Тибетска гъба

  • 133 331
  • 732
  •   2
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 380
Вси4ко с гъбата до сега бе ОК.Сложих оба4е домашно мляко и взе да става една лигава такава и да си призная стоя навън без смяна пове4е от едно денонощие.Нормално ли?Дали  съм я загубила?Може ли да се оправи проблема?
и при мен става така от домашното мляко, аз я държа и повече от 1 денонощие. просто я измивам добре всеки път преди да сложа новото мляко.

# 616
  • Мнения: 2 259
Гъбата ми е спасена и имам за даване.Ако някой иска да ми пише ЛС да се разберем Simple Smile))

# 617
  • Мнения: 0
Някой може ли да обясни по научно, защо с употребата на кефир не трябва да се пие алкохол?Как влияе това на гъбата (бактериите от гъбата) и на организма като цяло? Всеки казва, че не трябва, а никой не казва защо!!!

# 618
  • Мнения: 492
Подарявам гъба -Пловдив.

# 619
  • Мнения: 33
Здравейте!Търся си тибетска гъба.Ако някой има за раздаване или продаване ще съм благодарна,ако ми пише.От София съм ако това има значение.

# 620
  • Мнения: 5 001
Някой може ли да обясни по научно, защо с употребата на кефир не трябва да се пие алкохол?Как влияе това на гъбата (бактериите от гъбата) и на организма като цяло? Всеки казва, че не трябва, а никой не казва защо!!!

Прочети по-назад в темата.Обсъждахе го.

# 621
  • Мнения: 492
svetofar,аз имам за подаряване ,но в Пловдив.Ако имаш човек тук, може да дойде да я вземе.

# 622
  • Мнения: 2 259
Аз имам за подаряване на още един 4овек само,но искам да споделя друго.
Като иска някой гъба и напира,да бъде сериозен и да не се покрива после.
Ако е проблема в прозвъняването или буркана  ,оставете си вие номер.Аз ще се обадя или пратя СМС.Така похабих две дози за раздаване.

# 623
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Момичета някой ако има желание да ми подари от тази гъба,нека ми пише на лични Hug

# 624
  • Мнения: 492
Арвена,аз подарявам.
 Пиша вече за н-ти път , че имам гъба за раздаване и никой не я иска .
Кажете, мога ли да я замразя и как?

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 614
Арвена,аз подарявам.
 Пиша вече за н-ти път , че имам гъба за раздаване и никой не я иска .
Кажете, мога ли да я замразя и как?

постави я в съд с вода на дъното на хладилника и сменяй водата като се сетиш

# 626
  • Мнения: 0
Здравейте, много се заинтересувах от тази гъба и днес почти цял ден съм пред компютъра в търсене на неяПрочетох в сайта че се раздава, не знам как да се свържа с някоя от вас, ако може и по телефон, или и-меил. За да се уговорим за изпращане или  как да я взема.Прочетох че не се закупува,но ако трябва и това ще направя.не съм от София,но ходя до там всеки месец.И от Пловдив не съм но ще измисля начин за вземане, само да ви се дава.Наистина ми трябва и на семейството ми.

# 627
  • Мнения: 2 259
Здравейте, много се заинтересувах от тази гъба и днес почти цял ден съм пред компютъра в търсене на неяПрочетох в сайта че се раздава, не знам как да се свържа с някоя от вас, ако може и по телефон, или и-меил. За да се уговорим за изпращане или  как да я взема.Прочетох че не се закупува,но ако трябва и това ще направя.не съм от София,но ходя до там всеки месец.И от Пловдив не съм но ще измисля начин за вземане, само да ви се дава.Наистина ми трябва и на семейството ми.
Ако не намериш  някой да ти даде,аз мога да ти пратя от Варна.Тези дни ще пращам до Карлово.

# 628
  • Мнения: 0
Здравейте  и от мен,

Моля ако има някой от София и има гъбка за даване да ми пише.

Предварително Благодаря  Hug

# 629
  • Мнения: 0
Благодаря ти Vali, писаха ми от Пловдив. Аз съм от Свиленград и имам път на там,а ако не стане ще се обърна към теб, ако имаш останала.

Общи условия

Активация на акаунт