Сайт с игрички и хубави награди - 4 серия "ЧАКАЩИ СПЕЧЕЛЕНОТО" :))

  • 12 108
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 942
Получих си наградата  newsm44 много съм доволна. Днес е супер ден newsm44 успях да си регистрирам новата колата и си получих наградата от призето newsm44 Чантата е супер сладка.

Ха честито  Heart Eyes

На коя мацка, мъжа и бе казал, че ако получи подарък от играта ще и купи каквото иска? Айдеееееееееееее сега да го видим  Flutter

# 256
  • Мнения: 134
Sillveto, ще опитам друг от акаунтите ми да стане спонсор, иначе на основния ми ти си спонсор, незнам дали в твоята листа го има ника kriss10

както и да е явно нямам късмет със спонсорството, но пък за сметка на това тази вечер спечелих втора награда - плюшената рибка  newsm44 newsm68, дано  ми изпратят подаръците  Praynig
успех, много бубзчета и още повече награди на всички играещи мами  Flutter

# 257
  • Мнения: 143
И аз днес си получих втората  награда Hug .

# 258
  • София
  • Мнения: 2 914
ИМам 2 акаунта с еднакъв брой дни -49. На 47-мия ми отключи силвър випа на единия акаунт, а на другия още не е  Rolling EyesНякой знае ли защо newsm78


Незнам дали се похвалих, но и аз си получих наградата-Книжка за оцветяване Peace

# 259
  • Мнения: 1 942
Sillveto, ще опитам друг от акаунтите ми да стане спонсор, иначе на основния ми ти си спонсор, незнам дали в твоята листа го има ника kriss10

Да, в листата си ми - 3 бронзов ранг  Wink

# 260
  • Мнения: 6 998
Хората с проблеми с френския да ми пишат на ЛС, да си упражнявам филологията Joy
Какво е предимството да си в клан?

# 261
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте  Grinning Имам си един основен акаунт, който съм посочила като спонсор на останалите 2. Искам да питам някой знае ли колко е максимума на акаунти, на които можеш да бъдеш спонсор?

# 262
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Хората с проблеми с френския да ми пишат на ЛС, да си упражнявам филологията Joy
Какво е предимството да си в клан?
Аз също мога да помогна с френски и английски.
Предимството да си в клан е, че ако клана ти е на 1 място от всички кланове печелите 500 бубс, които се разпределят поравно между всички играчи в клана.




ВЪПРОС КЪМ СИЛВЕТО

След като спечели вторият ми акаунт - точките се прибавят към 1ят, който е основен Peaceно само първият път ли се добавят, или всеки път като печели 2ят се добавят към 1ят?

# 263
  • Мнения: 1 942
cariad - няма ограничение  Hug

ZLATNA - само първия подарък се получава от спонсора. След това триеш адреса /номер 2/ и правиш 5, 6 и т.н. Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 56
мерси  Grinning   bouquet

# 265
  • до морето
  • Мнения: 208
cariad - няма ограничение  Hug

ZLATNA - само първия подарък се получава от спонсора. След това триеш адреса /номер 2/ и правиш 5, 6 и т.н. Simple Smile


Това какво ще рече ,че ако даден подакаунт спечели втори път главният акаунт няма да получи нищо,така ли?

# 266
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
cariad - няма ограничение  Hug

ZLATNA - само първия подарък се получава от спонсора. След това триеш адреса /номер 2/ и правиш 5, 6 и т.н. Simple Smile


Много ти благодаря Hug   bouquet

# 267
  • Мнения: 990
Пуснах това съобщение във форума на Парйзи България, но ще го пусна и тук!
Пускам имената на играещите в клана STELIMELI, и ако има някой изтрит акаунт моля да се обади да го изтрия от клана!  Twisted Evil

Eli10110
Monika312
Tralala2601
Dunda11
Bluevelve555
Pepina19
Aynur22
Remened34
Karaliusx


# 268
  • Мнения: 1 942
cariad - няма ограничение  Hug

ZLATNA - само първия подарък се получава от спонсора. След това триеш адреса /номер 2/ и правиш 5, 6 и т.н. Simple Smile


Това какво ще рече ,че ако даден подакаунт спечели втори път главният акаунт няма да получи нищо,така ли?

Да, точно така. Затова се обезмисля пазенето и играенето на него. А и без спечеленото от Макс Пака много трудно се трупат точки.

# 269
  • Мнения: 1 425
Получих си наградата  newsm44 много съм доволна. Днес е супер ден newsm44 успях да си регистрирам новата колата и си получих наградата от призето newsm44 Чантата е супер сладка.

Ха честито  Heart Eyes

На коя мацка, мъжа и бе казал, че ако получи подарък от играта ще и купи каквото иска? Айдеееееееееееее сега да го видим  Flutter
Моя, моя  Mr. Green  сега съм си заплюла два парфюма на Версаче и Гучи  hahaha Joy Утре го пращам сам да си избере кой ще ми вземе  Mr. Green А може и двата, защото той беше на 100 % сигурен, че нищо няма да получа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт