ВМ-НВХ Ръфам пържоли-ще показвам снимки голи -19 част

  • 17 588
  • 364
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 453
Тони все те бях виждала слаба,ама на тия двете снимки си напрамо трепач мила  Hug Heart Eyes  Сега вече знам защо си 71кг newsm78 или си висока 2,10см или мозъкът ти е много голям Laughing Май е второто ..щом имаш нерви и сили тука да си така мила с нас и да ни обясняваш всичко. Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз от днес се върнах в режима..нета постоянно ми спира и довечера или утре ще си напиша днешното меню Peace Сутринта пих кафе с братовчедка ми ,която от както си дойде от Лондон преди месец се храни кат онас и е свалила 6кг до сега.Каза да забравям за всякакви други режими и че след сватбата да продължавам така да си ям дори и като забременея само тогава да включа и плод..Направо така ми се накара че съм сменяла режима и сега вече се кротвам..само като изпадна в застоя ще намалям повече млечните Laughing Хадииии много ва цилувам и до после Hug Heart Eyes


Деничето много липсва  newsm45, но дано се забавлява Laughing

# 361
  • Мнения: 2 897
Ей ме бандааааааааааааааааааааааааааааа!!

Тъкмо влизам, изпиках се и се метнах на кантара, луда съм  Laughing, на пръв поглед няма поражения (ама то имаше 0 прегрешения все пак) освен, че ми се разбъзика пак стомаха гаден и 00 е мираж..

Отивам да въвеждам във Фитдей, на една оръфана салфетка съм си записала манджите  Grinning и после да ви чета и после да пиша!

Ще се отчета и със снимка, ама не е от морето, а от преди него и нямам тен, ама тия дни ще поправя този пропуска  Laughing!

# 362
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ЮХУУ, бандитката се завърнала Heart Eyes...как си личи обаче от кой сериал си-веднага на кантара и Фитдея-ей, голям си сладур Hug
Хади разопаковай са, преоблечи се и каквото там процедурно имаш да правиш и идвай да разказваш.Аз ще изтичам за едно мляко,че умирам за фрапе, пък откога все се каня

Редакция-Крис, червеното много ти отива, изобщо новия аватар е много хубав,ама то щот модела е такъв Heart Eyes

Не съм 2,10 бе Laughing, даже и токчета не нося, а за главата-колегата на работа се шегува,че моята била по-голяма от стандартните глави, щото била пълна с буболечки..-но едва ли заради това тежа толкоз. Кокали и мускули-това е моето сериозно обяснение

Кейки, как си, как е тортения отдел, кога изпращати дитету?Хади стига чака тоз понделник, ела сига
Довечера ще има нова тема искам та там да минеш за едно здрасти поне Heart Eyes

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 16:21 от tonimirka

# 363
  • Мнения: 2 897
---

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 18:19 от Denichkata

# 364
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да се преместим на слънце Sunglasses
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207080.new#new

Общи условия

Активация на акаунт