Сайт с игрички и хубави награди - 4 серия "ЧАКАЩИ СПЕЧЕЛЕНОТО" :))

  • 12 144
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 150
Здрасти, народе!
Въпрос: скоро ще събера 7,77 бобчета. Какво ставаше тогава? И какво трябва аз да направя?

# 241
  • Мнения: 990
Здрасти, народе!
Въпрос: скоро ще събера 7,77 бобчета. Какво ставаше тогава? И какво трябва аз да направя?
Като ги събереш трябва да играеш на Коктейла, после ти отваря една от Тайните игри!  Money

# 242
  • Мнения: 1 959
В този сайт YAKADO има една игра дето едно като тигарче ходи по едни движещи се колони е не мога и немога да разбера как се играе това нещо може ли някой да обясни моля

# 243
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
В този сайт YAKADO има една игра дето едно като тигарче ходи по едни движещи се колони е не мога и немога да разбера как се играе това нещо може ли някой да обясни моля
Със стрелките на клавиатурата го управляваш, а с control скачаш, целта е да го опазиш от тези другите човечета, прескачайки ги и да обереш всички писма и точки.

# 244
  • Мнения: 146
Това за 7,77 буби само за 7,77 буби ли е или и за 4,44 напр.? Защото когато имах 4,44 нищо не стана с коктейла. Нарочно си оставих тази игра да ми е последна, но нищо не се получи.. Да не би да трябва да я отворя на следващия ден... сиреч да е първата изиграна за деня или нещо такова?  newsm78

# 245
  • Мнения: 1 959
Ще пробвм утре мерси

# 246
  • Мнения: 990
Това за 7,77 буби само за 7,77 буби ли е или и за 4,44 напр.? Защото когато имах 4,44 нищо не стана с коктейла. Нарочно си оставих тази игра да ми е последна, но нищо не се получи.. Да не би да трябва да я отворя на следващия ден... сиреч да е първата изиграна за деня или нещо такова?  newsm78
Не, 7,77 или 17,77, 27,27 и т.н. Важното е да има три седмици!!! Wink

# 247
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Още едма зарибена:) Четох предната ви тема, ама за тази нямам очи вече - направих си акаунт - yanag77, имам 0.30 бубсчета Simple Smile Ще ви следя и ще се уча, а и на щерката ще е интересно да играе  bouquet

 welcome  при зарибените Animal Tropical Fish

# 248
  • Мнения: 985
 Абе хора и аз се включих ама нещо не мога да схвана.Защо по-добре да се включа в клан?Играя вече от 10 дни ,а има 1,09 буби.Нещо май не ми върви newsm78.Я ме вкарайте малко в час да изкарам някоя и друга буба.  PraynigИмам и още 1 акаунт ама той е още под 0,30 буби .И искам да попитам за тия подкови дето говорихте от миналите теми как става номера?

# 249
  • Мнения: 1 942
Абе хора и аз се включих ама нещо не мога да схвана.Защо по-добре да се включа в клан?Играя вече от 10 дни ,а има 1,09 буби.Нещо май не ми върви newsm78.Я ме вкарайте малко в час да изкарам някоя и друга буба.  PraynigИмам и още 1 акаунт ама той е още под 0,30 буби .И искам да попитам за тия подкови дето говорихте от миналите теми как става номера?

Aaaa много добре се справяш като за първи акаунт даже  Hug Скоро ще му хванеш цаката и точките ще стават по-бързо  Peace

# 250
  • Мнения: 134
благодаря ви за бързите отговори, момичета  bouquet
Sillveto, регистрирах си още 2 нови акаунта, с изтритите ми стават над 10, на всички съм писала за спонсор основния ми акаунт, а неговия спосор-лист продължава да си стои празен  #Cussing out нещо става, но какво  newsm78
ще им драсна един мейл, само трябва да ми дойде английската муза  Joy

# 251
  • Мнения: 1 425
Получих си наградата  newsm44 много съм доволна. Днес е супер ден newsm44 успях да си регистрирам новата колата и си получих наградата от призето newsm44 Чантата е супер сладка.

# 252
  • София
  • Мнения: 2 925
Не ми са отваря сайта, а на вас newsm78

# 253
  • Мнения: 990
При мен си работи!  Sunglasses

# 254
  • Мнения: 1 942
благодаря ви за бързите отговори, момичета  bouquet
Sillveto, регистрирах си още 2 нови акаунта, с изтритите ми стават над 10, на всички съм писала за спонсор основния ми акаунт, а неговия спосор-лист продължава да си стои празен  #Cussing out нещо става, но какво  newsm78
ще им драсна един мейл, само трябва да ми дойде английската муза  Joy

Избери си някой от новите подакаунти и провери дали на него му се получават подакаунти и си го нарочи него за основен.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт