Вкусни и лесни милинки

  • 107 235
  • 284
  •   1
Отговори
# 120
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ще опитам - мерси   bouquet

# 121
  • Мнения: 1 403
ето и моите милинки  Simple Smile Правя ги така: 400мл топла вода +1 кубче мая+1ч.л.захар+1ч.л.сол+1с.л.олио+брашно   се замесва до меко тесто.Оставя се 15мин.да втаса.В тавичка се късат и редят топки, в средата на всяка се слага по 1 парченце сирене. Заливка  В 1/2чаша олио/или маргарин,масло,мас/ се запържват 2 равни с.л. брашно"1ч.л.червен пипер, натрошава се 150 г сирене. Разрежда се с 2-3 с.л.вода и се излива върху милинките. Пече се на умерена фурна. Става много лесно и вкусно Peace

# 122
аз пък да ви разсмея.като съм преписвала рецептата съм направила един гаф.още вечерта ги забърках-и как иначе след всички отзиви,а и не се меси(аз не мога да меся) та направих ги аз и като ги опитах какво да ви кажа-вместо 1 с.л захар съм сложила 1 ч.ч (а и да ви споделя реших да направя двойна доза от милинките).само да добавя,че сама си ги ядох,ама какво толкова-все едно сладки.другият път ще изпълня ТОЧНО рецептата Joy

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 17:25 от d11i

# 123
  • Мнения: 22 867
..................ето и моите милинки  [/i] Simple Smile Правя ги така: 400мл топла вода +1 кубче мая+1ч.л.захар+1ч.л.сол+1с.л.олио+брашно   се замесва до меко тесто.Оставя се 15мин.да втаса.В тавичка се късат и редят топки, в средата на всяка се слага по 1 парченце сирене. Заливка  В 1/2чаша олио/или маргарин,масло,мас/ се запържват 2 равни с.л. брашно"1ч.л.червен пипер, натрошава се 150 г сирене. Разрежда се с 2-3 с.л.вода и се излива върху милинките. Пече се на умерена фурна. Става много лесно и вкусно Peace

Fancy N, изглеждат фантастично!И лесни за правене. Копвам си рецептата.  bouquet  bouquet  bouquet

# 124
  • Мнения: 407
Цитат
Пече се на умерена фурна.

Колко време печеш?
Знам, че това си зависи от фурната, но ако може да ме ориентираш горе долу...

# 125
  • Мнения: 27 524

Страхотно изглеждат, и аз ще ги пробвам, мерси  Hug

# 126
  • Мнения: 1 403
Дано ви харесат и на вкус! Peace
sladunka medunka не съм засичала колко време  newsm78 може би към 20 минути newsm78 Но като замиришат, отивам да ги наглеждам леекичко с едно око  Laughing  Peace

# 127
  • Мнения: 407
Блонди,страхотна рецепта.За втори път я правя и стават наистина страхотни.

# 128
  • Мнения: 79
Блонди, милинките са страхотни!!! Лесни, бързи и мнооооого вкусни! Направих ги два пъти за една седмица, през тази също няма да ни се разминат Simple Smile. Благодаря за рецептата!

# 129
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Блонди, милинките са страхотни!!! Лесни, бързи и мнооооого вкусни! Направих ги два пъти за една седмица, през тази също няма да ни се разминат Simple Smile. Благодаря за рецептата!


И аз ги правих - Благодаря за рецептата   bouquet

# 130
  • Мнения: 1 283
Блонди,Fаncy N страхотни сте   bouquet
А някоя мама чувала ли е за милинки със лимонада и ако да моля за рецептата.

# 131
  • Мнения: 22 867
Блонди,Fаncy N страхотни сте   bouquet
А някоя мама чувала ли е за милинки със лимонада и ако да моля за рецептата.


Сливенски милинки.

# 132
  • Мнения: 1 283
Блонди,Fаncy N страхотни сте   bouquet
А някоя мама чувала ли е за милинки със лимонада и ако да моля за рецептата.


Сливенски милинки.
Labrex ти си злато,толкова време ги търсих!Като направя ще почерпя  bouquet

# 133
  • Мнения: 22 867
Labrex ти си злато,толкова време ги търсих!Като направя ще почерпя  bouquet


Като ги направиш, напиши хубави ли стават. Аз съм си записала един куп рецепти, да си имам, пък ще видим кога ще ги правя всичките. Grinning

# 134
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а мога ли да заменя кубчето мая със суха такава?
Че имам кубче, но много дълго време вече е във фризера и не знам дали е годно все още?

мерси  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт