Тумор на мозъка

  • 10 812
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте искам да споделя с вас една тежка болка на моя приятелка тя е с тумор на синусната кухина с разбит череп и засяга главния мозък и зада и помогна с каквото мога пиша тук защото семейството и нямат финандовата вазможност даи платят операцията за отсраняване на тумора и даисе сложи пластика и взех решение даи помогна така надявам се да има добри хора който могат даи помогнат финансово дасе оправи тя е едва на 29 години а живота е пред нея  един път е оперирана във ВМА София  но докторите са на мнение че трябва операцията която следва трябва дае сас специалисти и  щее във Чужбина мога да и  предоставя банкова сметка ако някой желае да помогне даи намалеят маките защото наистина е много мачително дая гледам в това састояние дано има и добри хора казват че ставали чудеса нека това чудо е за нея като сестра мие за Ралица Иванова Русева IBAN:BG37STSA93000023632019   BIC:STSABGSF това е за хората който могат да помогнат

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 17:47 от Krasi21

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Скоро оперираха свекърва ми, не е скъпа операцията, даже може и без пари да се направи, не е задължително да е в чужбина. Всеки се простира според чергата си.
Какъв е туморът? Мисля, че няма практика да се правят повече от една операция.

# 2
  • Мнения: 25 571
В този форум пари се събират с епикриза и имената на пациента.

# 3
  • Мнения: 3
Злокачествен е и е вдлабната страната която е тумора и във ВМА сие плащала пластиката до колкото знам

# 4
  • София
  • Мнения: 16 005
Брат на ММ е с подобна операция в ИСУЛ от преди 6 -7 год.
Платили са си само някакъв консуматив, не е скъпо, съвсем поносима цена.
Човека се възстанови, деен е, работи по малко в строителството - своеобразна трудова терапия.
Мозъка му е наред, говори, помни, обслужва си домакинството.
Преди операцията сина му много се интересува дали има смисъл да се търси чужда клиника.
Нямаха проблем за плащането, но според лекуващия лекар тук се справят с подобни състояния, няма нужда да се ходи в чужбина.
Май само някакви лекарства купуваха от Одрин, но само 1 -2 месеца. Тук не ги внасяха.


# 5
  • Мнения: 3
Има етапна епикриза от първата операция и дега ядрено магнитен резонанс за тази операция кадето предстой

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дай я да я видим.

# 7
  • Мнения: 5 059
Брат на ММ е с подобна операция в ИСУЛ от преди 6 -7 год.
Платили са си само някакъв консуматив, не е скъпо, съвсем поносима цена.
Човека се възстанови, деен е, работи по малко в строителството - своеобразна трудова терапия.
Мозъка му е наред, говори, помни, обслужва си домакинството.
Преди операцията сина му много се интересува дали има смисъл да се търси чужда клиника.
Нямаха проблем за плащането, но според лекуващия лекар тук се справят с подобни състояния, няма нужда да се ходи в чужбина.
Май само някакви лекарства купуваха от Одрин, но само 1 -2 месеца. Тук не ги внасяха.




Не винаги консумативите са на поносима цена.
2 пъти се сблъсквам с определението на държавицата ни за"здравно осигурен".
2 пъти майка ми плаща консумативи-пластини и изкуствена става,едното на стойност 1400 лв,а другото 3500.
Сума,която не всеки човек може да извади изневиделица,без да е предвидено предварително Simple Smile
Така че "консуматив" е доста относително колко "евтин" ще е Simple Smile

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Специално за тази операция, за която става дума в темата, консумативите и то ако държат да са по-различни, не са скъпи. 1800 беше операцията на свекърва ми с плащането за самата операция, защото избирахме лекар и за пластината, която ѝ сложиха, която също избирахме.

Нещо не дават тук никаква яснота за какво точно са нужни пари и не показаха лекарско становище, отделно е и абсолютно неграмотно написано.

# 9
  • Мнения: X
В момента тече кампания за набиране на средства на журналистка от БНР. Тя е с доброкачествен тумор, но притиска очния й нерв и никой в България не дава гаранция за спасяване на зрението й. Затова и се е ориентирала към клиника в Германия,  където операцията струва 50 000 евро.
Мисълта ми е, че невинаги операция с малко пари в България е възможна. Тоест, може би е възможна, но без гаранция относно последствията.

# 10
  • Мнения: 5 059
Специално за тази операция, за която става дума в темата, консумативите и то ако държат да са по-различни, не са скъпи. 1800 беше операцията на свекърва ми с плащането за самата операция, защото избирахме лекар и за пластината, която ѝ сложиха, която също избирахме.

Нещо не дават тук никаква яснота за какво точно са нужни пари и не показаха лекарско становище, отделно е и абсолютно неграмотно написано.

1800 не са малко пари за много хора.
Иначе,да,и аз мисля,че има нещо гнило в тази история.

# 11
  • Мнения: X
............
1800 не са малко пари за много хора.
.............
Да, така е, но това просто не се включва в осигурителните ни вноски. Не плащаме за него. Не плащаме за изкуствените стави и за пластините и за имплантите.

# 12
  • Мнения: 4 518
1 800 не са малко пари, но не са и много когато става въпрос за здраве. Аз не съм богаташка, но ако ми кажат, че имам тумор в мозъка, семейството ми ще събере 2 000. Не са 50 000... Не омаловажавам по никакъв начин проблема, но и не смятам, че 2 000 са суми, които не е възможно да се съберат чрез семейство и приятели.
Смятам, че е пълна шашма това. Също така мисля, че можеше на този роман поне една запетайка или точка да сложи, за правопис да не говорим.

# 13
  • Мнения: 5 059
............
1800 не са малко пари за много хора.
.............
Да, така е, но това просто не се включва в осигурителните ни вноски. Не плащаме за него. Не плащаме за изкуствените стави и за пластините и за имплантите.

Което не е редно,но това е друга тема на разговор.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
1800 решихме, че можем да дадем, за да си изберем лекар и да сложат по-скъпа пластина. Хората, които нямат 1800, могат да не избират лекар и да сложат по-евтина пластина. и може да излезе под 1000 лева.

Общи условия

Активация на акаунт