Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 804
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 237
madlen, Алекс беше с пъпна херния. Пъпчето след като падна стана леко изпъкнало навън. Но не се плаши може и да не е това, а и да е - ще се оправи! Трябва да е доста сериозно, за да има нужда от оперативна намеса. В повечето случаи се оправя само с лепенка.Затова спокойно! Каквото и да е - ЩЕ СЕ ОПРАВИ!!!
При нас даже беше сериозно. защото имаше и остатък от пъпната връв, който трябваше да махнат оперативно и с пълна упойка Shockedда не ти обяснявам какво изживях.
Това го написах не с цел да те плаша, а да те успокоя, че на всичко се намира лесно WinkИ отново ще ти кажа - не е задължително да има проблем с пъпчето на Ивчо  bouquet

# 271
  • у нас
  • Мнения: 5 720
Честит имен ден на всички именици днес!

# 272
  • Мнения: 6 461
Честит имен ден на всички именици днес!
Кирил..нали така .
Кириловците имат имен ден... Grinning

# 273
  • у нас
  • Мнения: 5 720
да днес е св.св. Кирил и Методи Peace

# 274
  • Мнения: 6 461
да днес е св.св. Кирил и Методи Peace
Зет ми е Кирил..
Да не забравя да му честитя утре сутринта.

# 275
  • Мнения: 323
Здравеи,Тедка!
Обади се ако можеш,да си полафим

# 276
  • Мнения: 1 035
УРАААААААААААААААА
на финала смееее  Party

# 277
  • Мнения: 356
Пишман станах,задето попитах ,но ....... пак се налага,че нещо не вдянах. Embarassed И не за да подклаждам пак спора за зеленото ако. Моля ВИ!!!!Значи се дължи на желязото в АМ така ли? Ние се храним с Аптамил,щото и при нас не огря да имам кърма. А това за желязото ,какво ще рече, добре ли е или......
Да, много е вероятно, няма страшно! И аз от опит го казвам! Ние също ядяхме Аптамил и от време на време акото беше зелено, понякога дори много, много зелено до черно. И съм се консултирала с две лекарки, едната хомеопат и двете казват, че не е страшно, че е или от млякото или от кърмата (понеже бяхме на смесено хранене)! Но и двете ми казаха да не вярвам много на бабините девитини, че непременно щом акото е зелено - бебето е болно!

А да питам и още нещо- пъпчето на Иво  е изпъкнало, когато го къпахме тази вечер забелязахме с мъжа ми. Миналата вечер не беше така. Някой знае ли какво представлява пъпната херния, подутина ли е , вътрешно топче ли ,какво? Чувала съм,че при момченцата опастността е по-голяма,  затова не го аставам да плаче,за да не се получи нещо такова.
Когато моя бебо беше по-малък го водих при една лекарка хомеопат, която ми каза, че има възможност да "се изсипе" (херния). Но не беше му беше изпъкнал пъпа. След това питах и нашата лична лекарка и тя потвърди тази възможност.И двете го познаха като си "пъхнаха" пръста в пъпчето на Алекс, имаше едно като дупка зад пъпчето, ако мога така да се изразя. Казаха да му слагам лепинка за пъпче по един странен начин, който е малко сложно да обясня така. Питай лекарката, тя ще ти обясни най-добре. Получава се като сгъване на кожата върху пъпчето, като то остава затиснато под кожата. Искат се двама човека за тази работа. Не се притеснявай, ще се оправи, ако наистина има нещо. Дай Боже, да няма!!!

Лека и мека на всички!

# 278
  • Мнения: 356
Добро утро!

Айде ставайте, че кафето изстина



ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ НОСИТЕ ИМЕТО!!!

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 09:42 от Мамичка Яничка

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро,
Честито на всички именици! Да са живи и здрави!
Хубав ден Ви желая

# 280
  • Мнения: 6 461
Добро утро!
Айде ставайте, че кафето изстина


Добро утро и от мен.
С това готино каЙве няма начин да не сме будни.

Аз отдавна съм станала...водих малкия ми на лекар.
Понеже има Варицела ,обаче я кара с усложнения ...много ама много възпалени лимфни възли.
Изписаха му АБ...оф направо съм луднала с тези шарки.

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз отдавна съм станала...водих малкия ми на лекар.
Понеже има Варицела ,обаче я кара с усложнения ...много ама много възпалени лимфни възли.
Изписаха му АБ...оф направо съм луднала с тези шарки.[/b]
Споко аз карах варицела в 8-ми клас много тежко, имах много пъпки, а бе ужас. И много тежко го преживях (все пак едно момиче в 8-ми клас с много пъпки  Mr. Green ). При мен в началото не знаеха, че е шарка и ми изписаха АБ, след като избиха пъпките една лекарка каза, че няма лошо да продължа да си го пия, и се оправих, но адски сърби  Confused. Дано детето се оправи по-скоро.

# 282
  • Мнения: 687
Дими, край няма тази шарка Sad
Дано да се оправя скоро малкия сладур, че сигурно и на него не му е лесно Hug

Ето и НОВАТА ТЕМА.

Общи условия

Активация на акаунт