към мамите на момиченца - с какво миете косичката

  • 4 748
  • 105
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 356
Питам, защото ние се къпем от раждането с на Чико (без сълзи), но косата й е много суха, и се чудех какво е подходящо за към 2 годишно  newsm78  Балсам използва ли се, и каква марка  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 888
Питам, защото ние се къпем от раждането с на Чико (без сълзи), но косата й е много суха, и се чудех какво е подходящо за към 2 годишно  newsm78  Балсам използва ли се, и каква марка  Simple Smile
Ние ползваме козметиката на Бюбхен - косичката й е мека и се реши лесно:)

# 2
  • Мнения: 5 468
Със шампоан Бебино в момента, а иначе купувам, който ми падне, само да не пари на очите.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
С Джонсън мия и двете госпожици.
На каката слагам и балсам /от моя/, защото ужасно и се заплита косата.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
С детски "Шаума", много съм доволна, откакто минахме на него. Мирише страхотно - на праскова - и косата и е лъскава и мека от него. Преди това сме ползвали доста други - "Чико", "Бюбхен", "Тео бебе", "Джонсън", но нито един от тях не ми е харусвал толкова.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 559
Редувам Нивея синия, Шаума детски (ама не прасковата,а горски плодове) и Бюбхен. Мия косите 1 път седмично.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А, да, пропуснах - и "Нивея" сме ползвали, също е много хубав.

# 7
  • София
  • Мнения: 117
С детския на Клоран-за тяло и коса-не пари на очите, ама за сега нямаме много перушина по главичката.

# 8
  • Мнения: 2 818
С Джонсън, преди Шаума- праскова... общо взето ги сменям. Къпя я веднъж седмично (косата). Колко често й къпеш косата? Не е хубаво да е много често, защото естественото омазняване се нарушава, а то е полезно!  Peace

# 9
  • ново
  • Мнения: 5 964
Детският на Шаума  Peace косата и става мека, и сресването е много лесно.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 356
На около 3 дни й мия косата, понякога на седмица, както се случи. Но е доста суха и дори цъфти  Confused

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Моите каки са по големи от вас, но от малки са с дълги коси и общо взето трудни за къпане,сушене и ресане.Най-доволна съм от детската Шаума, както и повечето като гледам, но отскоро започнах да купувам и Herbal Essences 2в1 шампоан и балсам, има хубав аромат, не пари на очите, омекотява косата, разресва се лесно и децата го харесват, ако искаш може да го пробваш.

# 12
  • Мнения: 53
Ние също ползваме на ЧИКО но за лесно разресване,а след като поизсъхне косата и слагам 2-3 капки кристали за коса,нямам никакъв проблем от както ги ползвам.Ние получихме обрив от ДЖОНСЪН И затова нешо не я харесвам тази марка

# 13
  • София
  • Мнения: 4 867
на chicco има и балсам за коса.

ползвали сме го преди габа да навърши 3 г. и не е имало проблем.

# 14
  • Мнения: 7 723
Вече всички се къпем с "човешки" шампоан  Wink
И балсам слагам  Peace

# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
на chicco има и балсам за коса.

ползвали сме го преди габа да навърши 3 г. и не е имало проблем.

Туй нещо дали ще е подходящо за дъртата ми коса?

Иначе по темата, Алекс я мия с различни. Ползвам Нивея, Джонсън...Шаума не съм ползвала, но ще купя такъв следващият път.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 532
С Шаума детски с дъх на праскова. Сега и подариха с дъх на горски плодове и като свърши единия почваме другия.

# 17
  • Мнения: 1 881
И Ние сме на Чикото, откак се е родила, много съм доволна, хубаво мирише, и косичката свети - свети. А днес й купих пак от серията "без сълзи", за "лесно разресване", но още не сме го ползвали. Виж това балсамче ме впечатли:)

# 18
  • Мнения: 169
С Джонсан  лавандула, но нещо не съм доволна напоследък.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами аз ги мия с  Па-Па(някой спомняли си го Laughing).

