Сайт с игрички и хубави награди - 4 серия "ЧАКАЩИ СПЕЧЕЛЕНОТО" :))

  • 12 084
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 033
Ей, голяма зарибявка:) 3 дни игра и благодарение на Макс Пака имам по 1 бубсче в 2та акаунта. Това добре ли е? Още не мога да сборя някои игри, но ще чета като имам време:)
Да има свободно място в някой клан?
И още едно въпросче- това за триенето на акаунта не го разбрах- как се трие?

# 271
  • до морето
  • Мнения: 208
За начинаещ е добре.

Да се похваля newsm68 спечелих си плюшен заек newsm44  и на спонсора също си го поисках за да има и за племенницата ми.Така ,че чакам да ми ги пратят.Дето се вика "с един куршем два заека" moresmile

# 272
  • Мнения: 218
Момичета отварая ли ви се сайта сега??? Цяла вечер не мога да вляза. Да не би да са ме хванали с 4 акаунта  newsm78

# 273
  • Мнения: 1 033
Абе, хора - не спите ли?Simple Smile
Има профилактика от 4 до 5 тяхно време:), тоест още около час

# 274
  • Мнения: 1 942
Ей, голяма зарибявка:) 3 дни игра и благодарение на Макс Пака имам по 1 бубсче в 2та акаунта. Това добре ли е? Още не мога да сборя някои игри, но ще чета като имам време:)
Да има свободно място в някой клан?
И още едно въпросче- това за триенето на акаунта не го разбрах- как се трие?

За първи акаунти по 1 бупс е много добре  Peace

КАК СЕ ТРИЕ АКАУНТ:

Под ковчежето с бубите отиваш на "YOUR ACCAUNT"
Там имаш линк "Signing off"
Пишеш си паролата и ти излиза едно ревящо зайче  Mr. Green Някак ти става драго като го видиш как циври, а преди ти е давало малко буби Simple Smile

 Хубаво е да разгледаш какво има в "YOUR ACCAUNT" там е цялата информация покрай играенето ти. 

# 275
  • Мнения: 985
И защо стана така?Аз на двата си подакаунта имам по почти 2 буби,а на главния 1 и нещо.Това лошо ли е? newsm78

# 276
  • до морето
  • Мнения: 208
Бубзчетата на всеки акаунт зависят от спечеленото на игрите ,затова са различни.Няма нищо лошо ,като свикнеш с игрите ще спечелиш повече.

# 277
# 278
  • Мнения: 6 993
За да спечелиш о0,30 бубз всеки път на всяка игра, трябва да сложиш KDOWIN като референт (те па ква дума са сложили за тва О_О) по време на регистрация. От момента, в който купите своя първи подарък, системата започва да действа.  Това действа!Вече си купих моето ПСП по този начин! Успешна игра.

Странно.

# 279
  • Мнения: 985
За да спечелиш о0,30 бубз всеки път на всяка игра, трябва да сложиш KDOWIN като референт (те па ква дума са сложили за тва О_О) по време на регистрация. От момента, в който купите своя първи подарък, системата започва да действа.  Това действа!Вече си купих моето ПСП по този начин! Успешна игра.

Странно.
Mоля, те я обясни по-подробно.Какво е това KDOWIN??? newsm78 newsm78 newsm78

# 280
  • Мнения: 143
За начинаещ е добре.

Да се похваля newsm68 спечелих си плюшен заек newsm44  и на спонсора също си го поисках за да има и за племенницата ми.Така ,че чакам да ми ги пратят.Дето се вика "с един куршем два заека" moresmile
Честито   bouquet,много е хубаво зайчето и аз му се каня ,но сина ми иска жабата сега Joy

# 281
  • Мнения: 2 258
За всички,които си търсят клан искам да съобщя,че при мен има две свободни места за сериозни играчи Mr. Green

BG-CHAMPS

# 282
  • до морето
  • Мнения: 208
Аз имам акаунти не включени в клан те са LRUR и DARINKAS,ако може довечера ще ги включа при теб.Моят сегашен акаунт е ROYZIS и също е при теб и като следя точките си почти винаги съм първа така ,че можеш да ме сложиш при сериозните.

# 283
  • Мнения: 1 775
От момента, в който купите своя първи подарък, системата започва да действа.

От Show Window ли трябва да го купя? Ако го спечеля на томбола, аукцион или билетче действа ли?

# 284
  • Мнения: 6 993
За да спечелиш о0,30 бубз всеки път на всяка игра, трябва да сложиш KDOWIN като референт (те па ква дума са сложили за тва О_О) по време на регистрация. От момента, в който купите своя първи подарък, системата започва да действа.  Това действа!Вече си купих моето ПСП по този начин! Успешна игра.

Странно.
Mоля, те я обясни по-подробно.Какво е това KDOWIN??? newsm78 newsm78 newsm78


Това е превод на онова, което пише след като свърши показното как се печелят по 0, 30 Бубз. Предполагам, че КДОВИН е някакъв играч newsm78, който прави шашми #Crazy


От момента, в който купите своя първи подарък, системата започва да действа.

От Show Window ли трябва да го купя? Ако го спечеля на томбола, аукцион или билетче действа ли?

Е, това не мога да го кажа, само преведох последното, защото иначе видеото беше безсмислено за гледане Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт