Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 590
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 425
Не е за вярване, току що играх на жабката, на 1-во ниво и ми даде 0,20 буби. Само, като отворих и видях само червени цветя и ми стана кеф  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 2 425
Момичета, какво значи това?

The access to the site has been interrupted for some minutes because of maintenance.
We do our best in order to restore the access as soon as possible.
Don't hesitate to try again in some minutes.

Thank you for your understanding and see you soon!

Като си изиграх играта със заека и ми се появи

# 242
  • Мнения: 467
Пак са бъгнали, имат проблеми със сървъра. Пробвай пак пак по-късно, Извиняват се за разбирането и скоро ще работи сайта.
Преведено творчески:-)

# 243
  • Мнения: 1 959
Аз пак да питам скоро ще стигна 7,77 какво точно се прави.Играе се на Коктейла първо или последно. Peace

# 244
  • Мнения: 2 425
Благодаря ти Winny   bouquet

# 245
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Да ви се оплача Sad от повече от седмица не ми дава почти никакви точки. На обикновените игри ми дава по 0,01, а на билетите почти винаги нищо не ми дава. От четерите събирам максимум 0,02 Sad Чета ви онзи ден как на почти всички ви е дало много точки на билетите и се чудя за една и съща игра ли говорим  #Cussing out

# 246
  • Мнения: 1 425
Аз пак да питам скоро ще стигна 7,77 какво точно се прави.Играе се на Коктейла първо или последно. Peace
Когато последните 3 цифри на сумата в сандъчето с парички е три седмици. Или трябва да имате 7.77 Bubz, 17.77 Bubz, 27.77 Bubz и т.н. Ако надвишите тази сума, може да играете на платените игри. Например ако имате е 17.87 Bubz, играйте на играта, която струва 0.10 Bubz. Все пак ако надвишавате сумата с 2-3 Bubz, просто изчакайте, не си заслужава да ги губите заради едно билетче.
Когато играете Cocktail и последните 3 цифри на Bubz са 7, трябва да видите следното:



Така отключвате играта, която изглежда така:


Това е от JASRA  от http://prizee.editboard.com/index.htm

# 247
  • Мнения: 1 959
Значи няма значение дали играя Коктейла първа,трета или последна игра важното е в сандъка да е 7,77Bubz

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
оффф, пак не ще да ми зареди, гледам че има някакви нови игри.....

някой ще ми обясни ли точно какво се прави на третия шанс на вратата, иска ми някакво име??

# 249
  • Мнения: 1 942
Я кажете какъв е тарикатлъка на горните нива на Тайната градина, че геройски загивам всеки път  newsm78 Немой ги сабра тия точки и това си е!

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Хора, излиза ми следния надпис:
En raison d'un trop grand nombre de joueurs connectés au site, l'accès est temporairement limité.
Veuillez nous excuser pour la gêne occasionnée. Merci de votre compréhension.

Nous vous invitons à essayer de vous connecter de nouveau à partir de 15h06.

Какво значи се питам???

# 251
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Хора, излиза ми следния надпис:
En raison d'un trop grand nombre de joueurs connectés au site, l'accès est temporairement limité.
Veuillez nous excuser pour la gêne occasionnée. Merci de votre compréhension.

Nous vous invitons à essayer de vous connecter de nouveau à partir de 15h06.

Какво значи се питам???
Голям брой играчи и претоварен сървър;
Опитай след 15 ч и 06 минути

# 252
  • Перник
  • Мнения: 277
Да се опиташ да влезеш в сайта отново след 15.06,наше време 16.06,тъй като в момента сайта е претоварен.

# 253
  • Мнения: 772
Status
En Préparation 


Какво ще рече това?

# 254
  • Мнения: 1 033
Status
En Préparation 


Какво ще рече това?
Статус: приготвя се , поне така мисля

Общи условия

Активация на акаунт