Сайт с игрички и хубави награди - 3 серия "EКСПЕРТИ" :))

  • 15 234
  • 311
  •   1
Отговори
# 240
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 ....а 4е  заси4ат по IP няма съмнение .. проверено - аз влизам и си отварям няколко прозореца ..да ми се зареждат игрите по бързо , та като  забравя някои ..на някои юзър...Simple Smile и вляза с друг .. не ми позволява да играя и от 2-та юзъра  - автомати4но ме изхвърля от единия акаунт и ми изписвая другия при рефре6 ...така 4 е 100 % се заси4а по ИП
 на саита на http://www.find-jeux.com/preaccueil.php?idt=342998  пише 4е на ден се слагат по 50 до 200 макс пака (     INFORMATION ABOUT CODES
Priz pass : The codes are added daily between 50 and 200 pieces. If you wish a prizpass more quickly, there is also the bidding !) - аз не съм ги виждала ама сигурно и те трябва да се купуват през нощта Simple Smile , а какво озна4ава " the bidding ? " - kъде имало още ?
 ако някои се регистрира там и ако има желание да ме пише за спонсор голямо благодаря е 4ерпя виртуално Simple Smile  .. ника ми е amkabg

# 241
  • Мнения: 255
Момичета здравейте, играя от 45 дена с 3 акаунта. Все о6те не съм участвала в никоя томбола или каквото  и да е_ за награда ( подарък).
Кажете ми къде мога да играя на сигурно ( ако не спечеля награда_ да не загубя буби ).  Леле ама го обясних, дано сте ме разбрали. Embarassed Embarassed
na " raska " i " vitrina" - там ако не спе4ели6 нищо ти връщат бубите Simple Smile ..еи не се нау4их да го избисвам това ...а на "subasta" - незнам- там  се наддава ..ама като гледах как за един клз4одържател се наддаваше по 30 bubs   newsm78 #Crazy нещо няма да у4аствам скоро .единствено губиш на  tombola.

Хулиганче мерси за обяснението  smile3525
Когато си направих първият акаунт, написах че ти си ми препоръчала тази игра. Аз съм Plamibg.

# 242
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Момичета здравейте, играя от 45 дена с 3 акаунта. Все о6те не съм участвала в никоя томбола или каквото  и да е_ за награда ( подарък).
Кажете ми къде мога да играя на сигурно ( ако не спечеля награда_ да не загубя буби ).  Леле ама го обясних, дано сте ме разбрали. Embarassed Embarassed
na " raska " i " vitrina" - там ако не спе4ели6 нищо ти връщат бубите Simple Smile ..еи не се нау4их да го избисвам това ...а на "subasta" - незнам- там  се наддава ..ама като гледах как за един клз4одържател се наддаваше по 30 bubs   newsm78 #Crazy нещо няма да у4аствам скоро .единствено губиш на  tombola.

Хулиганче мерси за обяснението  smile3525
Когато си направих първият акаунт, написах че ти си ми препоръчала тази игра. Аз съм Plamibg.
4удех се наскоро кое е това Пламибг Simple Smile
 ами успех ..аз за сега нищо и по4ва да ми писва ...май ще я забравям тази игра 4е толкова време ми отнема .
 по колко време играете - на мен поне 4ас не ми мърда - 4е и 2 понякога  Simple Smile

# 243
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И аз по час играя, и то предимно от 1 до 2 вечерта, или докато кърмя бебо и си доигравам ако ми се е спяло вечерта и не съм ги изиграла

# 244
  • Мнения: 1 942
Здравейте,

Бях в странство, но се завърнах и хоп да си нагледам акаунтчетата  Twisted Evil и ето, че някой от вас е спечелил моливчета и аз получих известие с поканване да взема буби или подаръка. Благодаря на този, който ме черпи  Hug

Че похвалете се с подаръците си де  Thinking Защо тази тайнственост ? Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 2 884
Здравейте,

Бях в странство, но се завърнах и хоп да си нагледам акаунтчетата  Twisted Evil и ето, че някой от вас е спечелил моливчета и аз получих известие с поканване да взема буби или подаръка. Благодаря на този, който ме черпи  Hug

Че похвалете се с подаръците си де  Thinking Защо тази тайнственост ? Hug


Не съм аз Rolling Eyes

# 246
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз не съм спечелила нищо досега... Confused

# 247
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз спечелих 30.98 бубсчета, проиграх всичко на платените игрички  Embarassed

# 248
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз спечелих 30.98 бубсчета, проиграх всичко на платените игрички  Embarassed

Снощи играх на тях 2 часа Joy

# 249
  • до морето
  • Мнения: 208
Аз спечелих 30.98 бубсчета, проиграх всичко на платените игрички  Embarassed
И аз на главният ми акаунт изиграх всички бубзчета на платените и по тази причина ми скри тайната игра за 10 бубз.

Моля ви стискайте ми палци утре ще играя на 10 ниво на Blazing Flames.За първи път стигам до тук и съм притеснена дали ще го мина.Някои ако е стигал да каже как е ?

И последно да се оплача  Cryбях стигнала до 10 ниво наSinkyfrog's Ark и този орел ми грабна жабчето.Много ме ядоса #Cussing out,заслужава #2gunfire

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 04:02 от Royzi

# 250
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз спечелих 30.98 бубсчета, проиграх всичко на платените игрички  Embarassed

Снощи играх на тях 2 часа Joy
Проигра ли всичко като мен, или прояви малко разум?  #Cussing out

Royzi стискам палци   bouquet

# 251
  • Мнения: X
 Привет на всички!
 Преди около 5 години играх Прайзи редовно. Така де, всичко беше много по-различно тогава. Събираш си Бубсчетата, поръчваш подаръка и чакаш да ти го пратят. Няма да се състезаваш с още 5000 човека за един ключодържател. Та от Прайзи, да се похваля, си имам раница, която вече не я виждам, часовник (много по-готин от тия дето ги има сега, щото има  Бъбли вътре), портомоне, шал, радио, плюшена играчка.. И всичко това за едно лято игра. По онова време нямаше много хора, които играят :) В България бяхме 5-6, а онлайн в сайта не-повече от 4-5000 :) Кво ми щукна тия дни, реших да видя дали има нещо за Прайзи на БГ сайтовете та открих форума ви и се регистрирах наново! Това са моите преживявания с Прайзи :) Айде приятно събиране на Бубс.
 Поздрави!

П.С. Тоя пейнтбол е много гаден! :Р

# 252
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз спечелих 30.98 бубсчета, проиграх всичко на платените игрички  Embarassed

Снощи играх на тях 2 часа Joy
Проигра ли всичко като мен, или прояви малко разум?  #Cussing out

Royzi стискам палци   bouquet


Ами аз имам 2 акаунта и чакам награди от тях и като ги получа ще ги трия......... та по тази причина не се стремя да трупам точки и исках да ги изхарча, ама то като се почна......... аз залагам 0.30-печеля 1.00бъбз ooooh! залагам 0.05- печеля 0.20бъбз ooooh!
Абе бая игра падна Joy
Играх докато не изхарчих всичко, но умишленно и сега не ме е яд-наиграх се Mr. Green


Jasra   Сподели някои хватчици Wink

# 253
  • Мнения: X
С тия новите игри, наистина и аз вдигам ръце. Нищо от старите игри няма. Но ето нещо което не видях във форума:

Най-отдолу на уеб сайта, цъкнете там където пише Bubbly's Secret. Обърнете езика на френски и в полето напишете:

Bloub blib blob blub                                  Това ще ви даде 0.05 Bubz
La charité s'il te plait                                Това ще ви даде 0.01 Bubz
Que le pouvoir du poisson soit en moi !   Това ще ви повиши ранга. На мен от никакъв ми даде бронзов първо ниво.

Има и други, които пускат куестове.
Откраднах един нидерландски уебсайт, и мисля да го направя нещо като БГ ръководство. Там ще пусна обяснение за другите фрази :)

Непременно трябва да обърнете езика на френски. Иначе не работят.
Успех!


А да, има още една за тези които имат Bubbly Ticket, от скритите игри.
J'ai toujours adoré les poissons !           Това изречение пък ви дава право на 2 билетчета на ден на тази игра! Езика пак трябва да е на френски.  :)

# 254
  • Мнения: 1 942
Jasra, страхотно Благодаря  Hug Само дето това с повишаването на ранга не сработи при мен  Rolling Eyes

А някой разбра ли какви са тези буби дето ги дава при влизане в сайта и кога колко дава?

Общи условия

Активация на акаунт