Със пюренца или без, ЮЛЧЕТА щастливи има днес!

  • 10 092
  • 293
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 136
jorjito, да, с фотошопа го направих, ако ми изпратиш снимка на малкия мога да ти направя, няма да ми коства много време, а мога да добавя и надпис “весела коледа, бабо, дядо, чичо и т.н.”, каквото искаш и да го извадиш във фотото като картичка. Картинката е с много добро качество и може да се извади и в по-голям формат.
Ако някоя друга мама желае коледна картичка да изпраща снимки - ОНЛИ НАУ ФОР ФРИИ!   Tada

didi, a ако Дая нещо размисли да знаеш, че сме чакащи…


Lala, в понеделник ни е първата процедура и ще видим какво ще каже специалиста, защото за сега само педито ни е диагностицирала. Весела може да си върти главата навсякъде и да я накланя и мисля, че не е тежка форма. Ако имаме някакви затруднения ще ти пиша на лични да ме насочиш към специалисти, благодаря ти много!

# 151
  • Мнения: 590
Здравейте и от мен.
Честито на месечинките!
Не съм писала тези дни и от доста време не мога да ви прочета. Днес сме почти цял ден навън.
Мария и на мен ми е интересно за програмката, пиши каква е.
Коментирате за раждането, аз нямам какво да разкажа, беше секцио, отидох един ден по-рано, поседях си в болницата и на другата сутрин ме оперираха.Това е.

# 152
  • Мнения: 708
тия дни само от време на време ви чета защото през повечето време ме гонят от компа  Crossing Armsбило то големия ми син било то татито но когато ви чета така се зареждам с положителни емоции личи си празничното настроение и е много весело дано скоро ми остане време и аз да напиша някоя весела историйка
оффффффффффффф  Whistlingпак ме гонят лека вечер Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug smile3524
а това е моя поздрав за вас и дано духът на Коледа влезе и във вашия дом
http://www.ohoboho.com/viewcard.php?id=266
http://www.ohoboho.com/viewcard.php?id=258

# 153
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте,

много се радваме, че ни харесвате йогийските умения  bowuu

Синеочка, за малко да събудя дребната, така се разсмях с вас  Joy. Много ни харесва Яна - мома засмяна, ще се похваля на татито  Wink

Да кажа за категориите на НАН - мисля, че са хубави всичките. Мисля и че бебе-фотомодел не е лошо да остане като се има предвид не най-красиво бебе, а такова, което най позира пред камерата. Аз примерно съм запомнила Весела на yolk още като съвсем мъничка каква усмивка беше направила пред камерата, много я бях харесала. Yolk, пожелавам ти много бързо да се оправите   bouquet

И нашето тати не сменя памперси, обаче чете книжки на Яна, та мама да си почине малко:

http://images12.snimka.bg/001629763.jpg

(оставих снимката като линк, че гледам, че бабиейросите се разправят колко се товари сървърът от снимките)

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 00:21 от Betta

# 154
  • Мнения: 139
Здравейте мами!
Аз до сега не съм ви писала и не съм успяла да изчета всичко, което сте писали. Искам да ви питам как наддават бебетата ви? Моя бебок вече е 8,500кг. Мислите ли, че е притеснително?
Дано не сте вече обсъждали темата.

# 155
  • Мнения: 1 193
Ей, момичета много пишете  ShockedЗаболяха ме очите докато ви изчета. То човек да не пийне, за два дена сте преполвили темата Grinning.
Честито на вчерашните и днешната месечинки   bouquet Да пораснат мноооого големи  Hug
yolk 2-3 пъти съм разреждала сокчетата на Хип ама сега и ги давам чисти. Не се притеснявай за беба всичко ще се оправи Hug
Една весела историйка и от мен - пускам си пералнята и почвам да вадя прането, цялото в гранули  Mr. Green Реших, че се е пресякал ароматизатора и пуснах още веднъж цялата програма. Вадя пак прането и направо изпаднах в истерия щото станало още по-гадно. Е, ако сте се сетили вече какво намерих между дрехите   hahaha ами памперс, които съм изхвърлила по погрешка в пералнята. След около месец пък изпрах на Киарчето бибата с нейните дрехи, след безуспешно търсене няколко дни я видях как се върти. Мога да се кандидатирам в категория най-изперкала мама Embarassed
Това за номинацийките много ми хареса Peace ако има за най- поспаливо бебе там сме. Даже и прякор съм и измислила Киара - поспалана  Grinning

