Важно - машина за хляб - 2 част !

  • 71 743
  • 835
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 798
r0ksi, навсякъде я има. Учудвам се, че не я намираш. В малки пакетчета, при подправките обикновено.
Попитай в магазина, за да не си губиш времето да я търсиш.
Аз ползвам турската. И на Д-р Йоткер съм имала, но турската ми допада повече.
Не вярвам белият хляб да не се е получил заради маята. Нещо друго ще е. Ако искаш опиши какво точно се/ не се/ получи и ще изясним проблема  Peace

# 826
  • Мнения: 1 541
Момичета, не съм чела всичко назад, но откъде си купувате сухата мая? В магазина пред нас има само от живата, на кубчета. Правих 2 черни хляба- горе долу се получиха. Но с белия вчера претърпях пълен крах. Мисля си че може би е от маята. Но и идея си нямам откъде да я намеря тая пресована мая....
аз от Била я взех, беше при подправките, желатина, на този щанд.
cathie, каква е тази турската, по-евтина ли е?

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 10:49 от Пираня

# 827
  • Мнения: 1 798
Пираня, ше те излъжа за цената. Взимам ги в огромни количества + други продукти и не съм се заглеждала. Но е 11гр, докато на Д-р Йоткер е 7гр.
yuva се казва, ето я на снимка

# 828
  • Мнения: 1 541
Пираня, ше те излъжа за цената. Взимам ги в огромни количества + други продукти и не съм се заглеждала. Но е 11гр, докато на Д-р Йоткер е 7гр.
yuva се казва, ето я на снимка
ааааа,моята на кубче е същата марка, сложих тъкмо Грахам, има топче от тестото Mr. Green,сега меси  Praynig

# 829
  • Мнения: 6 243
Пираня, от къде я купуваш тая мая?

# 830
  • Мнения: 1 541
Пираня, от къде я купуваш тая мая?
кубчето ли-вчера от Билата, стои на студената витрина, където са кис.млека, сирена и т.н.-още като влезеш-вляво

# 831
  • Мнения: 1 283
Цитат
ПП: pepika, къде продават такива форми?
Аз си я купих от Била

# 832
  • Мнения: 6 243
Благодаря ви много. Лошото е, че съм много далеч от Билла, ама поне ще знам къде да я намеря.   bouquet

# 833
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Мама Цоцоланка, брашното за селския хляб няма ли го в Метро,аз мисля,че там съм виждала всичките брашна на Техра. Thinking
Иначе, ако се обадиш по телефона във фирмата, мисля че ще ти кажат къде можеш да намериш. Peace


Що се отнася до маята досега съм ползвала само на д-р Йоткер,купувам я от Метро по 5пак. в опаковка, но имам желание да пробвам и тази,която
cathie ползва, но ще трябва да я потърся в Била може би. newsm78

# 834
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка, брашното за селския хляб няма ли го в Метро,аз мисля,че там съм виждала всичките брашна на Техра. Thinking
Иначе, ако се обадиш по телефона във фирмата, мисля че ще ти кажат къде можеш да намериш. Peace


Що се отнася до маята досега съм ползвала само на д-р Йоткер,купувам я от Метро по 5пак. в опаковка, но имам желание да пробвам и тази,която
cathie ползва, но ще трябва да я потърся в Била може би. newsm78

В Метро няма Селски хляб.....Ходя почти всяка седмица - или до нашето Метро не стига..незнам! Днес ще ходя до Метро и ще видя, и без това ще купувам брашна...

А незнам защо, но на мен д-р Йоткер не ми харесва. А със същата марка мая yuva , само,че жива, правя хляба аз......

# 835

Общи условия

Активация на акаунт