Имаме си вече беборани на ЮЛСКИ мамчета засмяни

  • 10 931
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Sofia
  • Мнения: 523
добър ден!
честито на новите мамйчета!
нашия син нощеска ни побърка - явно не му стига яденето и се буди в 1, 4 и сега в 8 ...
явно ще увеличаваме дажбата.
иначе вчера го водихме на разходка на Витоша - малко на хладина, а и да се умори.
Рени, ние инфакол-а го пазим за краен случай - и аз прочетох, че се сипва директно в устичката, ама питам да не би да съм недоразбрала нещо - щото другите капки се сипват в млекцето. Иначе при нас като се появиха колики за първи път - единственото, което му помогна беше затоплена кърпа на коремчето. Действа безотказно и е най-бързия лек.

Иве, и нашия плюе и му се стича мляко от устата понякога. А ти това чайче от копър и джоджен - сама ли го правиш или има готово смеска?
При нас СабСимплекс не са дали ефект на акането - само дето Александър много обича на току що сменен памперс да се изтръцка и то толкова много, че да трябва миене.

Ние само по спешност ползваме мокри кърпи - все гледам да го подмия на чешмата, че иначе много реве. Дупето мажем с Бочко - май е по-добър от другите - имаме и на СебаМед крем за дупе, ама Бочкото ми се струва по-добър.

за сега това от мен, че трябва да ходя да слагам бутилки за стерилизация.

# 287
  • Мнения: 16
Здравейте мамчета и аз вече се присъединих към вас. Родих един малък бебок на 29.06.2007г.,беше определен за края на юли, но нямал търпение да излезе. Сега спим и ядем, за да настигнем наборите. newsm44 Misc Baby Bottle

# 288
  • Мнения: 98
Привет:) Да се похваля и аз с моя малък мъж Александър, роден на 27.06: http://zorreto.multiply.com/photos/album/1 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт