Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте,
Кукла, страхотна новина Hug. Много радостни моменти да ти донесе новата бременност и да мине леко и безпроблемно!
Диди, поздравления за племенничето. Аз като се сетя преди 5 години каква радост беше като станах леля Grinning
Юка ,бързо оздравяване !
Отдавна не бях се разписвала, но много неприятности ми се струпаха наведнъж и около седмица не бях на себе си. За капак ми откраднаха телефона в автобуса #2gunfire. Не че беше нещо особено, но като ти се изсипе дъжд от неприятности и е много гадно. Повтарям си, че най важното е да сме здрави и другото ще се оправи.
И Калоян се тръшка и то много и според мен си е абсолютно на инат и аз се опитвам да остана безразлична или да го разсея с нещо друго.
За яслите и градините и за се чудя как ще става като сме до 18.00 на работа и окато се приберем става 19.00 и се чудя как ще успяваме да го вземем навреме. Другия вариант е да го запиша в ясла близо до работата ми, та и аз съм в голямо чудене къде да подавам документи.
Симка, дано ги израстне Роси захласванията. При Калоян по-рядко се случва, но все още го прави понякога. А нашия татко много се страхува от тези пристъпи и поради тази причина не иска да остава съвсем сам с него.
Лек ден ви желая

# 271
  • Мнения: 1 465
Добър деееен Wink
Бурята - Сердика, и тук снощи духа много силен вятър, но бяха казали, че нашият департамент нямало да го докосне бурята. Иначе по новините още вчера имаше репортаж от Германия, как децата са ги пуснали по-рано да се приберат от училище и как всички се подготвят да посрещнат идващата буря. Мдаа доста наплашени изглеждаха хората и казаха, че цяла Германия щяла да бъде обхваната от бурята и някои северни френски области. Тук са наплашени доста от тези неща, защото преди години в Париж една подобна буря е обезлесила почти цял парк. Било е много страшно.
Момичета, кажете ми как да науча Поло да не вади мръсното бельо от коша за пране? Едвам успях да изпера почти всичко, дето се беше натрупало вътре, а и отгоре, по време на празниците, и ето моят юнак се научи да вади всичко и разнася буквално из целия апартамент. Майка ми даде идеята, като на игра да го науча да ги прибира отново, ама как? newsm78
Оооо Симка, не се заричай за коремчето Naughty - никога не се знае Wink
Диди, честито вуйна на лъвче!!!! Grinning

# 272
  • Мнения: 1 541
Привет,маминки!
Ту, ЧЕСТИТО и много лека и безпроблемна бременност ти пожелавам. Ех, как романтично само ми прозвуча разказът ти....Търново е и моя слабост- ние сме живели там преди доста години и страшно много го харесвам. Имахме къща точно с-у Царевец и всяка вечер от верандата гледахме светлинното шоу. Спомени, спомени......чудя се дали още го правят  Thinking

Сердика, браво за апетита......аз нещо към отбиване вървя, ама от апетит не се отбивам  Twisted Evil Кога ли ще се вталя се чудя, като я карам така. Споделяй какво папаш и как върви отслабването , за да се мотивирам и аз най- накрая и като се видим да си мерим отслабналите дупета  Mr. Green

За вечерята виждам си споделяте- Нана папа към 8 с нас нещо от кухнята или мое творение, но често не и се услаждат и държа за кризистни ситуации пюрета  на Семпер, които никога не ми отказва. Трябва да си преразгледам начина на готвене сигурно  Wink  След това преди лягане се опитвам да пробутам АМ или обикновено прясно мляко с бисквитка разтворена в него, но рядко имам успехи.
След бяна се завиване като пашкул в голяяяяма кърпа, защото хавлиите не са никак удобни според мен все още. Носим се и на влизане и на излизане от там, по причини споменати вече от другите. Все още се къпем в корито.....чудех се при вас как се процедира с къпането- душ или вана?

Кисело мляко само по себе си не иска изобщо! Вие как го давате......не е ли много студено от хладилника за тях  Thinking А не върви да го стоплиш, нито да го оставяш отвън, че нали все пак е мляко и живота се развива бързо. Иначе по цял ден и давам да папа сама кашкавалчета, топени сиренца за деца и др., за да наваксваме млякото.

И не мога да не се похваля, че вчера кошмарът на УНСС Харизанова, след като ме побърка от изпитване ми писа 6!!!! Това било истински прецедент....направо никой не ми вярва като кажа  Mr. Green Умна, красива и най- вече скромна  Twisted Evil Ама 4 дни ни бях на себе си от учене преди това де.

Видях, че за пантофките сте си говорили някъде много назад......аз просто не мога да намеря хубави такива. Вчера купих някакъв компромис пак, но няма никъде точно това, което искам.

Олях се, а съм на работа.....чоа за сега   bouquet

Ама съм смотана- вчера по новините гледах страшните сцени от Германия и веднага ти писах Сердика, ама гледам, че пак ми връща смс за грешка! АМАН от телефоните!!! И в Горна Баня беше много страшно......цяла нощ беше апокалипсис, но все пак е само 50 км/ч, а в Англия и Германия по 150  Shocked

# 273
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ех, мече, като видях УНСС и ми трепна сърчицето  Simple Smile Не я знам коя е тая Харизанова, но явно си я победила  Wink
Аз също не можех да немеря пантофи на Иван... миналата събота попаднех на едни Defonseca, оказаха се нашите пантофи.
Мда, слушах по радиото за немската буря, страшничко е било.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Аз купих на Росен преди 2 месеца пантофи на Беко - пловдивска фирма, от кадифе са, няма голямо разнообразие в цветовете - бежево, синьо и розово, но пък са с ортопедична стелка и не са скъпи- около6.20 лв. Утре ще купувам нови, че тези ни умаляха, а са 20 номер.
Как сте с номерацията на обувките? Моят момък голям крак вади, даже в родилното един педиатър се шегуваше, че моят младеж бил с крак 44 номер Shocked
Зимните му обувки са на капчица и са 24 номер, в по - малките не му влиза кракът Mr. Green

Ме4ето, честито!

# 275
  • София
  • Мнения: 244
Кукла, честито и от мен, лека бременност, страхотна новина  е това, направо се замислям по въпроса Laughing
Диди, честито и на теб Hug
Мече, поздравления за изпита Laughing

# 276
  • София
  • Мнения: 700
Мече, Харизанова ни беше взела акъла във втори курс. Направо кошмари сънувахме от нея, зимата сутрин в 7 имахме лекции и залата беше абсолютно пълна, нямаше пропуск на упражнения, а учебника направо го декламирахме - освен че учихме за всяко упражнение, после имаше контролни за допускане до изпит и накрая за самия изпит. Мисля си,че и сега ще си го спомня щом го зърна. Браво за шестицата Peace
Извинявам се за офф-топика Embarassed

# 277
  • Мнения: 1 608
Извинявам се за офф-топика Embarassed
Мече, Харизанова ни беше взела акъла във втори курс.
По какво беше тази Харизанова? Говори ми нещо, но не мога да зацепя....... newsm78

# 278
  • Мнения: 9 903
какво прясно мляко давате, като марка? Изключвам тези, дето имат домашно или купуват от баби.

анелето, ние скоро ще минаваме на 23 размер, но различните марки имат различна номерация.
Аз се отказах да харесвам пантофи, като умалеят сегашните, ще ходи по чорапи.

ме4е, кисело мляко изваждам вечерта от хладилника. Животът в него не се развива, понеже по принцип го няма, мисля. Пък и едно мляко се изяжда за ден, максимум два. А къпя с подвижния душ, като Деян седи в голям леген. Накрая се изправя да измия пишката и дупето.

# 279
  • София
  • Мнения: 700
Били, по Управление на човешките ресурси е Харизанова, но ако ти е преподавала няма как да я забравиш Wink
Аз къпя Кало във коритото все още, накрая се изправя да го изплавя.

# 280
  • Мнения: 453
Момичета, благодаря за пожеланията!
Разпръсквам бременни вирусчета към всички, които го пожелаха. Като гледам доста от вас вече се замислят за номер две.
Симка, числото три също не звучи зле Wink.
Мече, страхотно е , че сте живели в този романтичен град. Светлинно шоу за последен път гледах там преди 2 години, но предполагам, че още правят понякога.
Сиссси, радвам се, че ти харесва новата ми титла. Аз и прякора смених. "Ту" го свързвам с предишната бременност.
тити, везни е прекрасна зодия, но май очакваме дева. Каквото дойде: везни или дева, момче или момиче-ще се радваме.

Поздрави от нас тримата/трите (?). Simple Smile

# 281
  • Мнения: 11 818
кукличка, аз съм Дева и нашият тати също, излишно е да казвам, че е хубава зодия. Аз съм августовска дева (30), а той септемврийска, откривам голями разлики в декадите, но понякога си четем мислите, макар че това май е любов, а не зодиак. Wink

тити, аз съм изцяло за чорапи в къщи, естесвено, ако настилките позволяват, макар че може и с 2 чифта! Аз вече похвалих тези, с които Юлиана ходи - гумени, релефни отдолу и не се хлъзга с тях, но за съжаление са й подарък от Франция и не знам дали ще мога да поръчам още като и умалеят. Ако някой е виждал подобни в България да свирка, но това не са онези, които отдолу са като обувчица, а нагоре чорап.

# 282
  • Мнения: 1 465
Сисиии, откъде са ги взели тези чорапи от Франция??? Божеее аз търся и не намирам. Ние пък имахме едни подарък от Холандия от моята приятелка. Laughing Но те вече са му малки. Сега ходи с едни смотани пантофи, дето му падат от крачетата през 5 минути. С връзки са и това ме кара да издивявам още повече. Уж затова ги взехме с връзки та да не падат, ама ме питайте сега как се връзват през 5 минути. Crazy Та сега ще купуваме с цип. Да видим те как ще са. Thinking
Млякото киселото - може и да ви е смешно, ама аз като го извадя от хладилника, хоп 10 секунди в микровълновата и е готово за консумация. Wink

# 283
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Честито на Кукла!!!Лека и безаварийна!
Има такива чорапки-с гумени фигурки отдолу и са по-плътни.Не са обаче български.
Киселото мляко и аз го топля в микровелето.Нищо му няма.
Нашите пантофи са Беко,20 номер са.Анеле и на наш'та мома е са големи краката май.
Хубави почивни дни ви пожалавам и да сте здрави!!!

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 19:53 от kanesta

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 392
За прясното мляко - Верея, такова е киселото, което ядем вкъщи
Аз намерих подобни чорапи - термо са и на табана имат нещо като гумирани малки лапи ( на животинка ) - ама и аз го обясних bowuu
А по терлици или вълнени чорапи не го оставям, че веднага настива - холът, където се помещаваме денем за игра, е с теракот и много бързо ми инастива момчето


Общи условия

Активация на акаунт