козметиката на Талодерма - 6

  • 102 764
  • 505
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 416
Какво става с  анти акне маската на Талодерма за мазна и проблемна кожа? Никъде не мога да я открия в София напоследък!!! Кажете, моля ви, който знае къде мога да я намеря Praynig Ето за тази маска говоря

И аз я търся тази маска вече от няколко месеца, но никъде в магазините "Лечител" в София я няма Sad Имате ли идея дали може да се поръча директно от склада във Варна, защото иначе ми казаха, че скоро не се очаква да зареждат от нея? Маската е страхотна, много бях доволна от нея, искам пак да си купя
  Последно я купих преди две седмици от една аптека на Христо Ботев срещу министерството на земеделието. Обадих се по тел. на Талодерма да питам къде може да се намери в София и ми казаха за тази аптека на Хр. Ботев и още няколко аптеки в София, но другите не ги запомних, защото тази ми беше най-удобна. Ако искаш звънни им да ги питаш Peace

# 496
  • Мнения: 258
Никъде в София не мога да намеря Масажен крем № 9 с канела? Правих поръчки в 2 аптеки, но не го доставиха. Някой да го е виждал някъде в София?

# 497
  • Мнения: 1 416
Оххх.... вярно е казало момичето по-горе като предупреди да се обръща внимание на срока на годност! Tired ooooh! Аз днеска пратих мъжа ми да ми купи маската в същата тази аптека на Хр. Ботев, за която споменах по-горе. И когато ми я донесе като погледнах, ми той срока и е до 01. 2010г!! Минал и е срока на годност преди почти 3 месеца!! Еми как може да продават такива продукти, бе?! Утре ще го пращам да я връща, ама пак разкарване, пак нерви...аххх! Tired

# 498
  • у дома
  • Мнения: 708
Може ли някой да актуализира информацията за аптеките където се продават продуктите на Талодерма тази година?  Rolling Eyes

# 499
  • Мнения: 5 698
Може ли някой да актуализира информацията за аптеките където се продават продуктите на Талодерма тази година?  Rolling Eyes


За София ли става въпрос? В аптеките на Лечител има със сигурност.

# 500
  • у дома
  • Мнения: 708
Да, София.

Вчера нямаше точно в аптека на Лечител и ми казаха, че не са зареждали повече от година.  Peace

 

# 501
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета!

Имам няколко въпроса относно продуктите на Талодерма  Simple Smile

Някой от Вас използвала ли е МАСАЖЕН КРЕМ 9, АНТИЦЕЛУЛИТЕН, с масло от Канела? Има ли ефект и каква е ориентировачната цена?

Предлагат ли се все още АРОМО-БИЛКОВИ ВЪЗГЛАВНИЧКИ?

Някой използвал ли е КРЕМ ЗА РЪЦЕ ЕПИТЕЛИЗИРАЩ?

Благодаря!

# 502
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте, момичета!

Имам няколко въпроса относно продуктите на Талодерма  Simple Smile

Някой от Вас използвала ли е МАСАЖЕН КРЕМ 9, АНТИЦЕЛУЛИТЕН, с масло от Канела? Има ли ефект и каква е ориентировачната цена?

Предлагат ли се все още АРОМО-БИЛКОВИ ВЪЗГЛАВНИЧКИ?

Някой използвал ли е КРЕМ ЗА РЪЦЕ ЕПИТЕЛИЗИРАЩ?

Благодаря!
Използвала съм антицелулитния с канела - не видях ефект, под 10лв. е цената.
Крема за ръце е хубав  Peace.

# 503
  • Мнения: 0
Козметиката на Талодерма се предлага в магазин "Невелина", подлеза на Окръжна болница, павилион 17  Simple Smile

# 504
  • Мнения: 1
Здравейте!Четох,четох из темите ,из страниците но вече тотално се обърках.... кой крем е за комедони(черни точки),този от серията за проблемна кожа или този от серията за мазна и смесена кожа?





Някои ползвал ли е за този проблем някой крем за да ме ориентира кой да си купя?Благодаря! Hug

# 505
  • Мнения: 630
Отговорих ти в новата тема за :
 козметиката на ТАЛОДЕРМА - 7:

Общи условия

Активация на акаунт