# 156
  • някъде
  • Мнения: 4 955
vike, не знам, трябва да попиташ педито! Thinking Видях че се е родила 3800, Алекс се роди 3700 и 4-ти месец на прегледа тежеше 7200 baby_neutral, но Лора на Синоечка и юнака на Бибошка са по-тежички Peaceмисля че си е до бебе, не се притеснявай много Hug
Аз предлагам освен категориите изброени от НАН да има и за гимнастически умения, а като захранят всички и за най-лакомо или най-оцапано бебче Joy
Юлско, сладко бебче, иска Коледа да идва вече!
Дядо Коледа подаръци раздава, а Юлчето усмивки и целувки дава!
Идва Новата Година, сладко Юлче папка за двамина!
Идва Новата Година, сладко Юлче подаръци ще има!

това измислих засега Blush

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 18:17 от didi_81

# 157
  • София
  • Мнения: 170
Абе момичета с тези ваши раждащи истории направо си поплаках,признавам.Толкова мило ми стана,направо сме благословени с тези съкровища които имаме.
Офффф, и друго щях да пиша ама пустито винце,което пийнахме с мъжо май ми затруднява мисленето,та хайде до утре на трезво.
Само на yolk да кажа,не се тревожи мила за малкото ти съкровище,ще се справите с това.

# 158
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здравейте юлски мами!
Не съм писала отдавна, защото не искам да ви развалям веселото настроение, но тази вечер ми дойде в повече и ще ви се оплача пък каквото ще да става Crossing Arms.
Преди 2 седмици големия беше болен, след това аз, миналат седмица и бебо - уж не беше сериозно, а накрая слезе на долу и стана бронхит. Още пие антибиотик, но поне вече хрипове не се чуват и аз реших, че вече мога да дишам спокойно. Да а ма не. Тази вечер за половин час баткото вдигна висока температура, отпусна се , каза, че го боли главата...... давам нурофен, звъня на спешния кабинет където е джипито - те ми казват доведете го, че имаме много пациенти. Аз им казвам, че детето е парцал, а съм сама с бебе - те ми викат - Ще чакате. Междувременно баткото започна и да повръща, бебето пищи в ръцете ми. Звъннах в Бърза помощ. И с тях същия разговор. Звъннах в спешния кабинет отново....... На края двата екипа се засякаха пред вратата. първо ми се накараха, че съм викала всички лекари от цяла Варна, после го прегледаха. Единия д-р беше без слушалки - в бързината ги забравил Embarassed. Оказа се гнойна ангина. Сега и двамата са болни с АБ, а аз съм пред нервна криза. Аз им казах, че ако можех да го заведа изабщо нямаше да се моля на никой да дойде да го прегледа, но като го видях колко беше зле - откачих.
А ми това е. Извинявам се, че така развалям веселата темичка, а ма вече ми се искаше да се оплача.
Бъдете здрави  bouquet

# 159
  • Мнения: 660
Vike  Hug, поне да не се чувстваме сами /Самуил е 8700 Laughing/

Ми не знам в коя категория да го номинирам - във всичко друго си е толкова стандартен! Confused Определено можем да се конкурираме с Галко и по въпроса за лакомията, и по въпроса за памперсите, но това няма как да го оценим обективно по нета, трябва да се видим на живо и да сравним   Hug , Мисля си, обаче, като иде реч за стрелба на разстояние, можем да се вредим в категорията "точно целене при пишкане" - веднъж успя да се изпишка право в деколтето на мама, докато му сменяше памперса /може пък да беше и някакъв опит за маркиране на територия newsm78!/

П.С. Валче, не мога да открия снимките на Ема Sad.

Морскасирена, бяхме се зачудили, какво става с вас. Нека Господ бди над дома ви и да се оправят бързо малките сладури! Praynig

# 160
  • Мнения: 1 866
Морскасирена, съчувствам ти. В къщи на децата непрекъснато им има нещо. Нямат нито температура, много рядко на някой да му се зачерви гърлото, но пък все кашлят. Лекарите вече са вдигнали ръце, няма оправия и сега само в хомеопата ми е надеждата, той поне успява по-бързо да успокоява кризите. Но съм като в омагьосан кръг и е адски стресиращо непрекъснато да си натръни или на едното, или на другото дете да му има нещо. А когато ситуацията е по-спешна, си е жив стрес. Ще се оправят при теб нещата, само се успокой и мисли позитивно. Стискам палци и ти изпращам цялата си позитивна си енергия. Вярвам, че скоро ще се оправите! Hug

# 161
  • Мнения: 1 298
Добро утро  Joy
Познайте кои е най-ранобуден  #Silly Не че не ставахме 4 пъти през ноща.Искахме да сучем,после пяхме,после пак зяпаше да суче щото исках да го приспя ама той плюе вече биберона и зяпа да търси цицето навсякъде  Joy Смях голям сме  Crazy

Иначе вече си имаме елха и мигащи непрекъснато лампички, такива като подаръчета са  Party
Ели да знаеш че докато живееш със свеки-няма мир.Все кахъри  ooooh! Аз 1 година живях.Малеее.Далече  Naughty
Правеше проблеми на мъжа ми защо се къпя всеки ден и т.н.

Синео4ка при нас е същото положението с компютърът и скандали вдигам перманентно  Blush

morskasirena не се притеснявай вече.Щом са ви изписали АБ всичко ще мине и замине.Остава ти притеснението дето си преживяла.  Hug

# 162
  • Мнения: 1 341
Добро утро  Hug
Много пишете бре,малее човек не може да ви изчете  Crazy
Рени,направо не знам как издържаш,и др мами като теб които стават по Х пъти през нощта.Аз тази нощ я храних към 2 ч.и сега съм като парцал  smile3507
И ние си имаме елха,но не е украсена до край,и светлините не сме сложили.
Ели,мила как я издържаш свекито ти не знам.Честно!Аз не живея с моята и слава Богу,но и така не мога да я търпя....все ще се изкаже компетентно,и ако не мине при мен,пробва при Калин.Но добре че и той я отсвирва,че скандали в семейството си заради свеки не искам  Naughty
Аз пък се карам с мойто мъж,заради пустата риба.Еййй голям рибар се извъди тоз моя убавец  Mr. Green Болен е и преди малко пак хукна  #Cussing out Но аз му казах,че ще спи в кухнята  Crossing Arms
иси кам,Диди,мнодо благодаря за линковете....страхотни са   bouquet


Да кажа за категориите на НАН - мисля, че са хубави всичките. Мисля и че бебе-фотомодел не е лошо да остане като се има предвид не най-красиво бебе, а такова, което най позира пред камерата. Аз примерно съм запомнила Весела на yolk още като съвсем мъничка каква усмивка беше направила пред камерата, много я бях харесала. Yolk, пожелавам ти много бързо да се оправите   bouquet


Съгласна съм,че Весела на Yolk е голяма сладурка и позьорка.Но не съм съгласна с предложението ти Бетта  Naughty Пак ми намирисва на караници,и ако не всички,то почти всички бебета са позьори ако не за всички нас,то за родителите си са!И за всеки родител неговото гардже е най-хубаво.Както за мен моето,и не съм съгласна с подобен конкурс  Crossing Arms

И на края,но не на последно място:
Морскасирена,съжалявам за малките ти сладури.Дано скоро всики сте здрави и нямате повече проблеми  Praynig А ти споделяй всичко което ти тежи с нас.Тук сме не само да се веселим,а и да си помагаме,поне с морална подкрепа,ако не с друго  Hug

# 163
  • Мнения: 1 240
здраве желаем!

честито на всички - от 20 години насам имаме медал от световно по волейбол. нашите момчета взеха брозна в Япония.
 newsm10 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44

# 164
  • Мнения: 708
здравейте момичета днес сигурно изобщо няма да имам време да ви чета затова сега си открадвам малко минутки
Рени ти си много търпелива бе мила явно годинките си казват своето  Peace
ели и ти много търпиш само че в друга посока аз моята свекърва вече въобще не и цепя басма в началото да бъда добричка и ми се качи на главата и какви обиди съм търпяла но всяко си има граници затова още от сега се ошлайфай за да ти е по леко по-нататък
и аз съм съгласна с popova за номинациите аз лично няма да гласувам в категория фотомодел не знам коя мама ще каже че другото е по-хубаво пък и аз се повтарям но пак ще кажа че за мен лично всички бебчета са си уникални било то като визия поведение начин на позиране и т.н.
хайде стига толкова че ме чака работа ще имаме гости кумовете ще идват те още не са видели малкия пък и аз не бързах исках да отшумят болестите че сега само да кихнат и изпадам в ужас не знам как ще я карам нататък лек спокоен и слънчев ден от нас  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт