Със пюренца или без, ЮЛЧЕТА щастливи има днес!

  • 10 091
  • 293
  •   1
Отговори
# 180
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 wavey
Честита месечинка на София на мама Писана!   bouquet
И аз още не съм захранила Naughty
 fingerscrossed на всички болни мами и дечица, да оздравявате по-бързо! Praynig
Алекс все още не се обръща от гръб по корем  newsm32
Леле, не ми споменавайте за Контра страйк #Sniper, че ми се Sick Мъжо все на това играе и  се биеме за компютъра  comp03
Ели, искрено ти съчувствам, но и аз мисля че е време да ги вкараш в релси bash Аз не позволявам никой нищо да ми казва newsm66, дори и да се престрашат да кажат нещо се правя че въобще не ги чувам какво говорят fiuuuuuu noear
Дай им да прочетят за солта във водата и може и да им дойде акъла smile3537
Бибошка, пиши на Дядо Коледа писмо да ти донесе нов фотоапарат! santa2
Аз му поръчах златно сърчице, мислех още след раждането да ми подарят, но после се отказах,ама сега си го искам reverance
Мен нещо не ми  е много празнично като няма сняг Nature Snowman
Синео4е hahaha, онзи ден ти се повреди компа, а сега май ти се е повредило ТВ-то, искай нов-  mixed037- ние победихме на волейбола днес yesyes
Айде че пак се улях Embarassed

# 181
  • Мнения: 1 298
Mama pisana  за теб http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7750.0

Фиона ти хич недей да го оправдаваш само защото играете една и съща игра  Naughty
Играта била супер готина  ooooh! ОК ама аз си искам вниманието  Crossing Arms

# 182
  • Варна
  • Мнения: 485
Ето и нашия "най-смешен разказ":

НАЙ-ОБИЧАМ С ГОЛО ДУПЕ
Еротичен преразказ с елементи на ексхибиционизъм

Из житието на Еми бльом-бльом кюфтето

Всичко това се случи една сутрин, в ранни зори, към 6,00-6,30, когато мъжът ми обикновено заминава на работа, а Еми обикновено пее, аз се опитвам да спя след 4-5 ставания през нощта.
Та мъжа ми се приближава към мен и вместо да ми даде традиционната   love001 за лек ден, той ми вика: "Стани, стани да видиш нашата щерка какви ги е сторила." На мен ми се спи, а си мисля и, че с нищо не може да ме изненада и се опъвам Naughty Naughty Naughty. "Стани, де, и без това ще ти се наложи, че аз тръгвам вече." Нямаше как. Та ставам аз и що да видя Shocked Shocked Shocked.
Нашето Емонче-бонбонче си изритало юрганчено (което всъщност е чувалче), събуло си ританките, чорапките, почнало да си съблича бодито (това за мен ще остане пълна мистерия как точно е станало) и си седи по памперс. Гледам аз  smile3556 smile3556 smile3556 не вярвам на очите си  newsm78 newsm78 newsm78, мисля си ако я бяхме оставили още малко дали щяхме да я намерим и без памперс ...
А то детето щастливо, смее се и въобще не му пука за студа и нормите на поведение. Laughing

PS: Имам и снимков мат'риал, ама не знам как да го публикувам.

# 183
  • Мнения: 867

Синео4е hahaha, онзи ден ти се повреди компа, а сега май ти се е повредило ТВ-то, искай нов-  mixed037- ние победихме на волейбола днес yesyes
Айде че пак се улях Embarassed

Брях, аз разбрах за вчера Embarassed
Май в мен е повредата, като съм заплес hahaha

# 184
  • Мнения: 326
Много съм гладен - мамооо дай да ям.  Hug

# 185
  • Мнения: 1 193
честита месечинка на малката софия  newsm51
Здравейте!

Много отдавна не съм писала и нямам време и да чета много много Laughing
Видях само че много мами са захранили вече с зеленчуково пюре !Та искам да ви питам купувано ли давате и ако да какво (на коя марка) или ако го правите в къщи ако може някое рецепта , че мисля и аз да се захващам сериозно със захранването:)
Благодаря предварително!

Sorry , че никой не ти е писал. Аз лично давам готови пюрета на" Хип" и "Семпер", не съм правила домашни и не мога да съм ти полезна с рецепти.  На моето бебенце му понасят за сега и не съм имала проблеми( пу-пу). Отначало слагах по 1 с.л. от зеленч.п-е в шишето с обедното мляко и постепенно и увеличавах количеството.  Сега хапва по 125 гр пюренце- с лъжичка + 70 мл АМ с шише.
Ами това е от мен, детенцето ще ти покаже какво му харесва  Hug

# 186
  • Мнения: 2 481
Daniela77 благодаря ти за отговора!Аз писах и в друг форум одит инфо и там от отговорите си правя сметка хич да не се махам!Щом други майки преди 2 месеца са писали молби и са още към фирмата значи има нещо!Аз малко ли жалби и полицаи им пратих та може да ми правят номер!Ще видим!

Днес свалих контрата и сега аз ще я разуча пък ще видим за мъжа! newsm78

Emmily  смях се с твоя разказ давам първо място! Peace

Хайде лека вечер на всички!

# 187
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте и ат нас,в този късен час/брях че и в рими го докарах/
Morskasirena,да оздравявате бързо и да не се повтарят тези кошмари  bouquet
и на BuNNy също пожелавам скорошно оздравяване че и нейния Гоги е болничък милия  bouquet
 ох,за игрите и нашия тати се беше запалил по някаква,но я превъртя и сега е затишие Rolling Eyes
Eli83,направо е за убиване свекито #2gunfire.а за  солта Синеочка много хубаво го е казала Peace
Mama pisana,аз също не съм захранила още.
Biboshka,направо ти завиждам за спането с бебока на спалнята.аз моя посмъртно не мога да го накарам да спи там Naughty


Кой питаше за фенове на Волейбола?Тук сме
Emmilly,Брейййййй Браво на вас Heart Eyesкак ги правите тея номера?Можем да ви измислим специална номинация от рода на "Бебе,започнало най-рано да се съблича само" Joyили нещо подобно
Айде Лека и приятна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честита месечинка   bouquetна малката София

# 188
  • Мнения: 1 440
Ехеееееее,момичета, ама вие наистина със завидни темпове пишете  Crazy
Много сладурско е това с номинациите и искаме и ние да се вмъкнем някак и като мисля то Пламена определено може да се бори за най-спяща мома smile3524...не се отказва от нито една минутка сън! Освен това сама се завива през глава и така заспива Joy.Себе си не знам къде да сложа оше, ще помисля.

Иначе ходихме онзи ден на частна консултация и педито старателно ме похвали за отглеждането на детето и за това, че сме само на кърмица...и това пред татито  Hands Clap Тя каза, че няма нужда да се дава Вигантол и че рахитът бил наследствен. Препоръча ми да захраня с каша.

Вчера си купих шампаона на Фито за косопада и ампулите и сега чакам ефекта, че ще остана без косица, ако продължавам така.

В момента освен зубрене за изпити стягаме и апартамента, в който ще се местим след Нова година...а междувременно стягаме багажа за "зимна вакнция" с бебка на Боровец. Та имам чувството,че нямам време за нищо да направя като хората, но така ще е   33uu
Сега чакам да стане 23:30ч и да се цедя и лягам, че направо капвам с това доене.

Я, да ви питам вас гърбовете болят ли ви?На мен като че ли постоянно ми е схванато м/у плешките, някой път си боли доста  Shocked

# 189
  • София
  • Мнения: 688
Narina, Пламена е чудно бебче с това спане  smile3524, ние и денем, и нощем сме като Бибошка - спи до мене, и само до мене (абе, спи и в кенгуро и кола, ама това не се брои за ежедневни нужди).

