Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 469
  • 232
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
Ще ви чета с голям интерес , пък дано ми дойде идея.
Моят мъж е от най-гадната порода.
НИкога не казва, че има нужда от нещо, няма хоби, което да искам да поощрявам,
Винаги отговаря с "Не знам".

# 31
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

поверието е че ако му подариш часовник, значи че слагаш началото на края и часовника го отмерва.Дрън-дрън.Моя мъж ми подари часовник преди 2 год. за 5-та ни годишнина заедно.От тогава насам не само че не сме се разделили ами и се оженихме и имаме прекрасна дъщеричка.Въпроса е доколко човек е суеверен?Не мисля че един часовник може да раздели двама души....????
Мен ако питаш много добре си решила за подаръка.
Дано да му хареса.Успех!

# 32
  • Мнения: 765
 Както казва един приятел , който пиШе тук ^Купи Дизел, купи Енерджи , купи Дол4е и Габана...^  Laughing

# 33
  • Мнения: 730
Ами още незнам,ще видим колко пари ще ми даде да му купя подарък Mr. Green
Той ще прецени дали е слушал през годината и ако-Да,ще е скъп,ако-Не здраве да е Laughing

# 34
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Ще следя с интерес темата,защото изобщо нищо не мога да измисля.

# 35
  • Мнения: 15 619
Ще му подаря "пъстра лъжа в кошничка". Mr. Green

Това е шегичка, но на някого може да му хареса идеята. Laughing
Аз се надявам да му подаря нещо, дето с пари се не купува...

# 36
  • Мнения: 1 811
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

аз не съм от суеверните, но имам точно 2 случая в които подарих часовник и в двата случая се разделих след време с тези хора. Затова съм решила часовник повече никога - той да си избере и да си купи.

# 37
  • Мнения: 3 268
Ще ви чета с голям интерес , пък дано ми дойде идея.
Моят мъж е от най-гадната порода.
НИкога не казва, че има нужда от нещо, няма хоби, което да искам да поощрявам,
Винаги отговаря с "Не знам".
Моят е същия Rolling Eyes,но пък от друга страна ми е лесно,защото каквото и да му купя,ще му хареса.

# 38
  • Мнения: 5 539
Лаптоп. Но не е изненада, нито пък ще го получи опакован с панделка. Заедно избирахме конфигурацията и заедно решихме, че семейството /в частност той/ има нужда от такава покупка Peace
Аз пък ще получа нов компютър, защото старият е на преклонна възраст и PS много забива Wink

# 39
  • Мнения: 2 677
Въздушна пушка.  #2gunfire
От един месец ми реве за такава!  ooooh! Ще взема да му купя, за да си има забавление и да се кротне.  Peace

# 40
  • Мнения: 1 455
Подаръците винаги са били проблем при нас,не се впечатлява много много.Една майка преди време беше пуснала този сайт,направила подарък на мъжа си от там и той останал много доволен.Та май нещо такова ще е и нашия подарък:http://www.gift.bg/index.php

# 41
  • Мнения: 160
Миналата година му подарих парфюм, а за тази Коледа мисля да му купя нов халат, че стария вече не става за нищо.

# 42
  • Мнения: 2 109

от доста време иска пухенка без ръкави - само елек
и моя това искаше и си го хареса онзи ден в Мол-а, в един магазин дето продават неща на Тresspass. Купих му я на другия ден без него и вече му е  подарена и си я и носи Laughing
за Коледа ще трябва и нещо изнененада-чанта за лаптоп е дора идея.

# 43
  • Мнения: 6 461
Подаръци тази година съм решила да купувам на моите деца ,племенниците и дечицата на близки приятелки.
На мажО-Много целувки,обич и внимание......... Mr. Green

# 44

Общи условия

Активация на акаунт