Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 3 787
Честит рожден ден на малката Йоанна  bouquet.Да раста здрава и щастлива и да носи много радост на мама и тати Heart Eyes



Мартеа,успех на изпита утре.Ще стискаме палци всичко да мине леко Hug

# 376
  • Мнения: 2 724
Честит рожден ден, Алекс! Бъди здрава, винаги усмихната и много щастлива!
Днес и ние празнуваме, преди 4 години, на този ден се роди моето слънчице!
Хубав ден ви желая!
Ех, как ми беше домъчняло за теб  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug.
На твоето лъвче желая щастливо детство, а на теб -щастливо майчинство  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря на всички за пожеланията, много сте мили и ме правите щастлива Heart Eyes.

# 377
  • София
  • Мнения: 900
Ха и тук да
цункам едно приятелче
Wink

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПРИЯТЕЛКО

И каква е тази НЕРАЗДЕЛНА почерпка Wink



wonderful,
честит празник и на твоето слънчице


# 378
  • Мнения: 513
 newsm51 Алекс, ето и моя поздрав за теб : http://www51.123greetings.com/card/08/08/09/18/CE40808091811751.html  по случай  рожденния ти ден !!!

# 379
  • Мнения: 513
  ura Hug wonderful, да ти е винаги здраво, весело и щастливо детенцето  !!!
 http://www.123greetings.com/birthday/birthday_songs/songs6.html

# 380
  • Мнения: 2 724
Добро утро ,милички Heart Eyes!
Майкоууу.... доживях забележки от ученичката си  #Crazy!!!
Вчеря бях мнооого недисциплинирана .
До обяд всичко си беше наред, но после започнаха да ми идваг гости и така- до вечерта, няма да казвам колко съм прегрешила Blush. Лошото е ,че в петък и събота пак ще празнувам  Laughing.
После се стягам и си влизам в пътя Naughty.
Обаче настроението ми е на максимум ,чувсвтам се страхотно сред толкова много приятели !
Желая ви страхотен ден! Целувам ви наред   love001.Чао.

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 15:09 от aleks

# 381
  • Мнения: 505
Алекс,  простено ти е нали си рожденничка..то човек да няма всеки ден такъв повод за прегрешения  Hug

# 382
  • Мнения: 194
Мише, Дани, Шарли, Ками, Алекс, Мина, Нели, благодаря ви за пожеланията! Много ми е хубаво така. Довечера, като се върне Йоанна от градина ще и прочета поздравите и ще разгледаме картинките! 
А сега да ви кажа една тайна. Цикъла ми закъснява вече с 4 дни и имам един положителен тест за бременност Surecheck. Все още е рано за посещение при гинеколког, но нямам търпение.
Надявам се всичко да е наред и април месец да си имаме  бебенце вкъщи!

А сега съм щастлива, хапвам си по-малко и ми е много вкусно. Татито също много се радва, а Йоанна преди няколко дни, когато избирахме подарък за рожденият и ден(детска количка), ми каза: "Не искам подарък, искам истинско бебе". А днес ми каза, че е сънувала бебето.
Желая на всички  вас да се сбъдва това, което искате силно и за което мечтаете!

Нека мине още време, да минем на преглед и ще  сложа лентичка за бебчето.

# 383
  • Мнения: 1 986
  Wonderful, да ти е жива и здрава малката дъщеричка smile3542 Tada Поздравления за положителния тест Peace-много се радвам за вас!!!!Пожелавам ви едно здраво и хубаво бебче напролет Heart Eyes
  newsm59 АЛЕКС- ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО,МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ,ЛЮБОВ ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ,БЪДИ ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНА И ДАРЯВАЩА НИ С ДОБРО НАСТРОЕНИЕ!!!!ЦЕЛУВКИ Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesИзвини ме за закъснението,но нямах вчера нет на работа Embarassed
  Съжалявам,че нямам повече време за писане,имам клиент,
  до скоро,и
  прегръдки на всички Hug Hug Hug

# 384
  • София
  • Мнения: 3 787
Wonderful,страхотна новина,миличка HugЧестито и ти пожелавам най-леката и щастлива бременност Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 385
  • Мнения: 2 724
Wonderful,толкова се радвам за теб  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Това ,че дъщеричката ти иска бебе, е страхотно  Peace.
И аз ти желая най- леката и безпроблемна бременност Hug.
Софи , Нели ,Мина, Ками, Мартеа, Дани, Ани, Мишенце, Реге,Шарли, Мади ,Бифанче ,Росик .... и всички  Hug, благодаря ви ,милички Heart Eyes
wily,знам че е така, но след тези забежки не ми е комфортно на стомаха  Sad.

# 386
  • София
  • Мнения: 900
Праим поведение аз  Embarassed Embarassed Embarassed
Обич и цун Алексчо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Адашката ти е пристигнала,
настаняват се.

# 387
  • Мнения: 2 724
Милата ми дружка Hug, знам че си притеснена, но тя ще се забавлява ,а и доколкото я познавам, всичко ще си е в реда на нещата  Peace.

# 388
  • Мнения: 194
Софи, Ками, Алекс, благодаря ви! Hug Hug Hug


# 389
  • Мнения: 2 724
Добро утро .
Много тихо тука .
Аз май ще се разболявам  Sad,не се е случвало много време .
Мразя да пия хапчета и дано ми се размине ей така .
Вие как сте ?

Общи условия

Активация на акаунт