Попова, няма да се караме за глупости, това е ясно, особено пък предколедно santa2, ще минем и без категория бебе-манекен, щом не го искате.

Бибошка, все забравям да те питам, ти даваш ли Вигантол на твоя юнак? Интересно ми е заради рекордните ви 71см. Имам и една молба - да ни попълниш лентичката, ако имаш време (само ако не те затруднява)   bouquet.

pepi111, ако не си събрала 39 часа контракции, хич не се пробвай в тази категория  Mr. Green.

# 190
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Я, да ви питам вас гърбовете болят ли ви?На мен като че ли постоянно ми е схванато м/у плешките, някой път си боли доста  Shocked
Ей, ти се появи, откога те мисля! Hug Тъкмо се чудех какво правиш с твойто кърмене Rolling Eyes БРАВО  bouquet мъжко момиче си ти Hug
Мен ме боли кръста, не толкова гърба! ooooh! А пък като къпя бебо и като тръгна да го вдигам за да го изплакваме и ме заболява корема- аз съм със секцио и напоследък карам мъжо да върши тази работа Whistling
Блазе ти за спането, ние напоследък сме непоносими, особено като мине обяд Tired

# 191
  • Мнения: 1 866
Еее, много пишете, направо се изприщих докато ви прочета! И вече забравих какво четох. Embarassed Обаче ми се изясни регламента за номинациите. Чакаме снимки и ще гласуваме. Аз не знам дали ще номинирвам моя юнак, нали погубих снимките, че сега направо ми става лошо като ми поиска някой снимка на Пипи, нямам нищо! Диска ми е още в един техник, ще го видим дали ще изкара нещо...Ще взема обаче после да сложа една снимка на 4-ри месеца, че да ми добавите в лентичката, че много бедничка нашата. Трябва ли да пиша на лични на някой затова. На Бибошка, на Нан?

Лека нощ на всички!

# 192
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Е,най-после и аз да се включа.Много сте активни и не мога да смогна да чета,а още малко и тази тема ще приключите.Много не си падам по режимите,може би защото аз самата не ги предпочитам.Поради големия си опит съм се нагледала на какво ли не.Според мен детето само си показва кога трябва да го захраниш.Като започне вече да не го засища млякото тогава започвам със захранването.За сега спиме в по-голямата част на денонощието.Като откърти към 19 часа ,та чак до 7 сутринта.Как не огладнява .Това с номинациите много ми допада-създават много настроение.Ще се включим с голямо удоволствие.За рахита,знам че трябва да се дава Вигантолойл,без значение наследствен ли е или не.По принцип тъмните бебенца са повече предразположени от другите.Но не се притеснявайте всичко ще се израсте,най-важното е да не се паникьосвате  защото влияете на бебчето.Пожелавам на тези мами и бебчета които са болнички бързо оздравяване,че идват празници santa2 Nature SnowmanАз предпочитам истинска елха,да усещам мирис на гора на свежест .За сега лека и спокойна вечер.

# 193
  • Мнения: 1 866
СЛожих 2 снимчици на 4 месеца.

Аз започвам малко по малко с коледните украси. Преди малко си украсих профила, другата седмица ще украсявам в къщи, а по-другата се развихрям с коледните сладки. Ние вече 3-та година украсяваме изкуствена елха. Много е красива, много кичеста и изглежда като истинска. Не ми се купува всяка година истинско дръвче, което да хвърлям след това. Тъжно ми става всеки път. А за мириса-ами има едни спрейове дето с които се пръска да мирише на истинска елха Grinning, но аз не ползвам. Като я украся ще ви я покажа, вече убедих няколко човека които бяха против изкуствените дръвчета да си купят такава, така че и вас ще се опитам да зарибя Grinning

# 194
  • София
  • Мнения: 688
 newsm10

и аз съм за изкуствените елхи, жал ми е за дръвчетата

Общи условия

Активация на акаунт