Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др.

  • 90 409
  • 628
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мисля, че беше 250 мл...но е вкъщи...пак ще проверя довечера... Peace

# 76
  • варна
  • Мнения: 564
janiz, те в салона са много мили...ти им кажи какво искаш и жената ще те насочи, ще ти препоръча няколко неща и ти ще си избереш...пиши после  Peace
Благодаря,мисля днес да отида и после ще докладвам Simple Smile

# 77
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз от вчера ползвам на Керастаз -Цимент, серията е за увредени краища и дължини, точно моя проблем. Първото ми впечатление е отлично!

# 78
  • варна
  • Мнения: 564
Аз от вчера ползвам на Керастаз -Цимент, серията е за увредени краища и дължини, точно моя проблем. Първото ми впечатление е отлично!
Абе да ти кажа и аз си мислех за тази серия но фризиорката каза че щяла да ми дойде тежка.Тя била за увредени коси,аз си мисля че моята е такава,но не било.Моята е чуплива към къдрева но не съм я третирала с маши или преси нито я изсушавам със сешуар,та затова ми казаха че не е много подходящо.А ти какво си взе?Циментеният шампоан или балсама?Балсама какво прави на косъма-по плътен и жив ли става?

# 79
  • София
  • Мнения: 7 915
Аз от вчера ползвам на Керастаз -Цимент, серията е за увредени краища и дължини, точно моя проблем. Първото ми впечатление е отлично!
Абе да ти кажа и аз си мислех за тази серия но фризиорката каза че щяла да ми дойде тежка.Тя била за увредени коси,аз си мисля че моята е такава,но не било.Моята е чуплива към къдрева но не съм я третирала с маши или преси нито я изсушавам със сешуар,та затова ми казаха че не е много подходящо.А ти какво си взе?Циментеният шампоан или балсама?Балсама какво прави на косъма-по плътен и жив ли става?

Серията Цимент е с лечебна цел за силно увредени коси, ползва се само по една опаковка и след това се спира. Серията действа върху самата структура на косъма като го оплътнява, тъй като ако е изтощен, той е кух отвътре.

Аз привърших моите и мога да споделя впечатленията си като чудо - косата ми беше изгорена от изрусяване и фризъорката ми не виждаше друг изход освен да ме постриже късо, но аз си намерих вариант.

Косата ми в момента си е дълга и здрава, с 2 ръце ви препоръчвам серията.  Heart Eyes

# 80
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Иля, благодаря за споделеното. Аз минах през доста продукти на Лореал Професионел, но нито един нямаше върху косата ми нужния ефект. Тя продължаваше да цъфти и да се къса страшно. Накрая сестра ми се консултирала в някакъв салон и и препоръчали тази серия. Дано да има същия ефект,  за който пише Иля. Аз ползвам шампоана и балсам-маска.

# 81
  • София
  • Мнения: 7 915
jaklins , дано и ти да си доволна така много от серията.  Wink

Аз ползвах шампоана и маската, а косата ми преди тях не само се късаше, а горния пласт направо го нямаше, беше тотално игорял.  Cry

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 832
Днес си взех на Керастас шампоан и маска от слънцезащитната им серия
ето това е http://www.kalohairstudio.com/bg/Products/?cid1=2&cid2=6&l=2
Утре ще започна да я използвам и ще дам мнение. И аз исках да си взема от жълтата серия №2 но фризьора ми при който си ходя от доста време, ми препоръча тази, защото косата ми небила много изтощена и суха. Каза че може да се използва всекидневно и наистина да слагам по малко количество от шампоана, защото бил по-силно концентриран от Елсев на Лореал който съм използвала досега.

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 832
Аз от вчера ползвам на Керастаз -Цимент, серията е за увредени краища и дължини, точно моя проблем. Първото ми впечатление е отлично!

jaklins коя е серията цимент - би ли дала линк към нея. Rolling Eyes

# 84
# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 832
jaklins Благодаря   bouquet

# 86
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
А някой ползвал ли е шампоана на Kerastase за мазни корени и сухи краища?
Как изглежда той?

# 87
  • Мнения: X
Много съм доволна от серията Nutritive Bain Satin 2 - подхранващ шампоан и маска, която си взех.
Освен че миришат божествено, ми правят косата мекичка и жива.  Hug
Чак сега видях тази тема.
Радвам се,че си доволна. HugБеше ми притеснено,дали ще ти допадне Tired.Не е лев ,два цената.Скъпички са си продуктите на Керастаж!Нали знаеш,че всеки продукт действа различно на всеки?Дали няма да те подведа,но изглежда не съм Peace

# 88
  • Мнения: 1 313

Къде в Бургас ги има тези продукти и какви са цените на прословутия цимент?

# 89
  • Мнения: 2 897
От къде мога да си закупя този Керастазе Цимент за Русе/София?

Общи условия

Активация на акаунт