Пробвахме с Джонсън - чешат си главите като крастави от него.
На Авон детските, на Шаума, майка ми им взема някакви дето не си ги и спомням - само проблеми - или се сее косата, или се наелектризира, или не мога да я среша. или става прекалено мека.
 
  Не съм вземала на Бюбхен(много ми ги хвалят), но понеже Па-Па й действа много добре и не съм се сещала скоро да експериментирам.

Един път седмично мия косите на децата.

# 20
  • Мнения: 641
Мила съм с Мустела, Клоран, Себамед не съм доволна, косата и ставаше мазна Sick, на клечки на втория ден.
Сега сме с Бюбхен, мекичка и лъскава, не се омазнява поне 3 дни (може и повече, не съм опитвала).
Тук чета много положителни отзиви за Шаума, може да го опитаме като следващ Grinning.

# 21
Ние сме с гела за коса и тяло на BUBCHEN и сам много доволна newsm10

# 22
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Моята госпожица е на шест, мием косата веднъж седмично но много и се гълпи и съм обиколила какви ли не магазини без детски ,а парфюмерии , да търся детски балсам и не съм предполагала че ще открия отговора тук.Много ви благодаря ,а относно шампоана ползваме джонсън  от малка и още го ползваме само него , но сега се замислям да го сменим.

# 23
  • Мнения: 2 784
Ние сме с гела за коса и тяло на BUBCHEN и сам много доволна newsm10
И аз. И е мноко икономичен. Нашият е голяма опаковка, взехме го още като се роди, но мием само косичката с него, че малко по-трудно се измива от тялото от сапунчето. Чак сега взе да свършва. Косичката и мия веднъж на 5-6 дни зимата, а лятото през ден.

# 24
  • Мнения: 702
Мия и косата 1-2 пъти седмично с Бюбхен.
Използвала съм и Шаума детски, розов с аромат на малина, но веднъж аз си измих косата , защото моят шампоан беше свършил  и устните ми започнаха да горчат. От тогава спрях да мия дъщеря си с него.

# 25
  • Мнения: 5 140
Редувам шампоаните - Бюбхен, Шаума, Тео бебе, Нивеа.

# 26
  • София
  • Мнения: 245
Нивеа и Джонсън, но като че ли от втория косата й става по-мекичка  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 388
И ние сме с Бюбхен-за коса и тяло. Редувам ги с детската серия на Орифлейм. От Джонсън въобще ме бях доволна-чешеше се като крастава. Мисля да опитам Шаума.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе само аз ли съм се минала с някакъв детски шампоан DULGON?! Голям боклук  #2gunfire, но нямаше детския Шаума в парфюмерията и продавачката ме прелъга с гореспоменатия.

Балсам на Шаума - розов.

# 29
  • Мнения: 3 334
С детски "Шаума", много съм доволна, откакто минахме на него. Мирише страхотно -
Peace Peace Peace
Нашият е на малини и определено е страхотен Peace.Преди ползвахме Чико Wink

# 30
  • Мнения: 891
Дъщеря ми има много дълга коса /до кръста/ Crazy
Доскоро бяхме с Джонсън, но сега вече започнах да я мия с нормален шампоан /с моя/.
Слагам и балсамче, за да не се заплита косичката  Peace

# 31
  • Мнения: 47
до една годинка къпех със сапун.беше ми по-удобно.Сега сме във ваната с джонсън.

# 32
  • Мнения: 229
С шампоан на Джонсън откакто се е родила, а от няколко месеца и слагам и балсам на Елсев /розовия/, за да я сресвам, че е букли и не може да се среши спокойно.

# 33
  • Мнения: 8 505
Всеки път купувам различен шампоан,все още от бебешките.Балсам не съм пробвала да и слагам-косата и не е суха,ни пък е тънка и се заплита.Всъщност не разбрах-има ли детски балсами (изключвам Орифлейм,Ейвън и подобни,питам за типично бебешките серии)?

# 34
  • Мнения: 1 881
Всъщност не разбрах-има ли детски балсами (изключвам Орифлейм,Ейвън и подобни,питам за типично бебешките серии)?

