Защо са толкова евтини тези парфюми?!

  • 43 885
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 890
колко е доставката сега?  newsm78

  10 % от цената на парфюмите (но не повече от 15 $) , за козметиката все още е безплатна  Hug

# 226
  • София
  • Мнения: 3 328
И ми е гадно /защото купувам от Ягодката/, и ми е смешно - когато ние се тарикатехме да си поръчваме един продукт и две виалчета, за да ползваме процента отстъпка за три продукта, това как ли е изглеждало в техните очи?  Laughing

 Хе хе, и аз така правех  Blush Blush  Joy
 
В интерес на истината, никога не съм го правела - може би не за друго, ами защото виалчето само би ми изострило апетита към даден аромат, а няма да ми стигне доникъде  Laughing Дай ми на мен поне от 50 мл опаковки, макар че от известно време и на 30-тките се бях спряла.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен пък продължава да ми дава безплатна доставка? Къде прочетохте, че се плаща?

И аз не съм си поръчвала мостри само за да допълня бройката до три. Да не би затова още да имам право на безплатна доставка? newsm78

# 228
  • Мнения: 2 768
На мен пък продължава да ми дава безплатна доставка? Къде прочетохте, че се плаща?


Не си поръчвала парфюми от вчера насам, за това  Simple Smile

Доставката се запазва, дори и да имаш 3 продукта. Виж, ако си достигнал намаление от 10%, тогава се компенсира от него.

# 229
  • София
  • Мнения: 3 328
На мен пък продължава да ми дава безплатна доставка? Къде прочетохте, че се плаща?

И аз не съм си поръчвала мостри само за да допълня бройката до три. Да не би затова още да имам право на безплатна доставка? newsm78


Вече май няма мостри  Wink

# 230
  • София
  • Мнения: 971
колко е доставката сега?  newsm78

  10 % от цената на парфюмите (но не повече от 15 $) , за козметиката все още е безплатна  Hug
егати, а толкова се зарадвах вчера, че най-после са заредити любимия ми very sexy на victoria secret и вече кроях планове за него  #Cussing out

# 231
Какво да ви кажа, освен докато се чудите newsm78 дали парфюмите са оригинални в българските сайтове, те и тук в България цените ще започнат да се покачват.Идва време когато разликата между магазините и сайтовете ще е само 15%.Искам само да ви кажа, че на фалшив парфюм цената не се покачва, той сега е 20 лв и след 5 години пак ще е 20 лв.Очаквайте в най скоро време  10% по високи цени в Ягодка  #Crazyа така също и в българските сайтове,а вие продължавайте да се чудите кой сайт продава фалшиви парфюми.

# 232
  • Мнения: 13 512
На Ягодката цените са в долари, нормално  е да се качат. Доларът падна с десет процента само в последните два месеца. Така че цените там станаха направо смешни в срвнение с тези в Бг

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 23:36 от monda

# 233
  • Мнения: 9 050
 Shocked Къде скочи доларът? Той се срина направо, ти - скочил.

# 234
  • Мнения: 13 512
Глупости говоря.... Embarassedмисля си за други неща и пиша... падна доларът и затова ще вдигнат цените. Преди месец беше 1,49, сега е 1,38

# 235
  • Мнения: 74
Искам да попитам дали някой знае за качеството на  парфюмите в "Магазин за Човека"- Ст.Загора.Момичетата от магазина упорито ми предлагат само тестерите.Не мога да си обясня тогава къде им излиза сметката,защото не пласират парфюмите.
А това е явно политика на управителите.

# 236
Аз принципно си копувам от www.uhanni.com там много добре са си обяснили хората защо са по евтини от останалите магазини ето и линк към статията
http://www.uhanni.com/index.php?option=com_content&task=view … d=9&Itemid=13 има и други полезни статийки
Предлагат и безплатна доставка   и можеш да гласуваш кое да е в промоция  Grinning

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 13:16 от laleto_70

# 237
  • Мнения: 6 017
А ти защо мислиш, че като са евтини не са ефектни?
Това обръщение е към авторката на темата

# 238
  • Мнения: 4 435
Аз принципно си копувам от www.uhanni.com там много добре са си обяснили хората защо са по евтини от останалите магазини ето и линк към статията
http://www.uhanni.com/index.php?option=com_content&task=view … d=9&Itemid=13 има и други полезни статийки
Предлагат и безплатна доставка   и можеш да гласуваш кое да е в промоция  Grinning


А парфюмите хубави ли са?В смисъл качествени ли са?

# 239
Ами да каквито са си и в магазина разлика не видях. Бях си поръчала Булвари Кристалин донесохами го опакован както съм си го копувала и преди. Чесно казано и аз се съмнявах и проверих за произхода пишеше си made in Italy а и като аромат и трайност не видях разлика

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 14:41 от laleto_70

Общи условия

Активация на акаунт