Слънце грее и припича, а ДЕКЕМВРИ с бебета към нази тича!

  • 12 496
  • 287
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 280
Добър ден и от мен, аз вече гласувах. Станала съм в 7 като някой кукумицин  #Crazy съм лягам късно ставам рано ,то поне да имаше с какво да се занимавам. Телевизора и гоблена вече взеха да ми омръзват, на компа освен да си лафя с вас и да прочета нещо в нета за друго не го ползвам. Вали ужасно и не става за разходки. Днес ще е скука, милия от вчера е във Варна и ще си дойде довечера.

За симптомите венчо да ти кажа и при мен изчезнаха, само гърдите ме болят и продължават да растат. На моменти се усещам ,че забравям че съм бременна. Ама това е нормално предполагам.

# 151
  • Мнения: 280
Вижте това филмче ,за моментите които ни предстоят, просълзиха ме.

http://www.dailymotion.com/related/2299265/video/xuj9_il-etait-une-fois-lilou/1

# 152
  • Мнения: 366
  На моменти се усещам ,че забравям че съм бременна.
И при мен  е така. Ама това е през деня, вечер си припомням  Joy тогава ми е зле. На нормалните бременни сутрин им се гади, а на мен вечер. И пак нещо, което според мен е странно: вчера дъщеря ми си направи пуканки, сипа в чиния и остави останалите в пакета на масата, хапнахме си двете, дотук нормално, ама след час влизам в кухнята и ми мирише неприятно   Sick точно от пакета пуканки. Айде някой да ми обясни тая щуротия, щото аз не мога. Ядох от тия пуканки и час по-късно не мога да ги трая около мен.

# 153
  • Мнения: 4 371
Вижте това филмче ,за моментите които ни предстоят, просълзиха ме.

http://www.dailymotion.com/related/2299265/video/xuj9_il-etait-une-fois-lilou/1
Хихихи, малък сладък розов пакет Simple Smile

# 154
  • Мнения: 444
Вижте това филмче ,за моментите които ни предстоят, просълзиха ме.

http://www.dailymotion.com/related/2299265/video/xuj9_il-etait-une-fois-lilou/1
Блазя и на мамата каква слабичка се е запазила , как го правят тва тея бременни жени незнам  Thinking !!! като си помисля само с първото как изглеждах , бях качила 40 кг  Shocked , а и сега май натам отивам до момента 3 кг но имам чувството че са много повече!!!!

# 155
# 156
  • Sofia
  • Мнения: 409
 newsm78 не съм крайно суеверна, но понякога се хващам,че се водя по "бабини" дивотии...толкова мнгого ми се иска да си купя някои неща, но после си казвам аааааа недей не е на хубава. Та исках да Ви питам Ви какво ще правите?

# 157
  • Мнения: 469
ужасно време, много ми е подтискащо и се чудя какво да правя по цял ден затворена вкъщи. И на мен последните две вечери ми ставаше лошо по-скоро вечерта, точно преди лягане, отколкото през деня. А пък сутрин трябва много бързо да хапна нещо иначе застоя ли се права при някоя по-завъртяна закуска и веднага ми пада кръвното и тичам към леглото  Twisted Evil

Аз съм чак в сряда на лекар да чуя сърце, вече почти всяка нощ го сънувам този преглед. Като цяло нямам и аз кой знае какви симптоми, и лошо не ми става толкова често, та и аз все си мисля всичко ли е наред. Снощи сънувах, че съм отишла при доктора, но съм си забравила всичките изследвания, та тичах обратно към вкъщи.  Rolling Eyes

Айде да идва по-бързо тази сряда, че да мирясам.

# 158
  • Мнения: 280
През тези първи критични месеци едва ли някоя от нас се е замисляла за покупките. Твърде е рано за тези неща според мен. Има цели 6-7 месеца до тогава. Аз лично като му дойде времето ще си запазя всичко в магазина и като родя живот и здраве таткото ще ги купи.

Няма нужда за всеки въпрос да се пуска нова тема, може да си ги обсъждаме тези неща в отчетната темичка.  Hug

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 14:22 от dari76

# 159
dari76 филмчето е страхотно newsm10

# 160
  • Мнения: 684
Здравейте момичета!При мен пак започна ужасното гадене.Незнам какво става, но....е ужасно.И то почти целия ден се чувствам отврат. С първата си бременност нямах такива проблеми и сег ами е гадно та гадно. Tired
КАто си представя че още месец може би ще е така...не ми се мисли! Но пък си заслужава, нали?
А да ви споделя как ми се прави SEX...мани...незнам дали е нормално но...все едно че на въжето са ме държали.Вие каксте момичета в това отношение?Успокойте ме че е нормално:-)Само дето аз имам малко страх от първата бременност, тогава бях прокървила след SEX...и сега е едно хем ти се иска , хем не ми стиска:-)
Утре ще си разбера и резултатите от изследванията, дано всичко е наред там...
А за временцето....лелеее каква гадост е.Лошото е че го дават такова почти до края на седмицата другата имам предвид.
Лека вечер и лека седмица...поне тя ще е кратка:-)

# 161
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Включвам се и аз. Егаси тъпото време, то не спря да вали. Пууу. #2gunfire
   Мен естествено продължава да ме цепи глава и ми вече се изнервям максимално.  smile3511 Вече цяла седмица все нещо ми има и ща не ща се тъпча с лЮкарства.
    Във Вторник съм на абит. бал. Абитуриентката настоява да я возя с моята кола   car003, но както не ми дават да карам сега, мъж ми ще я разкарва напред-назад, а аз ще си кротувам.
    На нашия дребосък сърчицето му биеше със 160 удара в минута... newsm81
    

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 41
Здравейте,мамчета!Аз чакам трето бебче на 10.12.На 33 години съм.Имам 2 момчета-на 10 и 5 години.Сега се надяваме на момиченце,но  моето усещане е за момче отново.Още повече,че тази ми бременност не се отличава с нищо от предните две. Чувствам се добре,въобще не ми се гади и продължавам да си работя с пълна пара.Пожелавам на всички здрави и щастливи бебчета.

# 163
niky26 и аз съм с термин 10.12.и се радвам,че ставаме две.Желая ти лека бременост и едно здраво момиченце  ylinfant

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 41
Благодаря,подобно и на теб!Ще се радвам да обменяме мнения,много ми допадна този форум!

Общи условия

Активация на акаунт