Със пюренца или без, ЮЛЧЕТА щастливи има днес!

  • 10 093
  • 293
  •   1
Отговори
# 105
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Предлагам да пусна и една анкета за "Най-смешен разказ" /свързан с раждането или отглеждането на бебо!/. Синеочка,аз разказа за прословутото л...о го пазя за тази категория. Joy Айде разказвайте,аз в неделя като се върна,ще записвам и като дойде времето,ще пусна анкетата. Също така,ако не сте направили албумите,аз ще ги направя тогава.
yolk, разбира се,всички ще имат право да гласуват...дори и потребители извън нашата тема.
Наистина Лала имаше същия проблем с Пипи,но мисля,че се оправиха Peace Тя ще ти каже подробности.

# 106
  • Мнения: 747
Yolk, ще се оправи бързо, горе главата!
Eеее, мами, вие решихте да гласувате, и туйто!
Само да кажа, че съм против номинацията бебе-фотомодел. То си е като за най-хубавото бебе и така. За това сме говорили и преди.
НАН, това за 20 см изстрелване, бия те. Ние сме го катапултирали на 0,5 м. Отнасял го е татито, в лицето при това, въоръжен с термометъра. Категория термометър срешу катапулт Joy Сбогом на оръжията ли, хахахаа.
Ивичка, хич не се безпокой че някой ще се обиди като кажеш че неговата мома не я кльопали толкова. Ние сме от тези, дето си пазят силиците за финалния спринт на отнемането на мъжовете.
А вие, Синеочка, и кой още беше, дето се имате за най-откачалки, я си кажете какво имате предвид?
Диди, нищо против нямам с/у доказателствения ти материал, ама имаше една снимка на Алекс, дето я държеше в подписа ли, в аватара ли- направо сякаш е с кардирана коса. Дай я нея!
А това за смешните истории къде ще го пишем? Тука, тука, да четем! Само някакси трябва се архивират материалите.
Хайде дано не пиша повече днес!

# 107
  • Мнения: 97
Здравейте и от нас днес, макар и късно!
Благодарим на всички за честитките, а на Лора и Иван, честито и от нас!
Да ви се похваля, че нашия месечинко днес за първи път се обърна сам. Е, вярно, че аз го бях поповдигнала с една възглавничка на леглото, но останалото свърши сам!

Ама вие голямо писане сте му ударили - няма и ден, а новата темичка е преполовена вече. Не смогвам да изчета всичко. Ние май в никакви номинации не можем да се вместим -  нито много плачем, нито много/малко спим и тн. но ще гласуваме с две ръце.

N_A_N  видях, че си ни включила в лентичката, 10х!

# 108
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Пак съм аз, за ужас на Попова Hands Clap moresmile tongue smile3533
Това за бебето-фотомодел и аз не го одобрявам много  Naughty, то е все едно кое бебе е най-хубаво baby_neutral, пък не искам пак да се караме в темата, а да ни е весело Simple Smile
Синео4ка, то и аз взех да се  Embarassed Blush Embarassed че само пиша, но нямам спирка тези дни Crazy, да знаете, нещо много ми е кеф да си пиша с вас Hug

Диди, нищо против нямам с/у доказателствения ти материал, ама имаше една снимка на Алекс, дето я държеше в подписа ли, в аватара ли- направо сякаш е с кардирана коса. Дай я нея!
Прасчо, какво е кардирана коса Thinking и за коя снимка ми говориш Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 747
Oно че си номинираме и нашиьо отбор, поне кат най-писателския. Брях!
Диди, как да ти кажа коя е- един рошавичък такъв, толко готина снимка, аз я помня, а ти ква мамка си дъ'н повниш? А кардирана коса, абе прежди както се кардират, Розовата пантера се беше явила така в един епизод, сещаш ли се?

# 110
  • Мнения: 324
Честити месечинки на: Лора на мама Синеочка  newsm51 Виктор на мама sunnycat   smile3525 Иван на мама marine  smile3525

НАН, това за 20 см изстрелване, бия те. Ние сме го катапултирали на 0,5 м. Отнасял го е татито, в лицето при това, въоръжен с термометъра. Категория термометър срешу катапулт Joy Сбогом на оръжията ли, хахахаа.
  smile3532
prascho, и нашето тати беше наакан, но по гърдите и аз се смях със сълзи, но твоя бие по всички параграфи  Joy
N_A_N за номинациите  Peace - добре си го измислила
Диди да те питам - мислиш ли скоро да подстригваш Алекс, че и Калоян има бая коса и аз съм се замислила, че вече почна да му влиза в очите. И по този повод, някой знае ли защо не се подстригват децата до годинка?  newsm78

Иначе ние днес отвисехме в поликлиниката. Калоян е наддал само 700 гр. за месец и половина. Вече е 6 кг и 65 см. На мен ми се вижда малко, но педи каза, че е супер като се има впредвид, че има триседмично разстройство. Но ни изписа антибиотик Дурасеф и му дадох ако за изследване. Ще видим в понеделник за какво става въпрос.
Аз май се увлякох.
Лека вечер на всички!  Hug

