но още не съм ги купила..Тази година няма да има големи изненади,поне от моя страна.Предпочитам по-рационални подаръци.

# 161
  • Мнения: 7 640
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?

искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile

# 162
  • Мнения: 9 095
моя също обича да мирише парфюмчета, само че на Орифлейм и много ги харесва Peace

# 163
  • Мнения: 6 164
Като си го знам мъжлето, на количка с дистанционно най-ще се изкефи! Mr. Green

# 164
  • Мнения: 3 886
Като си го знам мъжлето, на количка с дистанционно най-ще се изкефи! Mr. Green



еееее що така Mr. Green Heart Eyes Crazy

# 165
  • София
  • Мнения: 4 493
Иска ми се да е нещо за ски-екипа,  Sad но още не съм го измислила.
Все се надявам като пообиколя магазините да видя нещо и да го позная, че това е моя подарък  Crazy
Ако някоя си има в къщи - скиор, нека даде идеи - от къде и какво може да се купи /не на космически цени/

# 166
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Страхотни идеи, момичета Peace
Аз тази година за разнообразие мисля да му подаря бебе Blush
Страхотен подарък! Peace baby_neutral Леко раждане Hug

Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?
искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile
И що така? Mr. Green

# 167
  • Трявна
  • Мнения: 174
Подаръците винаги са били проблем при нас,не се впечатлява много много.Една майка преди време беше пуснала този сайт,направила подарък на мъжа си от там и той останал много доволен.Та май нещо такова ще е и нашия подарък:http://www.gift.bg/index.php
Страхотна информация  Peace
Ще прочета с интерес smile3529

# 168
  • Мнения: 4 053
ще закарам колата му да и сменят лагера Mr. Green

# 169
  • Мнения: 98
Аз започнах да купувам  подаръците още преди една седмица, защото тук имаше страхотни разпродажби около Деня на Благодарността, та аз харесах страхотен халат за баня на Наутика, но за съжаление не успях да издържа до Коледа и вече му го показах #Crazy #CrazyИскам да му харесам някакъв хубав пуловер, и шал с ръкавици, но този път ще гледам да издържа до Коледа с подаряването че иначе ще се разоря.

# 170
  • Мнения: 9 095
оф, аз мисля да напазарувам по- рано, че по Коледа хем ще е много студено, хем ще има много хора по магазините, ама толкова се чудя, ако някой знае хубав сувенирен магазин във Варна, да помага Peace

# 171
  • Мнения: 7 640
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?
искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile
И що така? Mr. Green

щото не много мъже се заглеждат по парфюмиу още повече от каталог Grinning

# 172
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Е всеки мъж е различен, пък и мисля че повече жените им ги избират а не самите те! Моят мъж също не би си избрал по каталог Peaceа и с неговите претенции ooooh!

# 173
  • Мнения: 9 095
aз на моя му дадох един да помирише и му казах че ми харесва и той ги грабна и си избра друг Peace

# 174
  • Мнения: 60
възглавница,тъй като все се оплаква от сегашната Joy

# 175
  • Мнения: 26
За жалост не работя,не взимам майчинство.Всички пари ги изкарва той и ми се струва малко тъпичко да му кажа:дай пари да ти купя подарък.Но аз обичам сама да правя подаръци(без да са нужни пари).Така хем на мен ми е интересно,хем на него много му харесва.

# 176
  • Мнения: 9 095
би ли споделила някоя идея за подарък Praynig Praynig,много ще ми е приятно, защото и аз не работя и добре е държим парите вкъщи, ама аз като купих сега му казах че съм му купила, само че не и какво Crazy

# 177
оле момичета даите едно рамо ... малко ще ми е трудно да купя някакъв подарък на моя .. 1. Маняк на индианска култура. ПРОБЛЕМ: има всевъзможните "глупости", които могат да съществуват   2. Маняк на тема компютри ПРОБЛЕМ: Нямам финанси за лаптоп на APPLE 3. Запален фотограф .. ПРОБЛЕМ: Добър апарат - много пари, които за жалост в момента са ми "кът"
харееса ми идеята за пъзел с снимка  Confused някой знае ли каде из Бургас мога да я поръчам  newsm78 


newsm17  Ви помогнете ми да не се  sport027

# 178
  • Мнения: 5 362
Това,което искам е много скъпо и сигурно ще бъде пак нещо традиционно Mr. Green

# 179
  • Мнения: 983
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?
искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile
И що така? Mr. Green

щото не много мъже се заглеждат по парфюмиу още повече от каталог Grinning
Аз съм дистрибуторка на Ейвън и затова се е загледал, иначе не вярвам ако някой му предложи да започне да разглежда каталог Mr. Green
Просто имам мострите на почти всички парфюми и така е по-лесно да си избере, иначе е много капризен.

