Тумор в мозъка или киста?

  • 87 554
  • 306
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 353
Здравейте.ЯМР ще правим на 15 октомври във ВМА,тогава се прибира и д-р Георгиев от отпуска.Иначе Марти пак  е на дексаметазон защото преди една седмица започна много да повръща,днес вече е петата му инжексия и той наистина е много по добре,мисля си да тръгна с багажериите защото имам предчувствието че клапата прави проблеми,но ЯМР ще покаже със сигурност какъв е проблема.Започнахме да ходим на физиотерапия  и логопед в Карин дом,общо взето с упорство може и да преодолеем парезата вдясно и Марти отново да ходи,но парезата в ляво на личицето едва ли ще се оправи.От няколко дена ми се струва че оченцето му вече не е чак толкова подпухнало но....ще видим.Това което ме притеснява най много е че като спрем дексаметазона може да започне пак да повръща,а до 15 има доста време,в краен случай ще хвърчим към София по спешност.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 750
Иве, от сърце се моля за вас и за благоприятното развитие на нещата!
Много здраве, сила и вяра ви желая!  Hug

# 122
  • Мнения: 66
Иве, пожелавам всичко да мине добре, бъди силна и имай вяря.

# 123
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Здравейте.ЯМР ще правим на 15 октомври във ВМА,тогава се прибира и д-р Георгиев от отпуска.....

Точно мислех да звъня на Георгиев да питам от кога е на работа, защото ние трябва да ходим на контролен преглед. Можем да се видим в София с вас  Hug имаш ми телефона.
Дано, дано детенце се стабилизира  Praynig
Прегръщам ви силно и двамата  Hug

# 124
  • Мнения: 268
Майчице, ще се моля за здравето на Марти. Дано скоро всичко да се оправи!  Praynig

# 125
  • Мнения: 47 982
и аз се моля за марти, преминалите сте през доста перипетии, и вярвам че е време да започне да се подобрява Praynig

# 126
  • Мнения: X
Ива,имаш и моята подкрепа и молитви-дано всичко свърши добре и да преминете бързо през изпитанията Praynig

# 127
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
моля се за сина ти! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 128
  • Мнения: 43
Здравей Иве, като дойдеш в София ми звънни. Ние другата седмица ще ходим при Георгиев за протокола от операцията на Зари, там било описано с подробности какво е правено и може да се видим и да поговорим. Ние ще прави ЯМР след една или две седмици. Успех на вас! Всичко ще е наред - трябва да вярваш!

# 129
  • Мнения: 353
Здравейте майчета,безкрайно много сте милички всички.Позволявам си да пиша(дано не ми се сърди много Heart Eyes),за да ви помоля да дадете отново моралната си подкрепа на Ива и семейството й,защото само моята май не е много.Помогнете й отново да повярва и заедно да й вдъхнем кураж и сили занапред.Доста неща се случиха досега с Марти(някой от вас са в пряка връзка с Ивка и знаят),а в момента положението е доста напрегнато.Умолявам ви засега не разпитвайте за нищо,просто отново бъдете така мили и съпричастни както досега,а ако иска Ивка сама ще ви пише.Нека всички заедно да мислим положително за Марти и да се молим  Praynig Praynig Praynigзанапред да има само добри новини. newsm10 smile3525 lovekiss

# 130
  • Мнения: 3 116
Моля се Марти да оздравее  Praynig Praynig Praynig

Ивка, с вас сме Heart Eyes Непрекъснато следя темите и чакам хубави новини за всяко болно детенце  Heart Eyes

# 131
  • София
  • Мнения: 1 750
Една огромна прегръдка за Ива и Марти  Hug
С много светли мисли за бързо оздравяване!  Praynig

# 132
  • Мнения: X
Иве,Марти Hug Hug Hug...молим се вас и ви пращаме много положителни мисли...

# 133
  • Мнения: 672
Молим се заедно с Вас! Praynig
Бързо оздравяване на Марти и много сили на теб, Ива!  bouquet

# 134

Общи условия

Активация на акаунт