Противозачатъчни

  • 188 281
  • 874
  •   1
Отговори
# 210
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Момичета,не спорете,сега ще ви кажа един природен метод за предпазване от забременяване-с аспирин!!!Цялата илософия е да го стискате здраво между коленете си Peace....няма как да забременеете Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo

# 211
  • Мнения: 55
На някой случвало ли му се е - започнах да пия фемоден с контрацептивна цел/ за момента по-добър начин не намирам/ - след първата опаковка ми дойде както пишеше в листовката- на 4-я ден след последното хапче, но ми продължи само един ден.До момента никога не съм имала цикъл само 1 ден, на втория сутринта ми спря. Притеснявам се дали не съм забременяла, но изпих всички хапчета, спазвайки изискванията и имах цикъл; дали е възможно? И каква друга причина може да има да се съкрати толкова много цикълът ми.Пишеше в листовката на фемодена, че може да се намали обилноста на кървенето, но пък до 1 ден?!Моля пишете ако знаете нещо или пък ако ви се е случвало.Много благодаря.

# 212
  • София
  • Мнения: 4 588

Да и на мен ми се е случвало да имам кървене по 1 или два дена, а обикновено е 3-4 вследствие на хапчетата. Щом не си пропускала хапче, няма как да си забременяла.
За твое успокоение,  се консултирай с гинеколога си. Peace

# 213
  • Мнения: 1 040
Делия,споко, и на мен ми се е случвало...но вече се отказах от противозачатъчните,минавам на спирала Peace

# 214
Zdraveite momichete, nova sam vav foruma izchetoh niakoi ot vashite problemi i saveti i reshih da se dopitam do vas. Ot godina pia Lindynette 20 i tozimesec niamah niakav cikal (izobshto). Molia ako na niakoi mu se e sluchilo neshto podobno da mi pishe. Izviniavam se no niamam BG

# 215
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ana29 на мен лично не ми се е случвало, мисля че е по-добре да се допиташ до гинеколога ти.

# 216
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Момичета,не спорете,сега ще ви кажа един природен метод за предпазване от забременяване-с аспирин!!!Цялата илософия е да го стискате здраво между коленете си Peace....няма как да забременеете Mr. Green Mr. Green Mr. Green
и водата, и водата!!! Naughty
трябват ви само три чаши студена вода - изпивате една преди половия акт, една след него...и една вместо него Mr. Green
сори за офф-а Blush

# 217
  • Мнения: 386
Как може да ги пиете тези хапчета просто ей така за предпазване от забременяване.
Аз ако нямах причина да ги пия (която е ПКОС и хиперандрогенемия) никога нямаше да се докосна до тях.

ми пия ги, защото ми е много по-сигурно, отколкото с презерватив или "пай се" например. ясно е, че са хормонален продукт, но въпреки недостатъците им имат и много предимства. определено ги предпочитам пред презервативите. за съжаление не мога към момента да си сложа спирала, но като родя ще си поставя медна спирала. това е.

пък и нека те да са ми греха - лекувам се изключително с хомеопатия иначе и не поемам почти никое от лекарствата, с които другите хора се тъпчат и които не са по-малко вредни.

# 218
  • Мнения: 1 040
Хомеопатия,пък противозачатъчни newsm78....нещо не разбрах  Naughty

# 219
  • Мнения: 467
На някой случвало ли му се е - започнах да пия фемоден с контрацептивна цел/ за момента по-добър начин не намирам/ - след първата опаковка ми дойде както пишеше в листовката- на 4-я ден след последното хапче, но ми продължи само един ден.До момента никога не съм имала цикъл само 1 ден, на втория сутринта ми спря. Притеснявам се дали не съм забременяла, но изпих всички хапчета, спазвайки изискванията и имах цикъл; дали е възможно? И каква друга причина може да има да се съкрати толкова много цикълът ми.Пишеше в листовката на фемодена, че може да се намали обилноста на кървенето, но пък до 1 ден?!Моля пишете ако знаете нещо или пък ако ви се е случвало.Много благодаря.

няма защо да се притесняваш ,защото докато се пият хапчета всъщност няма истинска менструация( защото няма и овулация)- това е само за 'успокоение" на пиещите ,че не са бременни. голяма заблуда е , че се регулирал цикълът.
той всъщност спира.
аз бих искала да пия хапчета, при които това изобщо го няма ...досада и излишни разходи !

това при полижение, че подкрепях анти бебето. защото съм много против- едно че е груба намеса в хормоналния фон (който ако е леко нестабилен преди това , вече няма как да се саморегулира изобщо), второ, че считам за напълно ненормално да се потиска една толкова важна и естествена функция на женското тяло- овулацията. ми то и дишането да си потиснем щото ни мързи да го правим... ако не беше по навик и анти-дишане хапче щяха да измислят... ако нямаш сериозни пролеми с цикъла или хормоните , е направо лудост години наред да се тъпчеш с химикали.. хич не го разбирам.
и трето на мен не ми понасят просто - имах нередовен цикъл и ми изписаха регулон и полсе  диане 35- и от  двете ми се гадеше ужасно , до там че не можех изобщо да заспя преди да повърна  2-3 пъти ..
мерси !!!

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 02:26 от amareto

# 220
  • Мнения: 37
Здравейте!Пих противозачатъчни и сега вече 13 дена откакто съм ги спряла(а кървенето ми не спира,аз и за това ги започнах де)Въпросът ми е кога най-скоро мога да си направя хормонални изследвания?

# 221
Здравейте! искам да попитам по време на 7дневната палза можеш ли да забременееш?! Аз пия от скоро линдинетте 20 и незнам дали трябва да се пазя по време на тая почивка?!

# 222
  • Мнения: 160
Пих "логест" 6м.,почивах 1м . пих ги още 2м. и се наложи да правя аборт,нямам изтървано хапче само забавено.Доктора отказва да приеме ,че нямам забравено хапче.Питам го с какво  да се пазя за в бъдеще ,(спирала в никакъв случай-непрепоръчвал)каза пак логест или регулон както и да  не се прави никаква почивка ,никога..... newsm78
...та случвало ли се е и на друг да забременее пиейки противозачатъчни??? 

# 223
  • Мнения: 1 040
Пих "логест" 6м.,почивах 1м . пих ги още 2м. и се наложи да правя аборт,нямам изтървано хапче само забавено.Доктора отказва да приеме ,че нямам забравено хапче.Питам го с какво  да се пазя за в бъдеще ,(спирала в никакъв случай-непрепоръчвал)каза пак логест или регулон както и да  не се прави никаква почивка ,никога..... newsm78
...та случвало ли се е и на друг да забременее пиейки противозачатъчни??? 
Смени гинеколога,моля те Crossing Arms

# 224
Чувала съм, че ясмин е най-доброто - изчиства кожата, регулира теглото, безвредно. Нямам личен опит, но знам от приятелки, а и лекарите най-много го препоръчват.

Общи условия

Активация на акаунт