И аз много разпитвах, но само детски май има, бебешки - не, но мисля, че едва ли са вредни и за нашите дечица, те вече не са толкова малки newsm78

Аз ще й купя този на Чико Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 1 187
Клоран или Джонсън.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
С Джонсън, но нещо не съм доволна - вярно прави косата мека, но много й се заплита и трудно я разресвам.
Вече се замислям за балсам  Thinking

# 37
  • Мнения: 2 609
В момента я мия с бебешкия на Орифлейм, много съм доволна. Преди него с Шаума, но казваше, че и люти на очичките. Thinking

# 38
  • Мнения: 5 362
С Нивеа-за коса и тяло.Много съм доволна.Нашата коса е рехава и се реши много лесно.

# 39
  • Мнения: 311
Ползвала съм Джонсън,Па-па,Тео бебе.Сега сме с един немски.Взела съм един гел за коса и тяло Corine de Farme,защото нямаше балсам в момента в магазина.Но определено трябва да почвам всеки път да ползвам балсам,защото Джулия е много къдрава и не дава да я реша.Добре че сега не излизаме много Laughing

# 40
  • Мнения: 9 990
Ами аз ги мия с  Па-Па(някой спомняли си го Laughing).
........................
Един път седмично мия косите на децата.

Същата работа.От раждането до сега-все с па-па, мирише ми много приятно.Детската коса не се омазнява така, както на възрастен, мия я при нужда, обикновено веднъж седмично.Иначе-само с вода лятото отмивам прахта...

# 41
  • София
  • Мнения: 1 621
С детския на Клоран-за тяло и коса-не пари на очите, ама за сега нямаме много перушина по главичката.

В момента и моята госпожица я мия с такъв - доволна съм. Иначе редуваме с Бюбхен и Нивея. Трябва да пробваме детския Шаума щом толкова го хвалите... Peace

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За малаката ползвам Event. За сега съм доволна. За големия Шаума и детския на Avon - много са хубави.

# 43
  • Мнения: 999
със бюпхен сме от както мими се е родила и съм много доволна

# 44
  • Мнения: 3 360
На Пенатен  и Джонсън използвахме до 2 годинки,после най-различни сме пробвали-сега на Шварцкоф-детския Laughing

# 45
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз от скоро съм мама на момиченце, но пък Дани му пускам коса Wink
аз съм възхитена от миризмата и съм доволна от др качества на шампоана за коса на Клоран
иначе ползвам на БЮбхен шампоан за цяло тяло - този светлия с помпичка отгоре - той също е много приятен на мирис и не мога да се оплача иначе от косата на детето

виж Джонсън купих - преди почти година - и повече не повторих - ДАни се съдра да се чеше - трябваше ми месец да се убедя че е от него
за това не ползвам евтините и поне лично според мен некачествени Джонсън и Нивея
виж гела-олие на Джонсън за тяло е добър

# 46
  • София
  • Мнения: 2 356
Ясно, Джонсън ме отказахте завинаги като марка.
Ще пробвам Шаумата или някой от другите шампоанчета  Hug

# 47
  • Мнения: 532
Още от раждането я къпем с шампоана на Себамед и сме доволни.Косичката й е мека.

# 48
  • Мнения: 1 263
Нивеа (без сълзи)- варианта с лайка  Peace

# 49
  • Мнения: 1 134
Нивеа (без сълзи)- варианта с лайка  Peace

Също - Нивеа

ПП. eremita, дъщеря ми е родена на същата дата, само с 2 години по - рано  Peace

# 50
  • Мнения: 656
Ние ползваме козметиката на Бюбхен - косичката й е мека и се реши лесно:)
И ние Peace

# 51
  • Мнения: 4 451
Обожавам аромата на козметиката на "Чико" и ползвам нея. Отразява им се чудесно на косичките. Наскоро приятелка ми подари бебешката серия на "Орифлейм"  и останах много доволна от шампоана. Пробвай го. Peace

# 52
  • Мнения: 120
С Пенатен за коса и тяло. Косичката става много мека, но ни е подарък от Германия. Не ми се е налагало да търся тук, но предполагам, че го има.

