Правили ли сте секс за една нощ ?

  • 19 305
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
Да правила съм след като се бях омъжила!
Беше ми хубаво! И сега, когато се сетя пак ми е хубаво! Не смятам да казвам на съпруга си и грам не се терзая от факта, че се е случило или пък /дай боже!/ може да се случи пак. На принципа съм, че всеки може да прави каквото си иска, стига другият да не разбира.
Все пак нали си гледаме семейството. По добре да се и.....м с някого и да изпусна парата, отколкодо да вдшигам скандали вкъщи и да обиждам съпруга си.

# 46
  • Мнения: 289
  Море една неокастрена дрянова тояга и всички ще си признаете ама нейсе. 

Понякога оправдавам напълно изневерите на определени жени, като например тази, която е случила на такъв "мъж"  Wink

Засрамих се направо, че не съм изневерявала през дъъългия си, повече от едногодишен семеен живот  Embarassed

# 47
  • Мнения: 625
            Чудиш се как да изчистиш съвестта си...,явно ти е за първи път!Не казвай,това ще те довърши!Дано поне си е струвало.С времето ще забравиш,споко!

# 48
  • Мнения: 494
Правили ли  сте секс за една нощ?
На мен ми се слуи на една командировка миналата година и сега ми е много неудобно и некомфортно пред съпругът ми.
Посъветваите ме нещо моля ви защото ще се пръсна........



Щом си го направила, значи си го искала .Не съжалявай за това изживяване. Нека това остане в теб като прекрасен спомен .

# 49
  • Мнения: 0
Който си е признал,хубаво не е видял! Simple SmileНе съжалявай за нищо!Един живот се живее!Гледай си семейството и не мисли за миналото,а за това ако имаш пак възможност би ли се пробвала Simple SmileУспех ти желая!

# 50
  • Мнения: 1 427
Правила съм за две нощи. Но преди да се омъжа! Ти защо не помисли предварително....
Ако му кажеш това ще отрови отношенията ви-дори и да не се разделите, ще ти го припомня цял живот. Кофти.

# 51
  • Мнения: 77
не ми се е случвало,а и не бих го направила Simple Smile

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Правила съм, но когато не съм била обвързана.  Wink

# 53
  • Мнения: 1 817
Правила съм го, но не когато съм имала сериозна връзка!
Мисля, че е по-добре просто да забравиш какво е било, ако искаш да запазиш брака си  Peace .
Не те коря, че си го направила! Но може би трябва да си помислиш дали това е човека, с който искаш да бъдеш! Ако е така, не му казвай! Опитай се да забравиш!Ако му кажеш, всичко ще се промени! Единият вариант е да те напусна, другият да остане при теб дълбоко наранен и отчаян...А един смазан психически мъж не е красива гледка! Най-лошото, което можеш да причиниш на 1 мъж, е да му кажеш, че си му изневерила. Един мъж трудно прощава такъв удар в тила. Ти дефакто си го предала. Hug

# 54
# 55
  • Мнения: 2 587
Правила съм и си го признах.Простено ми е и не ми е натяквано досега-вече седем години.Спокойна съм пред съвеста си.Друг е въпроса,че си признах сама,понеже имаше кой да ме издаде и да стане по-зле.

# 56
  • Мнения: 4 380
 Да, правила съм. И не само за една нощ също съм правила. И пак бих го направила ако има случай и го поискам достатъчно. Нямам скруполи и не мисля глупости по отношение на "липса на уважение" към съпруга по този начин. Аз не съм ничия собственост. Когато една жена реши да бъде с друг мъж при постоянен партньор, причината трябва да се търси преди всичко в партньора, който явно нещо не и е додал.

Не се измъчвай за глупости! Пази си този момент в сърцето и на никой не казвай!

# 57
  • София
  • Мнения: 3 679
Имала съм еднократни секс- изпълнения,но още не бях омъжена...Да уточня ,че си имах уж сериозно гадже/не съпруга ми/
Откакто съм омъжена- просто не ми се е случвало,но никой не знае
Според мен това е нещо ,което не бива да споделяш със съпруга си при положение че е било еднократно,не си влагала чувства и мечти за нещо сериозно-просто нещо мимолетно и това е...

# 58
  • Мнения: 4 380
Е, и да си влагала чувства и мечти пак не е нужно да се докладваш на мъжа си. Grinning Освен ако нямаш намерение да го напускаш.

Гледали ли сте "Мостовете на Медисън"? Много го харесвам този филм- гледала съм го поне 4-5 пъти. Доста поучителен може ли, не може ли и как може ако може.

# 59
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Цитат
Е, и да си влагала чувства и мечти пак не е нужно да се докладваш на мъжа си. Very Happy Освен ако нямаш намерение да го напускаш.

Гледали ли сте "Мостовете на Медисън"? Много го харесвам този филм- гледала съм го поне 4-5 пъти. Доста поучителен може ли, не може ли и как може ако може.

 Peace


Никога не ми се е случвало да правя секс за една нощ, защото нещо вътрешно ме е спирало. Даже малко съжалявам за това. Все пак всяко хубаво секспреживяване си има своето очарование. Ако си останала довона, какъв ти е проблема. И да не вземеш да тичаш при мъжа си да му признаваш.

Общи условия

Активация на акаунт