Изпитаните билкови рецепти на баба Ванга

  • 343 431
  • 271
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 250
следя Ви Simple Smile

# 76
Можете ли да ми напишете една ефектна рецепта за кашлица за бебе на 5 месеца ???

# 77
  • Мнения: 1 149
Можете ли да ми напишете една ефектна рецепта за кашлица за бебе на 5 месеца ???
Моите с това ги лекувам,не е на Ванга ,но при нас и познатите ми действа.
1 ябълка нарязана на кубчета/с кората/
1лук/по-малка глава/
10 лукчета /за смучене/
2 ореха /леко ги чуквате,за да се пукнат/
1с.л. босилек
1 пакетче чай шипка
И всичко това се слага в около 400мл. вода .Вари се докато се стопят лукчетата
.Подслаждате с мед.Давам го без доза,като чайче,когато се сетя.
Желая  бързо оздравяване  bouquet

# 78
# 79
# 80
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Запис Flutter

# 81
  • Варна
  • Мнения: 252
Аз да се похваля-мъчеше ме такава гадна хрема и вчера се сетих да погледна в рецептите на баба Ванга.Сложих си масло и останах много очудена днес -хремата ми почти изчезна,но тая вечер смятам да сложа пак ,за да е пълен ефекта Peace

# 82
  • Мнения: 301
Момичета записвам се и аз страхотна тема .В момента сме здрави ,но често страдаме от кашлица не вдигаме температура нищо друго само кашлица .Следващия път ще пробвам някоя рецепта допада ми тази с маслото и меда.

# 83
  • Мнения: 170
Направо съм потресена с какви простички и безвредни методи могат да се лекуват разни болести! Никога на съм предполагала.... Благодаря на всички ви! Има ли някой представа за нещо, което да помага при невродермит /атопичин дерматит е другото име/. Дъщеря ми страда от това по рождение и сме се измъчили вече 14 години. Що кортизонови пасти сме измазали, които и увредиха кожата тук и там. През зимата се обостря много и сега пак е на рани по ръцете, въпреки уверенията на лекарите, че през пубертета ще отшуми.

# 84
  • Мнения: 4 593
някой може ли да ме насочи  в една от рецептите пише:
''Да се стрият на прах зърна от бяла дъвка......''
какво представлява тази бяла дъвка , от къде се купува Thinking

# 85
  • Мнения: 2 761
някой може ли да ме насочи  в една от рецептите пише:
''Да се стрият на прах зърна от бяла дъвка......''
какво представлява тази бяла дъвка , от къде се купува Thinking

От аптеката.Казва се о6те сакъз,турска дъвка,мастикс,може да има и друго име.Представляват едни малки зрънца.Всъ6тност това е вид смола,наподобява тамян.

# 86
  • Мнения: 4 593
Omega   bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте, някой пробвал ли е рецептата за бучка в гърдите - тази с ръж. брашно, масло и мляко.
Направих тестото , но то е доста и се питам в хладилника може ли да се съхранява или трябва всеки ден да се прави. ако някой има опит нека да сподели.

# 88
  • Мнения: 2 761
iztrito

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 09:08 от Omega

# 89
  • ах, морето...
  • Мнения: 27

http://www.vanga.info/prescriptions.html
[/quote]

Интересна тема и страхотен сайт за Ванга! newsm10
Записвам се и аз тук! Peace

Общи условия

Активация на акаунт