# 180
  • Мнения: 3 248
Не съм решила още за Коледа, защото преди това има рожден ден. Но при всички положения ще бъде нещо практично. Peace

# 181
  • Мнения: 743
Аз вече му купих, яке - спортно, за зимата. Готино е и на него много му отива. Беше го мерил преди една седмица и аз реших да го купя. Ама сега се чудя дали да не купя още нещо, по-малко и символично. Да си има подарък под елхата. Ще мисля.  ideauu

# 182
  • Мнения: 257
Аз също още не съм решила какво да му подаря и затова се включих в темата-да събера идейки!Моят също е болен фен на Арсенал но си има всичко-тениски,шалове,шапки,чаша,ключодържател.....И пуловери му купих и панталони,и парфюми си има и всичко  и направо съм в една голяма чуденка.И май се спирам на часовник,защото иска да носи,но досега е носил часовник само в казармата.Така,че ако някой има идея къде в Бургас мога да намеря хубави и качествени часовници до към 200??? лева ще съм ви много благодарна.

# 183
  • Мнения: 606
Познайте какво иска моят мъж за коледа?
Количка с дистанционно управление Simple Smile
Ама не каква да е,да развива не по малко от 30км/ч.
Днес ходих да гледам как са им цените ипознайте-150ЛВ. #Crazy
Моят човек е полудял,ама какво да го правя

# 184
  • Мнения: 210
и аз днес купих подарька за моят мьж-спортно яке с пух,дано да го хареса защото е голяма претенция, цяла зима избира и нищо не му харесва и си ходи с елека.Добре 4е поне времето е топло.

# 185
Ами миналата година беше швейцарско ножче с много джаджи , а тази ми се ще акумулаторна бормашина ,че отдавна мо говори за нея , но май ще се размине , че не сме много добре със средствата.

# 186
  • Мнения: 1 679
Ами миналата година беше швейцарско ножче с много джаджи , а тази ми се ще акумулаторна бормашина ,че отдавна мо говори за нея

Нашите хора са от една порода - и ние сме на бормашина - така е като имаш майстор у дома. Избрала ли си я вече?
Аз гледам в този сайт:

http://www.aero-yambol.com/

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 09:47 от Smiley*

# 187
  • Мнения: 1 679
Познайте какво иска моят мъж за коледа?
Количка с дистанционно управление Simple Smile
Ама не каква да е,да развива не по малко от 30км/ч.
Днес ходих да гледам как са им цените ипознайте-150ЛВ. #Crazy
Моят човек е полудял,ама какво да го правя


Уффф, нашият татко пък си поръча по e-bay чак от Канада радиоуправляема лодка. Че и приятелите му се запалиха.

Момчета, какво да ги правиш?  Joy

# 188
  • на път
  • Мнения: 2 804
 Simple Smile Купих му две екстравагантни ризи и даже му ги подарих за да ги облече по празниците. На въпроса ми дали му харесват ми отговори, че "ще свикне"  Laughing

# 189
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Джинси му купих и му дадох да ги премери, че се бях уговорила в магазина за евентуална смяна, ако не са му точно, но те му лепнаха. Явно са му харесали, защото го чух да се хвали на един приятел. Сигурно ще му взема и още нещичко, за да има и изненада.

# 190
  • Мнения: 220
В събота излезнахме заедно с мъжа ми за да купим подаръци на нас и родителите. За себе си взех дънки, а той си избра кутия патрони, анцуг и вратовръзка  ( страшна комбинация Simple Smile)))   ) Смятам да пъхна тайно в подаръка му още някакви дреболии, но не съм решила какво да е точно, със сигурност ще пъхна един тоблерон от най-големите(обожава шоколад).

# 191
Да видим... На първо четене се сещам за:
........
- тениска с някакъв "мъдър" надпис... а пък ако я "консервирам" после - още по-добре (в едно магазинче затварят подаръци в консервни кутии с етикети от сорта на "хлебарки в собствен сос" и т.н.)  Mr. Green ;

- всякакви шоколадови изкушения (шоколадов сироп и четка - за художника в него и за приложение върху гола кожа  Blush );  
- survival kit импровизиран за зимните вечери - бутилка вино, свещи и още нещо;


Успех на всички!

= Идеята за едни шоколадови боички и четка за художника, много ми хареса.... redecoration
Свежо е. Благодря за идеята на Джинджи. newsm74
Ще взема да сложа под елхата четка и едно шише със шоколадов топинг.
Със сигурност ще е забавно и за 2-мата.... ама НЕ чакайте снимки от шоколадовия пейзаж.

= Къде могат да се "консервират" подаръци???

= Една идея от мен - ако подарявате бутилка вино - можете сами да си направите  ЕТИКЕТА й.
по ваша идея, със снимка, или някакъв друг надпис, който си е ваш... и ще носи послание.
Не трябват много пари за това... само време, идеи, малко цветна хартия и много желание.

Това за бутилката Вино с уникален етикет, можете да си го запазите  "в касичка" и за Св. Валентин.

На пазара има червено вино с малинов аромат. Комбинацията от двете със сигурност ще е незабравима.Wine Glass Two Hearts
Ако някой го пробва да сподели после....

Ще продължа да следя темата за разни други идейки.

# 192
  • Мнения: 2 673
...не мога да оставя бебо, за да избера подаръци Cry Cry Cry

# 193
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Дънки и яке.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз реших вече - рибарски принадлежности Heart Eyes

# 195
  • София
  • Мнения: 12 554
Фототениска - със снимка на мен и малкия и надпис Обичаме те! Hug

# 196
  • Мнения: 1 679
Фототениска - със снимка на мен и малкия и надпис Обичаме те! Hug

Ха, това е много оригинално  Party

# 197
  • Мнения: 2 039
За Коледа-много сладка джинсена шапка с козирка на Бенетон  Heart Eyes Понеже рожденният му ден също е през този месец,големият подарък ще е за тогава(слънчеви очила,че сега са ми паднали намаленията  smile3508 ).

# 198
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Поръчал си е нови ски и ски-очила. Обаче без него надали ще мога да избера така че обмислям нещо дребно за под елхата.

# 199
  • Мнения: 2 577
...не мога да оставя бебо, за да избера подаръци Cry Cry Cry
и аз така Cry

# 200
  • Мнения: 803
Ще подаря на приятеля ми волан за компютъра. Маниак е на NFS. Peace

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Е, аз вече му го подарих ....

Ето за любопитните :

http://snimka.bg/album.php?album_id=37534&photo=22

# 202
  • Мнения: 1 403
Мисля някаква риза  Peace

# 203
  • Мнения: 5 475
Ел.самобръсначка на Braun Peace

# 204
  • Мнения: 1 022
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

Може, но трябва да си го плати символично Simple Smile

# 205
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
халат за баня  Party

# 206
  • Мнения: 803
Е, аз вече му го подарих ....

Ето за любопитните :

http://snimka.bg/album.php?album_id=37534&photo=22

Страхотен подарък! На мен са ми подарявали татуси за една Цветница и за един рожден ден Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 143
А аз не издържах и вече го подарих! Embarassed
Ето линк към подаръка /ците/:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=158100&cat=71&f=3736 - разплака се когато я получи
а това е добавката:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=158207&cat=71
Е, беше много разчувстващо когато взема в ръцете си гаранционните карти и не повярва на случващото се...това му беше мечта
... А дали и аз така, ще се зарадвам?

# 208
  • Мнения: 420
  Щях да му подарявам лаптоп,  newsm78 но се притесних дали ще мога да избера подходящ, че не им разбирам много. Така че, лаптопа беше за именния ден, но му дадох парички сам да си го купи. Чанта за лаптопа сам си купи още на другия ден.
  Laughing За Коледа мисля да му взема електрически прободен трион. Обича да майстори разни работи вкъщи, а стария му нещо се развали. Видях го, че се загледа в брошурата на "Практикер" в една такава оранжева машинка. Разпитах между другото го дали му харесва и вече знам, че си мечтае за такъв. Отивам с брошурата и купувам точно този на картинката.
    Heart EyesОтносно количките с дистанционно управление, май този подарък не е майтап. Моят сам си купи за миналата коледа такава и беше много щастлив. Вярно, след месец му мина мерака и сега играчката стои непотребна в шкафа, но важна е тръпката.
    Каквото е да говорим, за съвременните мъже няма по-добър подарък от някоя техническа чудесия. 

# 209
  • Мнения: 817
Тъй като милото си има нов кабинет/ремонтиран/ ,съм си набелязала няколко неща,но се чудя още newsm78
Едното е коплект канцеларски принадлужности от махагон и месинг-телбот ,перфоратор ,кутия ,поставка за химикалки с мастилница и поставка за визитки.
Другото са 3 много стилни кристални рамки ,но за тях ще трябва да преровя и албумите за подходящите снимки.........
Още не съм решила , а и не се знае какво може да ми хрумне в последния момент Laughing

# 210
  • Мнения: 2 180
И аз вече подарих един от моите подаръци...ами че не издържах пък!  Blush

# 211
  • Мнения: 658
Спортно яке и риза

# 212
  • Мнения: 6 164
Като си го знам мъжлето, на количка с дистанционно най-ще се изкефи! Mr. Green



еееее що така Mr. Green Heart Eyes Crazy

Защото е дечко и мечтаеше да има син, за да си купува официално колички и влакчета, от сглобяемите - с металните релси Crazy ... и сега като има вече син, само виси пред количките... Жадно гледаше една формула с дистанционно в Хиполенд Crazy Joy ... Аз си имам две дечица! Hug

Бтв, моля някой да помага, ако знае къде има БМВ-та с диастанционно или други глупости, свързана с тази марка да свирка, защото е болен на тази тема.

# 213
# 214
  • Мнения: 97





Бтв, моля някой да помага, ако знае къде има БМВ-та с диастанционно или други глупости, свързана с тази марка да свирка, защото е болен на тази тема.[/color]
[/quote]                                                                                                                                                      И моя мъж събира БМВ  колички  ,скоро му подарих 6та серия ,а сега мисля да му направя нашето БМВ на чаша ,понеже не иска нищо и аз незнам какво друго . 

# 215
  • Мнения: 6 164
И моя мъж събира БМВ  колички  ,скоро му подарих 6та серия ,а сега мисля да му направя нашето БМВ на чаша ,понеже не иска нищо и аз незнам какво друго . 

Как на чаша? newsm78 newsm78 newsm78

Ако говориш за малките колички - не ме кефят Sad а и като не ги събира... освен да го зарибя, ама не .. , поне да се движеха... аз миналата Коледа го бях записала на тест драйв но не му се обадиха Confused ... накрая ще закарам нашето на серзив, та поне да оправя пораженията, които съм му нанесла... Whistling

# 216
  • Мнения: 1 311
Ами аз вече ги подарих - попаднахме в събота на промоция в Том Тейлър и милото се сдоби с дънки и пуловерче. Е, пак ще трябва да има и нещо малко под елхата, освен аз да се напъхам под нея  Laughing, детето и без това си е поръчало елха до тавана - ще има място

# 217
  • Мнения: 2 386
Ох,не знам вече...Имаше имен ден скоро,стана на 30 миналата седмица,и юбилей имахме...изчерпаха ми се идеите и финансите  #2gunfire
Вече имаше и парфюм,и парти-изненада с торта и мноого алкохол,и пуловер......
Кажете вие нещо?

# 218
  • Мнения: 1 422
Купила съм му една книга на Херман Хесе с разкази за любовта във всички нейни форми. Учили сме единния в училище и много се зарадвах като я видях. И към нея черен костюм спортно елегантен.

# 219
  • Мнения: 4 176
Нищо!
Сам се грижи добре за мечтите си.
  Коледа е тъп празник и без това. Изобщо мразя подаръците.
 Откачам, като видя всички малоумници с по 100 торби и да разкешват в магазините за застоялата им стока. Да бе да. Искам подаръци, когато не ги очаквам, а не под няква убита елха някакви пакети. Предпочитам да получавам през цялата година и само на коледа да не получа.
Това, като цветето за 8-ми март. Баси тъпотата. А не е  ли по-=добре да получаваме цветенце по-често, а не на този тъп, ама отвратителен празник.
Даже сега, като се замисля, на моя ще му подаря семеен скендъл за Коледа. И без това днес имах "лек ден".

# 220
  • Трявна
  • Мнения: 174
Момичета, осмелявам се да ви предложа един по-различен начин да подарите нещо...
Тази година решихме със съпруга ми, че можем отделените за коледни подаръци средства да ги дарим в името на здравето на едно българско дете ...
Решихме, че то се нуждае от здраве повече, отколкото ние от нов парфюм или нова дреха...
Който реши, може да прочете за детето тук :
http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/

# 221
  • Мнения: 4 053
Момичета, осмелявам се да ви предложа един по-различен начин да подарите нещо...
Тази година решихме със съпруга ми, че можем отделените за коледни подаръци средства да ги дарим в името на здравето на едно българско дете ...
Решихме, че то се нуждае от здраве повече, отколкото ние от нов парфюм или нова дреха...
Който реши, може да прочете за детето тук :
http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/

 smile3501

# 222
  • Мнения: 3 271
И без това днес имах "лек ден".

To това се усеща лесно, но все пак защо решаваш да посрещнеш празника с такъв негативизъм? Няма нищо лошо в подаръците Wink
Усмихни се и изкарай една хубава Коледа. Това ще е най-хубавият подарък за хората около теб   bouquet

# 223
  • Мнения: 1 881
Ние пък заедно си подарихме кростренажор:)

# 224
  • Мнения: 817
И без това днес имах "лек ден".

To това се усеща лесно, но все пак защо решаваш да посрещнеш празника с такъв негативизъм? Няма нищо лошо в подаръците Wink
Усмихни се и изкарай една хубава Коледа. Това ще е най-хубавият подарък за хората около теб   bouquet

Аз пък не се чувствам малоумна за това ,че искам да зарадвам близките си с нещо приятно и да им доставя приятна емоция...........Нищо лично да знаеш Laughing
Права си обаче ,че най-изненадващи са подаръците без повод,но лично аз предпочитам и с повод и без повод.Просто много обичам да подарявам и да ми подаряват.
Обичам да опаковам ,да надписвамкартички ,да измислям оригинални пожелания.................... Hug
Отпосни се жена1И без сканадали,направо #2gunfire
Ох и мен ме чака днес един от онези "леки дни" ,ще видя и аз на какво мнение ще съм довечера.......................... Tired

# 225
  • София
  • Мнения: 6 088
Май съм се насочила и аз към цифров фотоапарат, да видим как ще стане с паричките само... Wink
Всъщност пардон, не става дума за съпруг, а за приятеля ми... Embarassed

# 226
  • Мнения: 3 479
Момичета, осмелявам се да ви предложа един по-различен начин да подарите нещо...
Тази година решихме със съпруга ми, че можем отделените за коледни подаръци средства да ги дарим в името на здравето на едно българско дете ...
Решихме, че то се нуждае от здраве повече, отколкото ние от нов парфюм или нова дреха...
Който реши, може да прочете за детето тук :
http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/

Сарлита, страхотна идея. Защо не я сподели по-рано? Сега е късно за преводи вече, но надявам се след Коледа да не е фатално късно. Даже малко се срамувам, че не съм се сетила самичка за такъв подарък Embarassed

# 227
  • Трявна
  • Мнения: 174

Сарлита, страхотна идея. Защо не я сподели по-рано? Сега е късно за преводи вече, но надявам се след Коледа да не е фатално късно. Даже малко се срамувам, че не съм се сетила самичка за такъв подарък Embarassed
gal4e  Hug
Съжалявам, но и аз късно попаднах на информацията за това дете Embarassed
И все пак дори и след празника паричките ще са му нужни....  bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ще му подаря слипове, боксерки и един голям Тоблерон! Wink

# 229
  • Мнения: 142
По принцип мъжлето беше казало, че не иска нищо за подарък ,свикнали сме всеки сам да си купува необходимото. Simple SmileАма все пак- празници са, а и аз страшно обичам да правя подаръци. Приготвих вече за родителите ми, за детенце. Не върви да го оставя точно него без изненада .И като се "разшетах" днес-купих блузка и яке . Знам че от това се нуждаеше, но все нямаше време да си вземе. За Нова Година се замислям да е нещо по-сантиментално: преди години исках още да му подаря щампирана моя и на щерката снимка- върху тениска или възглавничка. Идеята много ми харесва ,но все я забравям като вариант за подарък! Simple Smile

# 230
  • Мнения: 11 004
Ще му подаря електронно судоку - милото е голям фен на тази игра  Peace

# 231
  • Мнения: 5 317
Още нищо не съм му взела. ooooh!

# 232
  • Мнения: 2 180
Ще му подаря електронно судоку - милото е голям фен на тази игра  Peace
Купи ли му? Аз искам да си взема, но се чудя дали може да запомня до къде си го решила и да си го дорешиш после? Иначе разбрах, че има много варианти на пъзели.
Сподели, моля.

Общи условия

Активация на акаунт