Как да отслабна

  • 104 443
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: Rossi
аз пък ще ти кажа как да свалиш килограми без да пазиш диета,дори аз в момента пак го правя,това ми го каза един билкар преди 3 години-аз имах гастрит,колит и той ми го препоръча като ми каза че дори ще отслабна но резултата се усеща след около 2 месеца,напълно безвредно и много полезно.
Пие се 20 дни половин час преди хранене,след това почиваш 1 месец и ако искаш можеш пак да повториш процедурата.При мен и един път беше достатъчен след 2 месеца се оказа че така от нищо бях станала 47кг. при нормални  при мен 55-56кг.
Значи пектин на прах от ябълки продава се в аптеките и е около 2лв кутията за 20 дни трябват 2 кутий и половина и мед.В малко вода слагаш една чаена лъжичка пектин разбиваш го колкото се може по-добре,защото иначе става на бучки,след това слагаш 1ч.л.мед.След това заливаш с една чаша гореща вода и пиеш.Малко е блудкаво но се свиква.Успех

Брей, това ме заинтригува.
Преди всяко хранене л се пие този пектин?

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
ами студена водичка от чешмата мъничко, по принцип се опитвах да го правя като нес-кафе но не може да се разбие хубаво като сложиш едновременно и пектина и меда и затова сега първо се опитвам да го разбия с водичката и тогава си сипвам медец.Ще прочетеш на опаковката на пектина и ще видиш за колко неща е полезен.Дано да има ефект при теб на няколко приятелки съм я препоръчвала и винаги е имало ефект.
Да се похвалиш след около 2 месеца ще чакам  Simple Smile

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Само сутрин и вечер половин час преди хранене.Аз сега го пия за втори път в момента съм 55кг,обещавам след два месеца да ви кажа колко съм станала,тази година напълнях защото работата ми е такава,че почти нямам никакви движения и затова се върнах към изпитаната си рецептичка.Пожелавам успех на всички

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Valery
Цитат на: Rossi
аз пък ще ти кажа как да свалиш килограми без да пазиш диета,дори аз в момента пак го правя,това ми го каза един билкар преди 3 години-аз имах гастрит,колит и той ми го препоръча като ми каза че дори ще отслабна но резултата се усеща след около 2 месеца,напълно безвредно и много полезно.
Пие се 20 дни половин час преди хранене,след това почиваш 1 месец и ако искаш можеш пак да повториш процедурата.При мен и един път беше достатъчен след 2 месеца се оказа че така от нищо бях станала 47кг. при нормални  при мен 55-56кг.
Значи пектин на прах от ябълки продава се в аптеките и е около 2лв кутията за 20 дни трябват 2 кутий и половина и мед.В малко вода слагаш една чаена лъжичка пектин разбиваш го колкото се може по-добре,защото иначе става на бучки,след това слагаш 1ч.л.мед.След това заливаш с една чаша гореща вода и пиеш.Малко е блудкаво но се свиква.Успех

Брей, това ме заинтригува.
Преди всяко хранене л се пие този пектин?


Оооооо, това е много вкусно! Като малка обожавах да изяждам по цяла кутия пектин! Ще го пробвам непременно!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
да наистина без диета, е не се тъпчех толкова със сладко както правя обикновенно, но не съм се лишавала от нищо и никак не съм гладувала защото и аз не мога да пазя диети,болеше ме гастрита от гладуването затова това е идеалния вариант за мен да отслабна а пък и не ме е болял гастрита откакто го пих

# 50
  • София
  • Мнения: 1 326
Още сега отивам да си купя пектин и почвам. Sunglasses Стискайте палци!

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
това с пектина нали става и за кърмещи мами?Все пак той действа и детоксикиращо.....Наистина е много полезен,но аз да попитам за всеки слу4ай

# 52
  • София
  • Мнения: 1 326
Цитат
това с пектина нали става и за кърмещи мами?Все пак той действа и детоксикиращо.....Наистина е много полезен,но аз да попитам за всеки слу4ай

Ей, не се бях сетила затова.Май не става за нас кърмещите, защото всички токсини ще отиват в кърмата.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Виж за това не мога да ви кажа аз все още съм на тема проблемно забременяване  Sad  но всичко с времето си най добре е да попитате в аптеката,може би там ще ви отговорят

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Наистина се надявам при всички да има ефект,на мен билкаря ми каза хапвай си, но не прекалявай,правила съм много диети и след това се започна- гастрит,подуване на корема,колит и т.н.Това поне може да се опита,ако не ви подейства за отслабването то ако имате проблеми с колит,гастрит,холестерол,високо кръвно няма и да ви навреди.Дано съм ви била полезна  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 464
Брей да взема да пробвам и аз тоя пектин,ама като свърша с гладуването

# 56
  • Мнения: 382
това малко напомня на диетата на П.Димков:моркови-сурови,настъргани+мед+лимонов сок+плод.Яде се на закуска,обед и вечеря 3(три) дни.За четвъртия ден-пържени картофи,хляб,ябълки.От петия ден-нормално хранене.Освен изброеното дотук всяка вечер преди лягане се пият 6 (шест)чаени лъжици гореща вода и се продължава така докато имате желание,още по-добре е ако стане част от живота ви(за пиенето на горещата вода говоря).Задължително след изпиването на водата се взема душ и се обтривате добре с хавлията.Освен ,че сваля килограми,пречиства и от токсини и най-вече ,ако не помогне на някого няма и да му навреди.Успех на тези,които ще опитат!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Rossi
ами студена водичка от чешмата мъничко, по принцип се опитвах да го правя като нес-кафе но не може да се разбие хубаво като сложиш едновременно и пектина и меда и затова сега първо се опитвам да го разбия с водичката и тогава си сипвам медец.Ще прочетеш на опаковката на пектина и ще видиш за колко неща е полезен.Дано да има ефект при теб на няколко приятелки съм я препоръчвала и винаги е имало ефект.
Да се похвалиш след около 2 месеца ще чакам  Simple Smile
Искаш да кажеш, че след 2м ще съм близо 8-10кг. по-малко?

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: didik
това малко напомня на диетата на П.Димков:моркови-сурови,настъргани+мед+лимонов сок+плод.Яде се на закуска,обед и вечеря 3(три) дни.За четвъртия ден-пържени картофи,хляб,ябълки.От петия ден-нормално хранене.Освен изброеното дотук всяка вечер преди лягане се пият 6 (шест)чаени лъжици гореща вода и се продължава така докато имате желание,още по-добре е ако стане част от живота ви(за пиенето на горещата вода говоря).Задължително след изпиването на водата се взема душ и се обтривате добре с хавлията.Освен ,че сваля килограми,пречиства и от токсини и най-вече ,ако не помогне на някого няма и да му навреди.Успех на тези,които ще опитат!

Преди 1г. когато реших да свалям кг. /за порен път Close / започнах да пия сутрин на гладно една чаена чаша топла вода, това вече ми е навик до ден днешен.
После пих извесно време топла вода+1с.л оцет+1ч.л. мед. /1бут.ябълков оцет ми стигна за близо месец и половина/, но определено не съм отслабнала от това Laughing .
И другото, е че се научих да пия по 2л. мин.вода на ден, а преди изпивах едвам 1-2 чаши.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
При мен се получи точно така,пих го началото на април и средата на юли бях 47кг,моя приятелка имаше здравословни проблеми и беше напълняла с около 15кг,знам че тя повтори процедурата и след около половин година си възвърна нормалното тегло.Сега го пия пак ще видя колко ще сваля,миналата година започнах,но нямах волята да го пия всеки ден,просто забравях и нямаше и ефект разбира се от няколкото дни,аз мисля че от него се регулира стомашно-чревния тракт,ако искаш мога да ти напиша какво пише на кутията на пектина,аз лично имам колит и затова го пия,не че получавам разтройство от него,но ми се регулира стомаха

Общи условия

Активация на акаунт