# 53
  • Мнения: 1 680
Детският на Шаума  Peace косата и става мека, и сресването е много лесно.

дааа и аз го препоръчвам Peace

# 54
  • Мнения: 1 526
И ние харесваме Шаумата- аз защото лесно се реши косата на дъщеря ми после, а тя заради миризмата и не люти на очите  Peace

# 55
  • Мнения: 17 407
Иренка, балсамът на Чико на нас вече не ни върши никаква работа. Пробвах го и аз- абсурд да се среша(е, вярно, че косата ми като на негърка). При щерката опитах и балсама без отмиване на Глис Кюр- пак зор и рев. Ще опитам и с моята кокосова маска. ЗАсега невероятен ефект имат кристалите- слагам й ги на суха коса, къдричките й се оформят, дори не се налага сресване Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 13 206
На около 3 дни й мия косата, понякога на седмица, както се случи. Но е доста суха и дори цъфти  Confused

Щом цъфти я подстригвай по-често... само връхчетата.
На моята госпожица й цъфтеше лятото. Фризьорката каза, че е от слънцето. А иначе и аз има проблем с шампоана. Нещо не мога да нацеля шампоан. Тя има моят косъм и по себе си съдя, че от малко шампоани косата ми седи мека... Може да се ползва балсам за възрастни. Взимах на Шаума шампоана с балсам и не съм доволна. Просто всяка коса е индивидуална... А и имам малко негативно мнение към нещата 2 в 1 щото не е свясно нито едното, нито другото... Сега взех ма Евент (май такъв беше...) ще го видя него...

# 57
  • Мнения: 326
на Нивея сме, много съм доволна косата и става много мекичка

# 58
  • Мнения: 8
Ние сме на Бюбхен от раждането до сега и съм много доволна. Никога не сме имали проблеми с косата а пък имаме доста.... коса имам в предвид Joy Joy

# 59
  • Мнения: 1 640
Преди Бюбхен,сега дерматолог ни препоръча Себа мед за суха кожа на скалпа.Детето е с гъста къдрава коса!При нас гребен по принцип трудно минава заради къдриците!Доволна съм от Себамед.

# 60
  • Мнения: 1 263
ПП. eremita, дъщеря ми е родена на същата дата, само с 2 години по - рано  Peace

 Grinning

# 61
  • Мнения: 6 039
На около 3 дни й мия косата, понякога на седмица, както се случи. Но е доста суха и дори цъфти  Confused

миенето на косата на детето ни не е много лесно.
къдрава е, заплита се, мия е почти всеки ден. Използвам детски шампоан, и на всяка цена балсам за къдрави коси на Лореал. по-точно мляко, а не балсам. Не се втрива в корените, нанася се по краищата. До тази стъпка съм се консултирала с доста компетенти фризьори, всички са на мнение, че използването на балсам е наложително. Леко съм подрязвала краищата й, сама в банята, докато я къпя, краищата които са тънки, почти руси и се заплитат.
косата й е блестяща, и определено всеки го забелязва и ме пита с какво я мия.


# 62
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Ами аз ги мия с  Па-Па(някой спомняли си го Laughing).

Пробвахме с Джонсън - чешат си главите като крастави от него.
На Авон детските, на Шаума, майка ми им взема някакви дето не си ги и спомням - само проблеми - или се сее косата, или се наелектризира, или не мога да я среша. или става прекалено мека.
 
  Не съм вземала на Бюбхен(много ми ги хвалят), но понеже Па-Па й действа много добре и не съм се сещала скоро да експериментирам.

Един път седмично мия косите на децата.

И ние сме с Па-па много съм доволна ...
Иначе използваме и Тео бебе ....

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Нивея   bouquet

# 64
  • Мнения: 17 407
Малена, това мляко на Лореал продава ли се в Бг?

# 65
  • Мнения: 2 910
Купувам предимно козметиката на Бюбхен, но следващият път ще потърся Шаума.

# 66
  • Мнения: 6 039
Малена, това мляко на Лореал продава ли се в Бг?

прoдава се, в салоните, не по магазините, аз лично го купивам от студио К. казва се shine curl,

# 67
  • Мнения: 4 473
С Джонсън, от скоро слагам и балсам, че иначе няма разресване. Преди година имаше един спрей на AVON, детски против сплитане на косата - вършеше чудеса. Вече го няма, а не мога да намеря заместител и това е. Някой, ако има идея как да се справя с проблемното разресване - моля да сподели!

# 68
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Някой, ако има идея как да се справя с проблемното разресване - моля да сподели!

И аз моля за такъв съвет. Деница е с права и тежка коса, но разрясването е проблем. Слагам балсам, но трае до първия сън с пусната коса. Трябва да я сплитам вечер, за да мога да я разреша сутрин, без да разберат съседите за процедурата.

# 69
  • Мнения: 1 517
Използвам едно като течен сапун на Бюбхен - голямо шише с дозатор. Ползвам го за коса и тяло и за двамата, защото от сапуните, дори и маркови им се изсушава кожата. Много съм доволна. При нас е около 11-12 лв., но ми отива повече от 6 месеца.

# 70
  • Мнения: 6 039
Някой, ако има идея как да се справя с проблемното разресване - моля да сподели!

И аз моля за такъв съвет. Деница е с права и тежка коса, но разрясването е проблем. Слагам балсам, но трае до първия сън с пусната коса. Трябва да я сплитам вечер, за да мога да я разреша сутрин, без да разберат съседите за процедурата.

ползвам такъв спрей на Penaten, но не знам дали се продава в БГ

# 71
  • Мнения: 17 407
Малена, това мляко на Лореал продава ли се в Бг?

прoдава се, в салоните, не по магазините, аз лично го купивам от студио К. казва се shine curl,



Благодаря ти!

# 72
  • Мнения: 463
Себамед. Без сапун са продуктите им.

# 73
  • Мнения: 1 341
Malenna, аз си мия косата с Лореал и съм супер доволна.
Но не знаех, че има детски такъв. Нали казваш, че има детски или не съм те разбрала  newsm78

А наистина някой виждал ли е този Пенатан Джуниър?

Това ресане на къдрава детска коса е ужас, а да не говоря, че след сън косата й е  като на клошарче, сплетена, оплетена

# 74
  • София
  • Мнения: 4 025
Мием се с Бюбхен или Клоран.От Мустелата не съм никак доволна.Напоследък сме на Бюбхен с кайсия(оранжев един)- което е 2в1.И понеже сме с къдрици- никак не се заплитат .

# 75
  • Мнения: 11 315
Аз ползвам на Бюбхен с малинките и на Ив Роше Пом д'Апи - ябълков. И от двата косата и става мека, лъскава и тежка, мирише приятно, не се заплита (не ползвам балсам) и се реше лесно
http://www.yves-rocher.de/shop_app/app_DE/dynamic/data/product/i … /de/big_67229.jpg
http://www.amaija.lv/buebchen/images/250ml%20003.jpg

# 76
  • Мнения: 2 936
аз използвам Мустела...но засега Алекс е на "вие" с косата,така че съм доволна от него!  Mr. Green

# 77
Ами ние сме на джонсън вече няколко месеца го ползвам и съм много доволна.

# 78
  • Мнения: 8 917
Питам, защото ние се къпем от раждането с на Чико (без сълзи), но косата й е много суха, и се чудех какво е подходящо за към 2 годишно  newsm78  Балсам използва ли се, и каква марка  Simple Smile
Мустела Peace

# 79
  • Мнения: 1 403
Нивея или Бюбхен, но сега мисля да си взема Мустела  Peace от крема за дупе съм много доволна, мисля,4е и шампоана ще е хубав

# 80
  • Мнения: 1 902
Моето момиченце е на 6 годинки и ползваме само детската Шаума но тази с миризма на горски плодове.Освен че косичката и става много мека този шампоан става и за тяло.Ако е необходимо и слагам и балсам с отмиване но не по-специален а от този който ползвам аз.  bouquet

# 81
  • Мнения: 17 407
Споделям, че останах много доволна от крем-пяната на Poupina- косичката й стана мека, лъскава, лесно се разресва и без балсам.

# 82
  • Мнения: 2 196
Бюбхен 2 в 1 - косата и става мекичка,лъскава,разресва се лесно.

# 83
с Нивеа бебе за копринен блясък.
косата й става неотразима. сериозно. и се разресва много лесно ... първите два дни Laughing

# 84
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
С Джонсан  лавандула, но нещо не съм доволна напоследък.

И аз така,ще го сменям! Thinking

# 85
  • Мнения: 4
 Ние още се къпем всяка вечер, нямаме много коса ,но достатъчно. Ползвахме на Чико до скоро, но сега опитах с този на Мустела,наистина е много добър-видях, че се появява кел и след 2 миенета, нямаше и следа.

# 86
  • Мнения: 486
L'oreal 2 в 1

# 87
  • Мнения: 1 485
Нивеа и Шаума с дъх на праскова

# 88
  • Мнения: 105
С джонсън (лайка) и аз покрай нея.

# 89
себамед или мустела
редуваме ги а балсам- чико
аз поне друг не знам да има

# 90
  • Мнения: 126
Мия косата на двете си деца с "Джонсън".

# 91
  • Мнения: 352
Много я хвалите тази Шаума не знаех че има и за деца.Сега вече просветлена ще отида и аз да я купя.
Иначе аз мия косата в момента с Бюбхен,но много и се оплита!

# 92
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
От няколко седмици започнах да мия косата на дъщеря си с моя шампоан Laughing - Лореал. Много добре и понася - косата и става като коприна Grinning - лъскава и мека.
Косата се мие веднъж седмично.

# 93
  • Мнения: 1 364
С Джонсън.
Сега купихме някакъв шампоан, който не ми изглажда много хубав - шишето му е във формата на куче.
Някой ползвал ли е подобен шампоан?
Балсам не слагам.

# 94
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
  Клоран.

# 95
  • Мнения: 6 390
я да попитам за по дългокосите момиченца - ползвате ли басам  newsm78

# 96
  • Мнения: 2 040
На Шаума детския ... страхотен е и после цялата баня мирише на праскови ..  Peace

# 97
  • Мнения: 313
Редувам Чико и Бюбхен за шампоан, но задължително ползваме  балсама на Чико.

# 98
  • Мнения: 53
Моята госпожица е с къдрева коса и от бебе я мия с Биубхен

# 99
  • Мнения: 233
    С Джонсан за лесно разресване и маска за коса задължително. От време на време сменяме шампоанчето.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 01:15 от renisa

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Съкровището е с коса до кръста (като мен  Grinning) и съответно полагаме доста грижи. Шампоан сме сменили доста марки - в момента редува бебешки Джонсън (с пшеничени протеини) и детски Фа, а също си е мила косата и с мой шампоан. Балсам - задължително, ползва от моите. Да ви препоръчам средство против заплитане на косата - продукт на Christian of Roma, в зелено шишенце, но в момента не мога да кажа точното име. Консистенцията е като олио, слагат се няколко капки на дланта, разтриват се и се втриват в косата. Ефект - моментален. Не омазнява. Струва около 14 лв, купих го от обикновен козметичен магазин, стига за мнооооого дълго при ежедневна употреба.

# 101
  • Мнения: 537
От както се е родила, винаги си мием косата с шампоан на Чико. Балсами още не съм ползвала, а и не мисля, че е необходимо.

# 102
  • Мнения: 8 769
В началото къпех Катерина с Бюбхен, но се обрина и смених шампоана с този на Чико за бебета, в последствие-Чико за деца. Наскоро купих един Тео бебе, но не съм доволна, косата й стои като мазна, на клечки. За рождения й ден купих един шампоан за коса и тяло на Дисни, със Снежанка (защото сега манията е героите на Дисни) и съм доволна.
Сега като чета добрите отзиви за Шаума, може следващия шампоан да е този.

# 103
  • Мнения: 11 607
Детски Джонсън и тримата, от раждането им.

# 104
  • Мнения: 115
До скоро използвах само "Чико"- без сълзи, но скоро ми препоръчаха ето този и съм много доволна от него. Peace

# 105
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Някой ползвал ли е тази марка? Отзиви?
http://www.parfumi.net/catalog/product_info.php?cPath=162_194&am … rlogd420go7l34i11

Общи условия

Активация на акаунт