НОЕМВРИйски моми и юнаци месят с мама козунаци

  • 7 542
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064



                             









04.09 - бебе Александър на  мама diana_vr



29.09 - бебе Ангелина на мама velinova07.10 - бебе Андрес на мама friki07.10 - бебета Юлияна и Станислава на мама Esma
14.10 - бебе Виктор на мама TALI 121.10 - бебе Димитър на мама Evita Fr23.10 - бебе Калина на мама antoshka
23.10 - бебе Гeорги на мама Dil23.10 - бебе Лорейн на мама Тами

 

24.10 - бебе Владислав на мама Точка24.10 - бебе Теа на мама Lightblue26.10 - бебе Весела на мама Цветка
27.10 - бебе Мария на мама Angeliha28.10 - бебе Неда на мама Цветина28.10 - бебе Теодор на мама Веси 128.10 - бебе Ян на мама Catty
29.10 - бебе Александра на мама Anika 8229.10 - бебе Моника на мама Бубулина7730.10 - бебе Николай на мама Веси С.
30.10 - бебе Анелия на мама Елимира30.10 - бебе Магдалена на мама Tanija
31.10 - бебе Виктория на мама Ками231.10 - бебе Илина на мама ЗЛАТИ
01.11 - бебе Теодор на мама Деничка01.11 - бебе Борис на мама Дари М01.11 - бебе Калоян на мама Mira SM
01.11 - бебе Ивайло на мама lukrecia01.11 - бебе Катерина на мама Gugi02.11 - бебе Александра на мама Bildan
02.11 - бебе Александра на мама Salvi
02.11 - бебе Михаела на мама Maria V02.11 - бебе Ема на мама Gadamer
02.11 - бебе Цвети на мама sisi197703.11 - бебе Александър на мама бебка и бебко03.11 - бебе Ангел на мама dreben78
03.11 - бебе София на мама Raliar04.11 - бебе Александър на мама mery110604.11 - бебе Дарина на мама AngelEyes
05.11 - бебе Даниел на мама didi77705.11 - бебе Георги на мама ivanka197906.11 - бебе Кристиян на мама Lussy
06.11 - бебе Ивелин на мама Pal4eto06.11 - бебе Боил на мама benighted06.11 - бебе Андреа на мама myrenа
06.11 - бебе Магдалена на мама kachka06.11 - бебе Ния на мама Rali84
07.11 - бебе Ваяна на мама Iviche
07.11 - бебе Ани на мама m1m108.11 - бебе Михаил на мама masha08.11 - бебе Михаил на мама echi
08.11 - бебе Тодор на мама magika08.11 - бебе Никол на мама Peti n09.11 - бебе Данаил на мама Karil
09.11 - бебе Ники на мама 4efi10.11 - бебе Каан на Мamaminion10.11 - бебе Александра на мама Мими и Dr.Jend
10.11 - бебе Михаил на мама bedstvieto10.11 - бебе Полина на мама ki4o22
11.11 - бебе Велимир на мама Dani Djoneva10.11 - бебе Симона на мама Simona s11.11 - бебе Борис на мама Лучия
11.11 - бебе Виктория на мама Tery12.11 - бебе Калина на мама Siq
13.11 - бебе Рами на мама irbi6a13.11 - бебе Ния на мама Мерелин
13.11 - бебе Ивайло на мама Клюкарката13.11 - бебе Ивет на мама Анита 113.11 - бебе Александър на мама Jenny_b
13.11 - бебе Габриела на мама Сhapelita14.11 - бебе Филип на мама Iveto7514.11 - бебе Лина на мама Ronja
14.11 - бебе Владислав- Методи на мама eeyoree15.11 - бебе Гергана на мама Роси7415.11 - бебе Даниел на мама raqtime
15.11 - бебе Гергана на мама pepipetia15.11 - бебе Константин на мама Ваничка
15.11 - бебе Диляна на мама Sbryny15.11 - бебе Дариян на мама dima_dari
16.11 - бебе Дани на мама  sofkobofko16.11 - бебе Димана на мама eli_mama16.11 - бебе Никола на мама  Мишенце
16.11 - бебе Михаела на мама ivahilator16.11 - бебе Тервел на мама mim4o17.11 - бебе Ралица на мама Жужа
17.11 - бебе Радослав на мама lina_d17.11 - бебе Теодора на мама pepolina18.11 - бебе Стилян на мама tanita 78
18.11 - бебе Вилхелмина на мама sheherazada19.11 - бебе Йоана на мама Фъстъчка19.11 - бебе Златина на мама ZLATNA
20.11 - бебе Светослав на мама  ani_7820.11 - бебе Стоян на мама bev1121.11 - бебе Мартин на мама  mina77
21.11 - бебе Дарин на мама Вени21.11 - бебе Александра на мама lavitsata100022.11 - бебе Кристиян на мама Теди91
22.11 - бебе София на мама goris22.11 - бебе Виктор на мама santanqela


         

23.11 - бебе Моника на мама Pam21923.11 - бебе Преслав на мама istar8323.11 - бебе Кристина на мама Borislava BC
23.11 - бебе Йоанна на мама blaq23.11 - бебе Моника на мама pebble24.11 - бебе Алекс на мама Бубалина
24.11 - бебе Димитър на мама miamy24.11 - бебе Симона на мама karmen6624.11 - бебе Мая на мама bebonina
26.11 - бебе Борис на мама София26.11 - бебе Никола на мама kreo26.11 - бебе Алесия на мама Бимба25
26.11 - бебе София на мама SOPHI28.11 - бебе Поли на мама gabonchi29.11 - бебе Димитър на мама Мони
30.11 - бебе Дана на мама Grig01.12 - бебе Мила на мама veselinka01.12 - бебе Мириам на мама djein
03.12 - бебе Йоана Албена на мама Шоколадкина06.12 - бебе на мама ger4e07.12 - бебе Даниел на мама violina





Септемврийско - октомврийско - ноемврийско - декемврийско - януарските ноемврийчета са
57 и 64 , от които една двойка

 

Най - много бебета - по 6 са се родили на 6 ноември , на 13 ноември и на 15 ноември
Най - предпочитано име за момиченце - 5 принцеси носят името Александра (на Anika, Bildan, Salvi, Dr. Jend, lavitsata1000)
Най - предпочитано име за момченце - 4 - ма юнака носят името Александър (на diana_vr, jenny_b, mery1106, бебка и бебко)
Най - пухкавият мъж е Теодор на Деничка- 4050 гр
Най - пухкавата девойка е Вилхелмина на Шехеразада - 4300 гр
Най - дългото бебе сред мъжете е Радослав на lina d - 56 см
Най - дългата девойка е Златина на ZLATNA - 53 см и Ники на Чефи- 53 см
Най - "мързеливото" момиченце (родено 8 дни след термин) е Ивет на Анита 1
Най - "мързеливото" момченце (родено 14 дни след термин) е бебето на ger4e
Най - "изпълнителното" момченце (родено на термин) е Михаил на bedstvieto и Преслав на istra83
Най - "изпълнителното" момиченце (родено на термин) е Алесия на Бимба и Дана на Григ

Най – нежни ноемврийски мамиbubalina и Дени4ка
Най – забавна ноемврийска мамаkaril rotfImbo
Най – секси ноемврийска мамаЦветина 4470
Най – раннобудна ноемврийска мама –  SOPHI ku-ku
Най - надарена ноемврийска мама - iviche bombs
Най - фешън ноемврийска мама - mina77

 

СНИМКИ НА НОЕМВРИЙКИТЕ И ТЕХНИТЕ СЛАДКИ БЕБЧЕТА
потребител noemvri парола 12345 smile3509


ТАБЛИЦА ЗА НОРМИТЕ НА КЪРМЕНИТЕ ДЕЦА goodscale


ВСИЧКО ЗА ЗАХРАНВАНЕТО feeding


ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com

ДаНет Електронен магазин

ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!

МаЛеЧкО - Винаги различни

ПИНОКИО - истински приятел от първия ден

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"

"КРЕМИ 74"ЕТ

Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК

Стефи - царството на детските стоки



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

НОЕМВРИйче във количка сладко спинка под върбичка
НОЕМВРИйските момчета и момичета хубавеят като минзухари и кокичета!
Радост най - голяма е НОЕМВРИйчето за мама
Пролет иде - радост голяма, НОЕМВРИйче се разхожда с мама
НОЕМВРИйката е най - добрата мама, но остава си и дама - ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 13:23 от Дени4ka

# 1
  • Мнения: X
Пу първа!

# 2
  • Мнения: 251
Пу втора!
Ех, Мина ме изпревари. Честита титла!
За името- Нели. По професия съм учител и по призвание също.
Siq, и ние спим в една стая четиримата. Смятам като поотрасне малката да ги преместим заедно, а детската още не е готова.

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 12:27 от Salvi

# 3
  • Мнения: 1 986
    Е,докато ми публикува отговора,успях да се класирам трета Wink
   Току-що ми дойде Sick,уф.....гадост....Бях забравила какво е ooooh!
   Значи от сега нататък трябва да се пазим с мъжо luvbed
   Като гледам заглавието на темата,и вече лигите ми текат Embarassed-много обичам козунак Embarassed  А уж щях да слабея ooooh!

# 4
  • Мнения: X
       Току-що ми дойде Sick,уф.....гадост....Бях забравила какво е ooooh!
   Значи от сега нататък трябва да се пазим с мъжо luvbed
   
Ама Софи, то пазенето е много повече даже като не ти е дошло, защото имаш овулация, а пък не я знаеш кога е  Simple Smile Я врътни един тест, че първия цикъл нищо не означава - може и да си бременна и пак да ти дойде.  Hug

# 5
  • Мнения: 85
здравейте и от мен -добър ден Grinning Grinning
И аз си падам по козунаците,а диетите след празниците. Praynig
На мама Жужа -спокойно -след преглед на ехограф и то сега няма страшно да е локсация.Може и преди гънките да са били така просто да не си го забелязала.Нашият батко също няма еднакво разположени гънки ,но нямаше никакъв проблем.За твое успокоение -занеси снимката от ехографския преглед и на друг д-р ортопед и виж какво ще ти каже той.Не мъчи повече бебка по д-ри.
Някой от вас при многото обиколки в магазините из София срещал ли е чувалче за крака за количка "Quinny:"?Ако да моля напишете -търсен цвят -старо злато /така казаха от Бейби нова-когато взехме количката/
Чао за сега ,че трябва да се храним Hug

# 6
  • Мнения: 195
Добро утро и от нас!

Много гадно време днес, така искам вече да си е баш лято и беба да е само по бодинце и да сме по цял ден навън!  Praynig Софко, да знаеш много ти завиждам за топличкото  Hug

За водата аз преварявам чешмяна, която преди това е минала през каната с филтър. Ама сега като ще пътуваме по Великден мисля да не мъкна електрическата кана, а да взема изворната на Девин и с нея да правя млякото. Не мисля да я преварявам, имам си нагревател, само ще я затоплям до необходимата температура. Иначе бях чувала, че Торн Спринг не става за бебета, понеже макар че изворна била много минерализирана и не я препоръчват. Ама от къде го знам това не ме питайте, не помня.

Преди да забравя, честита награда на Мина! А и на всички други фешън мами  Grinning

Вип брадъра не го гледам, нещо ми поомръзна този формат. Само първия гледах и толкоз. Предпочитам Music Idol, харесва ми как пеят младите таланти, а и много се смея на глупостите на водещите  Mr. Green Така че във Випа нямам фаворит, не мога да го коментирам. А в MI и аз съм фенка на Невена като Бубалина и Lightblue  Peace

Още нещо щях да пиша, ама забравих. После пак  Hug

# 7
  • Мнения: 560
Siq, и ние спим в една стая четиримата. Смятам като поотрасне малката да ги преместим заедно, а детската още не е готова.

И на мен това ми е идеята. На есен каката е първолаче и смятам да ги отделя двете да спят заедно. Така и така сегашната спалня ще стане детска, защото е по-светла. Само ще трябва да изнесем нашето легло.

# 8
  • Мнения: 325
охооооо добър ден от четвъртата  bouquet(ДОКАТО ПИшА И ВЕчЕ НЕ СЪМ)
    Крузкеееее я да хукваш бързо към МЕРИЛИН НА БАЗАРА и да си купиш малко ВелиКденски джунджурийки,а и Мариетка ще ти подехства свежо!
  Аз вече си направих малко великденска красотичка:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=53009 има снимки и от моята гордост-банята-ако не ви хареса #2gunfire #2gunfire #2gunfireхихихи
   Мина-приятно ми е -Милена!Занимавала съм се винаги с търговия и 6 години докато не станах МАМА работех във Варненската фирма за мъжка мода ТЕОДОРА-от там се познавам и с Радинка(Лайтблу)преди 3 години си хванах чантичката-хоп в Сф и пак в същата фирма(мнооого ценен кадър съм била Embarassed)
    Жужи и аз като теб все се притеснявам за нещо-ама после всичко си идва на място и само дето съм се тревожила.щ е видиш и при теб ще е така baby_neutral
     newsm78-като не си водя бележкииии
 айде аз пак ще се наконтя- ще си капна малко ЛАЙТБЛУ-и ...отивам на погача с мъжките ми ремъркенца.....  а на вас ще пиша довечера....О СЕТИХ СЕ щЕ ИДВАТ ДА НИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire ХЛЕБАРКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Joy Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
Добър ден! Приятно ми е, Мариана Sunglasses

# 10
  • Мнения: X
охооооо добър ден от четвъртата  bouquet(ДОКАТО ПИшА И ВЕчЕ НЕ СЪМ)
       Мина-приятно ми е -Милена!Занимавала съм се винаги с търговия и 6 години докато не станах МАМА работех във Варненската фирма за мъжка мода ТЕОДОРА-от там се познавам и с Радинка(Лайтблу)преди 3 години си хванах чантичката-хоп в Сф и пак в същата фирма(мнооого ценен кадър съм била Embarassed)
    
Клюки, знам те теб, че си Милена, ама не знаех, че си работила във Варна и то в Теодора. Май познавам собственците, ама не съм много сигурна.
Много свежа украса!

# 11
  • Мнения: 117
Айде и аз да се разпиша в новата темичка newsm47Супер заглавие coolcool чак  newsm22
Ауууу,май не само аз -отивам да храня звяра baby после пак ще пиша.........

# 12
  • Мнения: 3 216
И аз тук  Grinning За протокола - аз съм Петя

# 13
  • Мнения: 2 332
Миличка Круз, въобще не се притеснявай, всичко ще мине, ще видиш. Казвам ти го от опит. С голямата така надебелях в нещастни опити да кърмя, че станах по-едра откълкото като бременна. Че тогава дойде лято, трябваше да ходим на море. Ужас. Нищо не можах да си намеря на пазара като дрехи. Все за миньончета продаваха. Ужас. Рев, рев. Мани. И какво само си вкиснах живота. Сега девиза ми е "По три пъти на ден майната му и пей сърце!"
Ако видиш в снимките на ноемврийките /1-вия пост на всяка нова тема/ как изглежда Карил /Круз/, ще разбереш, че само в нейните си очи се вижда 'дебела', 'грозна' и т.н.  Mr. Green

Sophi - Мина е много права... Една от мамите, с които бях във 2-ра градска, също не знаеше че е трябвало да се пазят - и разликата м/у двете и момиченца беше година и малко... така че наистина вземи едно тестче Wink.

Честито за хубавите награди на печелившите! Да знаете, завиждам малко...  Party

Козунаци и аз мисля да не меся... само веднъж съм правила, като беше Йоана малка - и стана страхотен! Всъщност предимно мъж ми е против, защото целия ден отива в козунакоправене...

# 14
  • София
  • Мнения: 243
И днес май няма да се излиза Cry

Така за протокола - приятно ми е Кремена.

Работих като юрисконсулт в Правна дирекция (за съжаление в държавна администрация). Но пък работата бе много разнообразна, така че поне от натрупан опит не се оплаквам. Тъкмо бях решила да я сменям и се оказах с нова назначение МАМА. Ама то никога не е късно.

В тази връзка да ви питам - тези от вас, които знаят чужди езици (най-вероятно всички), как успявате да ги поддържате по време на майчинството, че аз май нещо взех да позабравям.

Общи условия

Активация на акаунт