# 111
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Oно че си номинираме и нашиьо отбор, поне кат най-писателския. Брях!
Диди, как да ти кажа коя е- един рошавичък такъв, толко готина снимка, аз я помня, а ти ква мамка си дъ'н повниш? А кардирана коса, абе прежди както се кардират, Розовата пантера се беше явила така в един епизод, сещаш ли се?
Е те тука си мнооо права Peace
Как да помня като имам сигурно 5000 снимки Crazy, да не става въпрос за една в зелено корито Thinking! Нещо ми го няма бгфото-то а там са ми снимките за аватари и намалените, така че не мога да видя кои съм слагала, но си мисля че за онази имаш предвид
Nita, ами и на Алекс вече му е стигнала до очите, че и по-надолу, но не мисля да го подстригвам, пък и неговата коса повече нагоре стои #Silly

# 112
  • Мнения: 187
А сега ви хванах, тука има яко веселба!!!Ууууу нашата темичка най-убава!!!NAN...ще те номинираме за дизайн PeaceЕй не съм спрял от два часа да мисля прякор на Марти....хм като го измисля ще се включа Thinking

# 113
  • Мнения: 433
О,Ренка май ще се включа с теб в най-неприятната номинация-Най-голям гладник и най-акащо бебе;(Да ме извинят вманиачените на тема кърмене мами,ама на мен взе да ми писва от това безконечно кърмене и по Н пъти нощем SickПросто имам чувството,че всяка една секунда се кърмим.Да не говорим,че днес имах дело и точно по средата гърдите ми потекоха Embarassed
А,за акането...мъжът ми ме подиграва,че още малко и ще направя съдебна експертиза на всяко ако,защото се вторачвам във всеки памперс дали акото е наред;)

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 10:57 от Tizija

# 114
  • Мнения: 867
Пак съм аз, за ужас на Попова Hands Clap moresmile tongue smile3533

Виж сега Диди, не мене ми се струва че най-накрая ще ни номинират нас с тебе обаче за  ИЗГОНВАНЕ Joy Joy Joy Joy

А Прасчо позачудвам се дали да не разкажа историята, но все още ме мноУ срам че прЕсна прЕсна от преди няколко дена и се изложих яко.

# 115
  • Мнения: 2 481
 ThinkingЗа най_силен глас врещящ става ли? Thinking Много викаме,крещим, караме се, ревем, пеем, докато яде пюре говори и всичко е в пюре,докато спи и почва изведнъж да се смее и да пее!Ако приемете номинацията ние сме за! PeaceТе всички бебета си пеят и викат!
!Ще става певица!Баща и и казва Юлка Булка но на мен не ми харесва@! Whistling NaughtyАз и казвам Юлче-фасулче!

А какво стана с коледните премяни нали щяхме да правим такъв албум със облечени дечковци празнично!Нашата Прабаба ни плете костюм бил червено- бял,поръчахме и шапка да има и ще се снимотим после!А съм намислила и с някой ми ти дядо коледа да я щракнем, по коледа ги има из центъра! Crazy

Айде бай за сега!



# 116
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Виж сега Диди, не мене ми се струва че най-накрая ще ни номинират нас с тебе обаче за  ИЗГОНВАНЕ Joy Joy Joy Joy
Ми те саквартЬирантЬитЬе ще кажат Mr. Green Е кво сега да не пиша ли newsm78, ако искате само кажете и няма проблем  WhistlingPeace Аз и преди си казах, че може мен да ме номинирате за най-досадна мама! Crazy
Ти пък много срамежлива се извъди Blush, айде казвай без бой какво си направила:mrgreen:
Tizija, това с потичането на млякото много ми хареса Joy hahaha
Ние на Алекс напоследък му казваме гущи или гущерчо Heart Eyes, но не мога да измисля нещо да се римува с името му newsm78

# 117
  • Мнения: 708
направо ме убивате ето така много ми харесва темичката настроението е Коледно и е супер
после пак ще пиша защото ме гонят

# 118
  • София
  • Мнения: 688
е, много сте писали, много

Nan, много си се постарала  Hug

искаме и ние да се включим в номинациите:

- за прякор: Яна-Глезана
- за най-трудно дневно спане - или мама спи до Яна и подава голямата биба периодично, или тати ни разхожда в кенгурото  Laughing
- за гимнастичeски умения:



- jorji, и ние сме с увиснала устничка (много сте хубави така  Simple Smile), обаче нямам доказателствен материал

# 119
  • Мнения: 1 240
ей много весело е тука!

N_A_N благодарим ти, че си ни добавила снимка в лентичката. аз качих и други снимки в албумчетата по месеци.

yolk не се притеснявай, ще се оправите. племеничката ми имаше същия проблем и се оправи само с масажи и то в къщи. не се наложи да ходят на рехабилитации или физиотерапия. трябва да се опитваш да обръщаш главичката на другата страна, когато спи.

да ви се похваля, че съм с нова прическа, ама съвсем различна от преди. с доста къса коса съм вече, че ми писна да събирам косми по пода /и не само там/.

да ви кажа какъв виц ни пуснаха след първото къпане на Гери от татито:
прибирам се аз от разходка и гледам татито къпе Гергана. ама я полива с черпак. аз го питам защо полива бебето с черпака, пък той ми отговаря: ми ела да бръкнеш ти в тая гореща вода.

а историята каква е: направил таткото малко по-топла вода в коритото и кожата на Гергана се зачерви. взехме, че попарихме детето. на следващия ден се прибра с термометър за вода. слава богу не беше сериозно, но оттогава все ме е страх, когато изяви желания да я къпе.

айде това е от нас, лека нощ и да се наспинкате.

Общи условия

Активация на акаунт